Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Adwokat Szczecin

Adwokat Szczecin Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych. Oferta Kancelarii obejmuje pomoc prawną dla przedsiębiorstw w zakresie m.in: prawa gospodarczego i handlowego, kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych, prawa zamówień publicznych, windykacji należności (w tym w postępowaniu elektronicznym, tzw. e-sąd), natomiast dla klientów indywidualnych m.in: dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych oraz za błędy w sztuce lekarskiej, realizacji umów i odpowiedzialności kontraktowej stron umowy, prawa obrotu nieruchomościami, ochrony własności (nieruchomości), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego (alimenty, rozwód, separacja, podział majątku), postępowania egzekucyjnego, prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, nieważność testamentu). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z naszym cennikiem oraz do kontaktu z nami.

Szczegóły strony www.pomianowski.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.pomianowski.com.pl:

Adwokat Szczecin

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP »

  "W Krakowie zajmujemy się skutecznymi zabiegami deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji, deodoryzacji w domach mieszkalnych, blokach oraz dezynfekcją w szpitalach, jak również dezynsekcją w piekarniach. Polecamy zabiegi deratyzacji w restauracjach na terenie Krakowa i okolic.Zabiegi wykonujemy zgodnie z systemami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej) oraz bardziej zaawansowanym systemem HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne)."

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Strona firmy szkoleniowo-doradczej z zakresu BHP i PPOŻ. Firma zapewnia: szkolenia bhp Warszawa, przegląd pomieszczeń i stanowisk pracy, ocena ryzyka zawodowego, ustalenie okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy, instrukcje stanowiskowe bhp. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w służbach BHP. Pracodawco, nie zwlekaj zapisz się na szkolenie bhp już dziś. Szkolenia bhp pracowników jest obowiązkowe, zwłaszcza szkolenie wstępne, które należy wykonać w dniu rozpoczęcia przez pracownika pracy.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe Poznań »

  PPHU Jantom ? Mebel wyposaża w meble pensjonaty, ośrodki wczasowe i obiekty biurowe na terenie Poznania czy całej Wielkopolski. Aranżacja i graficzna wizualizacja umeblowanego z Jantom ? Mebel pomieszczenia czy transport mebli wraz z wniesieniem gratis. Atrakcyjne ceny na ergonomiczne łóżka hotelowe i inne produkty z zakresu eleganckie meble hotelowe. Oferujemy wyposażenie w meble i akcesoria powierzchni biurowych ? w asortymencie są do nabycia modułowe meble biurowe czy nietypowe rozwiązania meblarskie dla ekskluzywnych klientów. Asortyment PPHU Jantom ? Mebel zawiera w sobie niedrogie i funkcjonalne meble domowe dla klientów prywatnych. Współpracujemy z najlepszymi producentami mebli. Gorąco zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Prosimy o kontakt mailowy czy telefoniczny: tel. 618 173 429 i 602 127 452.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja dokumentów »

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się głównie usługą utylizacji dokumentacji, mając przeszło trzydziesto letnie doświadczenie pośród swej branży. Oferujemy kompleksowe usługi produkując worki bankowe, kartony archiwalne a także regały archiwalne, poza sprzedawaniem wymienionych produktów nasza oferta obejmuje magazynowanie danych, niszczenie dokumentów a także archiwizację akt.
  Poprzez doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata w archiwizowaniu dokumentacji doskonale pojmujemy to, jaki jest wykaz wymagań klientów w tym zakresie.
  Dzięki tym działaniom właśnie, archiwizacja dokumentów przebiega w naszym przedsiębiorstwie niesłychanie szybko, bez zarzutów tudzież w sposób na tyle efektywny i wydajny, by znacząco zminimalizować koszty stałe podmiotów, którym prezentujemy nasze kompleksowe usługi.
  W zakresie przedstawianych przez nas usług, odnajdziecie Państwo również szerokie rozwiązania w zakresie przechowywania, niszczenia i archiwizacji dokumentów jak również utylizacji wszelkiego rodzaju materiałów, które są niebezpieczne, takich jak chociażby sprzęt elektryczny lub biurowy.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Saunier Duval Szczecin »

  Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży grzewczej i klimatyzacyjnej, zajmująca się serwisem, sprzedażą, montażem i uruchomieniem urządzeń marki Vaillant i Saunier Duval.
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej i klimatyzacyjnej. Zatrudniamy kadrę wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Cyklicznie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i profesjonalnych narzędzi serwisowych.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy- busy do Belgii »

  Nasz firma jest profesjonalną firmą przewozową. Działamy a rynku od wielu lat, a trasy na jakich jeździmy to: Belgia, Niemcy, Holandia.
  popularne trasy to też trasy krajowe, wypożyczamy też busy z kierowcą na różnego rodzaju okazję np. przyjęcia okolicznościowe, wycieczki szkolne, dopasujemy się do najbardziej wymagających klientów. Na naszej stronie jest dokładnie rozpisany cennik i kierunki zapraszamy do zapoznania się. To co dla nas się liczy to komfort jazdy i bezpieczeństwo, z nami jeździ tylko doświadczona kadra.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Realizacja imprez integracyjnych dla firm. »

  W bardzo wielu przypadkach, gdy korporacja otwiera kolejny dział bądź te jest dopiero co na starcie rozwoju, przeprowadzane są wszelkiego typu wyjazdy integracyjne dla firm. Efektywnie pomagają one w integrowaniu jak i scalaniu się ze sobą pracowników. Znacznie więcej szczegółowych informacji na ten temat odnajdziesz na stronie: www. wyjazdy-integracyjne. portabilo. pl.

  Różnoraki wyjazdy integracyjne dla firm przybierają przeróżne formy. Jedne firmy decydują się na połączenie zabawy ze szkoleniami, a inne decydują się od razu na typową zabawę, pod postacią rozmaitych imprez, wycieczek, rozrywki w postaci paintballu, gokartów bądź innych rozrywek oraz znanych zabaw. Takie oraz inne propozycje odnajdziesz na stronie internetowej www. wyjazdy-integracyjne. portabilo. pl.

  Niewątpliwie wszelakie wyjazdy integracyjne sporej części osób kojarzą się z zakrapianą jak i ostrą imprezą. Bynajmniej tak nie musi być w realiach. Możliwym jest przygotowanie niezmiernie interesującego wyjazdu, który będzie się opierać na znakomitych grach jak również rozrywkach, scalających kadrę.

  Bardzo często przeróżne wyjazdy firmowe są organizowane w specjalnych ośrodkach Wellness. Dzięki temu obok dobrej zabawy można postawić także na regenerację duszy i ciała. To świetne rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Warto z niego skorzystać na takich wyjazdach.

  Często w firmach konkretne wyjazdy integracyjne bądź wycieczki firmowe przechodzą do legendy a także są bardzo długo wspominane. Dzięki temu możemy cieszyć się doskonałą zabawą jak i wiecznymi wspomnieniami. Duża część korporacji wybiera wyjazdy pod znakiem czynnej rozrywki. Dlatego też oferty ośrodków posiadające takie atrakcje typu kajaki, lubiany paintball czy też wyprawy górskie, mogą się poszczycić olbrzymią wziętością.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny DPS w małopolsce »

  Prywatny dom opieki (Kraków) to obszar specjalistycznej również komfortowej opieki nad osobami starszymi. Opieka nad osobami starszymi (Nowy Sącz) prowadzona jest przez profesjonalny personel, w tym osoby o zdolnościach leczniczych i rehabilitacyjnych. Dps (Gorlice) położony jest w sąsiedztwie zieleni i małej platformy, ławeczek, sprzyjających relaksowi przebywających tam ludzi. Dps (Małopolska) dba także o formę ruchową, prowadząc gimnastykę z zastosowaniem rowerów treningowych i rzemieni wibracyjnych, a ponadto uniwersalne ćwiczenia ruchowe przystosowane do specyfiki kondycyjnej osób starszych. Na miejscu zapewniona jest też zasadnicza opieka lekarska.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja i sprzedaż spółek »

  Biuro Wirtualne jest to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Każdy nasz Klient uzyskuje prawo do rejestracji swojej firmy pod adresem naszego Biura z możliwością posługiwania się nim, w kontaktach biznesowych z kontrahentami i urzędami.


  Zaletą naszej lokalizacji jest też fakt, że podlegamy pod Trzeci Urząd Skarbowy, który w ankietach BCC kilkakrotnie był wyróżniany w konkursie "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy".

  Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi pragnących rozpocząć działalność przy minimalnych kosztach lub obniżyć koszty istniejącej. Dzięki rejestracji w biurze wirtualnym uzyskujesz korzyści wynikające z redukcji kosztów związanych z wynajmu lokalu i zatrudniania pracowników biurowych. Dodatkowo posiadasz prestiżowy adres swojej firmy, bez względu na to czy prowadzisz biznes w domu, czy jesteś mobilnym specjalistą.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Termopomorze »

  Potrzebne są pomiary termowizyjne z drona? W takim razie nasza firma może się tym zająć. Potrzebujecie dowiedzieć się gdzie ucieka energia? My się tym od razu zajmujemy. Termowizja to oferta, która nadaje się do badania budynków, maszyn oraz instalacji elektrycznych. My korzystamy z bardzo nowoczesnych kamer, które znajdują się na dronach. To oznacza, że nic im nie umknie i dotrzemy dokładnie tam gdzie chcemy. Nasze pomiary są w stu procentach wiarygodne, dlatego zachęcamy do wybrania naszej firmy.

  Data dodania: 30 07 2020 · szczegóły wpisu »