Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

BHP w Twojej firmie!

BHP w Twojej firmie! Firma BHP KONKRET zajmuje się profesjonalną obsługą firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zadowolony pracownik to lepszy pracownik, dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo w czasie pracy oraz uzupełniać wiedzę z zakresu bhp, ppoż, a także pomocy przedmedycznej. W naszej naturze leży wychodzenie naprzeciw potrzeb klienta. Dlatego każdy nasz usługobiorca traktowany jest indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!Nasze motto:Solidnie, bezpiecznie, na czas.i TANIO :)

Szczegóły strony bhpkonkret.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę bhpkonkret.pl:

BHP w Twojej firmie!

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windy dla niepełnosprawnych »

  Witamy, jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych - windy dla niepełnosprawnych. Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać bariery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze. Platformy dla niepełnosprawnych wraz z konstrukcją szybu i obudową są przeznaczone do transportu na małą i średnią wysokość osób niepełnosprawnych (osoby na wózkach) lub osób o zmniejszonej sprawności (osoby starsze, schorowane). Prosta konstrukcja tych platform powoduje, że są łatwe w obsłudze. Prosta konstrukcja wpływa również na niską awaryjność i łatwość konserwacji - platformy dla niepełnosprawnych. Przeszklona konstrukcja i spokojne tempo podnoszenia sprawia iż osoby starsze zazwyczaj obawiające się tego typu środków transportu czują się pewniej i decydują się na przejażdżkę. Platformy takie są również wyjątkowo odporne na próby wandalizmu przez co świetnie sprawdzają się w szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej, a zwłaszcza w obiektach, które dotychczas nie były przystosowane do odwiedzania przez osoby niepełnosprawne - windy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Strona firmy szkoleniowo-doradczej z zakresu BHP i PPOŻ. Firma zapewnia: szkolenia bhp Warszawa, przegląd pomieszczeń i stanowisk pracy, ocena ryzyka zawodowego, ustalenie okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy, instrukcje stanowiskowe bhp. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w służbach BHP. Pracodawco, nie zwlekaj zapisz się na szkolenie bhp już dziś. Szkolenia bhp pracowników jest obowiązkowe, zwłaszcza szkolenie wstępne, które należy wykonać w dniu rozpoczęcia przez pracownika pracy.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Job Safety- BHP- HACCP »

  Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Pomocy w tym zakresie udzielić może mu służba bezpieczeństwa i higieny pracy. www.jobsafety.com.plPracodawca, który zatrudnia powyżej 100 pracowników, ma obowiązek stworzyć służbę BHP. Jeżeli zatrudnia od 100 do 600 pracowników, powinien stworzyć wieloosobową lub jednoosobową komórkę lub zatrudnić pracownika służby w co najmniej niepełnym wymiarze pracy, posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Jeżeli pracodawca zatrudnia powyżej 600 pracowników, zatrudnić powinien jednego pracownika służby w pełnym wymiarze pracy na każdych 600 pracowników.
  www.jobsafety.com.plDziałalność szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy pracodawca może prowadzić sam lub na jego zlecenie ? uprawnione do tego, na podstawie odrębnych przepisów, jednostki organizacyjne. Zatrudnionego pracownika poddaje się w pierwszym dniu jego pracy szkoleniu wstępnemu ogólnemu. Według programu ramowego czas trwania tego szkolenia to minimum 3 godziny lekcyjne. Ten rodzaj szkolenia dotyczy wszystkich nowo zatrudnionych pracowników, także studentów odbywających praktyki oraz uczniów szkół zawodowych zatrudnionych w celu praktycznej nauki zawodu.
  www.jobsafety.com.pl

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Sosnowiec »

  Aby czuć się bezpiecznie potrzebna jest wiedza a także umiętności. Z kolei aby to posiadać, należy się przede wszystkim mnóstwo nauczyć. Firma Behapeks z całą pewnością wszystkim w tym pomoże. Behapeks ma w swoje ofercie szeroki zakres szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się isntruktaż udzielania pierwszej pomocy a także podstawowych zabiegów resuscytacyjnych. Przedsiębiorstwo Behapeks proponuje instruktaż z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w systemie E-learning. Behapeks prowadzi również wiele usług, w tym tworzenie zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami instrukcji bezpieczeństwa pożarowego jak również sporządzanie graficznego planu ewakuacji budynków. Firma Behapeks zajmuje się sprzedażą produktów ochronnych, apteczek oraz gaśnic. Przedsiębiorstwo przyjmuje zlecenia z całej Polski.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą działającą w zakresie BHP, ppoż., ochrony środowiska. W branży działamy od 9 lat na terenie województwa świętokrzyskiego. Stale zwiększamy ofertę, aby zagwarantować naszym Klientom kompleksowość rozwiązać i najwyższą jakość usług. Świadectwem naszej renomy jest powiększające się grono stałych i zadowolnych Klientów, którzy nawiązali z nami współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp online »

  Misją każdej przedsiębiorstwa, które umożliwia pracownikom konstytucja to bezpieczeństwo oraz higiena w miejscu roboty. Pracodawca poprzez zapobiegawcze instruktaże z pola bhp przeprowadza jeden z ważniejszych cząstki bezpieczeństwa. Zabezpieczenia fizyczne machin nie gwarantuje bezpieczeństwa dlatego że pracobiorca bez informacji nie potrafi spożytkować osłon. Pierwsze ćwiczenia wstępne pracownika dzieli się na instruktaż ogólne które są omawiane właściwości bezpieczeństwa również przepisu, nauka instruktażowe to warsztaty na posadzie wytwórczości na jakim będzie pracował. Trening okresowe bhp owo nauczanie na którym pracownik koryguje plus umacnia informację bhp

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Wrocław »

  Posiadamy uprawienia do przeprowadzania auditów wewnętrznych "Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną. Nasz firma zrzesza specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa pożarowego na województwa: Dolnego Śląska, Opolskiego i Mazowieckiego, natomiast nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne.

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • 4TI Sp. z o.o. »

  Działalnością firmy 4TI jest dostarczanie wszystkim zainteresowanym klientom wysokiej jakości produktów w zakresie systemów bezpieczeństwa. Firma dysponuje rozbudowanym asortymentem produktów, w tym między innymi systemami inteligentnego budynku Fibaro, czy też czujników dymu i wieloma innymi systemami zabezpieczeń i bezpieczeństwa. Klienci mogą liczyć na merytoryczne doradztwo oraz atrakcyjne ceny produktów i usług.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • BHP & FIRE Protection »

  Jeżeli szukasz kompleksowej pomocy z zakresu wdrażania przepisów przeciwpożarowych lub bezpieczeństwa i higieny pracy to koniecznie odwiedź naszą stroną. Oferujemy kompleksową obsługę (szkolenie, doradztwo, wdrożenie oraz monitoring) z zakresu BHP i PPOŻ zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • HSEC Sp. z o.o. »

  Firma Hsec od wieku ładnych lat zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń, które niezbędne są w każdej firmie. Wśród naszej oferty znajdziesz szkolenia bhp, pierwszej pomocy, jak i stałą obsługę firm. W trosce o potrzeby naszych klientów nieustannie pragniemy urozmaicać naszą ofertę dodając do niej ciekawsze rozwiązania uszyte na miarę ich indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »