Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Saczel ::: Budowa domów Warszawa Kraków Częstochowa

Saczel ::: Budowa domów Warszawa Kraków Częstochowa Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego i innych materiałów, na terenie całego kraju. Należymy do grupy Saczel Częstochowa. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam budować tanio i szybko.Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe,wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych.Co w naszej ofercie budowy domu:- fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę - budowa domu pasywnego U=0,15 [W/m2K]- stan surowy- stan deweloperski- stan pod klucz a dzięki współpracy z wieloma firmami również alarmy, klimatyzacje, rekuperacje, sieci internetowe i telewizyjne specjalnie zaprojektowane i wykonane pod kątem Twojego domu.Podstawowa zaleta to budowa domu w czasie około 4 miesięcy do stanu deweloperskiego. Pełen system jaki stosujemy przy budowie zapewnia brak mostków termicznych, a współczynnik przenikalności ścian U=0,24 zapewnia Państwu znaczne ograniczenie nakładów na ogrzewanie.Zapraszamy do budowy domu z firmą Saczel ::: Fabryka ciepłych domów !!!

Szczegóły strony www.domyzpianobetonu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.domyzpianobetonu.pl:

Saczel ::: Budowa domów Warszawa Kraków Częstochowa

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi budowlane Lublin »

  Firma remontowo- budowlana "Kamil Mitura" z Lublina oferuje usługi w zakresie budowy domków jednorodzinnych, kompleksowego wykończenia wnętrz oraz dociepleń poddaszy i elewacji budynku. Zajmujemy się również wykonywaniem ogrodzeń z klinkieru. Te oraz szereg innych usług wykonujemy przy zachowaniu najwyższej staranności i skrupulatności w powiązaniu z rysunkiem technicznym, zgodnie z obowiązującą w Polsce sztuką budowlaną. Poszukujemy inwestorów indywidualnych, planujących budowę domku jednorodzinnego, wykończenie lub remont już istniejącego obiektu, stawiających na jakośc i terminowośc wykonywania usług.Posiadamy odpowiedni zaplecze narzędziowy oraz doświadczenie zdobyte przy wielu realizacjach, niezbędne przy fachowym wykonaniu powierzonych nam zleceń. Wszystkie wykonane przez nas usługi budowlane zostają objęte gwarancją konsumencką na trzy lata.Naszymi działaniami obejmujemy terytorium województwa lubelskie, głównie miast: Lublin, Nałęczów, Lubartów, Świdnik, Łęczna i okolice tychże miejscowości.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Gorzów Wielkopolski »

  Firma budowlana Griff intensyfikuje starania, aby wszystkie dokumenty budowlane były kompletne. Wraz ze ścisłą współpracą z architektami, możemy wyeliminować błędy przez co unikamy zakłóceń w pracy i zapewniamy wysoki priorytet projektu który realizujemy. Czołowymi wartościami naszej firmy są: budowa projektów o najwyższej jakości, na czas oraz zachowaniem budżetu. Architektoniczne rzemiosło, integralność, uczciwość i jakość są hołdowane od początku działania firmy. Z naszych usług możesz skorzystać w miastach: Gorzów Wielkopolski, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Skwierzyna, Międzyrzecz, Myślibórz, Słubice, Kostrzyń, Witnica.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia na budowę Kraków »

  Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi budowlane, stąd też w łatwy sposób pomaga w wyborze projektu budynku, przystosowania do warunków terenowych oraz doborze materiałów. Jest w stanie wskazać najlepsze rozwiązania funkcjonalne, przystosowane do indywidualnych potrzeb. Wykwalifikowany personel pomoże też odnaleźć się w gąszczu procedur oraz uzyska potrzebne pozwolenia.Przedsiębiorstwo świadczy kompletny zakres usług projektowych, inżynierskich, kosztorysowych i analitycznych. Gwarantuje troskę o zapewnienie najwyższej jakości usług, solidność, rzetelność i terminowość.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • DREW-BAU Roboty budowlane. Budowa Domów - od 1993 roku »

  Firma DREW-BAU Sp. z o. o. została założona w 1993 r. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów użyteczności publicznej, zabytkowych i mieszkalnych. Wykonuje remonty i modernizacje obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Firma wykonuje wszelkiego rodzaju roboty: ziemne, ogólnobudowlane, wykończeniowe, instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych. Nie jesteśmy anonimową ekipą, tylko pełnoprawną firmą w branży od 21 lat. Zapewniamy realizację na najwyższym poziomie. Realizujemy obiekty od A do Z czyli od projektu po wykończenie na życzenie Klienta.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wykończeniowe Warszawa - Trzymamy Poziom »

  TrzymamyPoziom to firma budowlana oferująca liczny zakres usług w zakresie wykończeniałazienki. W zakres oferty wchodzą takie usługi jak: malowanie, cyklinowanie podłóg oraz murowanie. Firma działa kompleksowo dlatego w ofercie posiada wykonywanie aranżacji oraz montaż instalacji elektrycznej (np. montaż gniazd). Firma remontowa działa na obszarach Lublina oraz Puław.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali Proeko »

  Dowiedz się więcej o firmie ProEko a przekonasz się jak wiele korzyści łączą w sobie domy z bali. Jesteśmy pewni, że po ich poznaniu znikną wszelkie wątpliwości odnośnie wyboru techniki budowy domu. Przekonaj się!

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Urządzanie pod klucz kraków »

  Remontujemy i urządzamy według indywidualnego projektu – firma M4 Prato zaprasza do kontaktu wszystkich planujących odnowić swoje domowe wnętrza. W naszym teamie posiadamy zarówno doświadczonych i kreatywnych projektantów, jak również wykonawców, którzy są w stanie najbardziej oryginalne projekty wprowadzić w życie. Naszą specjalizacją są kuchnie, jednak oferujemy dużo szerszy zakres usług, oraz dedykowane, wygodne pakiety obejmujące prace na terenie całego domostwa.

  Data dodania: 28 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana ROMBUD Poznań »

  Rombud to firma budowlana mieszcząca się w Suchym Lesie blisko Poznania. Trudnimy się sprzedażą oraz budowaniem domów, rozbiórkami oraz wyburzeniami. Prowadzimy całkowitą inwestycję, więc nie będą musieli się Państwo niepokoić o jakieś formalności. Przekazując nam zbudowanie domu mogą Państwo być pewni, iż dom stanie w terminie. Jesteśmy regularnie w stałym kontakcie z klientem, ponieważ chcielibyśmy na bieżąco otrzymywać akceptację naszych poczynań. Pozwala to osiągnąć wynik zgodny z wymaganiami klientów. Stawiamy domy w Poznaniu oraz pod Poznaniem, np. w Suchym Lesie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny w celu zaznajomienia się z propozycjami budynków na sprzedaż, ze zrealizowanymi projektami oraz proponowanymi usługami. Pracownicy, których przyjmujemy, charakteryzują się gorliwością, inwencją i wiarygodnością. Są to z pewnością bardzo potrzebne cechy w budownictwie.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pionier Inwestycje »

  Lokale w Kórniku zostały utworzone przez spółkę PIONIER INWESTYCJE. Działamy na rynku budowlanym już od ćwierćwiecza. Możemy pochwalić się dziesiątkami zrealizowanych inwestycji, a co za tym idzie znacznym doświadczeniem. Wykorzystane materiały są najdoskonalszej jakości. Oferujemy Państwu trwałość wykonania oraz indywidualne podejście. Nasi pracownicy to wykształcone osoby. Domy w Kórniku to znakomita propozycja dla tych, którzy chcą wypocząć w otoczeniu natury od miejskiego hałasu. Proponujemy Państwu domy w Kórniku - lokale pod Poznaniem. Fotografie z realizacji projektu można znaleźć na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy do jej odwiedzenia i do zapoznania się ze szczegółową propozycją.

  Data dodania: 03 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Budowlany GURU - usługi budowlane »

  Firma - Budowlany GURU - jest złożona z profesjonalistów, którzy kierują każdym etapem konstrukcji domu. Mamy na uwadze każdy szczegół od początku budowy do końca. Nasi ludzie posiadają przeszło 15-letnie doświadczenie we wznoszeniu domów. Dzięki ich umiejętnościom możemy zaoferować usługi na tak dobrym poziomie. W naszej pracy stosujemy współczesne technologie, które pomagają szybko oraz sprawnie tworzyć dom. Pracujemy w Poznaniu oraz w promieniu 50 km. Oferujemy dodatkowo profesjonalną pomoc stylistki wnętrz. Pracując z nami możecie być pewni, że Wasz dom zostanie zbudowany w czasie, jaki został wcześniej ustalony. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny www.

  Data dodania: 05 01 2018 · szczegóły wpisu »