Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Tantus Sp. z.o.o.


Tantus - zaufany partner w dziedzinie produkcji suplementów diety na zlecenie. Firma Tantus, obecna na rynku od 2007 roku, specjalizuje się w produkcji kontraktowej suplementów diety, oferując szeroki zakres usług od opracowania receptur, przez produkcję tabletek, kapsułek żelatynowych oraz celulozowych, aż po pakowanie gotowych produktów. Tantus oferuje kompleksowe usługi!

Szczegóły strony tantus.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę tantus.pl:

Tantus Sp. z.o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rwa Kulszowa »

  Zadręcza Cię uporczywy ból krzyża? Zobacz jak szybko można wyleczyć bóle krzyża, schorzenia kręgosłupa lędźwiowego, bóle pleców, dyskopatie, skoliozę. Fachowa informacja, sprawdzone metody leczenie, operacje kręgosłupa.

  Ortopeda Kraków - terapia schorzeń kręgosłupa: dyskopatia, bóle krzyża, skolioza. Zobacz i przekonaj się jak pozbyć się problemów z kręgosłupem.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usg przenośne »

  MEDTEX to firma z wieloletnim doświadczeniem, zaopatrująca od 2000 roku różnego rodzaju placówki Służby Zdrowia, Gabinety Lekarskie w zakresie aparatury medycznej głównie do ultrasonografii a także do innych obszarów badań medycznych jak: mammografii, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, rentgen. Firma MEDTEX, stawiając na jakość usług, oferuje pełną gamę sprzętu medycznego ukierunkowaną na indywidualne potrzeby i wymagania każdego Klienta.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skaza białkowa »

  Latopic to innowacyjny lek przeznaczony dla najmłodszych, który eliminuje takie choroby jak atopowa skóra, alergia pokarmowa, wysypka alergiczna i łagodzi problem, jakim jest alergia na mleko. Uczulenie na mleko[/url] jest niestety coraz bardziej częstym zjawiskiem pośród dzieci. Na naszej stronie znajdziesz zbiór informacji na tematy takie jak: skaza białkowa u dzieci, alergia pokarmowa u niemowląt, objawy skazy białkowej. Zażywanie naszego preparatu Latopic do dwóch razy zmniejsza ryzyko chorób. Wśród maluchów dużym problemem jest także skóra atopowa tzn. bardzo wrażliwa i reagująca alergią. Choroba może ujawnić się w każdym wieku, ale często zaczyna się w okresie niemowlęcym lub we wczesnym dzieciństwie. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest reagowanie już w piewszej fazie. Preaparat Latopic pomaga przeciwdziałać chorobie i uodparnia organizm. Nie ma się jednak obawiać ? alergia stała się przypadłością XXI wieku i choruje na nią 1/3 populacji. Zwalcz dociekliwe dolegliwości już w zalążku.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa Saska Kępa »

  Ośrodek Psychoterapii W RELACJI zaprasza dorosłych, dzieci i młodzież. Oferujemy psychoterapię indywidualną, coaching, konsultacje wychowawcze dla rodziców. Proponujemy pomoc w obszarach trudności w relacjach, kryzysu, niskiej samooceny, przeżywanego lęku, smutku, zagubienia, pomocy rozwojowej dla dzieci i młodzieży. Gabinet znajduje się na terenie dzielnicy Praga Południe.Nasi spejcaliści są psychologami szkolonymi w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne profesjonalnej szkole psychoterapii INTRA. Narzędzia pracy dobierane są do indywidualnych potrzeb klienta, za główne metody obierając podejście humanistyczne (psychoterapia zorientowana na klienta, psychoterapia skoncentowana na emocjach, Gestalt, podejście egzystencjalne). Więcej na stronie Ośrodka: www.wrelacji.plZapraszamy również do lektury bloga psycholgicznego NIUANSE blog.wrelacji.pl, który w przystępny sposób przybliża zagadnienia zwiazane z wewnętrznym życiem człowieka i jego relacji ze światem.We offer psychotherapy in English. For more information, please visit our website www.wrelacji.pl

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej »

  Metody leczenia:

  -Terapia Manualna
  -Osteopatia Strukturalna
  -Chiropraktyka
  -Rehabilitacja Medyczna
  -Masaż leczniczy

  Terapia:

  - Schorzenia kręgosłupa - bóle kręgosłupa, ograniczona ruchomość, dyskopatie, choroby zwyrodnieniowe, bóle klatki piersiowej
  - Dysfunkcje kręgopochodne - rwa kulszowa, rwa barkowa bóle i zawroty głowy
  - Schorzenia stawów obwodowych - dolegliwości pourazowe (skręcenia, zwichnięcia, stany po złamaniach), choroby zwyrodnieniowe stawów barkowych, biodrowych, kolanowych, nadgarstkowych, łokieć tenisisty inne.
  - dolegliwości mięśniowe - bóle, napięcie, przeciążenie, przykurcze
  - kontuzje sportowe, profilaktyka przeciążeń
  - rehabilitacja ortopedyczna (pooperacyjna)
  - rehabilitacja neurologiczna (udary, wylewy, sm i inne)

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA PAWEŁ GAŁĄZKA »

  Specjalistyczny gabinet lekarski oferuje szeroki wachlarz usług medycznych z zakresu leczenia chorób wewnętrznych i chorób płuc. Posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte podczas długoletniej praktyki lekarskiej. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kliniki Ortodontyczne »

  Kiedyś aparaty ortodontyczne były luksusem, na które mogli sobie pozwolić tylko nieliczni. Dziś sytuacja ta zupełnie się zmieniła i aparat może mieć każdy, kto tylko go potrzebuje, dlatego skontaktuj się z nami a my dobierzemy dla Ciebie najlepszy aparat!

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Okulistyczna Jasne Błonia »

  OPERACJE OKULISTYCZNE
  Witrektomia w przebiegu m. in. :
  - skomplikowanego odwarstwienia siatkówki,
  - wylewu krwi do ciała szklistego,
  - otworu w plamce – technika odwróconego płatka opracowana przez Profesora Jerzego Nawrockiego,
  - niepełnościennych otworów w plamce,
  - zespół trakcji szklistkowo-plamkowych,
  - powikłań w przebiegu cukrzycy – cukrzycowy obrzęk plamki,
  - zakrzepów – obrzęk plamki,
  - zespołu pomarszczenia plamki (błona nasiatkówkowa),
  - podwichniętych lub zwichniętych soczewek

  Leczenie operacyjne i zabiegi:
  - leczenie operacyjne zaćmy metodą fakoemulsyfikacji,
  - zabiegi przeciwjaskrowe,
  - operacje powiek – wszystkie zabiegi wykonywane są w mikroskopie operacyjnym, za pomocą najnowszych technik,
  - operacje skrzydlika – nowoczesną metodą PERFECT

  Iniekcje doszklistkowe:
  - iniekcje w przebiegu zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD) – pełen zakres leków (terapia anty-VEGF, triamcinolone, Ozurdex, Eyelea); prowadzimy terapię indywidualizowaną do potrzeb pacjenta,
  - iniekcje w przebiegu obrzęku plamki z powodu: cukrzycy, zakrzepu, stan po zapaleniach błony naczyniowej, zespół Irvine’a-Gassa (stan po operacji zaćmy) – pełen zakres leków (terapia anty-VEGF, triamcinolone, Ozurdex, Eyelea); prowadzimy terapię indywidualizowaną do potrzeb pacjenta.

  Zabiegi laserowe:
  - laserokoagulacja siatkówki,
  - YAG – kapsulotomia, irydektomia.

  BADANIA DIAGNOSTYCZNE
  - SOCT,
  - SOCT jaskrowe,
  - EDI-SOCT – SOCT zwiększonej głębokości,
  - USG w projekcji A i B
  - badanie ostrości wzroku,
  - pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego metodą bezdotykową i metodą Pascala,
  - pomiar grubości rogówki – pachymetria,
  - badanie odcinka przedniego przy pomocy lampy szczelinowej typu Haag-Streit,
  - badanie tylnego odcinka oka za pomocą soczewki Volk i wziernika Fisona,
  - badanie wady wzroku: autokeratorefraktometr,
  - diagnostyka w zakresie schorzeń przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń siatkówki i nerwu wzrokowego,
  - komputerowe badanie pola widzenia.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji - Dagmara Woja »

  Czujesz się wyobcowany? Jesteś ofiarą mobbingu? A może Twoim problemem są zaburzenia odżywiania. Jeśli tak, mój gabinet powstał specjalnie dla Ciebie. Mój Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji zaczął świadczyć prace parę dobrych lat temu. Swoją siedzibę mam w malowniczym mieście jakim jest Wrocław. Nie oznacza to jednak, że przyjmuje pacjentów tylko z Wrocławia. W dzisiejszych czasach wizyta u psychologa to nie wstyd. Pomagam zarówno dzieciom, młodzieży, jak również osobom dorosłym. Pracuję zgodnie z paradygmatem psychodynamicznym, który w swym założeniu sięga genezy zaistniałych problemów oraz nieświadomych potrzeb człowieka i w konsekwencji zakłada ich przepracowywanie, przez zmianę mechanizmów oraz dysfunkcyjnego wzorca zachowania. Pracuję indywidualnie, przystosowując rodzaj terapii przede wszystkim do wymagań i wieku pacjenta. Zapewniam profesjonalną pomoc, dyspozycyjność, dyskrecję oraz wielce niskie. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zasadą otwartości na drugiego człowieka, na jego pragnienia, potrzeby oraz problemy. W razie jakichkolwiek wątpliwości, należy kontaktować się ze mną, telefonując pod numer telefonu: 660 679 734.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • OrthoVision - Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne »

  OrthoVision to miejsce, gdzie specjaliści z danej dziedziny stomatologii pomagają pacjentom osiągnąć zamierzony efekt jakim jest piękny i śnieżnobiały uśmiech. Poszczególne etapy leczenia są wykonywane przez lekarzy specjalistów z danej dziedziny stomatologii pod nadzorem lekarza prowadzącego.

  Data dodania: 12 12 2017 · szczegóły wpisu »