Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Evolution Brand - Doradztwo IT

Evolution Brand - Doradztwo IT Firma Evolution Brad posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i doradztwie informatycznym. Nasz niezależny zespół brał udział w złożonych projektach informatycznych i współpracował z największymi firmami, liderami swoich branż. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne w opracowaniu i wdrożeniu strategii informatyzacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu informatycznego, wykonaniu analizy przed wdrożeniowej lub zaprojektowaniu systemu informatycznego idealnie dostosowanego do potrzeb, niezależnie czy to ERP, MES, SCADA, BI czy WORKFLOW zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty naszej firmy. Rozwiązania informatyczne są niezbędne dla działania firmy. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej, poprzez: zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wzrost zysków, przyspieszenie procedur, skuteczny kontroling działań, obniżenie kosztów oraz długofalowy rozwój firmy. Działania firmy kierowane są kreatywnym obiektywizmem, dzięki któremu proponujemy klientom optymalne rozwiązania odrzucając stereotypowe preferencje dotyczące zarówno rozwiązań jak i producentów, biorąc pod uwagę zarówno rozwiązania znane jak i innowacyjne. Niemniej jednak każda innowacja jest analizowana pod kątem użyteczności i jej docelowego przeznaczenia. W trakcie naszej codziennej pracy zauważyliśmy, że w przedsiębiorstwach brakuje specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, która umożliwiłaby dokonywanie skutecznych decyzji. Jest to naturalne i oczywiste. Firmy koncentrują się na własnym obszarze działalności, z którego czerpią dochody i w którym posiadają szerokie grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.

Szczegóły strony www.iteb.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.iteb.pl:

Evolution Brand - Doradztwo IT

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mediator i Negocjator DSM Trading Service »

  Strona firmy świadczącej usługi negocjacyjne i mediacyjne.Naszą misją jest:

  rozwój oraz popularyzacja idei negocjacji, mediacji, ADR oraz skutecznych metod porozumienia i rozwiązywania konfliktów,
  stworzenie szansy naszym Klientom na realizację ich celów, unikanie trudności i budowanie korzystnych porozumień,
  stałe doskonalenie i rozwój umiejętności, studia tematyki oraz dążenie do mistrzostwa w swoim fachu,

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria doradztwa podatkowego poznań »

  KKP-Doradcy to profesjonalna firma. Zadbamy o klienta i jego przedsiębiorstwo, przeprowadzamy audyt finansowo-podatkowy jak i służymy profesjonalną pomocą finansową. Usługi firmy KKP-Doradcy są wykonywane na bardzo dobrym poziomie. Służymy pomocą zarówno stacjonarną jak i internetową. Minione lata pokazały, że nasze instytucja zyskała na atrakcyjności. Zachęcamy do współpracy - kontakt z doradcą finansowym.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt finansowy »

  Abc - biuro rachunkowe to ludzie z zapałem do pracy a przy tym z ogromną wiedzą. Dodatkowo nasza ekipa oferują pomoc. Kontakt z nami jest zawsze. Oferta jest kierowana dla wszystkich, którzy szukają pomocy finansowej. Teren na którym działamy: Poznań, okolice. Polecamy: Audyt finansowy, audyt podatkowy, badanie bilansu, audyt projektów unijnych. Sugestie?Pytania? zadzwoń. Czekamy.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Life coaching z dowolnego miejsca »

  Naszą misją jest wspomaganie ludzi w realizacji celów i wydobyciu ich pełnego potencjału. Oferujemy usługi z zakresu life coachingu, które pomogą Ci zmienić Twoje życie na lepsze, zwiększyć samoświadomość i poziom motywacji oraz pozbyć się męczących Cię zmartwień.Specjalizacje: coaching dietetyczny, coaching finansowy, coaching relacji międzyludzkich, coaching kariery oraz coaching duchowy i sensu życia.Ponadto, opracowaliśmy "Program Sukcesu Życiowego". Prowadzimy sesje bezpośrednio i na odległość. Dowiedz się więcej i umów się na pierwszą, DARMOWĄ sesję!

