Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Park Naukowo Technologiczny Gdańsk

Park Naukowo Technologiczny Gdańsk Pomorski Park Naukowo Technologiczny to przede wszystkim nowoczesne centrum innowacji, w którym funkcjonuje inkubator przedsiębiorczości, w którym pracuje wiele firm zajmujących się nowymi technologiami. Ponadto posiadamy takie atrakcje jak centrum nauki i zabawy EXPERYMENT, w którym zarówno dzieci oraz dorośli mogą poznać zasady fizyki. Do tego można u nas wynająć sale konferencyjne. Gdynia dzięki PPNT staje się nowoczesnym miastem, które warto odwiedzić a nawet w nim zamieszkać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parku!

Szczegóły strony www.ppnt.gdynia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ppnt.gdynia.pl:

Park Naukowo Technologiczny Gdańsk

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radzionków Rojca »

  22 lutego 1990 roku na stadionie GKS Ruch Radzionków zostało założone Radzionkowskie Towarzystwo Społeczno ? Kulturalne. Program towarzystwa odwołuje się do tradycyjnych cech radzionkowian (gospodarność i oszczędność, wielka rola religii i wielopokoleniowej rodziny oraz etos pracy). RTSK wystartowało w pierwszych wolnych wyborach samorządowych. Wydajemy e-Głos Radzionkowski, w którym przeczytasz o wydarzeniach z miasta. Dostępna jest również wersja tradycyjna do kupienia w wielu punktach sprzedaży na terenie Radzionkowa.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kuźnia Kultury - rycerstwo, pokazy historyczne »

  Kuźnia Kultury zajmuje się rekonstrukcją dawnych czasów epoki średniowiecza. Zajmujemy się odtwarzaniem umiejętności naszych przodków (walka białą bronią, taniec dawny, łucznictwo, rzemiosło dawne: garncarz, drukarz, kowal, papier czerpany, życie obozowe) oraz przedmiotów (zbroje i stroje, przedmioty codziennego użytku). Organizujemy stałe treningi, spotkania i warsztaty rzemiosła. Znajdziecie u nas bractwo rycerskie, szkołę fechtunku, grupę taneczną itp.Ponad to oferujemy pokazy rycerskie, żywe lekcje historii, naukę walki białą bronią, organizację pikników i festynów historycznych, imprezy integracyjne dla firm, warsztaty rzemiosła dawnego, kata i wiele innych atrakcji.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja dla dzieci »

  Nasza fundacja realizuje swoje cele głównie poprzez: gromadzenie i wykorzystanie na cele ochrony zdrowia i pomocy społecznej środków materialnych i finansowych otrzymywanych z kraju i z zagranicy, współdziałanie z zainteresowanymi organami administracji państwowej i samorządowej, placówkami naukowymi i diagnostyczno-terapeutycznymi oraz innymi związanymi ze służbą zdrowia w kraju i zagranicą, prowadzenie działalności informacyjno-wydawniczno-szkoleniowej.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Renovo »

  Fundacja RENOVO jest organizacją pożytku publicznego, która powstała w 2012 roku. Naszym głównym celem jest pomoc osobom ubogim, chorym a także pokrzywdzonym przez los w poprawie warunków bytowych i mieszkaniowych. Każdy człowiek pragnie żyć w warunkach nieuwłaszczających jego godności. Nie każdy, bowiem jest w stanie zadbać o godność swoją i swoich najbliższych. Dzięki dobremu sercu i naszej wspólnej inicjatywie, pragniemy osiągnąć wyznaczony cel. Naszą nadrzędną wartością jest wiara w człowieka. Fundację RENOVO obejmuje credo życiowe opierające się na maksymie ?Walcząc o godność człowieka - praktycznie?, nie ma dawania bez formowania.
  Idea powstania fundacji RENOVO narodziła się w 2012 roku na przełomie października/listopada w Nowym Sączu. Inicjatywa podjęta przez założycieli miała za zadanie wspomóc osoby, rodziny mieszkające w skrajnym ubóstwie po przez pomoc przy remoncie ich mieszkań. Przy poszukiwaniu funduszy dla celów fundacji narodził się pomysł obywatelskiego wsparcia regionalnych firm dla zadań statutowych. Oddźwięk dobroci przerósł nasze oczekiwania umacniając nas w słuszności podjętej inicjatywy. Wychodząc z założenia, że projekt jest naszym wspólnym obywatelskim przedsięwzięciem uzyskaliśmy obietnice pomocy kluczowych firm z naszego regionu w tym pełne wsparcie władz miasta Nowego Sącza i Gmin sąsiadujących z naszym miastem.
  Więcej informacji na naszej stronie - sprawdź co nas sądzą media w dziale Media o nas. Na naszej stornie możesz również zobaczyć jak pomogliśmy już innym rodzinom, to Nasi podopieczni. Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować skorzystaj z zakładki Kontakt.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Młodzież Polska - obozy dla dzieci »

  Organizacja pożytku publicznego Młodzież Polska jako główny cel obrało promocję aktywnego trybu życia wśród najmłodszych. Zajmujemy się organizowaniem obozów dla dzieci i młodzieży, a także zielonych i białych szkół. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi ośrodkami noclegowymi w takich rejonach Polski jak Podhale, Mazury czy tereny nadmorskie. W czasie wolnym zaplanowane są zajęcia sportowe (np. kursy narciarstwa, snowboardu, tańca, pływania i inne).

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ris.mazovia.pl »

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ris. mazovia. pl, która ma za zadanie zapoznanie jak największej liczny Mazowszan z projektem Regionalna Strategia Innowacji dla Mazowsza. Celem tego projektu jest zachęcanie przedstawicieli środowiska badawczego i naukowców oraz przedsiębiorców do nawiązywania współpracy, w czasie której będą się oni wymieniać swoim doświadczeniem i osiągnięciami, co pozwoli na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań. Więcej informacji o projekcie można przeczytać na ris. mazovia. pl.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja na rzecz osób niewidomych i słabowidzących »

  Fundacja Mir z siedzibą w Miłkowie została wpisana do Rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000662293, NIP: 6612373899, REGON: 366523823.
  Celem Fundacji jest podejmowanie społecznie i gospodarczo użytecznej działalności na rzecz osób niewidomych i słabowidzących. Fundacja Mir, to zespół kreatywnych i otwartych na nowe pomysły osób, które tak jak Wy borykają się z trudnościami życia codziennego, ze względu na różnego rodzaju dysfunkcje wzroku, w związku z tym najlepiej rozumiemy problemy osób niewidomych i słabowidzących.

  Data dodania: 11 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Polska Ziemia »

  Jeśli wciąż wzrastający poziom smogu w powietrzu wywołuje Twoje zmartwienie, to już teraz odwiedź stronę internetową smogowicze. pl i dowiedz się, w jaki sposób możesz profesjonalnie i skutecznie walczyć ze smogiem! Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy szeroką bazę przydatnych informacji oraz wskazówek, dzięki którym zadbasz o jakość powietrza w Twoim otoczeniu.

  Data dodania: 20 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Katowicach »

  Notariusz w Katowicach
  Wobec powyższego nasza Kancelaria Notarialna w Katowicach podejmuje działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz w granicach zasad etyki zawodowej. Usługi notarialne, mają na celu poświadczyć o dokonaniu czynności zgodnie z prawem. Notariusz to osoba zaufania publicznego korzystająca z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Istotną funkcją notariusza w obrocie prawnym jest ograniczenie sporów sądowych, poprzez zapewnienie czynnościom kontraktowym nadzoru profesjonalnego prawnika. Notariusz w kancelarii notarialnej dba o o formalnoprawną poprawność sporządzanych dokumentów z uwzględnieniem porządku prawnego i woli osób w imieniu których dokonuje czynności notarialnych

  Data dodania: 25 10 2022 · szczegóły wpisu »