Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Skuwanie ścian szczelinowych


Jesteśmy firmą specjalizującą się w skuwaniu powierzchni betonowych.

W zakres naszych usług wchodzą m.in.:

* skuwanie głowic prefabrykowanych pali fundamentowych
* skuwanie głowic pali CFA
* skuwanie korony ścian szczelinowych
* skuwanie głowic wielkośrednicowych pali fundamentowych
* skuwanie elementów betonowych oraz żelbetowych
* groszkowanie powierzchni betonowych
* równanie ściany szczelinowej
* cięcie elementów żelbetowych i betonowych
* wiercenie w betonie i przewiercanie elementów żelbetowych
* pobieranie próbek betonu do głębokości 1 m
* drobne roboty wyburzeniowe

Realizujemy prace na terenie całego kraju.
Cechuje nas profesjonalne podejście do każdego wykonywanego zlecenia i szybkość wykonania.

Szczegóły strony skuwanie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę skuwanie.pl:

Skuwanie ścian szczelinowych

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Roboty ziemne »

  Trafiłeś do solidnej firmy wyburzeniowej. Posiadamy sprzęt do rozbiórek, robót ziemnych. Budujemy nowe domki developerskie. Sprawdź koszt wyburzenia budynku. Mamy najlepsze ceny robót wyburzeniowych. Prace ziemne oferowane przez Developer i Recykling składają się z wszystkich niezbędnych etapów. Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo optymalne rozwiązanie w postaci w pełni zrealizowanego procesu wyburzania obiektu przemysłowego, budynku czy budowli.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyburzenia »

  Prowadzimy działalność na terenie całego kraju. Oferujemy: rozbiórki, likwidacja instalacji przemysłowych, rekultywacje terenów poprzemysłowych, roboty ziemne, recykling.Firma DELFIN prowadzi działalność na rynku polskim od 2002 roku.Przez lata swojej działalności zdobyła znaczące doświadczenia wykonując wiele trudnych rozbiórek.Sprzęt ciężkiPosiadamy maszyny o masie od 8 ton do 130 ton.Potrafimy realizować najbardziej wymagające inwestycje przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.Różnorodność naszego sprzętu ciężkiego pozwala nam na wykonywanie prac na poziomie od 0 do ponad 50 metrów.KadraPrzy prowadzonych przez nas projektach pracuje zgrana profesjonalna załoga. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie przez lata. Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszej kadry niezależnie od zajmowanego stanowiska.NiezawodnośćPowierzając nam realizacje każdego projektu możesz być pewny, że wywiążemy się z niego zgodnie z umową. Dzięki dobrej organizacji pracy działamy sprawnie i efektywnie.Potrafimy sprawnie:Zagospodarować duże ilości odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.Przeprowadzić inwestycje poczynając od przygotowania dokumentacji, kończąc na przekazaniu budowy inwestorowi.Współpracować z innymi wykonawcami w ramach realizacji powierzonych etapów inwestycji.Likwidować linie przemysłowe.Prowadzić prace w cyklu produkcyjnym zakładów przemysłowych, także w szczególnie niebezpiecznych strefach.Pracować wewnątrz obiektów, w ograniczonej przestrzeni.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz śmieci, śniegu, odpadów i gruzu ASIK »

  Zajmujemy się wywozem odpadów w postaci śmieci, śniegu, papy, eternitu, azbestu, gałęzi, gruzu i innych odpadów stałych na terenie Warszawy (Muranów, Wilanów, Ochota, Wola, Żoliborz, Bielany, Białołęka, Tarchomin, Targówek, Bródno, Praga, Grochów, Wawer, Jabłonna, Gocław, Mokotów, Ursynów) i okolic, w tym: Legionowa, Piaseczna, Pruszkowa, Zielonki, Marek, Łomianek.

  Podstawiamy kontenery 24h.

  Realizujemy zamówienia od 1m3!

  Współpracowali z nami:
  - HYDROBUDOWA ? STADION,
  - EL?BUD,
  - BUDIMEX,
  - MOSTOSTAL,
  - KARMAR.

  Wywozimy: odpady, papę, eternit, azbest, nieczystości stałe, śnieg, gałęzie, gruz, śmieci. 24H!

