Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

BHP Środa Wlkp

BHP Środa Wlkp Poznańska firma prowadzi kompleksową obsługę w dziedzinie BHP, P.POŻ, ADR i Ochrony Środowiska. Pracodawco, jeżeli interpretacja cały czas zmieniających się regulacji nastręcza Ci trudności, wesprzemy Cię. Misją firmy są starania zmierzające do poprawy warunków pracy w firmach, zapewnieniu bezpieczeństwa dla zdrowia, życia ludzkiego oraz ochrony środowiska naturalnego. Zlecone zadania przeprowadzamy w Twojej firmie, a na czas szkoleń zapewniamy salę wykładową.

Szczegóły strony www.tarant.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tarant.com.pl:

BHP Środa Wlkp

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Yokatta - Szkoła językowa »

  Yokatta to szkoła językowa w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny i esperanto. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Excela 2007 Od Podstaw »

  Musisz nauczyć się Excela 2007 już teraz ale jestes początkujący? Tutaj znajdują się darmowe filmy video które nauczą ciebie od podstaw jak działa program Excel 2007. Tutaj dowiesz się jak stworzyć tabele, wstawiać funkcje i jak działa formatowanie w Excelu 2007. Zobaczysz co zrobić aby każdy wiedział że znasz się na Excelu. Jak sprawić aby wypaść profesjonalnie. Dowiesz się też jak unikać błędów co popełnia 80 % użytkowników. -- Seolight

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie projektami »

  W obecnych czasach, aby firma mogła się rozwijać oraz zwiększać osiągane profity, potrzebne jest polepszenie oferowanych usług i optymalizacja procesów biznesowych. Jednak by procesy mające na celu poprawę jakości dały założony rezultat, istotne jest do tego należyte przygotowanie. OPEN HORIZON jako firma trudniąca się szkoleniami oraz doradztwem, w swej ofercie ma różnego rodzaju szkolenia, efektywnie usprawniające elementy zarządzania każdego typu przedsiębiorstwami. Klienci decydujący się na współdziałanie z OPEN HORIZON mogą liczyć na kompleksową usługę na każdym etapie przeprowadzanego szkolenia. Zarządzanie procesami biznesowymi, zarządzanie projektami bądź szkolenia z zakresu Lean Six Sigma, to szkolenia jakie charakteryzują się sporym zainteresowaniem wśród kontrahentów OPEN HORIZON. I tak na przykład w obszarze Lean Six Sigma, kontrahenci otrzymują szkolenia - otwarte oraz szkolenia zamknięte, takie jak Green Belt, White Belt czy 6 Sigma dla kadry menadżerskiej.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • BRITISH BLUE - Legnica, szkolenia, język angielski »

  Strona firmy szkoleniowo-doradczej British Blue z Legnicy, woj. dolnośląskie. Nauka języka angielskiego w tym Business English, doradztwo biznesowe, kursy, szkolenia, wykłady, e-learning. ZapraszamyFirma British Blue powstała w 2011 roku, jednak jej założyciele w dziedzinie szkoleń, nauczania języka angielskiego, tłumaczeń i doradztwa biznesowego posiadają wieloletnie doświadczenie.Mamy przygotowanie metodyczne i praktyczne w nauczaniu akademickim, w tym także w systemie e-learning, jak i we wszelkiego rodzaju kursach, szkoleniach, warsztatach, prezentacjach i wykładach.Jesteśmy mobilni. Dysponujemy własnymi materiałami dydaktycznymi oraz sprzętem do prowadzenia zajęć. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, niejednokrotnie jako prelegenci.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szyfrowanie dysków »

  Bezpieczeństwo w codziennym życiu jest bezcenne. Więc czemu tak samo nie chronimy danych firmy przechowywanych na nośnikach cyfrowych, które są bezcenne i często decydują na przykład o istnieniu firmy. W celu ochrony życia korzystamy z najbezpieczniejszych rozwiązań. Tak samo możemy zrobić z ważnymi, bezcennymi danymi. Poprzez zastosowanie szyfrowania dysków i danych firmy Symantec oraz kontroli dostępu zyskujemy możliwość pełnego zabezpieczenia danych oraz kontroli nad osobami mającymi do nich dostęp. Sisoft proponuje zarówno przystępne ceny, proste w obsłudze bardzo dobrej jakości programy do szyfrowania, a także kursy i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w firmie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia scc - tuv-austria.pl »

  Szukasz sprawdzonego, posiadającego imponującą renomę przedsiębiorstwa, które przeprowadzi szkolenia scc? Jeśli tak, to koniecznie jak najszybciej odwiedź witrynę internetową tuc-austria. pl i poznaj propozycję, jaką przygotowali dla ciebie specjaliści przedsiębiorstwa TUV Austria! Prowadzone przez nas szkolenia scc to oferta, z której skorzystało już wiele firm działających zarówno na polskim rynku, jak i za granicą. Jeżeli stawiasz na wysoką jakość szkolenia scc, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP on-line - Sułkowski »

  Szkolenia bhp i ppoż w formie on-line to nowoczesne rozwiązanie, jakie proponuje zainteresowanym klientom firma Sułkowski, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Szkolenia realizowane są dla wszystkich pracowników, w tym posiadamy specjalne programy dla pracowników administracyjnych, dla kadry kierowniczej oraz pracowników związanych z branżą bhp lub ppoż. Szczegółowy cennik oraz programy szkoleń dostępne są na stronie www firmy.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe - Leadership-Center »

  Leadership-Center zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń biznesowych z zakresu zarządzania i realizacji projektów. Organizujemy szkolenia project management dla managerów z doświadczeniem, jak i bez, oraz warsztaty i gry symulacyjne dla pracowników. Program oferowanych szkoleń został stworzony tak, aby jak największy nacisk położyć na praktyczne zastosowanie zdobywanej wiedzy i rozwój umiejętności zawodowych.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oddział Cargo Nysa. »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki jazdy?
  Oddział CARGO Nysa ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co jakiś czas. Ukończenie takiego szkolenia jest zakończone świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz niebezpieczeństw związanych z wykonywanym zawodem. Proponujemy także warsztaty dla instruktorów nauki jazdy pogłębiające kwalifikacje wykładowcom OSK.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń ROE »

  Centrum Szkoleń ROE oferuje profesjonalne szkolenia dla managerów, specjalistów i pracowników. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte. Prowadzone są przez doświadczonych i rzetelnych trenerów. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »