Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kuźnia Kultury - rycerstwo, pokazy historyczne

Kuźnia Kultury - rycerstwo, pokazy historyczne Kuźnia Kultury zajmuje się rekonstrukcją dawnych czasów epoki średniowiecza. Zajmujemy się odtwarzaniem umiejętności naszych przodków (walka białą bronią, taniec dawny, łucznictwo, rzemiosło dawne: garncarz, drukarz, kowal, papier czerpany, życie obozowe) oraz przedmiotów (zbroje i stroje, przedmioty codziennego użytku). Organizujemy stałe treningi, spotkania i warsztaty rzemiosła. Znajdziecie u nas bractwo rycerskie, szkołę fechtunku, grupę taneczną itp.Ponad to oferujemy pokazy rycerskie, żywe lekcje historii, naukę walki białą bronią, organizację pikników i festynów historycznych, imprezy integracyjne dla firm, warsztaty rzemiosła dawnego, kata i wiele innych atrakcji.

Szczegóły strony www.kuzniakultury.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kuzniakultury.com:

Kuźnia Kultury - rycerstwo, pokazy historyczne

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Music espresso - oprawa muzyczna imprez »

  Oprawa muzyczna imprez - esencja dobrego smaku i stylu. Agencja Artystyczna Music Espresso - to zespoły muzyczne z Wrocławia, które zapewnią oprawę muzyczną Twojej imprezy na najwyższym poziomie.
  W naszej agencji usłyszysz zarówno muzykę jazzową, jak i soul, pop, funky, blues, rytmy latynoamerykańskie, swing oraz taneczną muzykę rozrywkową. Potrafimy nadać niezwykły charakter i klimat każdej imprezie oraz gwarantujemy niezapomniane wrażenia.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaręczyny »

  W naszym serwisie poznacie dziesiątki sposobów na oświadczyny. Przedstawiamy je za pomocą opisów, a także pokazujemy filmy z oświadczyn zrobione przez amatorów. Pokazujemy również fragmenty z filmów kinowych dotyczące tematyki oświadczyn. Wśród sposobów na zaręczyny można przeczytać o oświadczynach w romantycznym mieście, na statku, na plaży, podczas lotu balonem i wiele, wiele innych. Cały czas dodajemy nowe sposoby na oświadczyny.
  W naszym serwisie zamieszczamy również ciekawe artykuły dotyczące tematyki zaręczyn. Szczególnie zajmujemy się tematyką dotyczącą pierścionka zaręczynowego. Pierścionek zaręczynowy to bardzo ważny symbol oświadczyn więc trzeba bardzo dokładnie przejrzeć ofertę sklepów jubilerskich. W naszym serwisie znajduje się ranking najlepszych pierścionków zaręczynowych w polskim internecie. Pierścionki zaręczynowe posiadają wiele parametrów, z którymi należy się zapoznać. Z nami będziesz wiedział co to są karaty i jakie kamienie szlachetne najlepiej nadają się na oświadczyny.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia mozaiki »

  Mozaika dekoracyjna może być zrealizowana z płytek ceramicznych i zaczepiona klejem do ściany. Nasze rezultaty trzeba podziwiać w całym kraju. Mozaiki artystyczne przylepiamy na podłogach, w pomieszczeniach i na zewnątrz brył. Realizujemy najlepsze mozaiki antyczne w Polsce. Nasza pracownia zawiera ekspertów w tej domenie. Należy skorzystać z naszej propozycji i zaklepać u nas mozaikę. Mozaika będzie dekoracją budynku i wymusi w kościół czarujący atmosferę. Pracownia mozaiki stosuje najdoskonalszych dostępnych materiałów przy tworzeniu swoich mozaiek. Nasze prace cechują się rewelacyjną perfekcją, trwałością, kunsztem. Nasze mozaiki dekoracyjne tworzymy dla firm, budynków sakralnych, klientów. Osłupiające dzieło sztuki jest scenerią każdego budynku. Najwyższa cecha dzieła umożliwia rewelacyjny efekt podczas odbioru dzieła przez obserwatorów. Taką właściwość pozwoli nasza Pracownia mozaiki antycznej. Działamy na powierzchni naszego kraju jak również za granicami naszego kraju. Pracownia mozaiki rozmieszcza wymagające desenie i malowidła. Pracownia mozaiki dekoracyjnej może pochwalić się cudownymi realizacjami. Udzielamy najwyższą cechę jednocześnie prezentując najniższą cenę za mozaiki. Mozaika dekoracyjna tworzona jest od bardzo dawna. To jeden z najdawniejszych i najbardziej twórczych form ustrajania powierzchni. Wczesne mozaiki dawnych południowców układały się z maciupkich kamieni. W odległym Włochy mozaiki dekoracyjne uwieczniały często bóstwa. Śródziemnomorskie mozaiki antyczne były olśniewające i szczegółowe. Także w wiekach średnich mozaiki artystyczne cieszyły się gigantyczną renomą. Ponowna świetność mozaiki pojawił się w okresie secesji. Ozdabiano wtedy formy użyteczności publicznej mozaikami z motywami roślinnymi.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fortepiano »

  Znajdziecie tutaj Państwo zarówno informacje dotyczące fortepianów i pianin Wendl & Lung, które oferujemy jako wyłączny przedstawiciel w Polsce firmy Wendl & Lung z Wiednia, jak i wiadomości dotyczące nas samych, jako że oprócz prowadzenia firmy Fortepiano, aktywnie działamy zawodowo w branży muzycznej - pianistka, adiunkt w Katedrze Fortepianu w Bydgoszczy; technik budowy fortepianów, Filharmonia Narodowa w Warszawie. Stołki pianinowe Zajmujemy się sprzedażą fortepianów i pianin. Oferujemy także renowację i strojenie tych instrumentów. Fortepiany i pianina firmy Wendl & Lung nie ustępują innym instrumentom tej klasy dostępnym na naszym rynku zarówno pod względem jakości brzmienia, jak i sprawności mechanizmu oraz staranności wykonania. Na arenie międzynarodowej są cenione przez szerokie kręgi odbiorców. Oprócz tych zalet jest jeszcze jedna ważna cena. Są to najtańsze instrumenty na rynku polskim. Aby zachować niskie ceny instrumentów preferujemy bezpośredni kontakt z klientem, działamy poprzez naszych przedstawicieli oraz partnerów handlowych. Dbamy również o dobry serwis zakupionych instrumentów.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczne malowanie ścian, graffiti, dekoracje malarskie »

  Oferujemy artystyczne malowanie ścian, graffiti na zamówienie, reklamę malowaną wewnątrz budynków i na fasadach. Nasze realizacja upiększają ściany i wprowadzają niezwykłą atmosferę do wnętrza lub wyróżniają budynki z zewnątrz prezentując dany produkt czy firmę. Pozwalają zrealizować każdą niemal wizję oraz marzenie.Naszą ofertę kierujemy do klienta prywatnego (malowidła bajkowe dla dzieci, dekoracje pomieszczeń), właścicieli restauracji, lokali, barów i hoteli, sklepów, przedsiębiorstw oraz do placówek edukacyjnych (przedszkola, szkoły, sale zabaw).Realizacje wykonywana są przez profesjonalistów z dyplomem i dużym doświadczeniem.Gwarantujemy profesjonalizm, wysoką jakość usług w przystępnej cenie.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Numis-Coins skup monet »

  Nasza firma oferuje skup: złota srebra monet kolekcjonerskich starych monet numizmatów banknotów znaczkówi innych walorów kolekcjonerskich.Skupujemy zarówno całe zbiory jak i pojedyncze egzemplarze.Zapewniamy komfortowe warunki, dyskrecję i profesjonalizm.Kupujemy płacąc gotówką lub przelewem.Gwarantujemy najwyższe ceny!!!

  Sporządzamy wycenę. Doradzamy.

  Zapewniamy profesjonalne podejście do zawieranych transakcji.

  Staramy się każdego klienta traktować indywidualnie.

  Dzięki temu usługi jakie świadczymy odbywają się na zdrowych, jasnych zasadach.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Viadance.pl »

  Witam. Jest to blog poświęcony tematyce głownie tanecznej z elementami lifestylowymi. Blog bardzo szybko się rozwija ponieważ jest on moją pasją, a nie rzeczą robioną z przymusu. Staram się z każdym dniem go rozwijać co ostatnio zaowocowało płatną domeną. Myślę, że tak szybki rozwój blog zawdzięcza swojej tematyce, gdyż nie spotkałem się jeszcze z blogami piszącymi o tańcu. Więc jest to temat niszowy. A pisze o tym dlatego, że sam jestem tancerzem od 8 lat i to jest moje życie

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lista przebojów »

  Sto Hitów to synonim listy przebojów która zawiera sto najpopularniejszych utworów muzycznych z każdego roku, od 1960 aż po miniony rok. Ponadto dzięki głosom użytkowników wybraliśmy największe hity lat 60, 70, 80 oraz lat 90. Strona opiera się na notowaniu amerykańskiego magazynu muzycznego Billboard o nazwie Hot 100, jednak my modyfikujemy to zestawienie dodając utwory które niegdyś były popularne w Polsce a brakuje ich na liście przebojów. Użytkownicy mogą głosować na każdą piosenkę przez co możemy wybrać tylko te najlepsze z najlepszych. Wejdź i posłuchaj największych muzycznych przebojów z dawnych lat!

  Data dodania: 15 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Antaro Events Paulina Bryszewska »

  Nasza rewia taneczna to specjalnie wyselekcjonowana grupa profesjonalnych tancerzy i tancerek, która oferuje różnorodne pokazy taneczne w każdym miejscu w Polsce! Proponujemy zarówno taniec klasyczny jak i nowoczesne formy z wielu krajów na świecie. Gwarantujemy ze swej strony oryginalność oraz wyjątkowe i niezapomniane przeżycia. Już teraz warto zdecydować się na skorzystanie z usług właśnie naszej grupy tanecznej.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne »

  Zainwestowanie w aranżację wnętrza Twojego pokoju zawsze przyniesie wymierne korzyści. Jednym z kluczowych, a zarazem najpopularniejszych elementów wyposażenia wnętrz są obrazy olejne na płótnie. Z automatu nasuwa się nam pytanie: jak wybrać odpowiedni obraz do salonu? Co zrobić, aby nie szpecił, ale zdobił nasze pomieszczenie? Jaką ramę dobrać do obrazu olejnego? Jest wiele pytań, na które warto poznać odpowiedzi.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »