Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu Ośrodek Uzależnień OAZA prowadzony jest przez certyfikowanego specjalistę terapii uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest również nauczycielem akademickim i wspiera osoby doświadczające trudności pedagogicznych. Nałóg to silna, natrętna potrzeba zażywania substancji, powodująca pojawianie się objawów abstynencyjnych po jej odstawieniu. Uzależniony zażywa ją, mimo że jest przekonany o jej szkodliwości. Alkoholicy dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje nawyki. Będzie to miało też wpływ na funkcjonowanie społeczne. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień oferowany jest detoks. W placówce prowadzi się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można zapisać się na terapię dzienną. Jej odbycie jest głównym zadaniem, ale urozmaicona jest ona wycieczkami. Pokazywana na witrynie baza zdjęć obrazuje nienaganną estetykę kliniki.

Szczegóły strony www.osrodekoaza.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.osrodekoaza.pl:

Leczenie alkoholizmu

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gestalt »

  Strona informująca o działalności gabinetu psychoterapii w którym udzielana jest pomoc osobom cierpiącym z powodu depresji, nerwic lub innych problemów związanych z psychiką. Psychoterapeuci z gabinetu specjalizują się w podejściu gestalt. Jest to aktualnie jedna z popularniejszych metod terapeutycznych. Sesja polega głównie na odpowiednio poprowadzonej rozmowie dwóch osób: psychoterapeuty i klienta. Bardziej szczegółowy opis procesu terapeutycznego jak również dostępnej oferty przedstawiony jest na łamach strony internetowej. Gdzie znajduje się gabinet? Jego lokalizacja to Warszawa a dokładniej Śródmieście. W sieci można łatwo odnaleźć stronę gabinetu używając słów psychoterapia Warszawa. Usługi oferowane w gabinecie psychoterapii dotyczą wyłącznie osób dorosłych.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak przestać pić »

  Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA uczy osoby nadużywające alkoholu jak przestać pić, gwarantuje szeroką pomoc dla narkomanów i hazardzistów, którzy chcą pozbyć się uzależnienia. W tym celu Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA stawia diagnozy zainteresowanym, a później proponuje im wsparcie medyczne i psychologiczne. Centrum Uzależnień OAZA zatrudnia psychoterapeutów z certyfikatami, dysponujących rozległą znajomością zagadnień i dzięki temu leczy sferę psychiczną, duchową. Wzbogaca tym samym jakość życia osób walczących z uzależnieniem, którzy przecież zwykle nie odczuwają ani radości ani komfortu. W Klinice Uzależnień OAZA usługobiorcy mogą zaznajomić się z innymi osobami w analogicznej sytuacji i z nimi się zaprzyjaźnić. Często dopiero wtedy do uzależnionych od alkoholu dociera prawda o tym jaki wpływ ma na nich nałóg.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt »

  Celem terapii Gestalt jest zwiększenie świadomości potrzeb, emocji, motywacji działania oraz naszego ciała. Uświadomienie sobie tego, co robię i czego nie robię, jest ważne by zapoczątkować znaczące zmiany w swoim życiu. Często problemy mają swoje początki w przeżyciach z przeszłości, wynikają z "nierozwiązanych" okoliczności, kwestii, przetrzymujących naszą witalność i które nie pozwalają cieszyć się życiem. Psychoterapia Gestalt daje możliwość dokończenia tych kwestii w przyjemnej atmosferze. Świadomość siebie, swoich ograniczeń oraz mocnych stron, daje możliwość dokonywania wyborów motywowanych własnymi potrzebami.
  Psycholog Gestalt nie doradza, a pomaga klientowi w poszukaniu jego indywidualnego sposobu na życie. Sprzyjająca relacja terapeutyczna opierająca się na dyskrecji i akceptacji, pozwala często zrozumieć bardzo trudne i bolesne przeżycia i trudności emocjonalne.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.psychologjoannahalaj.pl »

  "Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty twojego życia. Nic bardziej prawdziwego" - Jonathan Carroll- Konsultacja psychologiczna -Porada psychologiczna -Konsultacja małżeńska-Psychoterapia par-Psychoterapia indywidualna-Psychoterapia dorosłych-Psychoterapia młodzieży-Psychoterapia dzieciLeczenie fobii, leczenie nerwic, leczenie depresji, leczenie uzależnień, pomoc w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi, radzenie sobie ze stresem, zaburzenia zachowania, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia lękowe, nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD), sytuacja rozwodu,rozstania rodziców, zdrada, problemy szkolne, problemy z odżywianiem, zaburzenia rozwoju, podejrzenie depresji u dziecka, nadmierna nieśmiałość, lęk separacyjny, lęk szkolny, moczenie nocne, agresja u dziecka, śmierć bliskiej osoby,