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem maszyn budowlanych »

  Podstawowym zakresem działalności firmy "Zborek" jest wykonywanie wszelkiego rodzaju robót ziemnych. Realizujemy nasze prace na wysokim poziomie, przy użyciu specjalistycznego sprzętu najlepszych firm. Staramy się aby klient był zawsze zadowolony z naszych prac. Dzięki sprawnej organizacji robót i doświadczeniu nabytemu przez wiele lat w branży gwarantujemy, że powierzone roboty wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo. Pracujemy głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Giżycko, Węgorzewo, Kętrzyn, Mikołajki - to główne tereny naszej działalności.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drop Recykling - wyburzenia, rozbiórki »

  Drop to firma specjalizująca się w oczyszczaniu przestrzeni miejskiej. Podstawową misją naszej firmy jest rewitalizacja tkanki miejskiej. Świadczymy usługi w zakresie rozbiórek, demontażu konstrukcji stalowych, wywożenia gruzu czy wyburzeń. Oprócz tego sprzedajemy takie surowce jak czarnoziemy czy kruszywa budowlane. Dużą wagę kładziemy w naszej firmie na uświadamianie ekologiczne społeczeństwa, ponieważ wierzymy, że tylko razem jesteśmy w stanie zmieniać otaczającą nas scenerie, zgodnie z duchem współczesnych czasów.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport hds Łódź transport-gabara.pl »

  Firma transportowa oferuje szeroki zakres usług ? od transportu HDS, poprzez transport specjalistyczny, aż do wywozu gruzu i innych odpadów budowlanych. Działamy na terenie Łodzi, okolic oraz całego kraju. Posiadamy wysokiej jakości, niezawodny sprzęt firmy Scania. Samochody samowyładowcze wyposażone w HDS, to odpowiedni sprzęt do większości prac budowlanych i transportowych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, wystawiając faktury VAT. Szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny to nasze atuty.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wielkoformatowe grawerowanie w szkle »

  Laserowe grawerowanie 3D wewnątrz szkła
  Firma Szkło-Lux dysponuje największym w Polsce stołem do grawerowania 3D wewnątrz szkła. Powierzchnia robocza stołu umożliwia wykonanie grawera o wymiarach 1500x2500mm i głębokości 80mm w elemencie szklanym o wymiarach do 1700x4000mm i wysokości 120mm.

  Czym jest laser 3D?
  Proces grawerowania polega na skupieniu wiązki lasera w punkcie i wypaleniu punktu wielkości od 40 do 400 mikronów wewnątrz szklanego elementu. Powstały w ten sposób grawer posiadać może kilka tysięcy lub kilka milionów takich punktów. Dzięki wysokiej precyzji prowadzenia optyki lasera i mechaniki stołu mamy możliwość wykonania wzoru w rozdzielczości 300 dpi, uzyskując grawer najwyższej jakości. Nasza innowacyjna technologia grawerowania umożliwia wykonanie nie tylko wzoru czarno-białego, ale również wzoru z efektem odcieni szarości.

  Data dodania: 12 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Roboty rozbiórkowe Trans-Ziem »

  Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Trans-Ziem zachęca do podjęcia współpracy osoby indywidualne oraz instytucje, które są zainteresowane usługami z zakresu wyburzania, rozbiórek, robot ziemnych, stabilizacji gruntu oraz generalnego wykonawstwa w Krakowie i Warszawie. Działając w branży od 1981 roku firma Trans-Ziem zyskała ogromne doświadczenie w zakresie robót rozbiórkowych i wyburzeń. Profesjonalizm, solidność realizacji usług to najważniejsze nasze atuty. Zapraszamy do kontaktu z nami zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż serwis maszyn budowlanych »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą maszyn oraz doradztwem technicznym. Posiadamy w swojej ofercie wiele ciekawych rozwiązań dla budownictwa drogowego i innych dziedzin związanych z budownictwem. Unikalna rozkładarka do asfaltu jako przystawka do ładowarki to jedna z pozycji, następna to kruszarka do destruktu asfaltowego - kruszenie do frakcji 0-22 mm o każdej porze roku. Osprzęt wyburzeniowy do koparek, minikoparki, wiertnice do koparek, zagęszczarki, walce drogowe i gruntowe, kruszarki do betonu - gruzu, ładowarki gąsienicowe, zamiatarki uliczne. Cały czas poszerzamy nasz asortyment o produkty najwyższej jakości. Nasz serwis charakteryzuje się solidnością i przystępnymi cenami.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Marczyk.info.pl »

  Wykonujemy roboty ziemne w Markach i najbliższych okolicach. Świadczymy usługi koparką. Realizujemy wykopy pod sieci sprawdzające się przy większych inwestycjach budowlanych. Prowadzimy bezpieczny rozładunek palet i załadunek materiałów sypkich w krótkich terminach realizacji. Wysyłamy do Państwa kierownica budowy na życzenie.

  Data dodania: 04 06 2019 · szczegóły wpisu »