Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Piece co

Piece co Stalmark to firma z wieloletnią tradycją zajmująca się produkcją stalowych kotłów grzewczych. W ofercie znajdują się różne odmiany pieców, przystosowane do Państwa potrzeb. Dzięki unowocześnieniom oraz modyfikacjom firma dopracowała konstrukcje o niesłychanie rozległych parametrach technicznych, realizujących normy ekologiczne co ręczą otrzymane certyfikaty. Zapewniamy wykonawstwo na najwyższym poziomie, fachową obsługę, pomoc w doborze najlepszego rozwiązania bowiem zadowolenie klientów jest kluczowym celem, który sobie stawiamy od początku istnienia jednostki.

Szczegóły strony www.stalmark.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.stalmark.pl:

Piece co

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hydraulik Kraków »

  Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją. Na rynku prowadzimy działalność nieprzerwanie od 24 lat. W trakcie tych lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w wykonawstwie instalacji sanitarnych. Kompleksowo wykonujemy: instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne (kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa), instalacje gazowe, instalacje co, ogrzewanie podłogowe wodne oraz montaż kotłowni. Zapewniamy nie tylko montaż instalacji sanitarnych, ale także fachowe doradztwo. Naszą specjalnością jest wykonawstwo instalacji sanitarnych w budownictwie jedorodzinnym, wielorodzinnym, usługowym itp. Stale współpracujemy z wiodącymi producentami techniki grzewczej i sanitarnej. Nasze usługi hydrauliczne świadczymy w obrębie województwa małopolskiego, głównie w Krakowie.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Łódź »

  Firmowa strona hydraulika z Miasta Łodzi wykonującego usługi hydrauliczne na terenie Łodzi i okolic. Zawiera opisy wykonywanych usług oraz porady dla tych, którym przydarzyła się awaria hydrauliki oraz niezbędne informacje pomocne przy planowaniu wykonania nowych instalacji hydraulicznych, lub modyfikacji instalacji istniejących.Hydraulik-Lodz. net to również pogotowie hydrauliczne, które usuwa nawet ciężkie do likwidacji awarie instalacji bądź zapchania kanalizacji.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komo Spółka z o.o. »

  Jesteśmy specjalistami w dziedzinie budowy kominków. Posiadamy 20 letnie doświadczenie i nieustanie zwiększamy swoją wiedzę w tej dziedzinie. Oferujemy Państwu bogaty wybór gotowych projektów kominków oraz wykonujemy nowe na zamówienie.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kotły Z Wężownicą »

  W dobie powszechnej troski o środowisko naturalne, dodatni wpływ na wizerunek spółki ma wykorzystanie przyszłościowych kotłów. Kotły węglowe nowej generacji do ogrzania budynków czy podgrzania wody zużywają mniej węgla i produkują znacznie mniej zanieczyszczeń powietrza. Warto zatem w nie zainwestować zarówno z powodów ekonomicznych jak również ekologicznych. Innym rozstrzygnięciem, które warto zastosować są kotły z podajnikiem żeliwnym. Z kolei wydajnym sposobem ogrzewania wody, którego zastosowanie przyniesie profity materialne i niematerialne są kotły z wężownicą. Szeroki wybór różnorodnych kotłów dostosowanych do potrzeb niedużych jak i dużych firm, spółdzielni mieszkaniowych i innych podmiotów w niewygórowanych cenach oferuje firma Metalteres. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skład Opału węgiel miał Skarżysko kamienna »

  działa od 1998 roku, na terenie Skarżyska - Kamiennej oraz calego województwa świętokrzystkiego.

  Oferujemy w sprzedaży:


  węgiel kostka

  węgiel orzech gruby

  węgiel orzech drobny

  ekogroszek

  miał

  Sprzedajemy Opał w workach lub luzem.
  Cechuje nas wysoka jakość proponowanych usług, oraz sprzedawanych towarów.
  Węgiel sprzedawany przez nas charakteryzuje się wysoką kalorycznością oraz niską zawartością popiołu i siarki.

  Istnieje możliwość odbioru własnego lub transport w wybrane przez klienta miejsce.
  Klienta stawiamy zawsze na 1 miejscu przez co Gwarantujemy Opał najwyższej jakości z najlepszych Polskich Kopalni.

  Posiadamy legalizowaną wagę elektroniczną!

  Opał składujemy na utwardzonym placu przez co węgiel jest wolny od różnego rodzaju zanieczyszczeń.


  Oferujemy również dogodną sprzedaż ratalną.
  Kredyt ratalny w Santander Consumer Banku oznacza:

  - minimum formalności
  - bez poręczycieli,
  - szybka decyzja o przyznaniu kredytu,
  - prosty sposób dokumentowania tożsamości oraz źródła i wysokości dochodów,
  - możliwość łączenia różnych źródeł dochodów, w tym współmałżonka.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • QUERCU Odnawialne źródła energii »

  QUERCU to firma prowadząca działalność w sektorze związanym z instalacjami wykorzystującymi źródła energii odnawialnej. Dostarczamy urządzenia do wentylacji z odzyskiem ciepła, produkcji energii cieplnej oraz elektrycznej. Wśród dostępnych w naszej ofercie systemów znajdą Państwo pompy ciepła marki HELIOTHERM, gruntowe wymienniki ciepła, rekuperatory, kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Zapewniamy doradztwo techniczne, wykonanie projektu koncepcyjnego i wykonawczego, dostarczenie potrzebnych urządzeń i ich montaż oraz usługi serwisowe.

  Data dodania: 30 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Problast ogrzewanie powietrzem »

  Firma zajmuje się instalacją systemów grzewczych. Klientami Problastu są osoby prywatne i przedsiębiorstwa w całej Polsce. Specjalizacją naszej firmy jest ogrzewanie powietrzem. Każdy montowany przez nas system grzewczy możemy uzupełnić o klimatyzację, wentylację i odpowiednie filtry. Świadczone przez nas usługi są zawsze najwyższej jakości i dostosowywane do wymagań klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość systemów grzewczych, terminowość, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • HKS LAZAR sp. z o. o. »

  W ofercie posiadamy nowoczesne kotły co na drewno. Sprawność oferowanych przez nas kotłów to przeszło dziewięćdziesiąt procent. Do wyboru mamy różne moce kotłów, przez co klient dopasuje je do wielkości pomieszczenia. Zawsze pomagamy w dobraniu tego, co najlepsze. Jeśli szukacie nowoczesnego pieca, który wytrzyma lata to u nas go już teraz znajdziecie.

  Data dodania: 28 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnice olejowe - osuszacze adsorpcyjne »

  Oferujemy na sprzedaż wydajne osuszacze adsorpcyjne i nagrzewnice olejowe. Działamy na terenie całego kraju. Nasze urządzenia grzewcze znajdują zastosowanie w ogrzewaniu hal wielkokubaturowych takich jak hale produkcyjne, przemysłowe i magazynowe, warsztaty, kościoły, sklepy i place budowy. Oferujemy duży wybór nagrzewnic i osuszaczy adsorpcyjnych.

  Data dodania: 18 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • PERFEKT Zieliński Jarosław »

  Zakład Usług Gazowych Perfekt oferuje najlepsze ceny na rynku, a także udziela rabatów na zakup materiałów. Naszym celem jest zapewnienie Klientom nie tylko najlepszej jakości usług, ale również korzystnych warunków współpracy. Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne, a jednocześnie zapewniać najwyższą jakość świadczonych usług. Zaufaj nam i przekonaj się, że współpraca z nami się opłaca.

  Data dodania: 10 04 2023 · szczegóły wpisu »