Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Wady postawy Warszawa

Wady postawy Warszawa Ortho Medica ? sprawdzona rehabilitacja w Warszawie. Całościowa pomoc w korekcji wszelkiego typu skolioz i wad postawy. W Ortho Medica zajmujemy się rehabilitacją medyczną zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dorosłym oferujemy indywidualną terapię oraz masaż leczniczy. W naszym ośrodku terapia i układ ćwiczeń są indywidualnie dopasowywane do wieku, rodzaju i stopnia zaawansowania wady. Ortho Medica ? fachowo rehabilitujemy wszystkie wady postawy.

Szczegóły strony www.ortho-medica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ortho-medica.pl:

Wady postawy Warszawa

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Poznań »

  Wszystkich potrzebujących wsparcia zapraszamy do Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Humani. Pierwsze spotkanie z terapeutą to konsultacja. Umożliwia ona określenie natury sprawy i zasugerowania odpowiedniej formy pomocy. Jeżeli po upływie 3 spotkań konsultacyjnych nieunikniona będzie dodatkowa terapia, może ona przybrać formę psychoterapii indywidualnej lub grupowej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 793 700 087, humani@humani.pl ul. Bułgarska 11, Poznań.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kąpiele kwasowęglowe -- Seolight »

  Firma MAXimus s.c. jest producentem nowoczesnych urządzeń medycznych takich jak kriokomora Amazing MX-4, urzadzenie do suchych kąpieli w CO2 / O3 TOWER MX-1 oraz Stanowiska do inhalacji pneumatycznych Magic Brine MX-ip10. Prodecent kriokomor. Nasze wyroby cechuje wysoka, jakość zawarta w cieszącej oko stylowej nowoczesnej obudowie. Suche kąpiele w CO2, kąpiele kwasowęglowe oraz kapiele w dwutlenku wegla. Ozonoterapia oraz kapiele w ozonie i inhalator. -- Seolight

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta Myślenice »

  Rehabilitacja to ważny element po nabawieniu się schorzenia. Oferuję dobrze prowadzone leczenie, dające nadzieję na rychły powrót do kondycji. Wykonuję usprawnianie dzieci i dorosłych. Moja oferta jest konkurencyjna ponieważ razem z doświadczeniem oferuję także dojazd do klienta. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który straciłbyś w drodze. Wszystkie informacje znajdziecie|odnajdziecie na stronie internetowejDodatkowo na funpage na Facebooku zamieszczamy istotne informacje z zakresu rehabilitacji. Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inhalator nebulizator »

  W zależności od rodzaju dolegliwości lekarz powziewa decyzję, czy np. wystarczy inhalator do kuracji, czy niezbędny będzie ssak medyczny. To ostatnie urządzenie doskonale się sprawdza, gdy zachodzi potrzeba usunięcia z organizmu pacjenta zbytniej ilości płynów ustrojowych. Dla osób chorych na górne drogi oddechowe dedykowana jest tak zwana komora inhalacyjna. Produkt ten doskonale spełnia swe zadanie w przypadku osób starszych i wszystkich tych, którzy mają spore problemy z przełykaniem a także użyciem ustników.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vigget Medica - Rehabilitacja »

  Vigget to przodownik w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego oraz urządzeń do prowadzenia magnetoterapii. Nasza spółka dzięki długoletnim badaniom i drużynie fachow ców z instytutu badawczego Teslab Medica, zaprojektowała urządzenia, których praca pomaga na różne przypadł ości - ponad czterdzieści chorób na które możemy cierpieć. Urządzenia te są przystępne i bezpieczne w użytkowaniu, a ich efektywność została udokumentowana przez specjalistów w dziedzinie medycyny. Naszym nadrzędnym celem jest pomagać i kształtować komfort życia naszych pacjentów stosując usuwanie dotykających ich przypadłości, w przypadku których zwykł e metody w wielu przypadkach zawodzą.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Topschool kursy dla fizjoterapeutów »

  Topschool PNF proponuje kursy z ndt, pnf, fizjoterapii i bobath. Szkolimy fizjoterapeutów, rehabilitantów i masażystów. Prowadzimy kursy w dużych miastach Polski. Uczymy z zakresu rehabilitacji dzieci, osób ze schorzeniami i po wypadkach. Mamy wieloletnie doświadczenie, pracują u nas doświadczeni specjaliści. Instruujemy, jak rehabilitować pacjentów z zaburzeniami w obrębie układu mięśniowego, kostno-stawowego i nerwowego. Nauczymy, jak uleczyć ból i przywrócić sprawność.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Remedkielce.pl kurs pnf »

  Mamy zaszczyt gościć Państwa na stronie Centrum Fizjoedukacji ReMed. Organizujemy fachowe szkolenia z kierunku fizjoterapii i masażu. Spotkania prowadzone są przez wysoce wykwalifikowanych fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz medyków z ogromnym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Oferujemy zawodowe i specjalistyczne szkolenia dla: doktorów, rehabilitantów, amatorów masażu, itp. Szkolenia przewodzone za sprawą wysoko wykwalifikowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Ich perfekcyjne przygotowanie dydaktycznie poparte jest wieloma certyfikatami, a także wieloletnim doświadczeniem w służbie w jednostkach na terenie całego kraju i za granicą. Sprawujemy: masaż klasyczny (w różnego typu dolegliwościach bólowych. Stosowany w celach leczniczych, relaksacyjnych, a także jako masaż odchudzający). a także sporo innych masaży relaksujących. Pragniemy zaprosić wszystkich do odwiedzenia naszej domeny i polecenia jej swoim znajomym. Oferujemy dodatkowo zrealizowanie u nas rezerwacji imiennej, którą możemy sprawić niespodziankę najbliższym zamawiając im masaż z okazji urodzin.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia - Atut Sp.z o.o. »

  Specjalistyczna rehabilitacja, nowoczesne i innowacyjne metody leczenia, indywidulane podejście do pacjentów, to ośrodek Atut Med. Działamy od 2104 roku i współpracujemy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie fizjoterapii. Doskonale wiemy co najlepsze dla zdrowia naszych pacjentów. Skutecznie leczymy schorzenia narządów ruchu, reumatyzm, choroby neurologiczne oraz wady postawy. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacjawola.pl »

  Musisz wrócić do pełnej sprawności i co za tym idzie, interesuje Cię profesjonalna rehabilitacja Wola? Jeśli tak, warto zapoznać się z ofertą, którą ma Centrum Rehabilitacji Pawła Dąbkowskiego.
  Centrum Rehabilitacji Pawła Dąbkowskiego wychodzi naprzeciw różnym oczekiwaniom (co do szczegółów, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną działalności).

  Data dodania: 30 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • AktywnaKlinika.pl »

  Rehabilitacja w domu? Teraz to możliwe dzięki Aktywnej Klinice! Na terenie Warszawy, specjaliści chętnie dojadą do ciebie. Niezależnie z czym się zmagasz, ani jakiej pomocy oczekujesz, możesz mieć pewność, że otrzymasz ją właśnie od nich. Doświadczony zespół postara się zaradzić nawet w przypadku najgorszych bóli. Do każdego pacjenta podchodzą z pełnym zaangażowaniem, a dzięki doświadczeniu ich terapia skutecznie pomaga. Sprawdź sam na aktywnaklinika. pl.

  Data dodania: 14 08 2020 · szczegóły wpisu »