Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkolenia Excel

Szkolenia Excel Wykorzystanie technologii informatycznych w biznesie może przynieść wymierne korzyści w Twojej firmie. Ponieważ wdrożenia IT nie należą do najprostszych, dlatego ich przeprowadzenie najprościej powierzyć specjalistom z IT School. Nasz zespół zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązania oraz przeszkoli Twoich pracowników. Najczęściej wybierane kursy dotyczą obsługi pakietu Microsoft Office, baz danych oraz programów komputerowego wspomagania zarządzania projektami. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej www.itschool.pl

Szczegóły strony www.itschool.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.itschool.pl:

Szkolenia Excel

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy florystyki »

  Zajęcia florystyczne zaczynają zdobywać coraz lepszą rozgłos, podobnie jak te pierwszego ale także II poziomu. Jednym z autorów tych warsztatów jest Małopolskie Centrum Edukacji Florystycznej. Prowadzi kursy i treningi dla wszystkich którzy są początkujący, którzy chcą uzyskać umiejętność praktyczną w tematyce florystyki. Prócz ogólnikowych kursów, organizowane są także specjalizacyjne warsztaty. W MCEF możesz zaliczyć rówież sprawdzian na Florystę. Sprawdź spis oraz propozycję na podanej stronie internetowej www.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Narciarski »

  Bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy FunSnow ? agencji turystycznej organizującej wczasy dla całych rodzin do najdoskonalszych górskich kurortów narciarskich w Europie. Zapisz się na kurs narciarski i ucz się sportów zimowych pod nadzorem prawdziwych profesjonalistów na najlepszych trasach zjazdowych i sprzęcie. FunSnow organizuje m. in. podróże na narty w Dolomity, do Włoch, na Słowację i wielu innych państw, które słyną ze swoich tradycji narciarskich i słynnych ośrodków wypoczynkowych. Zaplanuj swój zimowy wypoczynek już teraz ? zaplanuj go z FunSnow!

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs inspektora bhp rzeszów »

  Festyny rodzinne to świetny sposób na zabicie nudy. Można się powygłupiać, potańczyć, pośpiewać, wziąć udział w przeróżnych konkursach. Dzieciaki po prostu szaleją. To również doskonała okazja na to, by zobaczyć jak wygląda profesjonalnie udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna, bo na festynach, przynajmniej tych lepszych, zawsze przeprowadzany jest kurs pierwszej pomocy. Festyny, to świetna rzecz, bo łączy przyjemne z pożytecznym. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie interenetowej.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia na wózki widłowe »

  Coraz większa ilość osób stara się o uprawnienia na wózki widłowe. żeby uzyskać uprawnienia należy ukończyć specjalny przewodnik. Nie wymaga on zbyt dużych kwalifikacji początkowych i edukacji niemniej jednak powinno się się przyłożyć. Firma Almat para się organizacją takich kursów co pozwala młodym ludziom zdobyć nowe kwalifikacji, które zapewnią lepszy start w życiu zawodowym. Warto jest zatem uczyć się i zdobywać kwalifikacji, które przydadzą się w pracy. Gdzie kiedy nie w firmie Almat zdobędziesz uprawnienia honorowane w krajach Unii Europejskiej. Warto zatem zastanowić się ponad wykorzystaniem nadarzającej się okazji.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Nowy Sącz »

  Firma Zawodowy zajmuje się prowadzeniem szkoleń różnego typu – szkoleń BHP, na wózki widłowe oraz obsługę żurawi HDS i pilarek mechanicznych. Swoje usługi kieruje do osób, które w swojej pracy obsługują tego typu urządzenia. Główną usługę szkolenia BHP firma prowadzi głównie na terenie południowej części kraju, w miastach takich jak Nowy Sącz, Limanowa, Racibórz czy Tarnów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie przygotujemy dogodną ofertę cenową.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j. »

  Klienci, korzystający z usług naszej firmy mogą skorzystać z naszych profesjonalnych kursów menedżerskich. Oferujemy bogatą ofertę kursową dla kadry zarządzającej w tym szkolenia z zarządzania kryzysem czy z umiejętności sprzedażowych. Oferujemy najwyższy poziom nauczania oraz wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szymon Kręblewski Emcsolution »

  W naszej krakowskiej firmie EMCSOLUTION organizujemy dla klientów szkolenia związane z kompatybilnością elektromagnetyczną. Pokazujemy między innymi, jak projektować, aby spełnić wymagania EMC, jak projektować bardzo szybkie układy cyfrowe zgodnie z wymaganiami EMC czy też jak skutecznie posługiwać się normami. Dzięki takiej fachowej wiedzy każda osoba będzie mogła dowiedzieć się czegoś niezbędnego do prowadzenia takiej działalności.

  Data dodania: 04 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Serwis trening umysłu Neurogra dla każdego »

  "Rozwijaj swój intelekt treningami mózgu opracowanymi przez naukowców.
  Trenuj w Neurogra i zwiększaj potencjał swojego mózgu!
  • Popraw swoją pamięć!
  • Rozwijaj koncentrację
  • Zwiększ szybkość reakcji
  • Rozwijaj intelekt

  Indywidualne programy treningowe dostosowują się do Twojego poziomu dzięki czemu osiągasz najlepsze efekty. Zobacz jakie efekty przynosi przyjemny trening. Ćwicz regularnie a przekonasz się, że pamięć możesz łatwo poprawić!
  "

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Face »

  Dowcipne, energetyczne, inspirujące wykłady Beaty Tadli są idealne dla zabieganych kobiet. Można z nich skorzystać za pośrednictwem Akademii Face – systemowi szkoleń i warsztatów, które motywują, dają nowe perspektywy, rozwijają i pomagają w osiągnięciu wyjątkowych rezultatów. Organizujemy szkolenia dla firm i warsztaty otwarte. Zapisz się już dziś poprzez stronę: akademiaface. com.

  Data dodania: 01 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • CKZ - szkolenia dla przewoźników i kierowców »

  Transporttrener oferuje szkolenia z zakresu transportu, prawa i handlu kierowcom, przewoźnikom, przedsiębiorcom, kadrowym oraz spedytorom i logistykom. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem i certyfikatem respektowanym na terenie UE.

  Data dodania: 20 06 2022 · szczegóły wpisu »