Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

BHP w Twojej firmie!

BHP w Twojej firmie! Firma BHP KONKRET zajmuje się profesjonalną obsługą firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zadowolony pracownik to lepszy pracownik, dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo w czasie pracy oraz uzupełniać wiedzę z zakresu bhp, ppoż, a także pomocy przedmedycznej. W naszej naturze leży wychodzenie naprzeciw potrzeb klienta. Dlatego każdy nasz usługobiorca traktowany jest indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!Nasze motto:Solidnie, bezpiecznie, na czas.i TANIO :)

Szczegóły strony bhpkonkret.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę bhpkonkret.pl:

BHP w Twojej firmie!

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bhp Sosnowiec »

  Aby czuć się bezpiecznie potrzebna jest wiedza a także umiętności. Z kolei aby to posiadać, należy się przede wszystkim mnóstwo nauczyć. Firma Behapeks z całą pewnością wszystkim w tym pomoże. Behapeks ma w swoje ofercie szeroki zakres szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się isntruktaż udzielania pierwszej pomocy a także podstawowych zabiegów resuscytacyjnych. Przedsiębiorstwo Behapeks proponuje instruktaż z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w systemie E-learning. Behapeks prowadzi również wiele usług, w tym tworzenie zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami instrukcji bezpieczeństwa pożarowego jak również sporządzanie graficznego planu ewakuacji budynków. Firma Behapeks zajmuje się sprzedażą produktów ochronnych, apteczek oraz gaśnic. Przedsiębiorstwo przyjmuje zlecenia z całej Polski.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurtyny dymowe »

  Bezpieczeństwo przeciwpożarowe przy udziale najnowszych technologii jest możliwe w Polsce przy udziale rodzimych firm. Usługi takie są niezbędne w każdej hali, magazynie, siedzibie firmy. Warto o tym pamiętać nie tylko przy kontroli przeciwpożarowej.
  Firma ROLAB przewodzi w technologii kurtyn dymowych i przeciwpożarowych, dostarczając swym klientom innowacyjne i efektywne rozwiązania problemów związanych z kontrolą dymu i ognia.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą działającą w zakresie BHP, ppoż., ochrony środowiska. W branży działamy od 9 lat na terenie województwa świętokrzyskiego. Stale zwiększamy ofertę, aby zagwarantować naszym Klientom kompleksowość rozwiązać i najwyższą jakość usług. Świadectwem naszej renomy jest powiększające się grono stałych i zadowolnych Klientów, którzy nawiązali z nami współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Smart - Szkolenia BHP HSE »

  Oferujemy profesjonalne i nowoczesne podejście do zagadnień związanych z podniesieniem standardów zdrowia i bezpieczeństwa pracowników (BHP, HSE i PPOŻ). Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm w zakresie BHP i HSE. Prowadzimy szkolenia, doradztwo. Przeprowadzamy audyt BHP/HSE, pełnimy nadzory przy realizacji różnych inwestycji. Naszą kadrę stanowią doświadczeni Specjaliści, którzy angażują się w krajowe i zagraniczne projekty związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Wdrażamy także HSE Management System.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp online »

  Misją każdej przedsiębiorstwa, które umożliwia pracownikom konstytucja to bezpieczeństwo oraz higiena w miejscu roboty. Pracodawca poprzez zapobiegawcze instruktaże z pola bhp przeprowadza jeden z ważniejszych cząstki bezpieczeństwa. Zabezpieczenia fizyczne machin nie gwarantuje bezpieczeństwa dlatego że pracobiorca bez informacji nie potrafi spożytkować osłon. Pierwsze ćwiczenia wstępne pracownika dzieli się na instruktaż ogólne które są omawiane właściwości bezpieczeństwa również przepisu, nauka instruktażowe to warsztaty na posadzie wytwórczości na jakim będzie pracował. Trening okresowe bhp owo nauczanie na którym pracownik koryguje plus umacnia informację bhp

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP ZONE »

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie dydaktyczne. Wszyscy nasi wykładowcy posiadają szeroki wachlarz teoretycznej i praktycznej wiedzy oraz umiejętność dzielenia się nią w profesjonalny sposób. Dodatkowo każdy z naszych wykładowców posiada ukończone studia pedagogiczne.

