Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkolenia sep

Szkolenia sep Zajmujemy się profesjonalną organizacją szkoleń od 1999 roku. Nasze szkolenia prowadzone są przez najlepszych specjalistów z różnych dziedzin na terenie całego kraju. Organizujemy m.in. szkolenia energetyczne sep uprawniające do eksploatacji urządzeń elektrycznych, szkolenia bhp, szkolenia ppoż oraz kursy na wózki widłowe. Posiadamy liczne certyfikaty i akredytacje, będące świadectwem jakości naszych usług i potwierdzeniem rzetelności oraz solidności organizowanych szkoleń.

Szczegóły strony szkoleniaalfa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szkoleniaalfa.pl:

Szkolenia sep

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka gry na gitarze Warszawa »

  Akademia Sztuk jest organizatorem zajęć muzycznych i teatralnych. Prowadzi indywidualne lekcje gry na instrumentach, lekcje śpiewu operowego i rozrywkowego oraz techniki aktorskiej. Znakomici pedagodzy gwarantują wysoki poziom nauczania i profesjonalizm. Akademia Sztuk zaprasza na warsztaty wokalne oraz wokalno-aktorskie, wykłady z literatury muzycznej, audycje muzyczne oraz koncerty z udziałem naszych uczniów i nauczycieli. Akademia Sztuk mieści się w Warszawie na Ursynowie, w dwóch lokalizacjach.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników szkolenia »

  Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników to zespół doświadczonych ekspertów, którzy oferują najskuteczniejsze metody i techniki rekrutacji i selekcji pracowników. Na naszej stronie znajdziesz darmowe szkolenia oraz mnóstwo materiałów jak zatrudniać najlepszych pracowników w procesie skutecznej i efektywnej rekrutacji i selekcji pracowników. Oferujemy również zaawansowane szkolenie video: Meta Rekrutacja i Meta Selekcja Pracowników - pierwsze w Polsce szkolenie video oraz szkolenie stacjonarne uczące jak diagnozować talenty w procesie rekrutacji i selekcji pracowników bez konieczności używania jakichkolwiek testów i kwestionariuszy.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balticdive »

  szkolenia w systemie iantd w tym juz rekreacyjne od dwunastego roku zyci. Szkolenia specjalistyczne i techniczne na roznych poziomach zaawansowania w systemie iantd. Wyjazdy na wraki, integracyjne.Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości.
  Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolony. -- Seolight

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna centrum Katowic »

  W oparciu o nasze 20-letnie doświadczenie przygotowaliśmy dla Państwa naszą najnowszą usługę: wynajem sali konferencyjnej w Katowicach. Oferujemy przyjazne warunki: nowoczesny sprzęt, niska cena, przystępna lokalizacja sali. Nasze pomieszczenia wyróżnia wystrój sprzyjający przyjemnej atmosferze. Położenie biura rozwiązuje problem z dotarciem na miejsce, usytuowanie nieopodal dworca głównego w Katowicach gwarantuje szybkie dotarcie do nas pieszo bez konieczności korzystania z publicznego transportu szynowego.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia w Warszawie »

  Portal Eduszukacz jest punktem, które dedykowaliśmy dla korporacji proponujących kursy i dla klientów, którzy takich kursów wypatrują. Na tej stronie odnajdą Państwo szereg propozycji na przeróżne szkolenia oraz kursy, które przeprowadzane są na obszarze Polski. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertami oraz skorzystania z możliwości portalu internetowego.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski matura Suwałki »

  Szkoła języków obcych Perfekt - co oferuje:

  - lekcje z j. angielskiego
  - j. niemieckiego, rosyjskiego jak również hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych.

  Szkoła językowa Suwałki to profesjonalna edukacja.

  Perfekt Suwałki - Serdecznie Zapraszamy na zapisy.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  Assurance Service For Management Systems to jednostka, która certyfikuje systemy zarządzania iso na terenie całej Polski. ASMS zajmuje się głównie certyfikacją systemu zarządzania jakością iso 9001, systemu zarządzania środowiskowego iso 14001, systemu haccp. Proces certyfikacji jest wielowątkowy i składa się na niego kilka kroków. Na początku następuje przygotowanie oferty i podpisanie umowy z kontrahentem. Kolejnym etapem jest zaplanowanie i przeprowadzenie dwuetapowego auditu początkowej certyfikacji. W ciągu pierwszego etapu auditu, auditorzy wiodący oceniają w organizacji lokalizację, dokumentację systemu zarządzania na zgodność z stosowną normą. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji polega na sprawdzeniu wszystkich procesów klienta. Po pozytywnym wyniku auditu, organizacja zdobywa certyfikat systemu zarządzania na zgodność z należytą normą. Certyfikat ISO wydawany jest na okres 3 lat. Warunkiem utrzymania ważności certyfikatu jest wykonywanie auditów w nadzorze. ASMS w swojej ofercie posiada także szkolenia z obrębu ochrony danych osobowych. Szkolenia ABI przeznaczone są dla osób, którym w firmie zostało powierzone kwestia ochrony oraz chronienia danych osobowych. Kursy dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji mają charakter teoretyczno ? warsztatowy. Spółka planuje kursy iso dla pełnomocników i auditorów systemów zarządzania? szkolenia z normy iso 9001, iso 14001. W swojej ofercie dysponujemy szkolenia haccp i szkolenia z aspektu prawa ochrony środowiska. Kurs Prawo Ochrony Środowiska prezentuje zestawienie teraźniejszych przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska. Na owym kursie partycypanci dowiedzą się, w jaki sposób prowadzić gospodarkę odpadami w przedsiębiorstwie, jak prawidłowo naliczać opłaty środowiskowe oraz jakie obowiązują zasady przy sporządzaniu raportu do KOBIZE. Kursy w formie otwartej realizowane są cyklicznie. Nasze szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów i ekspertów ocenionych w branży. Po każdym szkoleniu uczestnicy dostają certyfikaty ukończenia szkolenia jednostki certyfikującej.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Nowy Sącz »

  Firma Zawodowy zajmuje się prowadzeniem szkoleń różnego typu – szkoleń BHP, na wózki widłowe oraz obsługę żurawi HDS i pilarek mechanicznych. Swoje usługi kieruje do osób, które w swojej pracy obsługują tego typu urządzenia. Główną usługę szkolenia BHP firma prowadzi głównie na terenie południowej części kraju, w miastach takich jak Nowy Sącz, Limanowa, Racibórz czy Tarnów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie przygotujemy dogodną ofertę cenową.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • OGNISAL instrukcje bezp. poż, gaśnice,oznakowanie »

  Dzięki współpracy z nami otrzymują Państwo wsparcie przy prowadzeniu działalności gospodarczej i w życiu prywatnym. Firmy, które wybrały Ognisal z chęcią wracają i polecają naszą firmę swoim znajomym. Dzięki nam ochrona przeciwpożarowa nabiera innego wymiaru, przestaje być niepotrzebnym wydatkiem i staje się nowym ciekawym doświadczeniem. Właściciele i pracownicy czują się bezpieczniej i pewniej w czasie codziennej pracy i w przypadku zagrożenia pożarowego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Z wyrazami szacunku
  mgr inż. pożarnictwa Kamil Skieresz – właściciel

  Data dodania: 11 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szymon Kręblewski Emcsolution »

  W naszej krakowskiej firmie EMCSOLUTION organizujemy dla klientów szkolenia związane z kompatybilnością elektromagnetyczną. Pokazujemy między innymi, jak projektować, aby spełnić wymagania EMC, jak projektować bardzo szybkie układy cyfrowe zgodnie z wymaganiami EMC czy też jak skutecznie posługiwać się normami. Dzięki takiej fachowej wiedzy każda osoba będzie mogła dowiedzieć się czegoś niezbędnego do prowadzenia takiej działalności.

  Data dodania: 04 02 2018 · szczegóły wpisu »