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Placówka OAZA to miejsce, gdzie prowadzony jest detoks i całościowa terapia odwykowa. Nawet jeśli uzależnienie od alkoholu posiada zaawansowaną postać, psychologowie są w stanie zagwarantować pomoc. Odtrucie alkoholowe to istotna część leczenia. Alkoholizm rodzi dalekosiężne skutki. Cierpią także inni członkowie rodziny. Tak więc oferta placówki mieści w sobie leczenie współuzależnienia. Jeśli konkretna osoba leczy tutaj współuzależnienie, zaowocuje to tym, że wzmocni własne poczucie wartości i zacznie należycie komunikować się z otoczeniem. Współuzależnienie związane jest z przeżywaniem nieuzasadnionego poczucia winy. Poddając się terapii w OAZIE można się wyzbyć obsesyjnego kontrolowania innych. Innego rodzaju objawy spowodowane przez współuzależnienie też ulegają eliminacji. Ośrodek odwykowy ma wspaniałą kadrę. Eksperci najpierw definiują rodzaj zaburzeń, a następnie dostosowują środki zaradcze. Ośrodek leczenia uzależnień, a dokładniej rzecz ujmując kadra, traktuje usługobiorców z wyjątkowym szacunkiem. Lekarze poświęcają im sporo uwagi.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  OAZA zapewnia badania profilaktyczne i różnego rodzaju terapie. Wieloaspektowe podejście do problemów to szansa na efektywne leczenie narkomanii i innych uzależnień. Stosując detoks alkoholowy powoduje się przerwanie ciągu alkoholowego. Detoks alkoholowy zalecany jest przy dolegliwościach odznaczających się dużym stopniem nasilenia. Leczenie stacjonarne doskonale sprawdza się jeżeli chodzi o osoby, które mają regularną styczność ze środowiskiem, które nie sprzyja abstynencji. Poddawani są tu terapii usługobiorcy, którym dokucza uzależnienie od Internetu albo od hazardu. Uzależnienie od hazardu to niezwykle poważna choroba, choć jej początek jest zupełnie niewinny. Nie wszystkie ośrodki uzależnień oferują sesje terapeutyczne dla osób mających problem z hazardem. Centrum Uzależnień OAZA sprawia, że osoby biorące udział w terapii nabierają chęci do życia i są w stanie przeżywać je w bardziej zadowalający dla siebie sposób. Ponadto korzystając z uzyskanej wiedzy, pacjenci zaczynają być bardziej zaradni. Leczenie narkomanii powoduje, że określona osoba przestaje wykorzystywać środki stymulujące. Ośrodek Dla Uzależnionych OAZA zapewnia pomoc certyfikowanych fachowców, bez przerwy rozwijających się zawodowo. Na stronie zawarte są różne dane dotyczące placówki.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Kraków »

  Paweł Zaporowski psychoterapeuta z Krakowa. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, terapią małżeńską i par. Psychoterapią dorosłych, młodzieżyi dzieci. Oferuje specjalistyczną pomoc, profesjonalizm i dyskrecję.Szukanie pomocy u psychoterapeuty lub psychologa jest wyrazem siły, zaradności i chęci zmian. Owocem wspólnej pracy jest otrzymanie wsparcia, fachowej pomocy psychologicznej potrzebnej, by dokonać zmian w sobie i otoczeniu, pokonać niepokoje z przeszłości, a także obawy dnia codziennego. Psychoterapia to inwestycja w samego siebie, która później będzie służyć nie tylko radzeniu sobie z problemami, ale również poszerzy twoją wiedzę o samym sobie. Celem terapii jest zatrzymanie zachowań, które mają negatywny wpływ na ciebie i ludzi wokół ciebie, a także kreowanie tego, co tak naprawdę chcesz robić w życiu; zdrowe stosunki międzyludzkie, głębokie i zdrowe relacje z rodziną i przyjaciółmi, wzrastające zadowolenie z wykonywanej pracy, czucie się komfortowo we własnej skórze i podtrzymywanie spokoju umysłu.Psychoterapeuta KrakówPsychoterapia Kraków

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laboraorium Psychologiczne Neurolines »

  Harmonizujemy wiedzę, innowację i tradycję. Korzystamy ze znanych i sprawdzonych metod zalecanych przez Światowe Instytuty i Stowarzyszenia. Dostosowujemy program leczenia, starając się znaleźć optymalne rozwiązania terapeutyczne.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Gdyni »

  Małgorzata Stanecka-Siewert psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej - jestem absolwentką Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam także Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Sopocie i nadal jestem związana z Ośrodkiem Psychoterapii Psychoanalitycznej Trójmiasto w Sopocie. Dodatkowo odbyłam szkolenie "Pomoc dziecku z nadpobudliwością psychoruchową" (ADHD), organizowane przez Stowarzyszenie POMOST oraz ukończyłam fakultet dotyczący interwencji wobec osób uzależnionych od alkoholu. Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej. Pracę swoją poddaję superwizji. Swój gabinet prowadzę w Gdyni od 2005 roku

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Aldona Sławińska »

  Aldona Sławińska to psychoterapeuta w mieście Lublin, która specjalizuje się przede wszystkim w psychoterapii psychodynamicznej. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii psychoterapii indywidualnej, interwencji kryzysowej lub konsultacji psychologicznej zajrzyj na stronę psycholog-lublin. pl. Ceny każdej z usług to 100 zł/50 minut.

  Data dodania: 20 07 2019 · szczegóły wpisu »