Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Rehabilitacja i masaż u klienta - Gliwice i Zabrze

Rehabilitacja i masaż u klienta - Gliwice i Zabrze Jesteśmy firmą zajmującą się usługami masażu i rehabilitacji z dojazdem do domu klienta. Pracujemy w domowym zaciszu zapewniając pełen komfort i profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Dojazd do klienta jest dla pacjenta dużym ułatwieniem, ponieważ nie każdy ma możliwość dotarcia do gabinetu. Oferujemy różne rodzaje masaży jak również wiele ćwiczeń z zakresu rehabilitacji. W wielu przypadkach łączymy masaż z rehabilitacją .Z naszych usług korzysta wielu klientów którzy cenią sobie czas, jak również stan zdrowia uniemożliwia im wyjście z domu bądź stwarza problem. Prowadzimy również konsultacje z lekarzami aby zabiegi były w pełni bezpieczne oraz skuteczne. Nasza oferta: masaż klasyczny leczniczy, drenaż limfatyczny, masaż kosmetyczny, odchudzający, relaksacyjny, rehabilitacja po chorobach, urazach, kontuzjach. Działamy na terenie Gliwic, Zabrza, Knurowa i okolic. Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą proszę wejść na stronę internetową lub o kontaktować się telefonicznie .Działalność ma charakter aktywny dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego klienta w różnych porach dnia. Pracownicy posiadają pełne kwalifikacje jak i doświadczenie w wykonywaniu zawodu.

Szczegóły strony rehabilitacjagliwice.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę rehabilitacjagliwice.pl:

Rehabilitacja i masaż u klienta - Gliwice i Zabrze

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wady postawy Warszawa »

  Ortho Medica ? sprawdzona rehabilitacja w Warszawie. Całościowa pomoc w korekcji wszelkiego typu skolioz i wad postawy. W Ortho Medica zajmujemy się rehabilitacją medyczną zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dorosłym oferujemy indywidualną terapię oraz masaż leczniczy. W naszym ośrodku terapia i układ ćwiczeń są indywidualnie dopasowywane do wieku, rodzaju i stopnia zaawansowania wady. Ortho Medica ? fachowo rehabilitujemy wszystkie wady postawy.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż częściowy w ramach NFZ Warszawa »

  Poradnia ESTETICA-MED prowadzi działalność w Warszawie na rynku usług rehabilitacyjnych od kilku lat. W ramach Narodowego Funduszu Zdrowia wykonujemy leczenie z zakresu między innymi: UGUL, światłolecznictwo, rehabilitacja domowa, kinesio taping, masaż całościowy, leczenie zatok, leczenie bóli kręgosłupa, magnetoterapia. Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny, z europejskimi atestami, systematycznie i okresowo serwisowany. Znakomite wyposażenie przychodni i różnorodność terapii umożliwia kompleksowe leczenie, bez konieczności długotrwałego oczekiwania na zabiegi. Pracują u nas lekarze specjaliści rehabilitacji i fachowi fizjoterapeuci, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • BackJoy ? zmień swoją postawę »

  Korektory postawy BackJoy, dzięki opatentowanemu kształtowi, gwarantują odpowiednie ustawienie miednicy i kręgosłupa w czasie siedzenia. Wspomagają również mięśnie pośladkowe, odciążają kość ogonową oraz guzy kulszowe. Dają użytkownikowi komfort i stabilizację. Polecane są dla pracowników biurowych, kobiety w ciąży, kierowców, dzieci. BackJoy jest świetny dla każdego, kto długo przebywa w pozycji siedzącej. Dzięki temu, że jest lekki i ma przenośną konstrukcję, możesz go zabrać gdziekolwiek zechcesz. Modele stabilizatora, różnią się między sobą kolorami oraz wykończeniem wierzchniej warstwy siedziska. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Dr Sapporo.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej »

  Metody leczenia:

  -Terapia Manualna
  -Osteopatia Strukturalna
  -Chiropraktyka
  -Rehabilitacja Medyczna
  -Masaż leczniczy

  Terapia:

  - Schorzenia kręgosłupa - bóle kręgosłupa, ograniczona ruchomość, dyskopatie, choroby zwyrodnieniowe, bóle klatki piersiowej
  - Dysfunkcje kręgopochodne - rwa kulszowa, rwa barkowa bóle i zawroty głowy
  - Schorzenia stawów obwodowych - dolegliwości pourazowe (skręcenia, zwichnięcia, stany po złamaniach), choroby zwyrodnieniowe stawów barkowych, biodrowych, kolanowych, nadgarstkowych, łokieć tenisisty inne.
  - dolegliwości mięśniowe - bóle, napięcie, przeciążenie, przykurcze
  - kontuzje sportowe, profilaktyka przeciążeń
  - rehabilitacja ortopedyczna (pooperacyjna)
  - rehabilitacja neurologiczna (udary, wylewy, sm i inne)

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej »

  Metody leczenia:

  -Terapia Manualna
  -Osteopatia Strukturalna
  -Chiropraktyka
  -Rehabilitacja Medyczna
  -Masaż leczniczy

  Terapia:

  - Schorzenia kręgosłupa - bóle kręgosłupa, ograniczona ruchomość, dyskopatie, choroby zwyrodnieniowe, bóle klatki piersiowej
  - Dysfunkcje kręgopochodne - rwa kulszowa, rwa barkowa bóle i zawroty głowy
  - Schorzenia stawów obwodowych - dolegliwości pourazowe (skręcenia, zwichnięcia, stany po złamaniach), choroby zwyrodnieniowe stawów barkowych, biodrowych, kolanowych, nadgarstkowych, łokieć tenisisty inne.
  - dolegliwości mięśniowe - bóle, napięcie, przeciążenie, przykurcze
  - kontuzje sportowe, profilaktyka przeciążeń
  - rehabilitacja ortopedyczna (pooperacyjna)
  - rehabilitacja neurologiczna (udary, wylewy, sm i inne)

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Belamed - Sklep medyczny w Gdańsku »

  Każdy klient odwiedzający nasz sklep medyczno-ortopedyczny (wizytówka na www. bela-med. pl), na pewno będzie usatysfakcjonowany bogatą ofertą, a także opcją skorzystania z masaży czy zabiegów rehabilitacyjnych. Oczywiście nasz gabinet jak i sklep stacjonarny znajdujący się w Gdańsku, to marka mająca odpowiednią renomę, jednocześnie cały czas rozwijająca się w adekwatny co do tego sposób. Jednym słowem nasz sklep medyczno-ortopedyczny dysponuje wszystkim co może okazać się pożyteczne, większość asortymentu pochodzi od znanych producentów. Proponujemy również rzetelne konsultacje dyplomowanego fizjoterapeuty, jednym słowem warto skorzystać z naszej oferty.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne elektryczne na pilota »

  Jesteśmy firmą wypożyczającą, a także sprzedającą rynsztunek rehabilitacyjny. W ofercie można wypatrzyć łóżka przeciwodleżynowe, materace rehabilitacyjne, podnośniki wannowe oraz mnóstwo innych. Ten biznes zawiera ogromnie rozmaitą paletę towarów przydatnych dla osób wymagających rehabilitacji, niepełnosprawnych, a także w podeszłym wieku.
  Sklep sprzedaje wyłącznie przyrządy najsolidniejsze jakościowo w trosce o zdrowie pacjentów, którzy ich używają. Jest ewentualność nabycia rzeczy lub wypożyczenia ich na określony czas. Wypożyczalnia posiada także nader dogodne ceny.

  Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

  Data dodania: 04 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Vitberg »

  Rozwijamy od ponad 20 lat sprzęt medyczny do wibroterapii. To nowoczesna metoda rehabilitacji dająca dużą efektywność w walce z bólem kręgosłupa, kolan, ogólnie stawów. Wibroterapia pomaga najmłodszym, osobom aktywnym fizycznie, seniorom narażonym na schorzenia zwyrodnieniowe. Gwarantujemy wiele modułów rehabilitacyjnych do wyboru.

  Data dodania: 20 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Fizjo-Balans »

  Musisz zająć się rehabilitacją? Konkretnie, interesuje Cię rehabilitacja Sosnowiec? Czym prędzej zapoznaj się z ofertą, którą ma Fizjo-Balans. Dlaczego warto zwrócić uwagę na ten gabinet? Wybierając Fizjo-Balans, decydujesz się na połączenie wiedzy i doświadczenia. Warto też podkreślić, że gabinet odpowiada na różne oczekiwania.

  Data dodania: 26 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii - Marcin Jankowski »

  Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii zostało stworzone i zaprojektowane, wyłącznie przez rehabilitanta / terapeutę manualnego, aby wprowadzać specjalistyczną opiekę, a więc pomoc/terapię wysokiej jakości pacjentom z różnorodnymi problemami obejmującymi i wpływającymi na układ ruchu człowieka, a więc układ stawowo-mięśniowy, który jest dokładnie i precyzyjnie kontrolowany przez system nerwowy każdego z nas. Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii chwyta swoim działaniem, a także obszarem i zasięgiem pracy: niemowlęta, dzieci oraz osoby dorosłe. nnZakres pracy Centrum Fiz. obejmuje takie pojęcia jak:nn-masaż katowicen-rehabilitacja katowicen-fizjoterapia katowicen-rehabilitacja dzieci katowicen-dobry fizjoterapeuta katowicen-masaż leczniczy katowicen-rehabilitacja sportowa katowicen-fizjoterapeuta sportowy katowicn-fizjoterapeuta katowicen-dyskopatia katowicennRehabilitacja Katowice – odnosi się do całościowego zagadnienia terapeutycznego, który uwzględnia diagnozę oraz kierunkową fizjoterapię terapeutyczną mającą na celu przywrócić, a także odbudować pełną oraz częściową sprawność u osoby poddawanej skomplikowanemu procesowi jakim jest Rehabilitacja Katowice. Rehabilitacja Katowice – obejmuje znacznie szersze pojęcie, gdyż obejmuje i łączy pracę również innych specjalistów i fachowców w procesie rehabilitacji. Do specjalistów tych możemy zaliczyć: logopedę, neurochirurga, ortopedę, pedagoga i psychologa. nnFizjoterapia Katowice – zawiera i obejmuje obszar pracy i działania wyłącznie jednego profesjonalisty z dziedziny medycyny / zdrowia, a więc – specjalisty jakim jest fizjoterapeuta katowice. Fizjoterapia Katowice swoimi granicami pracy będzie zawierać pacjentów od zakresu urodzenia, aż do późnej starości, a więc niemowlęta, dzieci i osoby dorosłe we wszystkim wieku. Fizjoterapia Katowice jest więc pojęciem, które powinno być użyte w sytuacji, gdy mówimy o działalności i zaangażowaniu jednego specjalisty w korelacji do - przywracanie i odnawianie zdrowia pacjentów. nnRehabilitacja dzieci Katowice – obejmuje obszar pracy na którym fizjoterapeuta katowice może się zaprezentować specjalistycznymi umiejętnościami i mieć bezpośrednie oddziaływanie na poprawę w funkcjonowaniu pacjentów. Diagnozą oraz terapią będą objęte wszystkie dzieci w wieku od 0 (urodzenia) do zakończenia 18 roku życia. Rehabilitacja dzieci Katowice powinna skutecznie być wdrażana i dostosowywana, jak tylko zostaną zauważone odstępstwa od normy w ruchu części ciała, bądź układowi posturalnemu ciała dzieci. To właśnie rodzic jest bardzo często pierwszą osobą, która zauważa oraz obserwuje odchylenia i z tego powodu właśnie może udać się na konsultację do specjalisty, którym może być fizjoterapeuta Katowice. Rehabilitacja dzieci katowice powinna być wprowadzona jak najszybciej, aby u osoby poddawanej rehabilitacji nie dochodziło właśnie do znacznych i istotnych modyfikacji w układzie ruchu, a w konsekwencji również w innych systemach ciała człowieka. nnFizjoterapeuta Katowice – to pojęcie odnosi się do specjalisty z dziedziny jaką jest fizjoterapia. Obejmuje holistyczny proces badania i terapii nakierowany i celowany na odtworzenie sprawności, która została zaburzona, bądź utracona w wyniku nagłego zdarzenia lub choroby. Fizjoterapeuta Katowice prowadząc dokładną diagnostykę manualną obejmującą proces : rehabilitacja dzieci katowice oraz fizjoterapia katowice analizuje i bada strukury ciała, które należy zaimplementować i poddać do procesu terapii. Fizjoterapeuta Katowice przewiduje terapię w taki sposób, aby okazała się jak najbardziej skuteczna i aby jej skutki zostały uzyskane w jak najkrótszym czasie w procesie leczenia jakim jest rehabilitacja dzieci katowice. nnMasaż Katowice - w Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii – Marcin Jankowski nakierowany jest na poprawę elastyczności / przesuwalności w odniesieniu do wszelkich struktur, które są zrestryfikowane i zaburzone w skutek urazu, bądź przeciążenia o różnym podłożu powstawania. Masaż katowice będzie jedną z najważniejszych oraz skutecznych metod terapeutycznych mogących przynieść dobre efekty dla pacjentów i pozwolić im na szybszy powrót do oczekiwanej /możliwej do uzyskania i osiągnięcia sprawności. Jak łatwo można się domyślić masaż katowice stanowi istotny i ważny element w całym procesie całościowej i holistycznej terapii. nnMasaż leczniczy katowice – jest formą masażu nauczaną kompleksowo na studiach fizjoterapii oraz wykorzystującą odpowiednie techniki manualne: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, przełamywanie, oklepywanie w kierunku wywołania określonego efektu terapeutycznego w strukturach poddawanych leczeniu. Masaż leczniczy katowice może więc być wykorzystany w celu zwiększenia temperatury, elastyczności, przesuwalności, wtrwałości tkanki poddawanej leczeniu, głównie mięśniowej oraz powięziowej na które masaż leczniczy katowice ma

  Data dodania: 25 03 2020 · szczegóły wpisu »