Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Terapia Wrocław - "Harmonia" Magdalena Gierula

Terapia Wrocław - "Harmonia" Magdalena Gierula Nazywam się Magdalena Gierula, jestem pedagogiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień Polskiej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz biegłym sądowym w ramach uzależnienia od alkoholu.
Prowadzę konsultacje, porady i psychoterapię osób dorosłych, młodzieży i rodzin zmagających się m. in. z:
-nadużywaniem środków psychoaktywnych (alkohol, leki, narkotyki, dopalacze),
-uzależnieniami behawioralnymi (hazard, komputer, telefon, zakupy, seks),
-współuzależnieniem,
-trudnościami w relacji z osobą uzależnioną...

Oferuję diagnozowanie oraz opiniowanie w zakresie:
-uzależnienia od środków psychoaktywnych,
-uzależnień behawioralnych,
-uzależnień (alkohol, narkotyki, hazard itp. ) na potrzeby różnych instytucji (sądów, wojewódzkich ośrodków medycyny pracy, powiatowe centrów pomocy rodzinie itp. ).

Zajmuję się psychoedukacją na potrzeby instytucji odpowiedzialnych za ponowne wydanie prawa jazdy w sytuacji utracenia go w wyniku prowadzenia pojazdu pod wpływem środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki).
Oferuję także psychoterapię on-line dla osób, które nie mogą się zgłosić osobiście do gabinetu.

Szczegóły strony harmonia-terapia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę harmonia-terapia.pl:

Terapia Wrocław - "Harmonia" Magdalena Gierula

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia w Poznaniu psycholog Urszula Zwolska-Olszewska »

  Psycholog w Poznaniu - Urszula Zwolska-Olszewska oferuje pomoc psychologiczną, psychoterapię dla:-Dzieci: znajdujących się w sytuacjach trudnych, stresujących tj. konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców; ogarniętych depresją, lękami; mających zaburzenia zachowania-Młodzieży: która ma trudności rozwojowe lub kryzysy emocjonalne-Dorosłych: stojących na rozdrożu; znajdującym się w kryzysie partnerskim; a także w trakcie rozwodu i po nim-Rodzin zastępczych i adopcyjnych: udziela im wsparcia; pomaga uporać się z trudnościami; wzmacnia proces poznawczy - odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa »

  Naszą ofertę pomocy psychologicznej kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego).Oferujemy poradę i pomoc psychologiczną. Zapraszamy na terapię indywidualną,grupową oraz mediacje rodzinne. Doświadczeni psycholodzy proponują profesjonalna pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Każdy człowiek w swoim życiu wcześniej czy później spotyka się z różnymi trudnościami. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia - przykładowo: świadomości samego siebie i swoich potrzeb, relacji z innymi ludźmi, kłopotów w życiu zawodowym. Jednak nie każdy jest w stanie samodzielnie pokonać problem i nauczyć się jak radzić sobie później w podobnej sytuacji. Do takich osób z pomocą wychodzą psychologowie czy psychoterapeuci. Jeśli potrzeba doświadczonego psychoterapeuty, który działa w Krakowie, to można sprawdzić stronę poświęconą w całości funkcjonowaniu gabinetu Jolanty Mierzwy. Jest ona psychoterapeutą i pedagogiem społecznym z Krakowa. Rodzaj terapii jaką oferuje nazywa się Gestalt. Na stronie znajduje się opis wyjaśniający zagadnienia dotyczące tego nurtu terapeutycznego (m.in. jego cele i źródła). Dokładniejsze informacje o gabinecie psychoterapii Gestalt w Krakowie można uzyskać podczas rejestracji.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Grupa Medyczna Vertimed+ oferuje nową koncepcję w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka.Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Psychiatria, psychoterapia, psychologia, pełen zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Druki zgłoszeniowe, które należy wypełnić i dostarczyć do nas, znajdują się na stronie poniżej. Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z dotychczasowej przychodni POZ. Jako jedyna placówka w Polsce gwarantujemy pełną opiekę z różnych obszarów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Pomoc znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Łódź »

  Skuteczne leczenie zaburzeń psychiatrycznych to czasochłonny i niełatwy proces, z tego względu dobrze jest, kiedy trudnią się tym specjaliści psychiatrzy. Odnalezienie dobrego specjalisty nie jest łatwe dlatego dobrze, że jest dr Jakub Kaźmierski. To bardzo dobrze wykształcony i naprawdę doświadczony psychiatra, który doświadczenie zdobywał w wielu dobrych szpitalach. W 2008 roku uzyskał zasłużony tytuł doktora i nieustannie poszerza swoje wiadomości z dziedziny psychiatria. Główne obszary działania doktora Jakuba Kaźmierskiego to zaburzenia nerwicowe, schizofrenia paranoidalna oraz choroba Alzheimera. Gabinet psychiatryczny oferuje pomoc dla osób w starszym wieku, które mają postępujące problemy z pogarszającą się pamięcią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarz psychiatra jest w stanie zawsze odpowiednio dobrać środki farmaceutyczne oraz kierować procesem leczenia. Jeśli masz zaburzenia psychiczne lub zauważasz zaburzenia u swoich bliskich, zgłoś się na fachową konsultację. Daty wizyt można ustalać przez telefon, a także przez Internet. Pamiętaj, że obecnie praktycznie wszystkie zaburzenia psychiatryczne można skutecznie leczyć, dlatego nie zastanawiaj się i korzystaj z fachowej pomocy.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna dla dzieci Kraków »

  Dzieci to największy skarb o który musimy dbać od samego początku. Dzieci to nasza przyszłość, każdemu rodzicowi przecież zależy na szczęśliwym dziecku, umiejącym sobie radzić z kłopotami dnia codziennego. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zachowania swojego malucha, nie mów mu, że inne dzieci potrafią to czy tamto. Warto być przy dziecku, obserwować je, dodawać odwagi, wiary we własne możliwości. Wszystkie maluchy zdobywają umiejętności we własnym indywidualnym tempie. Ponad to psycholog kraków może okazać się nieocenioną pomocą. Bywają sygnały, których rodzice czasem nie zauważają. Nie ma w tym nic złego, inaczej przecież patrzymy na własne dziecko niż ktoś bezstronny, a tym bardziej specjalista jakim jest psycholog kraków. Nie powinniśmy również mieć poczucia winy, a jedynie na spokojnie przemyśleć co możemy zrobić, żeby pomóc naszemu maluszkowi. Poczucie winy powoduje, że czujemy bezsilność i jesteśmy mniej efektywni w swoich działaniach, a potrzeba naprawdę wiele pracy i wiary w sukces naszego dziecka. Warto więc zwolnić tempo i poświęcić więcej uwagi naszym pociechom, a na pewno wyrosną z nich szczęśliwi i mądrzy ludzie, którzy także będą umieć wychować szczęśliwe dzieci.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anna Kupiec psychoterapeuta Bielsko Biała »

  Anna Kupiec - psychoterapeuta Bielsko-Biała. W skład usług wchodzi: psychoterapia indywidualna, par, rodziny oraz psychoterapia grupowa. tel 609 048 100.

  Psychoterapia długoterminowa, krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach, praca z ciałem, duchowość w psychoterapii. Dla tych, którzy doświadczają: depresji, zmian nastroju, nerwic, problemów z odżywianiem, dolegliwości psychosomatycznych, problemów seksualnych, trudności w budowaniu relacji, kryzysu własnej tożsamości i wartości, szukają sensu życia, utraciły bliską osobę, mają lęki związane z własną przyszłością lub chcą po prostu porozmawiać.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • ProSELF Pracownia Psychoterapii »

  Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni, gdzie można doświadczyć i rozwijać swój potencjał. W psychoterapii oraz kursach i szkoleniach identyfikujemy się z misją wsparcia i towarzyszenia drugiemu człowiekowi w procesie zmian i jego rozwoju.

  Wspieramy rozwój, którego miarą są zaangażowanie i motywacja. Pragniemy, by osoby pracujące z nami indywidualnie i w grupie, mogły doświadczyć i rozwijać własną, unikatową sferę "self".

  Jesteśmy po to, aby dać możliwość odnalezienia źródła siły i wewnętrznej sprawczości. Również po to, aby móc przyjrzeć się barierom i wspólnie wyznaczyć azymut i kierunek, w którym rozwijać się będzie poczucie stabilności, siły i odprężenia. Po to, by w pełni przeżywać smak własnego życia.

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Romana Chytrowska »

  Pomagam dorosłym:n-stojącym na rozdrożu;n -w kryzysach partnerskich;n -w trakcie rozwodu i po nim;n -w depresji;n -w nerwicy;n -w psychosomatycznych dolegliwościach. n Pomagam rodzinom zastępczym i adopcyjnymn-udzielam im wsparcia;n-pomagam rozwiązywać trudności wychowawcze;n-uaktywniam proces poznawania siebie, odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem. nPomagam młodzieży:n-w trudnościach rozwojowych i kryzysach emocjonalnych;n-w trudnościach w kontaktach społecznych (relacje z rówieśnikami). nPomagam dzieciom:n-w sytuacjach trudnych, stresujących; (konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców, straty, adaptacja);n-w depresjach, lękach;n-w zaburzeniach zachowania.

  Data dodania: 09 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Medi-Life sp. z o.o. »

  MEDILIFE to gabinety i placówki medyczne, które udzielają pomocy w zakresie ochrony zdrowia psychicznego, leczenia uzależnień oraz rozwoju osobistego. Wyspecjalizowana kadra specjalistów medycyny gwarantuje skuteczne wsparcie, fachowe konsultacje i doradztwo, a także bezpieczeństwo i anonimowość. MEDILIFE to Centrum Rozwoju Osobistego, które dba o ludzkie zdrowie i życie!

  Data dodania: 18 11 2021 · szczegóły wpisu »