Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

LAZARUS SHU Kinesiology Tape, Taping Sportowy

LAZARUS SHU Kinesiology Tape, Taping Sportowy Firma o profilu fizjoterapeutyczno? sportowym. Dystrybucja wysokiej jakości artykułów wykorzystywanych w fizjoterapii. Proponowane przez nas produkty reprezentują najwyższą jakość i spełniają oczekiwania odbiorców, na rynku polskim korzystają z nich z powodzeniem nasi Partnerzy. Świadomi zagrożeń związanych z czynnym trybem życia stajemy naprzeciw problemom ludzi, którzy cenią sobie ruch.

Szczegóły strony www.lazarus-taping.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.lazarus-taping.pl:

LAZARUS SHU Kinesiology Tape, Taping Sportowy

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep ortopedyczny »

  Sklep Ortopedyczny MedOrth Bis to punkt, gdzie każdy znajdzie adekwatne towary ortopedyczne, niezbędne po wielorakich kontuzjach. Rozwijamy swoją specjalizację ofiarując użytkownikom idealnej kategorii czynniki stabilizujące, upraszczające ruch i codzienne funkcjonowanie. Tu odnajdziesz całą specyfikację konkretnego towaru z naszego sklepu. Kooperujemy z renomowaną pracownią obuwia, która przygotowuje dla nas wszelkie modele obuwia ortopedycznego. Nadzwyczaj dobrą opinią uznano buty ortopedyczne dla dzieci, które naturalnie możesz otrzymać w naszym internetowym punkcie. To obuwie zapobiegawcze, ale również korekcyjne. Nie musisz już wyszukiwać za granicą profesjonalnych zaopatrzeń tułowia, znajdziesz je w naszym sklepie internetowym "Medorth Bis". Proponowane przez nas artykuły utworzone są z fenomenalnych, nowoczesnych surowców, dzięki czemu intensyfikują użyteczność, są dopasowane i bezpieczne, nie wstrzymując ruchu. W ofercie prócz tego posiadamy różne oprzyrządowanie istotne w rehabilitacji tj: piłki rehabilitacyjne, poduszki ortopedyczne, kołnierze ortopedyczne. Pożądane byłoby przejrzeć nasz okazały zasób produktów.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż częściowy w ramach NFZ Warszawa »

  Poradnia ESTETICA-MED prowadzi działalność w Warszawie na rynku usług rehabilitacyjnych od kilku lat. W ramach Narodowego Funduszu Zdrowia wykonujemy leczenie z zakresu między innymi: UGUL, światłolecznictwo, rehabilitacja domowa, kinesio taping, masaż całościowy, leczenie zatok, leczenie bóli kręgosłupa, magnetoterapia. Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny, z europejskimi atestami, systematycznie i okresowo serwisowany. Znakomite wyposażenie przychodni i różnorodność terapii umożliwia kompleksowe leczenie, bez konieczności długotrwałego oczekiwania na zabiegi. Pracują u nas lekarze specjaliści rehabilitacji i fachowi fizjoterapeuci, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci »

  Czy osoba niepełnosprawna musi być skazana na pomoc innych? Nie, jeśli początkowa pomoc okaże się wędką, a nie tylko rybą. Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" to edukacja niepełnosprawnych i rehabilitacja dzieci, które stawiają na nogi, by dziecko było w stanie poradzić sobie z wyzwaniami, które stawia przed nim świat. To po prostu dobra szkoła specjalna.
  Wejdź na naszą stronę www.helenow.pl, by przekonać się, że Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" to nie tylko edukacja niepełnosprawnych, to także wybitny ośrodek, gdzie odbywa się rehabilitacja dzieci. Wszystko w jednym. Nie trzeba jeździć daleko ? szkoła specjalna to także gabinetem fizykoterapii, hipoterapia i basen ? koniec z koszmarnymi przejazdami przez Warszawę w kilku różnych kierunkach, by dziecko, które wymaga szczególnej opieki miało ją w obfitości. Teraz wszystko w jednym, jakże uroczym miejscu.
  Twoje dziecko otrzyma wszystko, czego mu potrzeba w parku krajobrazowym, gdzie mieści się Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów".

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Ruda Śląska »

  Ośrodek Rehabilitacji i Rozwoju Człowieka w Rudzie Śląskiej "Terapia" oferuje swoim pacjentom szereg usług medycznych z zakresu masażu, rehabilitacji, pomocy psychologicznej i logopedycznej. Prowadzimy również terapię dzieci m.in metodą Vojty, Bobath czy Integracji Sensorycznej. Staramy się swoje usługi proponować kompleksowo ponieważ często urazom fizycznym towarzyszą niedogodności psychiczne które potrzebują również swojego rozwiązania.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rehabilitacji Warszawa »

  Gabinet rehabilitacji Warszawa - Remed.
  To klinika specjalizująca się w rehabilitacjach po urazowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do sportowców oraz zwykłych ludzi którzy mają problemy zdrowotne i potrzebują rehabilitacji na wysokim poziomie.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej »

  Metody leczenia:

  -Terapia Manualna
  -Osteopatia Strukturalna
  -Chiropraktyka
  -Rehabilitacja Medyczna
  -Masaż leczniczy

  Terapia:

  - Schorzenia kręgosłupa - bóle kręgosłupa, ograniczona ruchomość, dyskopatie, choroby zwyrodnieniowe, bóle klatki piersiowej
  - Dysfunkcje kręgopochodne - rwa kulszowa, rwa barkowa bóle i zawroty głowy
  - Schorzenia stawów obwodowych - dolegliwości pourazowe (skręcenia, zwichnięcia, stany po złamaniach), choroby zwyrodnieniowe stawów barkowych, biodrowych, kolanowych, nadgarstkowych, łokieć tenisisty inne.
  - dolegliwości mięśniowe - bóle, napięcie, przeciążenie, przykurcze
  - kontuzje sportowe, profilaktyka przeciążeń
  - rehabilitacja ortopedyczna (pooperacyjna)
  - rehabilitacja neurologiczna (udary, wylewy, sm i inne)

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masaż w bielsku, rehabilitacja - Paweł Kurasz »

  Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych, w bólach kręgosłupa, stawów, wykonuję również masaż począwszy od masażu leczniczego poprzez drenaż limfatyczny po masaż sportowy. Chcesz pozbyć się bólu, przygotować się do zabiegu, bądź go uniknąć, albo szybko wrócić do formy po operacji? Pomóż sobie nie wychodząc z własnego domu masaż, rehabilitacja z darmowym dojazdem do pacjenta.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy we Wrocławiu »

  Prowadzimy terapię leczniczą dzieci na podstawie popularnych oraz pewnych metod fizjoterapii takich jak np. PNF, Wspinaczka terapeutyczna, Terapia tkanek miękkich, kinesiotaping używanych w Polsce i na świecie. Nasza praktyka dotyczy terapii schorzeń ortopedycznych. Oferta adresowana jest do dzieci i młodzieży zmagających się z skrzywieniami w obrębie sylwetki, po przebytych złamaniach bądź kontuzjach. Profesjonalny fizjoterapeuta zajmujący się dziećmi to jedyny element szybkiego powrotu do pełnej formy oraz uprawiania aktywności fizycznej. Używane przez nas rodzaje leczenia prowadzą do zredukowania czasu leczenia stanów zapalnych i ograniczenia bólu. W naszym zakładzie który mieści się w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu mają państwo możliwość skorzystania z ćwiczeń w ramach terapii zapobiegającej wadom sylwetki, oraz gimnastyki korygującej defekty układu ruchu. Zachęcamy Państwa do zainteresowania się terapią, która pobudza do pracy oraz buduje całe ciało.

  Data dodania: 22 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Opieki Zdrowotnej Norman »

  Wielu zadowolonych pacjentów potwierdza skuteczność naszych rehabilitacji w Centrum Rehabilitacyjno-Medycznym NORMAN w Koszalinie. Jako pierwsi wprowadziliśmy wiele rozwiązań, które są teraz wykorzystywane przez inne ośrodki na świecie. Dowodzi to o naszym profesjonalizmie i doświadczeniu. Zapewniamy rehabilitację po udarze mózgu, rehabilitację dzieci oraz osób po wypadkach. Zapraszamy do skontaktowania się z nami – pomożemy Państwu wybrać turnus najlepiej odpowiadający Państwa potrzebom.

  Data dodania: 07 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacjawola.pl »

  Musisz wrócić do pełnej sprawności i co za tym idzie, interesuje Cię profesjonalna rehabilitacja Wola? Jeśli tak, warto zapoznać się z ofertą, którą ma Centrum Rehabilitacji Pawła Dąbkowskiego.
  Centrum Rehabilitacji Pawła Dąbkowskiego wychodzi naprzeciw różnym oczekiwaniom (co do szczegółów, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną działalności).

  Data dodania: 30 08 2019 · szczegóły wpisu »