Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Farby

Farby Wnętrza Polaków poprawiają się. Brzydkie farby są zajmowane przez ciepłe aranżacje. Tikkurila doskonale odnajduje się w takiej sytuacji. Firma ta proponuje swoim klientom farby, umożliwiające wyzbycie się szarzyzny. Oferta tejże firmy przystosowana jest rzecz jasna też do alergików. Na stronie - wizytówce udostępniany jest funkcjonalny program umożliwiający na przetestowanie wielu typów kolorystycznych. Firma znajduje się na ul. Ignacego Mościckiego 23 w miejscowości Dębica.

Szczegóły strony www.tikkurila.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tikkurila.pl:

Farby

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ford-Pol - ogrodzenia, płoty, siatki, malowanie proszkowe »

  Nasza firma powstała w 1990 r i jest firmą prywatną. Daliśmy się poznać jako zakład świadczący usługi malowania proszkowego. W ramach rozwoju i nowych inwestycji poszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe usługi i produkcję.Oferujemy:1. Malowanie proszkowe (gabaryty 5,5×2,0×1,10m).2. Ogrodzenia: - panelowe systemowe - tymczasowe placów budów ( również wynajmujemy na czas budowy) - metalowe posesyjne.3. Bramy samonośne, rolkowe, uchylne.4. Wykonujemy montaż ogrodzeń na terenie całego kraju.5. Barierki ochronne.6. Barierki zabezpieczające np. imprezy okolicznościowe.7. Siatki: - zgrzewane - krępowane - plecione.8. Drut ciągniony cięty na wymiar.9. Pojemniki transportowe: - Siatkowe - blaszane.10. Lekkie konstrukcje stalowe wg naszych projektów lub na podstawie dostarczonych rysunków technicznych.Ostatnio dla partnera z Niemiec wykonywaliśmy dostawiane konstrukcje stalowe balkonów.Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy co pozwala nam na podejmowanie zarówno własnej produkcji jak i przyjmowanie zleceń na produkcję i usługi wg oczekiwań zleceniodawcy w oparciu o dokumentację lub dostarczone wzory. Nasze wyroby mogą być jednocześnie pomalowane proszkowo wg kolorów i potrzeb zleceniodawcy. Do dyspozycji ponad 100 kolorów (własny magazyn).

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farby antykorozyjne »

  Czy mówi Ci coś nazwa sklepu Kosta? Nie? nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od przeszło 20 lat, tak więc nasza marka powinna być Ci znana. Od od naszego powstania, czyli od 90r. nabyliśmy niezbędne doświadczenie. Jak we wszystkich sklepach z farbami, tak i u nas kupisz farby w rozmaitych odcieniach. Oprócz tego wykładziny, dywany. Posiadamy każdą z rzeczy niezbędnych do odmienienia Twojego mieszkania. Zakupów można dokonać nie tylko w jednym z wielu naszych sklepów stacjonarnych, ale też w Internecie wchodząc na naszą stronę. Cały czas staramy się być jeszcze lepsi stale współpracując z naszymi klientami.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Garaże blaszane »

  Wyprodukujemy nawet wyjątkowo oryginalny garaż blaszany biorąc pod uwagę rozmaite wytyczne odnośnie potrzeb składającego zamówienie. Każdy z nich może mieć szerokość czy wysokość, barwy oraz posiadać nieszablonowe elementy wśród których warto wymienić na przykład drzwi wejściowe, bramę podnoszoną do góry, dodatkowe okna. Wykorzystujemy odpowiedni materiał na budowę blaszaka tak, aby był trwały, bezpieczny i służył użytkownikom przez bardzo długo. Jako producent konstrukcji blaszanych proponujemy bardzo atrakcyjne ceny blaszaków nie obniżające w najmniejszym stopniu najwyższej jakości wykonania i materiałów, które wykorzystujemy do ich produkcji. Nasze produkty udostępniamy też w systemie ratalnym. Bardzo istotną sprawą jest to, że płatność za blaszaki odbywa się nie wcześniej niż po dostarczeniu i odpowiednio ukończonym montażu przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Warto też zaznaczyć, że montaż wykonanych konstrukcji blaszanych odbywa się na koszt naszej firmy. Zapewniamy również własny transport na terenie całej Polski jak również za granicą ? posiadamy na stanie tabor samochodów dostawczych przystosowanych do bezpiecznego przewozu konstrukcji stalowych.

  Poza garażami blaszanymi posiadamy w ofercie też nadające się do użytku przez długi czas bramy garażowe dwuskrzydłowe i uchylne, hale i wiaty różnych rozmiarów czy solidne klatki dla czworonogów.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie cnc »

  Firma ZATORSKI jest dystrybutorem komponentów skrawanych oraz półfabrykatów z surowców konstrukcyjnych. Rzadkie powiązanie zasobów, kompetencji i doświadczenia tworzy zaawansowaną i kompleksowo działającą organizację, która jest wiarygodnym i przewidywalnym partnerem gospodarczym. Produkowane przez Firmę prowadnice łańcuchowe, elementy formatowe, ślizgi do maszyn budowlanych, ślizgi do koparko ładowarek oraz inne części konstrukcyjne eksploatowane są w procesach automatyzacji produkcji. Przedsiębiorstwo kooperuje z wieloma przedsiębiorstwami wytwarzającymi żywność, chemię gospodarczą, maszyny i urządzenia czy elementy konstrukcyjne. Przedsiębiorstwo ZATORSKI jest kompetentnym partnerem w na płaszczyźnie dostaw półfabrykatów. Wciąż w sprzedaży dostępne są płyty, blaty rozbiorowe i tuleje z poniższych materiałów: PA6-G, PA6, POM C, PEEK, PET, PE, PP, ABS, PVDF, PPS, PMMA, PEI, PC i PVC. Każde tworzywa będące w ofercie firmy charakteryzuje najwyższa jakość potwierdzona licznymi atestami i aprobatami technicznymi. Siedziba Przedsiębiorstwa znajduje się się w Sochaczewie na ulicy Gawłowskiej 99. Aby odszukać witrynę internetową Firmy należy wstukać w google poniższe frazy: obróbka tworzyw, poliacetal, prowadnice ślizgowe, poliamid, frezowanie cnc. Zachęcamy do nawiązania współpracy.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Feldhaus Polska »

  Firma Feldhaus Polska to królestwo płytek i cegieł klinkierowych. Znajdą tu Państwo takie produkty, jak: płytki cegłopodobne, kostka klinkierowa, płytki ręcznie formowane, płytki elewacyjne klinkierowe oraz wiele innych. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • AgroSmol - farby i lakiery »

  Oferuje w ciągłej sprzedaży szeroki asortyment farb do maszyn rolniczych i budowlanych. W ofercie także chemia warsztatowa, kosmetyki samochodowe i inne akcesoria przydatne przy pracy z chemią warsztatową.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • VENGA HARTZCHEMIE Sp. z o.o. Sp. j. »

  Łódzka firma VENGA HARTZCHEMIE Sp. z o. o. sp. j., która jest obecna na rynku od wielu lat, proponuje klientom profesjonalne produkty do zabezpieczania powierzchni drewnianych. Oferowane przez nas artykuły wybierają fachowcy, co jest potwierdzeniem ich doskonałej jakości. Oleje, lakiery i impregnaty to tylko część produktów, które znajdą Państwo w naszym asortymencie. Nasza oferta obejmuje także surowce dla przemysłu chemicznego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • BekerFarb - Farby, grunty i impregnaty »

  BEKERFARB jest dynamicznie rozwijającą się marką na polskim rynku, posiadająca specjalistyczne farby akrylowe, grunty i impregnaty dedykowane do różnego rodzaju powierzchni budowlanych. Fundamentem, na którym opiera się nasza działalność jest ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej. BEKERFARB tworzy grupa specjalistów i ludzie, dla których udział w tworzeniu oferowanych przez Nas produktów to coś więcej niż tylko farba, to jakość, rzetelność i profesjonalizm obsługi oraz doradztwa.

  To czego pragniemy to dzielić się latami naszej ciężkiej pracy, doświadczeń i sukcesów jakie stale udaję się nam odnosić. Chcemy pokazać nasze spojrzenie na świat pełen kolorów i barw, w którym według nas jest tylko miejsce na produkty dające satysfakcję i zadowolenie. BEKERFARB wyróżnia fakt, że każdy z produktów jest tworzony z myślą o konkretnym rodzaju podłoża na jakie zostanie on zaaplikowany. Gama produktów przez nas oferowanych jest w pełni specjalistyczną ofertą farb, gruntów i impregnatów, których skład i właściwości uzależnione są od przeznaczenia do rodzaju podłoża. Naszą rekomendacją jest ilość wyprodukowanej farby, która byłaby w stanie przykryć 4242 boiska piłkarskie, co odpowiada prawie 4 milionom litrów farby. Takie wartości pozwalają nam zagwarantować produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Naszą misją jest budowanie świadomości wśród konsumentów, że sposób na uzyskanie trwałych kolorów i maksymalnego zabezpieczania różnych powierzchni nie musi oddziaływać niekorzystnie na środowisko, czy nasze najbliższe otoczenie. Nasze produkty są ekologiczne i trwałe. Są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy myślą o przyszłości, środowisku i ekologii.

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Farby specjalistyczne Nobiles »

  Marka Nobiles istnieje na rynku od 120 lat. Początkowo mała firma założona przez 2 przyjaciół w skromnym garażu, końcowo firma z ogromną renomą i zaufaniem wieloletnich klientów. Farby Nobiles zyskały zaufanie właścicielu setek tysięcy domów i mieszkań, a lojalność wykonawców świadczy o niezawodności i wyjątkowej jakości materiałów oferowanych przez Nobiles. Firma kieruje się prostotą, jednocześnie stawiając przede wszystkim na efektywność.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Standom Sp. z o.o. »

  Firma Standom od 25 lat zajmuje się przygotowywaniem drzwi harmonijkowych. Postaraliśmy się o profesjonalną ofertę, która powinna spełniać Wasze oczekiwania. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie przygotowywania takich drzwi, ciągle je udoskonalamy i wprowadzamy do sprzedaży również nowe estetyczne propozycje. Dzięki temu każdy z naszych klientów może liczyć na ofertę dopasowaną do jego oczekiwań.

  Data dodania: 26 10 2017 · szczegóły wpisu »