Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Sprzątanie Grobów

Sprzątanie Grobów Szukasz firmy, która kompleksowo, fachowo i terminowo zajmie się sprzątaniem grobów? Zapraszamy do kontaktu z nami. Pracujemy na Śląsku. Na nasz koszt dojeżdżamy do miejscowości Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Mysłowice i Dąbrowa Górnicza. Dbamy o groby jak o miejsce spoczynku naszych własnych rodzin. Pragniemy by klienci, którzy skorzystali z naszego czyszczenia grobów zlecali nam to wielokrotnie.

Szczegóły strony sprzatanie-grobow.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę sprzatanie-grobow.com.pl:

Sprzątanie Grobów

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi pogrzebowe Wrocław »

  Zakład pogrzebowy Arkadia powstał w 1990 roku, jako jedna z pierwszych firm oferująca kompleksowe usługi pogrzebowe. Staramy się, aby w tej bolesnej sytuacji, nie musieli się Państwo martwić o dopełnianie zbędnych formalności. Organizujemy ceremonie pogrzebowe (trumny, wieńce, odzież żałobną, klepsydry, itp.), stypy, oraz oferujemy pomoc przy formalnościach. Ponadto organizujemy asysty pogrzebowe, prowadzone przez profesjonalnie wyszkolonych pracowników, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu nagłaśniającego. Możemy również zająć się obsługą fotograficzną. Jesteśmy dostępni dla Państwa o każdej porze dnia i nocy. Szczegóły na stronie: arkadia.pod.pl. Respektujemy różne przekonania religijne. Profesjonalnie i kompleksowo.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Universum tradycja pogrzebu »

  Największy zakład branży pogrzebowo-cmentarnej w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce organizuje ceremonie pogrzebowe, przewóz zwłok. Universum, jako jedna z niewielu firm może poszczycić się tradycją, sięgającą ponad 50 lat Od 1975 roku. Universum zarządza cmentarzami komunalnymi w Poznaniu - nr 1 Miłostowo i nr 2 Junikowo. Jesteśmy największym zakładem branży pogrzebowo-cmentarnej w Wielkopolsce.Organizujemy ceremonie pogrzebowe, świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz zmarłych »

  Świadczymy całościowe usługi przewóz zmarłych do Polski, i wszelakiego typu usługi pogrzebowe (kremacje, pogrzeby, balsamacje) na obszarze Europy również całego globu. Zakresem obejmujemy całą Europę także inne kontynenty. Realizujemy przewóz lądowy także lotniczy. W czasie zaakceptowania zlecenia na transport zmarlych do Polski. Przywozimy ze sobą specjalistyczne trumny (wliczone w cenę usługi), plus sprawujemy działania przygotowujące zwłoki do przewozu. Przez cały czas jesteśmy w kontakcie telefonicznym z bliskimi zmarłego, do momentu przekazania trumny aż do Kraju. Bezpłatne pomoc w dostaniu należnych świadczeń finansowych. Bezpłatne wsparcie w zdobyciu należnego kredytu na zwrot kosztów przewozu zmarłego. Bezpłatne wsparcie w otrzymaniu dużych zadośćuczynienia (jeśli śmierć była rezultatem wypadku). Rozmaitego rodzaju usługi pośmiertne w większości krajów na świecie kremacje, pochówki, balsamacje. Zgodnie z dekretem ministra zdrowia w wypadku zgonu za granicą, przewóz zwłok do Polski w celu pochowania, jest związany z specjalnymi formalnościami. Transport zmarłego wymaga deklaracji kontrolera sanitarnego z państwa gdzie doszło do zgonu, plus starosty terenu pochówku w Polsce. Akceptacja traktuje temat aprobaty na transport na obrębie tego kraju, wywozu zmarłego na zewnątrz tego państwa plus przywozu aż do Kraju. Zabieramy z Państwa bagaż powiązany z przewiezieniem zwłok, oraz spraw formalnych w Naszym Kraju również w obcym kraju. Uznanie wymaga pisemnego wniosku osoby upoważnionej do pochowania zwłok. Może to potrwać do 3 dni od momentu dnia uzyskania wniosku. Proponujemy: Darmowe podpowiedzi prawne. Bezpłatne pomoc psychologa, na rzecz rodziny zmarłego. Dodatkowo pomoc w osiągnięciu należących świadczeń pieniężnych. Bezpłatne wsparcie w załatwieniu należnego kredytu na zwrot wartości transportu zmarłego. Bezpłatne pomoc w pozyskaniu znacznych odszkodowań.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda - dostawcy - epitafia - pogrzeby - FUNER »

  Zdając sobie sprawę, jak trudną chwilą jest odejście bliskich stworzyliśmy katalog, w którym każdy otrzyma bezpłatną i kompleksową informację o tym, jak postępować w takich momentach oraz znajdzie zakłady, świadczące usługi funeralne, które pomogą w przygotowaniu zmarłego do ostatniej podróży.

  Na naszej stronie znajdą Państwo informator zawierający porady formalne dotyczące pochówku oraz spraw z nim związanych, jak też wskazówki, jakie czynności należy podjąć w przypadku odejścia bliskiej osoby.

  Serwis, który oddajemy w Państwa ręce to nie tylko firmy, świadczące usługi funerlalne, takie jak domy i zakłady pogrzebowe, ale również inne firmy związane pośrednio lub bezpośrednio z organizacją pogrzebu, a więc: zakłady kamieniarskie, restauracje, kwiaty itp.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Warszawa »

  Firma pogrzebowa CALVARIA zajmuje się wszelakimi oficjalnymi sprawami powiązanymi z ogólną obsługą pogrzebów na cmentarzach i w kościołach jakichkolwiek wyznań, firmach ubezpieczeniowych oraz urzędach. Istniejemy na rynku już od 1989 roku, służymy organizacja pogrzebów z całej Warszawy oraz okolic. Nasze długotrwałe doświadczenie daje gwarancję, że usługi pogrzebowe będą wykonywane z pełnym profesjonalizmem. Cenę ceremonii pogrzebowej przystosowujemy do sytuacji finansowej Klienta. Z ogromną chęcią pomagamy jak również w organizowaniu środków na ten cel. Oferujemy też usługi pogrzebowe w zakresie transportu zwłok czy też tworzenie wieńców.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ostatnie Pożegnanie - zakład pogrzebowy »

  Ostatnie Pożegnanie to zakład pogrzebowy, który świadczy kompleksowe usługi z zakresu organizacji pogrzebów. Dbamy o to, aby w tych trudnych dla bliskich momentach stanowić wsparcie oraz służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich kłopotów wiążących się z organizacją pogrzebu. Wszelkie sprawy w sprawie pochówku osoby zmarłej jesteśmy w stanie załatwić w domu klienta jak i u nas w biurze. Kieruje nami wieloletnie doświadczenie. Działamy na obszarze miasta Bielsko - Biała, śląska, oraz także całego kraju. Pozostajemy do Waszej dyspozycji przez całą dobę ? przez telefon powoduje uruchomienie usługi o każdej porze i omówienie spraw związanych z ceremonią pogrzebową. W naszej pracy najważniejszymi wyznacznikami są: profesjonalizm, rzetelność, jakość i uczciwość.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja pogrzebu »

  Zakład pogrzebowy Aneri wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, proponuje kompleksową obsługę pogrzebów. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty, którą proponuje nasz zakład pogrzebowy. Zakład pogrzebowy Aneri oferuje kompleksowe najwyższej jakości usługi pogrzebowe, Najtaniej na terenie Wrocławia (bezgotówkowo) oraz okolic. Obsługujemy całodobowy przewóz zmarłych.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dom Pogrzebowy Galaxy s.c. »

  Zakład Pogrzebowy Galaxy z Warszawy oferuje swoją pomoc przy organizacji pochówków. Nasz zakład dołoży wszelkich starań, aby ulżyć w cierpieniu rodzinie zmarłego. Usługi świadczymy w profesjonalnym domu pogrzebowym, gdzie możecie Państwo dokonać wyboru trumny i innych akcesoriów oraz w ciszy i skupieniu pożegnać osobę zmarłą. Zajmujemy się przygotowaniem osoby zmarłej do pogrzebu, dopełniamy wszelkich formalności w kościołach i urzędach. Z godnością i należytym szacunkiem traktujemy osobę zmarłą oraz jej rodzinę.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Warszawa »

  Nietypowe pogrzeby
  Coraz częściej pogrzeb to coś więcej niż tylko pochówek. Wiele zakładów specjalizujących się w robieniu pogrzebu dysponuje dużą ofertą, kompleksową. dawniej zakład pogrzebowy zajmował się wyłącznie grzebaniem, dziś w skład pochówku wchodzi tagże oprawa całości pogrzebu. Wymagania rodzin nieboszczyka bywają bardzo wysokie i coraz bardziej oryginalne. Dawniej wystarczyła jesionka i samochód, który transportował nieboszczyka do kościoła, kaplicy i na cmentarz. Teraz bliski wymaga by nie był to byle jaki samochód, nie byle jaki żałobnik, co więcej ważna jest muzyka, typ i jakość, barwa kwiatów a nawet szarfa na wiązance. Poza tym ważne są wszystkie efekty, pochody i inne dodatki. Firma pogrzebowa prócz właściwej oferty organizuje wybór rozmaitych scenariuszy pochówku klasycznego i nie tylko.

  Data dodania: 24 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Usług Pogrzebowych Jakubisiak 24h »

  Zakład Usług Pogrzebowych "Jakubisiak" działa w branży pogrzebowej od ponad 15 lat. Jesteśmy firmą rodzinną i podchodzimy indywidualnie do rodzin i przyjaciół zmarłych osób, których nie ma już z nami. Mogą Państwo liczyć na pomoc naszych prawników, którzy doradzają w kwestiach finansowych i organizacyjnych. nJako jeden z niewielu firm w Warszawie posiadamy specjalistyczną kadrę tanatologów z certyfikatami honorowanymi w całej Europie.

  Data dodania: 10 12 2018 · szczegóły wpisu »