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KDE Pracownia »

  Dostarczamy Państwu generalne badania ewaluacyjne (mn. ewaluacja projektu, programu, polityk, operacyjna, wewnętrzna), badania społeczne (np. percepcja odnawialnych źródeł energii), a także doradztwo strategiczne. Nasza pracownia składa się z czterech działów: pozyskiwania i realizacji, szkoleń, badań i analizy oraz finansów i rozliczenia dzięki czemu w każdym z nich działają najwyższej klasy fachowcy.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bioleko Badania i dokumentacja środowiskowa »

  Firma BIOLEKO oferuje kompleksowe usługi z zakresu przygotowywania i prowadzenia dokumentacji związanej z ochroną środowiska. Specjalizujemy się w przygotowywaniu ekspertyz środowiskowych dla inwestycji hydrotechnicznych realizowanych na rzekach, jeziorach oraz zbiornikach wodnych zgodnie z wymaganiami Ramowej Dyrektywy Wodnej (art. 4. 1. w związku z art. 4. 7). W ramach projektów wykonujemy szereg badań biologicznych ? makrofitowe, makrozoobentosu, fitobentosu, ichtiologiczne oraz fitoplanktonu. Z wykorzystaniem metody hydromorfologicznej River Habitat Survey (RHS) realizujemy projekty związane z renaturyzacją rzek.
  Ponadto wykonujemy inwentaryzacje przyrodnicze terenu inwestycyjnego na którym prowadzimy badania ornitologiczne, herpetologiczne i chiropterologiczne w tym na obszarach Natura 2000.
  Oddzielną gałęzią naszej działalności jest obsługa informatyczna przedsięwzięć związanych z ochroną środowiska (ekologicznych).

  W badaniach na bieżąco współpracujemy z ośrodkami akademickimi, dzięki czemu jakość usług jest wysoka.

  Oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, ośrodków akademickich oraz administracji państwowej.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja i Coaching Wałbrzych »

  BRAS, a więc działające na obszarze miejscowości Wałbrzych Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej, to bez dwóch zdań bardzo dobre miejsce dla tych ludzi, których naprawdę interesują profesjonalne Szkolenia - dotyczące asertywności, umiejętności bycia rodzicem, ale także storytelling, kursy dedykowane dla prowadzących działalność gospodarczą, kadry nauczycielskiej, itp. W uproszczeniu - jeśli chcecie Państwo w dużym stopniu powiększyć swoje zadowolenie z codziennego życia, mieć sporo zasobniejszą wiedzę, a do tego zamieszkujecie Dolny Śląsk, gorąco zapraszamy pod adres www. Bras-Edukacja. pl. Autentycznie każdy działający u nas trener powoduje, że wszystkie kursy okazują się być sukcesem.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawdziwe opinie o firmach budowlanych »

  Krajowy Rejestr Firm Budowlanych jest portalem mającym na celu zweryfikowanie uczciwości i rzetelności firm działających na polskim rynku budowlanym. Można na nim znaleźć opinie o firmach budowlanych. Każdy przedsiębiorca, który zarejestruje się na portalu, będzie mógł sprawdzić wiarygodność i uczciwość firmy, z którą ma zamiar podjąć współpracę, a także zgłosić kontrahenta do naszej bazy lub umieścić zlecenia dla firm budowlanych. Prowadzona przez nas lista firm budowlanych z dnia na dzień się powiększa. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z pełnych możliwości naszego portalu!

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badawczo-Analityczne Centrum Opinii Publicznej sp. z o.o. »

  Nasz portal to baza pozytywnych, negatywnych lub neutralnych opinii o przedsiębiorstwach funkcjonujących w całym kraju. Stawiamy na niezależność zbierania komentarzy o biznesach. Dzięki temu macie Państwo narzędzie do wyszukiwania tylko rzetelnych produktów i wykonawców. Właściciele firm weryfikują u nas własne wizytówki bezpłatnie i mają wpływ na relacje zachodzące w grupie docelowej.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradztow i Nadzór budowlany w Koszalinie »

  Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie nadzorów. Realizujemy nadzory budowlane we wszystkich wymaganych przez inwestorów branżach. Obsługujemy klientów instytucjonalnych jak i klientów indywidualnych – wykonujemy nadzory budowlane przy realizacji dużych obiektów kubaturowych.

  Firma angażuje doświadczonych architektów, geodetów i uprawnionych inżynierów wszystkich branż, z których tworzy zespoły nadzoru inwestorskiego oraz zespoły kierowników budów do obsługi poszczególnych kontraktów.

  Pracownicy i współpracownicy posiadają uprawnienia budowlane w specjalności :

  konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń
  instalacyjno – inżynieryjnej w zakresie sieci sanitarnych i ochrony środowiska
  konstrukcyjno – inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych
  konstrukcyjno – inżynieryjnej w zakresie dróg
  konstrukcyjno – inżynieryjnej w zakresie budowli hydrotechnicznych
  telekomunikacyjnej

  Data dodania: 24 11 2017 · szczegóły wpisu »