Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkolenia sep

Szkolenia sep Zajmujemy się profesjonalną organizacją szkoleń od 1999 roku. Nasze szkolenia prowadzone są przez najlepszych specjalistów z różnych dziedzin na terenie całego kraju. Organizujemy m.in. szkolenia energetyczne sep uprawniające do eksploatacji urządzeń elektrycznych, szkolenia bhp, szkolenia ppoż oraz kursy na wózki widłowe. Posiadamy liczne certyfikaty i akredytacje, będące świadectwem jakości naszych usług i potwierdzeniem rzetelności oraz solidności organizowanych szkoleń.

Szczegóły strony szkoleniaalfa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szkoleniaalfa.pl:

Szkolenia sep

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Pracodawca rozpoczynający działalność jest obowiązany zawiadomić na piśmie właściwego inspektora pracy i właściwego państwowego inspektora sanitarnego o miejscu, rodzaju i zakresie prowadzonej działalności. Nie dopełnienie powyższego obowiązku jest zagrożone karą grzywny.W związku z powyższym Nasza instytucja proponuje współpracę polegającą na opiece firmy w zakresie bhp i ppoż. W ramach opieki bhp i ppoż zapewniamy nadzór i doradztwo bhp i ppoż., szkolenia bhp, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, oceny ryzyka zawodowego oraz instrukcji bhp.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Rozejrzyj się za firmą z doświadczeniem, za firmą, która poda Ci pomocną dłoń profesjonalnie. Dedal Konsulting to odpowiednie doradztwo strategiczne, organizacyjne i HR. Ponadto szeroka płaszczyzna szkoleń dla kadry kierowniczej oraz pracowników zadowoli nawet najbardziej wymagających. Siłą naszej firmy są wysoko wykwalifikowani trenerzy, pragnący doradzać, szkolić i pomagać. Współpracując z nami, nigdy nie zostaniesz sam!

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców Kraków »

  Szkoła jazdy Relax przeprowadza szkolenia na kursy na prawo jazdy w kategoriach B, B1 i A i A1. Jazdy praktyczne przeprowadzane są na pojazdach marki Toyota Yaris i motocyklach Suzuki i Yamaha. Dodatkowo przy szkoleniach na prawko w kategorii B kilka godzin praktycznych odbywa się na pojeździe wyposażonym w silnik benzynowy marki Chevrolet, tak, aby przystosować przyszłego kierowcę do jazdy na tym typie silnika. Ceny za kurs na prawo jazdy w kategorii A utrzymują się na stałym pułapie około 750 złotych. Natomiast ceny na prawo jazdy na cztery kółka to około 1000 złotych. Szkoła jazdy Relax od czasu do czasu prowadzi akcje promocyjne, dzięki którym szkolenie można odbyć w bardzo przystępnej cenie. Szkoła jazdy prowadzi również szkolenia dla osób niepełnosprawnych, od których nie jest wymagana dodatkowa wpłata pieniężna. Szkoła nauki jazdy Relax zaprasza do nauki również obcokrajowców. Szkoła nauki jazdy Relax posiada własną salę konferencyjną mieszczącą się w samym centrum Krakowa. Szkoła jazdy Kraków Relax zatrudnia odpowiednio wykwalifikowana kadrę instruktorską z kilkudziesięcioletnim stażem.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • LE REVE Szkoła języka francuskiego »

  Naucz się języka francuskiego ze szkołą LE REVE. W naszej szkole językowej nauczysz się języka od podstaw, a także rozwiniesz już posiadane umiejętności. Zajęcia można rozpocząć w każdym momencie. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • TQMsoft »

  Zwiększenie zysków przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie rozwiązań, dzięki którym spadnie ilość wadliwie wyprodukowanych przedmiotów to główne założenia, jakie przyświecają metodzie Six Sigma. Metoda została wdrożona po raz pierwszy w połowie lat 80. w jednej z amerykańskich korporacji.

  Szkolenia Six Sigma pokazują, w jaki sposób niewielkie zmiany w procesie produkcji doprowadzają do zmian w metodzie zarządzania jakością.

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • AXON SYSTEM - kursy językowe »

  W dobie Internetu oraz szeroko pojętej wymiany narodowościowej nauka języków obcych stała się podstawą dzisiejszych czasów. Języka uczymy się w szkole oraz doszkalamy się na kursach językowych. Szkoła języków Axon System ma do wyboru wiele kursów: kursy angielskiego, kursy hiszpańskiego, czy niemiecki kursy. Na stronie internetowej możemy znaleźć wiele promocji, a sana strona jest przejrzysta i łatwo się po niej poruszać. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zapisać się na wybrany język bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • European Network Security Institute Sp. z o.o. »

  Nasza organizacja zajmuje się profesjonalnie systemami bezpieczeństwa informacji. Nasza działalność dotyczy zarówno informacji biznesowej jak i danych osobowych i zamyka się w trzech podstawowych obszarach: organizacyjnym, technicznym i szkoleniowym. Do tej pory pomogliśmy wdrożyć wysokiej jakości systemy bezpieczeństwa w ponad 300 organizacjach.

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe dla firm. Biuro tłumaczeń »

  Lingopro to:

  Dostawca kompleksowych usług językowych dla firm, biuro tłumaczeń, szkoła językow.

  Doradzamy naszym klientom w zakresie szkoleń językowych i audytów kompetencji językowych

  Działamy na terenie całej Polski

  Oferujemy:

  Szkolenia językowe dla firm
  Tłumaczenia pisemne i ustne
  Audyty kompetencji językowych
  Weryfikacja kompetencji językowych w procesie rekrutacji
  Zajęcia w systemie on-line
  E-learning

  Zapraszamy do kontaktu:
  www. lingopro. pl
  hello@lingopro.pl

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo biznesowe - AMBiznes »

  AMBiznes zajmuje się najczęściej coachingiem biznesowym. Robimy szkolenia, doradzamy jak prowadzić biznes i wspomagamy klientów chcących korzystać z funduszy unijnych. Coaching obecnie cieszy się wielką popularnością, szczególnie w większych miastach. Działamy na terenie Poznania ale zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń klientów z całej Polski. Posiadamy w naszych szeregach specjalistów z wielu różnorodnych gałęzi: doświadczonych coachów, wprawnych ekspertów ws. funduszy unijnych, profesjonalistów ws. kierowania projektami. Na naszej stronie można znaleźć całościową ofertę, maile do naszych specjalistów i inne informacje o nas. Zapraszamy do odwiedzin klientów indywidualnych oraz firmowych. Robimy zarówno szkolenia w grupach kilkuosobowych jak i indywidualny coaching. Alicja Majkowska - AMBiznes to na 100% odpowiedni wybór.

  Data dodania: 29 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. »

  Zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz liczyć na kursy pierwszej pomocy? Jeśli tak, może warto zdecydować się na ofertę Centrum Ratownictwa? Decydując się na Centrum Ratownictwa, wybierasz najnowocześniejsze osiągnięcia z zakresu ratownictwa oraz medycyny ratunkowej. Dokładniej mówiąc, odpowiadamy za wdrażanie tych osiągnięć.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »