Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psychoterapeutka Wrocław

Psychoterapeutka Wrocław Wypatrujesz obeznanego i profesjonalnego Psychoterapeuty we Wrocławiu? Skorzystaj z porady rzetelnej Psychoterapeutki Alicji Świątek-Juncewicz. Dostaniesz tu specjalistyczną poradę psychologiczną. Planujemy tu obszerne formy pomocy, bazując na wielu trendach psychologicznych. Zajmujemy się terapią psychodynamiczną i systemową, w skład jakich wchodzą m.in. terapie uzależnień, lęków, depresji, zaburzeń odżywiania oraz terapie par. Proponujemy terapie indywidualne bądź grupowe. Psychoterapeutka pomoże Ci, dokonać wiele doniosłych przemian w Twej egzystencji, znaleźć się w przykrej kondycji życiowej. Pracą Gabinetu Psychoterapeutycznego jest wsparcie pacjenta w jego progresie prywatnym wraz z poprawą modelu życia. Poczujesz się bezpiecznie, powierzając nam Twe najgłębsze obawy, problemy i niepokoje.

Szczegóły strony www.psychoterapiawroclaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.psychoterapiawroclaw.pl:

Psychoterapeutka Wrocław

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Laserowa depilacja w Poznaniu »

  Centrum kosmetyki i depilacji laserowej w Poznaniu. Oferujemy laserowe usuwanie owłosienia, zabiegi medycyny estetycznej oraz tradycyjne zabiegi kosmetyczne. Dzięki wykorzystaniu sprzętu najnowszej generacji depilacja laserowa w naszym salonie jest trwała i bezbolesna.

  Wykwalifikowany i doświadczony personel nieustannie szkoli swoje umiejętności, a do salonu wprowadzane są innowacyjne technologie, korzystające ze sprawdzonego sprzętu najnowszej generacji.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm leczenie »

  Internetowy serwis www, który Wam, drodzy Internauci niniejszym udostępniamy jest internetową wizytówką Ośrodka Terapii Uzależnień pod nazwą Mandala ? poradnia ta funkcjonuje jako niepaństwowa firma na terenie Dolnego Śląska. Informujemy Was, że zasięg pracy naszej poradni do spraw uzależnień obejmuje de facto wspomaganie ludzi napotykających trudności w walce z uzależnieniami (dla przykładu leczenie hazardu, czy też leczenie alkoholizmu, narkomanii i tak dalej) poprzez dostosowanie urozmaiconych form terapii, między innymi takich jak: farmakoterapia, detox wrocław, relaksacja, tera[ie grupowe oraz indywidualne, czy trening umiejętności służących zdrowieniu. Niemniej jednak zwróćcie Państwo specjalną uwagę na to, iż kadra specjalistów, których miejscem zatrudnienia jest nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala proponuje swoje wsparcie, a także pomoc dla ludzi, którzy charakteryzują się tym, że są współuzależnieni, stanowią dorosłych dzieci alkoholików i należą do rodzin nałogowców.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowotny Poznań - placówki medyczne z Poznania »

  Zdrowotny Poznań to portal, gdzie każdy poznaniak znajdzie informacje o placówkach medycznych oraz ośrodkach pielęgnacji urody zlokalizowanych na terenie powiatu poznańskiego. Oferta takich placówek jak: stomatolog, podolog, chirurgia plastyczna czy rehabilitacja, to wszystko znajdziecie w portalu Zdrowotny Poznań.Charakterystyka portalu:- Tematyka portalu, która nie wykracza poza medycynę, zdrowie i urodę.- Baza placówek medycznych i ośrodków pielęgnacji urody zlokalizowanych wyłącznie na terenie powiatu poznańskiego.- Intuicyjna wyszukiwarka punktów usługowych z podziałem na dzielnice i osiedla.- Brak inwazyjnej formy reklamy i przejrzysty charakter portalu.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapii Uzależnienia od Alkoholu »

  Jeśli trafiłeś na moją stronę, znaczy to, że Ty lub Twoi bliscy potrzebujecie pomocy. Mój gabinet terapii to miejsce, w którym uzyskasz profesjonalne wsparcie w trudnej sytuacji życiowej, jaką jest choroba alkoholowa oraz uzależnienia behawioralne.

  Uzależnienie od alkoholu oraz uzależnienia behawioralne są chorobami, które trzeba leczyć. Terapia polega na tworzeniu sytuacji, w których sam mógłbyś sobie odpowiedzieć na pytanie: Co dawało Ci picie/ kompulsywne zachowania, kim stałeś się pijąc, po co miałbyś przestać pić i itp. W każdym momencie rozwoju choroby możesz się leczyć.