  Nasze szkolenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki przedsiębiorstw z którymi współpracujemy.
  W ramach naszych usług, dbamy o bezpieczeństwo w przedsiębiorstwach naszych klientów, na podstawie umów o stałej współpracy. Oferty są zawsze przygotowywane po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami naszych klientów oraz specyfiką firmy. Zakres umowy uzgadniany jest indywidualnie z klientem. Nasze usługi BHP realizujemy na terenie całego kraju

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bardzo profesjonalna hurtownia bhp ostrowiec »

  W większości przypadków bardzo pewne stało się to, że każda firma potrzebuje odpowiednich ubrań roboczych, jak również akcesoriów do ciężkiej pracy. Przy stabilnym działaniu należy prawidłową mieć odzież aby dawać radę w każdej sytuacji.

  Każdy zakład powinien posiadać zestawy ppoż, oraz ochronę przeciwpożarową. Hurtownia bhp ostrowiec, to pewność oraz zadowolenie wszystkich Klientów bez względu na wykonywaną branże. Producent odzieży roboczej z województwa Świętokrzyskiego dominuje na całym rynku odzieży pracowniczej.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna obsługa firm i inwestycji »

  BEZPIECZNA PRACA jest dostawcą usług outsourcingu mającym za sobą wieloletnie doświadczenie oraz głęboką wiedzę. Jest to bezcenny kapitał, dzięki któremu możemy doskonale rozumieć indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów oraz skutecznie realizować swoją misję. Firma od swego powstania jest otwarta na potrzeby klientów, kładąc nacisk na najwyższą jakość i skuteczność oferowanych usług tak, aby mogły być one efektywnym wskaźnikiem poprawy bezpieczeństwa w firmie. MY WIERZYMY W BEZPIECZEŃSTWO.
  Świadczymy usługi w następującym zakresie:
  ? stała obsługa BHP ? pełnienie roli Służby BHP w zakładzie
  ? szkoleń BHP, Ppoż. oraz pierwszej pomocy
  ? Ochrony Środowiska
  ? Ochrony Przeciwpożarowej
  ? nadzoru BHP podczas budowy/inwestycji
  ? badania i pomiary czynników szkodliwych w środowisku pracy
  ? Outsourcing bhp oraz Ppoż.

  Wśród naszych klientów znajdują się zarówno małe kilkuosobowe firmy jak i oddziały dużych korporacji, firmy rodzinne jak i państwowe.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wstępne BHP, »

  Założycielami i jednocześnie filarami firmy są dwaj bracia - Robert i Dawid - obaj z wyższym wykształceniem z dziedziny inżynierii bezpieczeństwa pożarowego oraz uzupełniających studiach podyplomowych z dziedziny BHP.
  Firma istnieje na rynku od 2011 roku i cały czas się rozwija, a podczas swojej działalności zdobyła zaufanie wielu zadowolonych klientów.

  Data dodania: 28 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lex Labor BHP Opole »

  Lex Labor to firma z wieloletnim stażem. Od długiego czasu działamy na terenie województwa Opolskiego i województw przyległych. Świadczymy usługi dla biznesu jak i zwykłych konsumentów.
  Podstawą naszej działalności jest BHP. Organizujemy szkolenia bhp opole, kursy pierwszej pomocy, monitorujemy przepisy prawa, nadzorujemy firmy i wdrażamy rozwiązania mające na celu poprawić bezpieczeństwo i efektywność pracy u naszych klientów.

  Data dodania: 05 09 2017 · szczegóły wpisu »