Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Rehabilitacjawola.pl


Musisz wrócić do pełnej sprawności i co za tym idzie, interesuje Cię profesjonalna rehabilitacja Wola? Jeśli tak, warto zapoznać się z ofertą, którą ma Centrum Rehabilitacji Pawła Dąbkowskiego.
Centrum Rehabilitacji Pawła Dąbkowskiego wychodzi naprzeciw różnym oczekiwaniom (co do szczegółów, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną działalności).

Szczegóły strony rehabilitacjawola.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę rehabilitacjawola.pl:

Rehabilitacjawola.pl

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Inhalator nebulizator »

  W zależności od rodzaju dolegliwości lekarz powziewa decyzję, czy np. wystarczy inhalator do kuracji, czy niezbędny będzie ssak medyczny. To ostatnie urządzenie doskonale się sprawdza, gdy zachodzi potrzeba usunięcia z organizmu pacjenta zbytniej ilości płynów ustrojowych. Dla osób chorych na górne drogi oddechowe dedykowana jest tak zwana komora inhalacyjna. Produkt ten doskonale spełnia swe zadanie w przypadku osób starszych i wszystkich tych, którzy mają spore problemy z przełykaniem a także użyciem ustników.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Kraków »

  Bóle kręgosłupa obecnie stanowią bardzo poważny problem społeczny. Siedzący tryb pracy zwiększa ryzyko występowania zespołu bólów kręgosłupa. Gabinet rehabilitacji i masażu leczniczego Iris w Krakowie oferuje specjalistyczne leczenie w zakresie bólów kręgosłupa odcinka lędźwiowego, szyjnego i piersiowego. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta gwarantują wysoką skuteczność leczenia. W ofercie gabinetu znajdują się również indywidualne ćwiczenia rehabilitacyjne, leczenie urazów sportowych, powypadkowych, a także masaże lecznicze i relaksacyjne. Przeprowadzamy również masaż kobiety w ciąży i ćwiczenia korekcyjne dla dzieci.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Enpol - sprzęt medyczny »

  Firma Enpol sp. z o. o. działa z powodzeniem na rynku oferując aparaturę i akcesoria z zakresu neurodiagnostyki oraz szeroko pojętej rehabilitacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego i kontaktu z naszą firmą.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Zdrowia Kręgosłupa »

  "Szkoła Zdrowia Kręgosłupa" uczy jak żyć w zgodzie ze sobą, jak dbać o własne ciało i zdrowie. Specjalizujemy się w realizacji autorskich programów Treningu Personalnego dla dzieci i młodzieży z wadami postawy oraz dla osób dorosłych ze schorzeniami układu ruchu. Progresywny trening indywidualny pozwala na szybkie uzyskanie widocznych rezultatów. Wspólnie z naszymi podopiecznymi realizujemy wyznaczone cele, prowadzimy bieżącą kontrolę wyników, doradzamy optymalne żywienie. Nasz program to również nauka relaksacji, to działanie na poziomie mentalnym które łagodzi emocje, uspokaja umysł, pomaga uwolnić się od chronicznego bólu.

  Oferowane przez nas terapeutyczne ćwiczenia ruchowe dla osób ze schorzeniami i dysfunkcjami narządu ruchu są prowadzone indywidualnie
  lub w małych grupach. Naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalną diagnostykę oraz indywidualny program treningowy, realizowany
  we współpracy ze specjalistami fizjoterapii, ortopedii, Integracji Sensorycznej i psychologii. Jako uzupełnienie naszego treningu proponujemy program profesjonalnych ćwiczeń przy użyciu Platformy Sensometrycznej TB. Jest to specjalistyczne urządzenie elektroniczne, stosowane w celu poprawy koordynacji i równowagi oraz reakcji nerwowo - mięśniowych.

  Działamy głównie na terenie Piaseczna i okolic.

  Data dodania: 09 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Starsi Rodzice »

  Strona Starsi Rodzice to portal zajmujący się pomaganiem osobom w starszym wieku oraz ich rodziną. Informujemy o domach opieki, hospicjach oraz informacjach na temat Uniwersytetu trzeciego wieku. Pomagamy pozbierać się osobom po śmierci najbliższych, dzięki wsparciu innych osób. Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą strona internetową.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Zabrze »

  Choroba zwana enefalomiopatią mitochondrialną jest poważną chorobą o podłożu genetycznym. Obecnie prowadzone są testy kliniczne, które mogą okazać się pierwszymi efektywnymi substancjami w leczeniu nieczęstych chorób o podłożu mitochondrialnym. Na dzień dzisiejszy nie ma zgody w środowisku medycznym co do tego, co to jest skuteczne leczenie schorzeń mitochondrialnych, szczególnie tych o podłożu znajdującym się w DNA mitochondrium. W codziennej pomocy osobie chorującej na encefalomiopatię mitochondrialną tak samo istotna, jak leczenie lekami jest rehabilitacja. Nasza służba zdrowia nie wypracowała konkretnego planu pomocy dotyczącego terapii w przypadku rozpoznań ultra-rzadkich. Pomocą, na jaką można liczyć są fundacje o określonym celu przedsięwziętych działań, w przypadku miopatii mitochondrialnej szczególnie mowa o fundacjach skierowanych do schorzeń rzadkich, chorób o podłóżu mitochondrialnym oraz chorób dotyczących zaburzeń mięśniowych. Na witrynie www. miopatia. pl odszukać można wiele najistotniejszych danych dotyczących zaburzeń mitochondrialnych w dziale ciekawostki, m. in. materiał na temat testowanego specyfiku EPI-743 firmy Edison. W dziele linki znajdziemy linki do międzynarodowych witryn internetowych, na których znaleźć można dane dostępne w innych częściach globu. Proszę o kontakt ludzi zainteresowanych informacjami na temat choroby, wymianą posiadanych danych. Na stronie www. miopatia. pl można w prosty sposób przekazać 1% podatku na rzecz autora strony.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vigget Medica - Rehabilitacja »

  Vigget to przodownik w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego oraz urządzeń do prowadzenia magnetoterapii. Nasza spółka dzięki długoletnim badaniom i drużynie fachow ców z instytutu badawczego Teslab Medica, zaprojektowała urządzenia, których praca pomaga na różne przypadł ości - ponad czterdzieści chorób na które możemy cierpieć. Urządzenia te są przystępne i bezpieczne w użytkowaniu, a ich efektywność została udokumentowana przez specjalistów w dziedzinie medycyny. Naszym nadrzędnym celem jest pomagać i kształtować komfort życia naszych pacjentów stosując usuwanie dotykających ich przypadłości, w przypadku których zwykł e metody w wielu przypadkach zawodzą.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Remedkielce.pl kurs pnf »

  Mamy zaszczyt gościć Państwa na stronie Centrum Fizjoedukacji ReMed. Organizujemy fachowe szkolenia z kierunku fizjoterapii i masażu. Spotkania prowadzone są przez wysoce wykwalifikowanych fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz medyków z ogromnym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Oferujemy zawodowe i specjalistyczne szkolenia dla: doktorów, rehabilitantów, amatorów masażu, itp. Szkolenia przewodzone za sprawą wysoko wykwalifikowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Ich perfekcyjne przygotowanie dydaktycznie poparte jest wieloma certyfikatami, a także wieloletnim doświadczeniem w służbie w jednostkach na terenie całego kraju i za granicą. Sprawujemy: masaż klasyczny (w różnego typu dolegliwościach bólowych. Stosowany w celach leczniczych, relaksacyjnych, a także jako masaż odchudzający). a także sporo innych masaży relaksujących. Pragniemy zaprosić wszystkich do odwiedzenia naszej domeny i polecenia jej swoim znajomym. Oferujemy dodatkowo zrealizowanie u nas rezerwacji imiennej, którą możemy sprawić niespodziankę najbliższym zamawiając im masaż z okazji urodzin.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacyjny, masaż, Nowy Sącz »

  ActiveMed to nowoczesny gabinet rehabilitacyjny oferujący usługi masażu i rehabilitacji w Nowym Sączu. W naszej ofercie znajduje się fizykoterapia, masaż oraz nowoczesne metody fizjoterapeutyczne, min. terapia punktów spustowych oraz koncepcja taśm mięśniowo-powięziowych, która została okrzyknięta rewolucją w terapii tkanek miękkich.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Widzenia »

  Strona gabinetu Terapii Widzenia w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Dr. Henryka Jordana 2.
  Rehabilitacja wzroku przy pomocy terapii wzrokowej to zyskująca na popularności nowa metoda nieinwazyjnego leczenia dysfunkcji narządu wzroku takich jak niedowidzenie oraz ukryty zez. Szczególnie polecana jest u małych dzieci wykazujących ściśle określone predyspozycje a w szczególności: niechęć do nauki oraz brzydki charakter pisma, który często jest źle interpretowany jako dysgrafia.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »