Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Tanie grzejniki łazienkowe w sklepie PGI.com.pl

Tanie grzejniki łazienkowe w sklepie PGI.com.pl Gdzie znajdziesz najtańsze i niezawodne grzejniki łazienkowe? Tylko w sklepie Pgi. com. pl! A ponadto wszystkie inne niezbędne sprzęty sanitarne i elementy wyposażenia łazienek (również dla niepełnosprawnych).

Szczegóły strony pgi.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pgi.com.pl:

Tanie grzejniki łazienkowe w sklepie PGI.com.pl

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hydraulik w Poznaniu »

  Twój Instalator to doświadczony hydraulik z Poznania, profesjonalista od instalacji sanitarnych i hydraulicznych. Szybko zrealizuje różne zadania hydrauliczne, zamontuje sprzęty sanitarne, zmieni ich umiejscowienie. Przyjmie też usługi charakterystyczne dla instalatora np. obmyśli i zrealizuje centralne ogrzewanie i kanalizację. Jeżeli niespodziewanie pęknie rura i zacznie się niespokojne rozglądanie się pod znakiem ?hydraulik Poznań?, dobrze posiadać namiar do Twojego Instalatora. Specjaliści firmy od razu dojadą z stosownym sprzętem w wybrane miejsce Poznania i jego okolic. Przy uwzględnianych remontach doradzą w sferze planowanych przeróbkach, dopasują produkty ? wszystko z uwzględnieniem warunków architektonicznych i finansowych odbiorcy. Ponadto ten hydraulik w Poznaniu realizuje zlecenia na czas i obsługuje zarówno firmy jak i klientów prywatnych.Hydraulik Poznań Janikowo
  Hydraulik Poznań Kobylepole
  Hydraulik Poznań Komandoria

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje grzewcze, sanitarne Katowice »

  Jednostka Instalex zaistniała w maju 1994 roku na bazie oddziału instalacyjnego PRB PW Katowice z siedzibą w Piekarach Śląskich. Specjalizujemy się w całościowym wykonawstwie instalacyjnym w zakresie instalacji grzewczych, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych. Przeprowadzamy instalacje w rozmaitych technologiach, których wykorzystywanie uwarunkowane jest właściwością celów lub wymogami technicznymi. Użytkujemy również rury preizolowane oraz technologie rur spawanych i zaciskowych.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Pompy - Hydrofory »

  Dystrybutor firm: Grudziądz Hydrovacuum, Grundfos, Omnigena, IBO zaprasza do zakupu. W ofercie posiadamy pompy głębinowe, pompy zatapialne, pompy hydroforowe, hydrofory oraz niezbędne akcesoria do ich podłączenia. Za każdym razem służymy radą przy wyborze odpowiedniego zestawu hydroforowego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników dobór właściwego zestawu nie jest taki trudny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z detalami oferowanych przez nas pomp

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paflex »

  Firma Paflex jest dystrybutorem wszelkiego rodzaju węży, przewodów oraz rur przemysłowych, przeznaczonych do przesyłu roztworów wodnych oraz substancji gazowych. Towar dostarczamy własnym transportem lub kurierem. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płyty chodnikowe - Grabinex Sp. z o.o. »

  Grabinex Spółka z o. o. została stworzona w 1996 roku. Jesteśmy spółką trudzącą się w wydobyciu czy też obróbce granitu. Działalność górniczą pilotujemy w Strzegomiu przy ulicy Kopalnianej 13 na naszym złożu ?Grabina Śląska? charakteryzującym się ?jasno ? szarą? i ?szaro ? żółtą? barwą granitu o średnim uziarnieniu. Obróbka materiału tworzona jest w dwóch naszych Zakładach. Produkty Grabinex?u znane są pod postacią handlową Granit Strzegomski Grabina Śląska jak również są obecne w większości segmentów rynku budowlanego.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik kraków »

  Jeśli potrzebujesz hydraulika z Krakowa oraz wykonać montaż wodomierza w profesjonalny sposób. Hydraulik Kraków na terenie małopolski dostarczy wszelkie elementy w zakresie wod-kan-gaz. #Jestem firma, w której wszelkie konieczne poradnictwo w zakresie remontu łazienek, profesjonalnie i zawsze najwyższej jakości. #Szukając usług hydraulicznych w krakowie w Krakowie ? właśnie znalazłeśnajlepszą firmę. Działam w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody, oczyszczanie wody, systemy uzdatniania wody. »

  Multifilters to dystrybutor-autoryzowany przedstawiciel największych producentów i wielu uznanych marek, związanych z technologiami uzdatniania wody (filtry, zmiękczacze i odżelaziacze do wody), w Polsce i na świecie (m. in. BREGUS). W swojej ofercie posiadamy elastyczne i indywidualne rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wyróżnia nas wysoka efektywność pracy oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego.
  Jesteśmy dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą, dysponującą dużym doświadczeniem i wiedzą. Zbudowaliśmy profesjonalny zespół zawsze gotowy do realizacji nowych projektów. Odnosimy sukcesy na rynku Polskim i międzynarodowym. Dbamy o naszych Klientów zapewniając im kompetentną obsługę, stałą oraz wysoką jakość produktów.
  Szanujemy naszego Klienta. Gwarantujemy elastyczne podejście i profesjonalizm. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Traktujemy każdego Klienta indywidualnie. Naszym celem jest, aby nasi Klienci mogli w pełni zdać się na nas i z całkowitym zaufaniem cieszyli się sukcesem naszych produktów. Kontrahentom hurtowym stwarzamy możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Kielce »

  Firma Ekosanit od wielu lat wykonuje usługi związane z instalacjami sanitarnymi. Nasze umiejętności owocują zawsze błyskawicznie i kompetentnie wykonaną robotą. Realizujemy wszelkie instalacje sanitarne, między innymi: instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, wentylacyjne oraz centralnego ogrzewania różnego typu. Kompetentnie polecimy najbardziej funkcjonalne rozwiązania, które będą funkcjonowały bezproblemowo przez wiele lat.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy-cisnieniowe.pl »

  Firma Budmech to wyspecjalizowany dostawca kompleksowych rozwiązań dla projektantów i wykonawców instalacji przemysłowych, basenowych, nawodnieniowych oraz wodno-kanalizacyjnych. Budmech Systemy Ciśnieniowe specjalizuje się w imporcie materiałów z PVC-U, PVC-C oraz PE i PP-H takich jak kształtki, rury, węże, armatura. W ofercie posiada również kleje, zmywacze i czyściwa do tworzyw sztucznych a także akcesoria montażowe do mocowania nitek rurociągu.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mak-Iniekt »

  Jeśli szukają Państwu dobrej firmy z działu hydroizolacji zapraszamy do współpracy, zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy na rynku ponad 15 lat, dlatego też gwarantujemy Państwu sprawdzone rozwiązania. Posiadamy ogromny wybór materiałów, zawsze staramy się wybierać najlepsze materiały do prac. Zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie pomożemy i doradzimy. Specjalizujemy się w osuszanie budynków.

  Data dodania: 06 05 2019 · szczegóły wpisu »