  Jeśli chcesz poradzić sobie z uzależnieniem od alkoholu czy uzależnieniami behawioralnymi, to zadzwoń i umów się na pierwszą wizytę.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • SUI Psychologia Coaching »

  Ośrodek Terapeutyczno – Psychologiczny SUI z Poznania specjalizuje się przeważnie w dostarczaniu pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej oraz proponuje się w kuracji coachingowej.
  Dostępni w ośrodku specjaliści to jednostki starannie wyuczone i wciąż podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe.
  Tematem ich codziennego przedsięwzięcia jest pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla osób starszych, jakie tej pomocy pragną. Pracownicy w większości wypadków wspomagają zmagających się z zawadami emocjonalnymi, nerwicowymi i osobistymi korzystających z ich pomocy pacjentów.
  Wobec tego oferowane działania terapii psychologicznej mają na celu wydobycie wewnętrznej równowagi oraz chęci do życia do działania po to, aby sięgać po własne marzenia i tworzyć zadowalające związki z pozostałymi.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Wrocław - "Harmonia" Magdalena Gierula »

  Nazywam się Magdalena Gierula, jestem pedagogiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień Polskiej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz biegłym sądowym w ramach uzależnienia od alkoholu.
  Prowadzę konsultacje, porady i psychoterapię osób dorosłych, młodzieży i rodzin zmagających się m. in. z:
  -nadużywaniem środków psychoaktywnych (alkohol, leki, narkotyki, dopalacze),
  -uzależnieniami behawioralnymi (hazard, komputer, telefon, zakupy, seks),
  -współuzależnieniem,
  -trudnościami w relacji z osobą uzależnioną...

  Oferuję diagnozowanie oraz opiniowanie w zakresie:
  -uzależnienia od środków psychoaktywnych,
  -uzależnień behawioralnych,
  -uzależnień (alkohol, narkotyki, hazard itp. ) na potrzeby różnych instytucji (sądów, wojewódzkich ośrodków medycyny pracy, powiatowe centrów pomocy rodzinie itp. ).

  Zajmuję się psychoedukacją na potrzeby instytucji odpowiedzialnych za ponowne wydanie prawa jazdy w sytuacji utracenia go w wyniku prowadzenia pojazdu pod wpływem środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki).
  Oferuję także psychoterapię on-line dla osób, które nie mogą się zgłosić osobiście do gabinetu.

  Data dodania: 12 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Med Grażyna Balcer »

  Zatrucie alkoholem niesie ze sobą szereg zagrożeń dla zdrowia, a nawet życia. Dlatego w razie problemu warto skorzystać z pomocy i wsparcia profesjonalnego zespołu lekarzy. Ze szczegółami oferty można, zapoznać się na stronie odtruwamy. pl. Obszarem działania jest Warszawa i obszar do 100 km. Atutem jest indywidualne podejście oraz szybki dojazd do klienta.

  Data dodania: 02 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień Olcha »

  Należysz do grona osób uzależnionych od narkotyków? Jeśli interesuje Cię odwyk od narkotyków Warszawa, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z ofertą, którą ma OLCHA. OLCHA to ośrodek, który istnieje od 1996 roku (klienci mają do nas ogromne zaufanie, nie ma co do tego żadnych wątpliwości).
  Warto jeszcze dodać, że odwyk od narkotyków to nie wszystko, co jest w ofercie.

  Data dodania: 28 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • E-Konsultacje, e-Recepta, e-Zwolnienie na Recepty24 »

  Recepty24 to aplikacja internetowa, dzięki której możesz bez potrzeby wychodzenia z domu skorzystać z konsultacji lekarskich online.

  U nas otrzymasz e-recepty na leki obejmujące poniższe schorzenia:

  bóle kręgosłupa,
  bóle migrenowe,
  przesunięcie miesiączki,
  trądzik,
  pigułki "dzień po",
  zaburzenia erekcji,
  zaburzenia depresyjne i lękowe,
  antykoncepcja hormonalna,
  preparaty na odchudzanie,
  uczulenia,
  zakażenia bakteryjne.

  Atuty porady medycznej online:
  dostęp do lekarza 24h/7,
  szybka pomoc i leczenie,
  możliwość uzyskania e-recepty i e-zwolnienia lekarskiego (e-ZLA),
  e-recepta do realizacji w dowolnej aptece na obszarze całej Polski,
  nie tracisz czasu i pieniędzy,
  komfortowo i w pełni dyskretnie.

  Wypełnij formularz i skorzystaj e-usługi medycznej już dziś!

  Data dodania: 25 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Blix »

  Blix przekształca sposób, w jaki korzystasz z promocji w Kik, oferując łatwy dostęp do najnowszych ofert bezpośrednio na Twoim urządzeniu. Aplikacja agreguje promocje z wielu źródeł, co pozwala na szybkie porównanie i wybór najlepszych opcji zakupowych. Skorzystaj z Blixa, aby zawsze być na bieżąco z najatrakcyjniejszymi cenami i promocjami, które Kik ma do zaoferowania.

  Data dodania: 26 05 2024 · szczegóły wpisu »