Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Zakład Usług Pogrzebowych Jakubisiak 24h

Zakład Usług Pogrzebowych Jakubisiak 24h Zakład Usług Pogrzebowych "Jakubisiak" działa w branży pogrzebowej od ponad 15 lat. Jesteśmy firmą rodzinną i podchodzimy indywidualnie do rodzin i przyjaciół zmarłych osób, których nie ma już z nami. Mogą Państwo liczyć na pomoc naszych prawników, którzy doradzają w kwestiach finansowych i organizacyjnych. nJako jeden z niewielu firm w Warszawie posiadamy specjalistyczną kadrę tanatologów z certyfikatami honorowanymi w całej Europie.

Szczegóły strony jakubisiak.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę jakubisiak.pl:

Zakład Usług Pogrzebowych Jakubisiak 24h

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Universum tradycja pogrzebu »

  Największy zakład branży pogrzebowo-cmentarnej w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce organizuje ceremonie pogrzebowe, przewóz zwłok. Universum, jako jedna z niewielu firm może poszczycić się tradycją, sięgającą ponad 50 lat Od 1975 roku. Universum zarządza cmentarzami komunalnymi w Poznaniu - nr 1 Miłostowo i nr 2 Junikowo. Jesteśmy największym zakładem branży pogrzebowo-cmentarnej w Wielkopolsce.Organizujemy ceremonie pogrzebowe, świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby Kraków. »

  Działamy w dziedzinie usług pogrzebowych nieustająco od 1984 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować konsumentom usługi najlepszej jakości. Przeprowadzamy pochówek także w ramach świadczeń państwowych. Dysponujemy własną flotą w postaci luksusowych, spełniających wszelakie normy odnoszące się do pochówku zmarłych pojazdów pogrzebowych. Oferujemy transport zmarłych na terenie państwa Polskiego jak również i całego świata.Zaplecze w postaci kwiaciarni, kamieniarstwa sprawia iż nasza oferta jest kompleksowa. W naszym serwisie internetowym mają Państwo możliwość zobaczyć wystawę oraz katalog: trumien, nagrobków, urn, nekrologów, tablic granitowych, kompozycji kwiatowych, wieńców. . Ponadto,gdy zainteresują się Państwo naszą ofertą, na hasło: promocja internetowa pozyskają Państwo bonifikatę w wysokości 10% kwoty rachunku.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Warszawa »

  Firma pogrzebowa CALVARIA zajmuje się wszelakimi oficjalnymi sprawami powiązanymi z ogólną obsługą pogrzebów na cmentarzach i w kościołach jakichkolwiek wyznań, firmach ubezpieczeniowych oraz urzędach. Istniejemy na rynku już od 1989 roku, służymy organizacja pogrzebów z całej Warszawy oraz okolic. Nasze długotrwałe doświadczenie daje gwarancję, że usługi pogrzebowe będą wykonywane z pełnym profesjonalizmem. Cenę ceremonii pogrzebowej przystosowujemy do sytuacji finansowej Klienta. Z ogromną chęcią pomagamy jak również w organizowaniu środków na ten cel. Oferujemy też usługi pogrzebowe w zakresie transportu zwłok czy też tworzenie wieńców.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja pogrzebu »

  Zakład pogrzebowy Aneri wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, proponuje kompleksową obsługę pogrzebów. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty, którą proponuje nasz zakład pogrzebowy. Zakład pogrzebowy Aneri oferuje kompleksowe najwyższej jakości usługi pogrzebowe, Najtaniej na terenie Wrocławia (bezgotówkowo) oraz okolic. Obsługujemy całodobowy przewóz zmarłych.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • +48 570 43 44 88 Zakład pogrzebowy, »

  Zakład pogrzebowy Olimp przygotował dla swoich klientów szeroki zakres usług związanych z organizacją pogrzebu. Dopełniamy wszystkie w sumie obowiązkowe sprawy związane z pochówkiem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędzie Stanu Cywilnego i w szpitalu. Organizujemy pochówki we wszystkich obrządkach wyznaniowych a także obrzędy świeckie, które prowadzi Mistrz Ceremonii. Służymy radą w kwestii wyboru zestawu odpowiednich dodatków, takich jak kwiaty czy oprawa muzyczna.
  Nasze usługi pogrzebowe, a w tym kremacje, świadczymy na terenie miast: Wrocław, Strzelin, Świdnica, Kłodzko, Ziębice, Ząbkowice Śląskie.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krematorium - dom pogrzebowy Przasnysz »

  Krematorium MPUK K. Drejka Przasnysz tel. 570 105 105, Nowoczesne krematorium pracujące 24H na dobę. Świadczymy również usługi pogrzebowe. Nasz Dom Pogrzebowy zapewnia: chłodnię, trumny kremacyjne, urny w cenach producenta. Zakład pogrzebowy oferuje również kompleksowe usługi pogrzebowe. Zapraszamy Krematorium Przasnysz Karwacz Sierakowo.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Gdynia »

  Nie ma niczego trudniejszego w żywocie istoty ludzkiej niż utrata kochanej osoby. Nie jest to coś, do czego można się przygotować. Bez względu na to, czy śmierć przyszła po długiej chorobie czy w rezultacie wypadku samochodowego, wciąż będzie ona wielkim zaskoczeniem i strasznym ciosem dla całej rodziny. W tych smutnych dniach warto wynająć profesjonalistów, którzy dokonają pochówku członka rodziny z pełnym szacunkiem. Usługi pogrzebowe Róża tworzą pracownicy, którzy zdają sobie sprawę z tego, w jak bolesnym położeniu znajdują się ich klienci. Dlatego każdego dnia zapewniają im całkowite wsparcie, redukując papierkową robotę do miniumum. To sprawia, że ci, którzy opłakują bliską im osobę, mają możliwość, by pogrążyć się w żałobie i wspólnie przejść przez te smutne dni.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Warszawa »

  Zakład pogrzebowy Hypnos oferuje pomoc w przygotowaniu zmarłej osoby do pochówku, jak również transport międzynarodowy. Na naszej stronie znajdą Państwo porady dotyczące pochówku oraz spraw z nim związanych, jak również wskazówki, jakie czynności należy podjąć w przypadku śmierci bliskiej osoby. Na naszej stronie znajdą Państwo ofertę trumien, urn, wieńców nagrobnych, itp.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Memento Mori Usługi Pogrzebowe »

  Nasza firma oferuje usługi pogrzebowe Poznań. W naszym zasięgu jest zarówno cmentarz Puszczykowo, jak i inne nekropolie na terenie Poznania i okolic, takich jak Junikowo, Skórzewo, Żabikowo, Junikowo, Luboń czy Przeźmierowo. Oferujemy zarówno tradycyjny pochówek jak i kremację. Realizujemy ceremonie według porządku religijnego, ale też świeckiego. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu należytej czci i szacunku.

  Data dodania: 16 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dubiel pogrzeby »

  Prowadzimy zakład pogrzebowy w Wadowicach w którym oferujemy szereg usług związanych z obsługą pogrzebu oraz jego organizacją. Oferujemy także transport zwłok na terenie kraju oraz z zagranicy załatwiając przy tym wszelkie formalności. Posiadamy także trumny na sprzedaż, urny lub tabliczki.

  Data dodania: 19 03 2020 · szczegóły wpisu »