Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu Ośrodek Uzależnień OAZA prowadzony jest przez certyfikowanego specjalistę terapii uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest również nauczycielem akademickim i wspiera osoby doświadczające trudności pedagogicznych. Nałóg to silna, natrętna potrzeba zażywania substancji, powodująca pojawianie się objawów abstynencyjnych po jej odstawieniu. Uzależniony zażywa ją, mimo że jest przekonany o jej szkodliwości. Alkoholicy dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje nawyki. Będzie to miało też wpływ na funkcjonowanie społeczne. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień oferowany jest detoks. W placówce prowadzi się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można zapisać się na terapię dzienną. Jej odbycie jest głównym zadaniem, ale urozmaicona jest ona wycieczkami. Pokazywana na witrynie baza zdjęć obrazuje nienaganną estetykę kliniki.

Szczegóły strony www.osrodekoaza.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.osrodekoaza.pl:

Leczenie alkoholizmu

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gestalt »

  Strona informująca o działalności gabinetu psychoterapii w którym udzielana jest pomoc osobom cierpiącym z powodu depresji, nerwic lub innych problemów związanych z psychiką. Psychoterapeuci z gabinetu specjalizują się w podejściu gestalt. Jest to aktualnie jedna z popularniejszych metod terapeutycznych. Sesja polega głównie na odpowiednio poprowadzonej rozmowie dwóch osób: psychoterapeuty i klienta. Bardziej szczegółowy opis procesu terapeutycznego jak również dostępnej oferty przedstawiony jest na łamach strony internetowej. Gdzie znajduje się gabinet? Jego lokalizacja to Warszawa a dokładniej Śródmieście. W sieci można łatwo odnaleźć stronę gabinetu używając słów psychoterapia Warszawa. Usługi oferowane w gabinecie psychoterapii dotyczą wyłącznie osób dorosłych.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Hipnoza terapeutyczna - Kraków, Gliwice, Katowice. Profesjonalna pomoc w leczeniu wszelkiego typu nałogów (w tym uzależnienia od nikotyny - w ofercie specjalne sesje dla osób chcących rzucić palenie). Terapia przy zastosowaniu hipnozy będzie także pomocna w obszarze wielu dolegliwości zdrowotnych oraz mentalnych, emocjonalnych (przezwyciężanie fobii, depresji, stresu, problemów z wiarą w siebie, trudności w koncentracji itd.). Terapię prowadzi dyplomowany hipnoterapeuta Artur Sołtys.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gdynia »

  Świadczę usługi psychologiczno - psychoterapeutyczne dla młodzieży, dorosłych a także dla par.
  Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji. Moja praca podlega regularnej superwizji przez doświadczonych terapeutów.
  Zapraszam osoby, borykające się z problemami:
  - depresji
  - nerwicy
  - anoreksji i bulimii
  - bigoreksji
  - zaburzeń osobowości
  - trudności w relacjach.

  Zapraszam
  Mateusz Grygiel

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań - Pracownia Rozwoju i Psychoterapii Gestalt »

  Pracownia oferuje: psychoterapię indywidualną, pomoc psychologiczną, konsultacje psychologiczne, konsultacje z psychologiem sportowym. Pomoc mogą uzyskać dorośli, młodzież i dzieci. Praca opiera się na koncepcji Gestalt, która kładzie nacisk na świadome doświadczania siebie w teraźniejszości (?tu i teraz?), budowane w relacji terapeutycznej opartej na uważności i autentycznym kontakcie. Celem jest odblokowanie naturalnego potencjału oraz akceptacja tego kim jestem, co pozwala czerpać więcej satysfakcji z życia.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Połączenie ze źródłem »

  Specjalizuję się w uzdrawianiu rekonektywnym i medycynie naturalnej. Dbając o duszę dbamy o ciało Zajmuję się uzdrawianiem ciała i umysłu. Każdy z nas dąży do swojego miejsca na globie, czy to na gruncie rodzinnym, lub zawodowym. Po blisko 20 latach pracy z ludźmi w rozmaitych lecznicach, na co dzień widząc ich cierpienie i zmagania się doktorów z chorobami, gdzieś wewnątrz mnie pojawił się bodziec, aby właśnie zgłębić zawiłości ludzkiego zdrowia - a w zasadzie prewencji - zapobiegania schorzeniom.Odczuwając, czy nawet doświadczając nierozerwalnego stosunku uczuć, ducha i ciała oraz zgłębiając mistycyzm Wschodu w czasie wielu wyjazdów po Indiach, ugruntowałam się w mniemaniu wzmacniania wiedzy o przeróżnych prawdziwych podejściach uzdrawiania ciała.

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholików »

  Indywidualna terapia ma bardzo duże znaczenie, jeżeli chodzi o leczenie alkoholików. Tylko taka terapia może dać efekty. Dlatego prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień ?Nasz Dom? w Kielcach stosuje tylko i wyłącznie terapie dostosowane do potrzeb jednostkowych Pacjentów. Ośrodek opiera się na efektywnych działań, ciągłej pracy psychoterapeutów oraz osób uzależnionych, a także motywacji, która ma niezwykle duże znaczenie w przypadku leczenia uzależnionych osób, które nie potrafią poradzić sobie z nałogiem.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Bezspornym atutem psychoterapii indywidualnej wydaje się okazja zdobycia innej, świeżej i uwalniającej perspektywy na nas samych oraz nasze problemy. Ze względu na to psycholog w czasie udzielania wsparcia próbuje odkrywać dla pacjenta to, czego jak dotąd nie widział, albo też podsuwać nowe spojrzenie na to, czego obecnie doświadcza. Psychoterapeuta Grzegorz Kurowski praktykuje terapię psychodynamiczną osób dorosłych i młodzieży. Charakterystyczną jej cechą jest na pewno dialog terapeutyczy - ukierunkowany na ujawnienie mechanizmów psychologicznych odpowiedzialnych za ujawnienie się symptomów zaburzeń, albo problemów w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Jeśli przechodzisz ciężkie chwile, pragniesz poznać źródło swych kłopotów w relacjach z innymi lub cierpisz z niejasnych dla siebie przyczyn, umów się na wstępną konsultację z psychoterapeutą. Nie zwlekaj! Gabinet psychologiczny mieści się obok wrocławskiego rynku.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa Ursynów »

  W Warszawie, w dzielniy Ursynów mieści się Gabinet Psychoterapii i Psychodietetyki, zarządzany przez kompetentną psycholog, psychoterapeutę, Monikę Ziembę. W trakcie sesji psychoterapeutycznych wspólnie postaramy się znaleźć sprawdzony sposób do poradzenia sobie z problemem oraz wprowadzenie harmonii w funkcjonowanie pacjenta. Żaden pacjent nie zostanie sam sobie i może zwierzyć się ze swoich probleów i odszukać słowa wsparcia. Niezależnie od tego czy cierpisz na depresję, nie dajesz sobie rady ze stresem czy chorobami odżywiania, to psychoterapeuta Monika Ziemba Ci pomoże.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • SUI Psychologia Coaching »

  Ośrodek Terapeutyczno – Psychologiczny SUI z Poznania specjalizuje się przeważnie w dostarczaniu pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej oraz proponuje się w kuracji coachingowej.
  Dostępni w ośrodku specjaliści to jednostki starannie wyuczone i wciąż podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe.
  Tematem ich codziennego przedsięwzięcia jest pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla osób starszych, jakie tej pomocy pragną. Pracownicy w większości wypadków wspomagają zmagających się z zawadami emocjonalnymi, nerwicowymi i osobistymi korzystających z ich pomocy pacjentów.
  Wobec tego oferowane działania terapii psychologicznej mają na celu wydobycie wewnętrznej równowagi oraz chęci do życia do działania po to, aby sięgać po własne marzenia i tworzyć zadowalające związki z pozostałymi.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Aldona Sławińska »

  Aldona Sławińska to psychoterapeuta w mieście Lublin, która specjalizuje się przede wszystkim w psychoterapii psychodynamicznej. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii psychoterapii indywidualnej, interwencji kryzysowej lub konsultacji psychologicznej zajrzyj na stronę psycholog-lublin. pl. Ceny każdej z usług to 100 zł/50 minut.

  Data dodania: 20 07 2019 · szczegóły wpisu »