Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Marmur

Marmur W naszych domach można coraz częściej znaleźć wyroby kamieniarskie. Urządzając swój dom warto zastanowić się nad elementami, których budulcem jest marmur czy granit. Wysokiej jakości produkty od kilkunastu lat dostarcza zakład kamieniarski Rogala. Wśród oferowanych przez przedsiębiorstwo materiałów odnaleźć można także niezbyt jeszcze popularny na naszym rodzimym rynku trawertyn. Ze względu na unikalny wygląd i wysoką jakość może w najbliższym czasie stać się popularny. Firma zaopatruje nie tylko drobnych inwestorów, ale i duże inwestycje.

Szczegóły strony www.rogala.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.rogala.com.pl:

Marmur

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hurtownia płyt granitowych - Kamyk S.C. »

  Firma zajmująca się sprzedażą płyt granitowych w grubościach nagrobkowych i budowlanych. Nasza oferta zawiera dużą ilość różnych typów płyt w jak najlepszej jakości. Nasza firma prosperuje na rynku od paru lat, lecz mimo tego posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Staramy się, aby każdy klient po wizycie u nas nie chciał już wrócić do konkurencji. Naszym celem jest zjednanie sobie jak największej ilości klientów i ugruntowanie opinii na nasz temat.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamted. »

  Firma Kamted istnieje na rynku od dwudziestu lat. Przez ten czas przedsiębiorstwo zdobyło dużo doświadczenia oraz grono zadowolonych klientów. Firma Kamted to aktualnie marka uznana w branży. Realizuje zlecenia związane z budownictwem publicznym jak i dla osób prywatnych. Zlecenia realizuje z materiałów własnych lub dostarczonych przez klienta. Używanymi rodzajami granitu są Baltic Brown, Ivory Brown, Paradiso oraz Verde San Francisco. Z tych rodzaji uzyskuje się blaty kamienne. Rodzajami marmuru są: Crema Marfil, Marron Emperador, Rosso Alicante oraz Sławniowice Złociste. z tych rodzaji wyrabia się schody kamienne. Produkty z granitu i marmuru są bardzo odporne i łatwe do utrzymania w czystości. Kamień również znajduje zastosowanie jako elewacje zewnętrzne jak i do wnętrz.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • .: Rzeźba sakralna »

  BAZALT to Pracownia Rzeźbiarsko-Kamieniarska wykonująca wszelkie prace rzeźbiarskie, tj. nagrobki i grobowce, płaskorzeźba i rzeźba sakralna, pomniki okolicznościowe, rzeźby ogrodowe, ołtarze, kominki i wiele innych. Wyroby naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością. Do swoich prac BAZALT wykorzystuje kamienie naturalne z całego świata. Materiałem używanym najczęściej w naszych pracach jest granit. Pracownia proponuje swoim Klientom wzory własne oraz na indywidualne zamówienie. Na firmowej stronie internetowej prezentowane są przykładowe prace Pracowni. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chiński granit »

  A&J GRANIT CO LTD jest producentem chińskiego granitu. Dostarczamy granit głównie w postaci nagrobków granitowych, ale nie tylko.99,9% naszych klientów stanowią firmy polskie. Głównie z tego względu, że nasza firma została stworzona przez małżeństwo - CHINKĘ i POLAKA. Powstaliśmy w 2008 roku. Od tej pory staramy się ciągle rozwijać.W naszych produktach stawiamy głównie na ich jakość. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy rozwijać biznes naszym klientom, a także pośrednio sobie. Przez kilka ostatnich lat działalności sukcesywnie się rozwijamy.Dostarczane przez nas nagrobki wykonujemy głównie z granitów chińskich, indyjskich i afrykańskich, co nie oznacza, że nie mamy możliwości użycia również kamienie z innych części świata. Zawsze staramy się dostosować do wymagań naszych klientów.Wszystkie nasze wyroby, a więc nie tylko nagrobki, ale także slaby, wazony, czy elementy budowlane, podlegają kontroli jakości przeprowadzanej przez naszych wyspecjalizowanych inspektorów oraz - co jest ewenementem - przez właściciela firmy - POLAKA. Bierzemy dzięki temu pełną odpowiedzialność za dostarczane wyroby.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamień naturalny »

  Firma Z&Z Stein od kilkunastu już lat oferuje swoim Klientom elementy architektury budowlanej, płyty fasadowe, kolumny, obramowania, stopnie oraz szeroki asortyment z kamienia naturalnego. Firma Z&Z Stein prowadzi również usługi takie jak montaż elementów, renowacje fasad oraz pomników.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i podjęcia współpracy.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Parapety Kamienne Wrocław »

  Produkujemy wyroby granitowe i marmurowe od ponad 19 lat. Obszarem naszym są bardzo wysokiej jakości groby wyprodukowane z kamienia. Charakteryzuje je nieustannie dobra jakość wykonania oraz ponadprzeciętny wygląd. Kontrahent nieprzerwanie może w naszej firmie liczyć na fachową pomoc, mamy doświadczoną ekipę, która jest do dyspozycji kontrahenta. W minionym roku wytworzyliśmy więcej niż 300 grobowców z czego 96% konsumentów jest zadowolonych z nabytego wyrobu. używamy do wyrobu pomników bardzo wysokiej jakości produktów. Granit transportujemy z każdego miejsca na świecie. Obrabiamy różnorakiego typu grobowce np. pojedyncze, dziecięce, podwójne, grobowce. Jesteśmy gotowi wytworzyć prawie każdy typ nagrobka według projektu pomnika doręczonego przez nabywcę lub wytworzony przez naszą firmę. Specjalizujemy się również w robieniu i składaniu wszelkich towarów z kamienia wykorzystywanych w budownictwie. Są to między innymi blaty marmurowe, parapety granitowe, schody granitowe, kominki marmurowe, meble z kamienia. Wszystkie produkty granitowe osiągają naszej firmy wyśrubowane reguły jakościowe. Do montażu używamy chemię budowlaną najlepszej jakości co pozwoli rozkoszować się wykonanym przez naszą firmę produktem przez bardzo długie lata. Ażeby zapewnić komfortu naszym kupującym wykonujemy większość czynności przed sprzedażowych wykonać zdalnie. Zaczynając od wyboru kategorii świadczenia i jego charakteru po rodzaj granitu. Każdy granit jest nietypowy. Nawet już sam typ kamienia może wymownie być niepodobne do siebie. Jesteśmy w stanie dobrać za Państwa slaba lub przekazać zdjęcie do akceptacji. Naszej firmy jakość poświadczają dziesiątki zadowolonych konsumentów. Ślicznym i pragmatycznym rozwiązaniem jest montaż blatu kamiennego w kuchni. Mało tego bardzo ładnie prezentuje się i jest pragmatyczny. Wszelkiego rodzaju nawierzchnie są przyjemne do czyszczenia. Utrzymanie blatu w czystości nie wymaga bardzo dużych nakładów pracy.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U Polkam »

  Firma kamieniarska Polkam specjalizuje się w produkcji pomników i nagrobków. W naszej bogatej ofercie produktów znajdą Państwo również wiele innych produktów wykonanych z kamienia: meble, schody, blaty kuchenne.

  Data dodania: 08 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Feldhaus Polska »

  Firma Feldhaus Polska to królestwo płytek i cegieł klinkierowych. Znajdą tu Państwo takie produkty, jak: płytki cegłopodobne, kostka klinkierowa, płytki ręcznie formowane, płytki elewacyjne klinkierowe oraz wiele innych. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jarkop Janina Pachura »

  Jarkop jest jedyną w Wielkopolsce kopalnią kruszyw naturalnych. Zlokalizowana jest w niedaleko Środy przy drodze wojewódzkiej nr 432 relacje Zaniemyśl-Śrem.

  Organiczne parametry piasku, najnowszy park maszynowy oraz stale poprawiane procesy technologiczne dają nam produkcję piasków znajdujących funkcję w różnych branżach. W naszym asortymencie znajdą Państwo piaski formierskie, szklarskie, techniczne oraz piaski kwarcowe dla szeroko rozumianej dziedzinie budowlanej, a także dla przemysłu chemii budowlanej.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby z kamieni naturalnych »

  Firma Alex -Stone to firma która sprzedaje wyroby z kamieni naturalnych : kamień murowy, kostka granitowa, kruszywo granitowe, kamień ogrodowy cena. Oferujemy każdy kolor i rodzaj kamienia. Bezpośredni kontakt z producentem zapewnia wykonanie zamówienia na wysokim poziomie.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »