Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Windy dla niepełnosprawnych

Windy dla niepełnosprawnych Witamy, jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych - windy dla niepełnosprawnych. Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać bariery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze. Platformy dla niepełnosprawnych wraz z konstrukcją szybu i obudową są przeznaczone do transportu na małą i średnią wysokość osób niepełnosprawnych (osoby na wózkach) lub osób o zmniejszonej sprawności (osoby starsze, schorowane). Prosta konstrukcja tych platform powoduje, że są łatwe w obsłudze. Prosta konstrukcja wpływa również na niską awaryjność i łatwość konserwacji - platformy dla niepełnosprawnych. Przeszklona konstrukcja i spokojne tempo podnoszenia sprawia iż osoby starsze zazwyczaj obawiające się tego typu środków transportu czują się pewniej i decydują się na przejażdżkę. Platformy takie są również wyjątkowo odporne na próby wandalizmu przez co świetnie sprawdzają się w szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej, a zwłaszcza w obiektach, które dotychczas nie były przystosowane do odwiedzania przez osoby niepełnosprawne - windy dla niepełnosprawnych.

Szczegóły strony www.platformy-dla-niepelnosprawnych.slask.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.platformy-dla-niepelnosprawnych.slask.pl:

Windy dla niepełnosprawnych

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ABUS - suwnice, żurawie, wciągniki, wciągarki »

  ABUS to producent sporego asortymentu urządzeń dla transportu wewnętrznego: suwnice halowe, wciągniki, wciągarki, żurawie warsztatowe. Ilość produkcji w połączeniu z metodami (np. produkcja just-in-time redukuje koszty magazynowania gotowych urządzeń) sprawia, że urządzenia oferowane są w wysokiej jakości po dostępnej cenie. Instalujemy urządzenia, zapewniamy asystę przy UDT, stały dostęp do części zamiennych (np. kay sterownicze), pełny serwis, przeglądy okresowe. Gwarantujemy fachową wiedzę, jako jedyna spółka - córka niemieckiej ABUS Kransysteme GmbH. Polityka nieustannej poprawy jakości produktów oraz ograniczenia kosztów produkcji w firmie ABUS sięga przełomu lat 1973 i 74, kiedy to ABUS wskutek recesji na rynku światowym, rozwijając produkcję seryjną prowadzącą do ograniczenia kosztów. Doświadczenie buduje się tradycją - sprawdź.

  Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie wysokościowe i podnośniki ? EHC Kraków »

  Czeka Cię praca na wysokości? My z chęcią ci pomożemy! EHC Kraków to pogotowie wysokościowe, składające się ze specjalistów do zadań specjalnych! Wycinka drzew, odśnieżanie dachów, czy prace przy elewacjach nie są dla nas żadnym problemem. Podejmujemy się również zleceń indywidualnych. Pracujemy przy użyciu podnośników koszowych, wykorzystujemy też techniki alpinistyczne. Odwiedź naszą stronę już dziś i złóż nam zamówienie!

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma Exportowo-Importowa Serwis Kop Wrocław Rędziniak »

  Użytkujesz maszyny budowlane Caterpillar, JCB lub Volvo? Jesteśmy czołowym importerem i dystrybutorem części zamiennych do sprzętu ciężkiego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zamieszczonej na stronie!

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podnośnik koszowy Wrocław »

  Wynajem podnośnika koszowego samojezdnego z wysiegnikiem do 22m

  Oferujemy wynajem podnośnika koszowego zamontowanego na samochodach ciężarowych do 3, 5t wraz z wykwalifikowaną obsługą operatorską

  Podnośnik koszowy zamontowany na podwoziu Nissana Cabstara E120, którego masa całkowita nie przekracza 3, 5t. Gabaryty pojazdu umożliwiają dotarcie podnośnika w wąskie i trudno dostępne miejsca. Natomiast niska waga pozwala rozłożyć sprzęt na kruchym podłożu (np. kafelki, kostka)

  Zasięg podnośnika (22m w góre i 9, 5m w bok) pozwala pracować przy budynkach do 6-7 piętra. Dodatkowo podnośnik posiada certyfikat CE, cechujący podnośniki o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo pracy jest dla nas priotytetem dlatego zawsze korzystamy z dodatkowych zabezpieczeń (np. szelki, oznaczenie terenu)

  Prace na wysokości
  - Konserwacja zieleni (ogławianie, przycinanie, wycinka drzew);
  - Montaż i serwis reklam;
  - Mycie okien;
  - Filmowanie/zdjęcia z użyciem podnośników

  Budowa i remonty obiektów
  - Prace dekarskie;
  - Prace elektryczne;
  - Prace malarskie;

  Prace zimowe
  - zbijanie sopli;
  - odśnieżanie dachów oraz usuwanie lodu z rynien;

  Data dodania: 09 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Platformy dla niepełnosprawnych »

  Platformy przyschodowe – urządzenia specjalnego przeznaczenia, wykonane z myślą o osobach niepełnosprawnych, aby ich poruszanie się po budynkach użyteczności publicznej, czy placach i innych miejscach publicznych było wygodne i bezpieczne. To głównie specjalne windy i podnośniki, oraz platformy przyschodowe montowane na konstrukcji klatki schodowej, ścianach oporowych, barierkach schodów. Dzięki montowaniu tych urządzeń możliwe jest przystosowanie pomieszczeń budynku, ciągów komunikacyjnych pod potrzeby osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Windy i platformy przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych są powszechnie wykorzystywane w budynkach użyteczności publicznej, gdzie specyficzne warunki techniczne uniemożliwiają zbudowanie windy osobowej. Firma obsługująca zamówienia ze strony platformy-przyschodowe. pl zajmuje się doradztwem w zakresie doboru odpowiednich urządzeń, oraz montażem wind dla niepełnosprawnych w budynkach prywatnych, biurowcach, dworcach czy ciągach komunikacyjnych miast, gdzie zbudowanie pochyli jest niemożliwe lub nieopłacalne.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Toplider Podnośniki Koszowe »

  Firma TOPLIDER oferuje Państwu wynajem podnośnika koszowego wraz z obsługą operatorską wykonywaną przez wykwalifikowanego operatora na terenie całego kraju.
  Oferta rozszerzona obejmuje wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem oraz wykonanie konkretnej usługi.

  Data dodania: 15 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bielska Fabryka DŹwigów Befard Sp. z o. o. »

  Befard produkuje żurawie morskie, jednoramienne i dwuramienne. W ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju chwytaki, przyssawki, podnośniki. Nasze produkty są wykonane z najlepszych materiałów. Nasze produkty mają zastosowanie w miejscach rozładunku, załadunku i przeładunku towarów. Znajdą je Państwo w portach, lotniskach, na budowach. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz profesjonalną obsługę. Proponujemy atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 23 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lift24.pl »

  Nasza główna specjalizacja to wynajem mini dźwigów do inwestycji budowlanych. Ułatwiamy prace w ograniczonej, trudnej przestrzeni miejskiej. Poza wynajmem mini żurawi świadczymy usługi związane z pracami dźwigowymi, co pozwala na kompleksową współpracę. Na co dzień działamy w Warszawie. Gwarantujemy konkurencyjne warunki wynajmu mini żurawi, przyssawek, manipulatorów.

  Data dodania: 25 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • ARTON »

  Interesuje Cię wynajem dźwigu? Tak się składa, że możemy zaspokoić Twoje oczekiwania. Warto też podkreślić, że dźwigi to nie wszystko, co możemy zaoferować (wśród propozycji znajdziesz choćby podnośniki koszowe). Nie wolno też zapominać o usługach dźwigowych. Arton to firma, która stara się wychodzić naprzeciw różnym oczekiwaniom.

  Jeśli masz pytania, odpowiedzi szukaj na stronie firmy.

  Data dodania: 08 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Global-lift producent wind i dźwigów »

  Oferujemy windy wszystkich rodzajów i typów. W naszej firmie możesz zamówić usługi takie jak montaż, serwis czy konserwacje dźwigów towarowych i osobowych. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania oferty na komponenty do wind oraz serwisu czy wymiany podzespołów windy.

  Data dodania: 26 06 2021 · szczegóły wpisu »