Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Instalacje grzewcze, sanitarne Katowice

Instalacje grzewcze, sanitarne Katowice Jednostka Instalex zaistniała w maju 1994 roku na bazie oddziału instalacyjnego PRB PW Katowice z siedzibą w Piekarach Śląskich. Specjalizujemy się w całościowym wykonawstwie instalacyjnym w zakresie instalacji grzewczych, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych. Przeprowadzamy instalacje w rozmaitych technologiach, których wykorzystywanie uwarunkowane jest właściwością celów lub wymogami technicznymi. Użytkujemy również rury preizolowane oraz technologie rur spawanych i zaciskowych.

Szczegóły strony www.instalex.katowice.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.instalex.katowice.pl:

Instalacje grzewcze, sanitarne Katowice

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hydraulik w Poznaniu »

  Twój Instalator to doświadczony hydraulik z Poznania, profesjonalista od instalacji sanitarnych i hydraulicznych. Szybko zrealizuje różne zadania hydrauliczne, zamontuje sprzęty sanitarne, zmieni ich umiejscowienie. Przyjmie też usługi charakterystyczne dla instalatora np. obmyśli i zrealizuje centralne ogrzewanie i kanalizację. Jeżeli niespodziewanie pęknie rura i zacznie się niespokojne rozglądanie się pod znakiem ?hydraulik Poznań?, dobrze posiadać namiar do Twojego Instalatora. Specjaliści firmy od razu dojadą z stosownym sprzętem w wybrane miejsce Poznania i jego okolic. Przy uwzględnianych remontach doradzą w sferze planowanych przeróbkach, dopasują produkty ? wszystko z uwzględnieniem warunków architektonicznych i finansowych odbiorcy. Ponadto ten hydraulik w Poznaniu realizuje zlecenia na czas i obsługuje zarówno firmy jak i klientów prywatnych.Hydraulik Poznań Janikowo
  Hydraulik Poznań Kobylepole
  Hydraulik Poznań Komandoria

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inst-Sanit ? Profesjonalne Instalatorstwo Sanitarne »

  Insta-Sanit jest wiodącym wykonawcą rozwiązań z zakresu instalacji sanitarnych. Oferujemy pracę najwyżej jakości opartą na zaawansowanych technologiach: instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, gazu, wody lodowej, wentylacji, systemy przeciwpożarowe oraz węzły cieplne.Nasza wysoce wykwalifikowana karda pozwala z sukcesem realizować najbardziej wymagające projekty budowlane.Rzetelność i uczciwość to nasze podstawowe wartości dzięki którym Państwa inwestycje na pewno zostaną zrealizowane solidnie i na czas.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paflex »

  Firma Paflex jest dystrybutorem wszelkiego rodzaju węży, przewodów oraz rur przemysłowych, przeznaczonych do przesyłu roztworów wodnych oraz substancji gazowych. Towar dostarczamy własnym transportem lub kurierem. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • AKWA Sp. z o.o. »

  Producent armatury wodociągowo kanalizacyjnej. Z szerokiej gamy naszych produktów proponujemy armaturę przyłączeniową oraz naprawczą, armaturę regulującą i odcinającą, a także klucze, obudowy i inne akcesoria.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płyty chodnikowe - Grabinex Sp. z o.o. »

  Grabinex Spółka z o. o. została stworzona w 1996 roku. Jesteśmy spółką trudzącą się w wydobyciu czy też obróbce granitu. Działalność górniczą pilotujemy w Strzegomiu przy ulicy Kopalnianej 13 na naszym złożu ?Grabina Śląska? charakteryzującym się ?jasno ? szarą? i ?szaro ? żółtą? barwą granitu o średnim uziarnieniu. Obróbka materiału tworzona jest w dwóch naszych Zakładach. Produkty Grabinex?u znane są pod postacią handlową Granit Strzegomski Grabina Śląska jak również są obecne w większości segmentów rynku budowlanego.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik kraków »

  Jeśli potrzebujesz hydraulika z Krakowa oraz wykonać montaż wodomierza w profesjonalny sposób. Hydraulik Kraków na terenie małopolski dostarczy wszelkie elementy w zakresie wod-kan-gaz. #Jestem firma, w której wszelkie konieczne poradnictwo w zakresie remontu łazienek, profesjonalnie i zawsze najwyższej jakości. #Szukając usług hydraulicznych w krakowie w Krakowie ? właśnie znalazłeśnajlepszą firmę. Działam w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody, oczyszczanie wody, systemy uzdatniania wody. »

  Multifilters to dystrybutor-autoryzowany przedstawiciel największych producentów i wielu uznanych marek, związanych z technologiami uzdatniania wody (filtry, zmiękczacze i odżelaziacze do wody), w Polsce i na świecie (m. in. BREGUS). W swojej ofercie posiadamy elastyczne i indywidualne rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wyróżnia nas wysoka efektywność pracy oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego.
  Jesteśmy dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą, dysponującą dużym doświadczeniem i wiedzą. Zbudowaliśmy profesjonalny zespół zawsze gotowy do realizacji nowych projektów. Odnosimy sukcesy na rynku Polskim i międzynarodowym. Dbamy o naszych Klientów zapewniając im kompetentną obsługę, stałą oraz wysoką jakość produktów.
  Szanujemy naszego Klienta. Gwarantujemy elastyczne podejście i profesjonalizm. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Traktujemy każdego Klienta indywidualnie. Naszym celem jest, aby nasi Klienci mogli w pełni zdać się na nas i z całkowitym zaufaniem cieszyli się sukcesem naszych produktów. Kontrahentom hurtowym stwarzamy możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Kielce »

  Firma Ekosanit od wielu lat wykonuje usługi związane z instalacjami sanitarnymi. Nasze umiejętności owocują zawsze błyskawicznie i kompetentnie wykonaną robotą. Realizujemy wszelkie instalacje sanitarne, między innymi: instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, wentylacyjne oraz centralnego ogrzewania różnego typu. Kompetentnie polecimy najbardziej funkcjonalne rozwiązania, które będą funkcjonowały bezproblemowo przez wiele lat.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drobne Naprawy Hydrauliczne Michał Kamiński »

  Moja firma wykonuje prace hydrauliczne na obszarze miasta Gdańsk i w miasteczkach leżących w pobliżu tego malowniczego miasta. Świadczę prace od kilku lat. Zajmuję się świadczeniem prac z dziedziny hydrauliki. Wykonuję wszelakiego gatunku instalacje budowlane, wod-kan, ogrzewania, alternatywne źródła energii, instalacje elektryczne i odgromowe. Przyjmuję na etat wyłącznie wyedukowanych pracowników. Dzięki temu wszelakie zlecenia świadczone są solidnie, uczciwie i w terminach. Poza tym mam do zaoferowania wybitnieprzystępne ceny i udzielam gwarancji na realizowane zlecenia.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ksztaltkielektrooporowe.pl »

  Firma sprzedająca kształtki elektrooporowe oraz inne materiały niezbędne do stworzenia instalacji wodno - kanalizacyjnej lub gazowej. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość, konkurencyjna cena oraz solidność wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która dostępna jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 09 2019 · szczegóły wpisu »