Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

LAZARUS SHU Kinesiology Tape, Taping Sportowy

LAZARUS SHU Kinesiology Tape, Taping Sportowy Firma o profilu fizjoterapeutyczno? sportowym. Dystrybucja wysokiej jakości artykułów wykorzystywanych w fizjoterapii. Proponowane przez nas produkty reprezentują najwyższą jakość i spełniają oczekiwania odbiorców, na rynku polskim korzystają z nich z powodzeniem nasi Partnerzy. Świadomi zagrożeń związanych z czynnym trybem życia stajemy naprzeciw problemom ludzi, którzy cenią sobie ruch.

Szczegóły strony www.lazarus-taping.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.lazarus-taping.pl:

LAZARUS SHU Kinesiology Tape, Taping Sportowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kąpiele kwasowęglowe -- Seolight »

  Firma MAXimus s.c. jest producentem nowoczesnych urządzeń medycznych takich jak kriokomora Amazing MX-4, urzadzenie do suchych kąpieli w CO2 / O3 TOWER MX-1 oraz Stanowiska do inhalacji pneumatycznych Magic Brine MX-ip10. Prodecent kriokomor. Nasze wyroby cechuje wysoka, jakość zawarta w cieszącej oko stylowej nowoczesnej obudowie. Suche kąpiele w CO2, kąpiele kwasowęglowe oraz kapiele w dwutlenku wegla. Ozonoterapia oraz kapiele w ozonie i inhalator. -- Seolight

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci »

  Czy osoba niepełnosprawna musi być skazana na pomoc innych? Nie, jeśli początkowa pomoc okaże się wędką, a nie tylko rybą. Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" to edukacja niepełnosprawnych i rehabilitacja dzieci, które stawiają na nogi, by dziecko było w stanie poradzić sobie z wyzwaniami, które stawia przed nim świat. To po prostu dobra szkoła specjalna.
  Wejdź na naszą stronę www.helenow.pl, by przekonać się, że Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" to nie tylko edukacja niepełnosprawnych, to także wybitny ośrodek, gdzie odbywa się rehabilitacja dzieci. Wszystko w jednym. Nie trzeba jeździć daleko ? szkoła specjalna to także gabinetem fizykoterapii, hipoterapia i basen ? koniec z koszmarnymi przejazdami przez Warszawę w kilku różnych kierunkach, by dziecko, które wymaga szczególnej opieki miało ją w obfitości. Teraz wszystko w jednym, jakże uroczym miejscu.
  Twoje dziecko otrzyma wszystko, czego mu potrzeba w parku krajobrazowym, gdzie mieści się Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów".

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortezy Zamst dla sportowców »

  Stabilizatory stawów marki Zamst, zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas treningów oraz zapobiegają pogłębianiu się wcześniejszych urazów. Spełniają jednocześnie 3 najbardziej istotne kryteria profesjonalnej ortezy sportowej: wygodę, osiągniętą przy pomocy odpowiednich materiałów, komfortowemu dopasowaniu i przyleganiu do ciała; skuteczność, gwarantowaną przez wysoki poziom wybiórczej stabilizacji; bezpieczeństwo, które wynika z braku elementów metalowych mogących uszkodzić ciało podczas aktywności sportowej. Efekt stabilizacji został uzyskany przez zastosowanie niełamliwego plastiku oraz mieszanki kauczukowo-silikonowej. Ortezy Zamst są projektowane w nowoczesnej Japonii przez zespół pasjonatów. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Dr Sapporo.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia logopedyczna Olsztyn »

  Integracja sensoryczna Olsztyn. Gabinet prowadzi terapię dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej, dysleksją, autyzmem, ADHD, mających problemy z koordynacją ruchową, apatycznych lub nadpobudliwych, mających trudności w uczeniu się, z grupy ryzyka okołoporodowego, z niepełnosprawnością intelektualną, trudności w mówieniu, myli litery bądź mówi nie wyraźnie - logopedia. W zakresie naszych usług jest opieka na godziny nad dzieckiem.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej »

  Metody leczenia:

  -Terapia Manualna
  -Osteopatia Strukturalna
  -Chiropraktyka
  -Rehabilitacja Medyczna
  -Masaż leczniczy

  Terapia:

  - Schorzenia kręgosłupa - bóle kręgosłupa, ograniczona ruchomość, dyskopatie, choroby zwyrodnieniowe, bóle klatki piersiowej
  - Dysfunkcje kręgopochodne - rwa kulszowa, rwa barkowa bóle i zawroty głowy
  - Schorzenia stawów obwodowych - dolegliwości pourazowe (skręcenia, zwichnięcia, stany po złamaniach), choroby zwyrodnieniowe stawów barkowych, biodrowych, kolanowych, nadgarstkowych, łokieć tenisisty inne.
  - dolegliwości mięśniowe - bóle, napięcie, przeciążenie, przykurcze
  - kontuzje sportowe, profilaktyka przeciążeń
  - rehabilitacja ortopedyczna (pooperacyjna)
  - rehabilitacja neurologiczna (udary, wylewy, sm i inne)

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Zdrowia Kręgosłupa »

  "Szkoła Zdrowia Kręgosłupa" uczy jak żyć w zgodzie ze sobą, jak dbać o własne ciało i zdrowie. Specjalizujemy się w realizacji autorskich programów Treningu Personalnego dla dzieci i młodzieży z wadami postawy oraz dla osób dorosłych ze schorzeniami układu ruchu. Progresywny trening indywidualny pozwala na szybkie uzyskanie widocznych rezultatów. Wspólnie z naszymi podopiecznymi realizujemy wyznaczone cele, prowadzimy bieżącą kontrolę wyników, doradzamy optymalne żywienie. Nasz program to również nauka relaksacji, to działanie na poziomie mentalnym które łagodzi emocje, uspokaja umysł, pomaga uwolnić się od chronicznego bólu.

  Oferowane przez nas terapeutyczne ćwiczenia ruchowe dla osób ze schorzeniami i dysfunkcjami narządu ruchu są prowadzone indywidualnie
  lub w małych grupach. Naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalną diagnostykę oraz indywidualny program treningowy, realizowany
  we współpracy ze specjalistami fizjoterapii, ortopedii, Integracji Sensorycznej i psychologii. Jako uzupełnienie naszego treningu proponujemy program profesjonalnych ćwiczeń przy użyciu Platformy Sensometrycznej TB. Jest to specjalistyczne urządzenie elektroniczne, stosowane w celu poprawy koordynacji i równowagi oraz reakcji nerwowo - mięśniowych.

  Działamy głównie na terenie Piaseczna i okolic.

  Data dodania: 09 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vigget Medica - Rehabilitacja »

  Vigget to przodownik w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego oraz urządzeń do prowadzenia magnetoterapii. Nasza spółka dzięki długoletnim badaniom i drużynie fachow ców z instytutu badawczego Teslab Medica, zaprojektowała urządzenia, których praca pomaga na różne przypadł ości - ponad czterdzieści chorób na które możemy cierpieć. Urządzenia te są przystępne i bezpieczne w użytkowaniu, a ich efektywność została udokumentowana przez specjalistów w dziedzinie medycyny. Naszym nadrzędnym celem jest pomagać i kształtować komfort życia naszych pacjentów stosując usuwanie dotykających ich przypadłości, w przypadku których zwykł e metody w wielu przypadkach zawodzą.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacyjny, masaż, Nowy Sącz »

  ActiveMed to nowoczesny gabinet rehabilitacyjny oferujący usługi masażu i rehabilitacji w Nowym Sączu. W naszej ofercie znajduje się fizykoterapia, masaż oraz nowoczesne metody fizjoterapeutyczne, min. terapia punktów spustowych oraz koncepcja taśm mięśniowo-powięziowych, która została okrzyknięta rewolucją w terapii tkanek miękkich.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • 4unlimited.com sklep dla osób niepełnosprawnych »

  Wysyłkowa sprzedaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz produktów do likwidacji barier architektonicznych.
  W naszej ofercie znajdą Państwo także kosmetyki do pielęgnacji osób niepełnosprawnych i seniorów oraz artykuły higieniczne dla dorosłych.
  Rekomendowane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty medyczne. Mogą być stosowane w domu i szpitalu.
  Zapraszamy do 4unlimited. com

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Katowice »

  Rehabilitacja pomaga w odzyskaniu sprawności utraconej na skutek zmian przeciążeniowych i eksploatacyjnych, choroby, urazu oraz po zabiegach operacyjnych. Podstawa działań rehabilitacyjnych w Galen Rehabilitacja w Katowicach jest działanie przyczynowe. Najważniejsza jest diagnoza i badanie, które pozwala znaleźć przyczynę problemu pacjenta. Dla każdego pacjenta ustalamy indywidualny przebieg rehabilitacji i pragniemy, aby nasi pacjenci wychodzili od nas zdrowi i pełni energii. Zapraszamy na rehabilitacje Katowice.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »