Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psychoterapia Kraków

Psychoterapia Kraków Krakowski ośrodek - Do Źródła - jest takim wyjątkowym miejscem w Krakowie. Z jakiego powodu jest takie specjalne? Dlatego, że tylko tutaj możesz przyjść bez żadnych uprzedzeń i odkryć zachętę do rozwoju osobistego. Lekcje prowadzi psycholog i psychoterapeuta Gestalt, a jednocześnie założycielka Ośrodka - Małgorzata Kulawik. Dzięki przeróżnym warsztatom pogłębiana jest świadomość dotycząca naszego życia poprzez trzy aspekty pracy psychologicznej: ciała, emocji oraz motywacji. Warsztaty te są prowadzone zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

Szczegóły strony dozrodla.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę dozrodla.pl:

Psychoterapia Kraków

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Kraków »

  Joanna Bednarska-Okarmus, jest znanym krakowskim psychologiem i psychoterapeutą.Zajmuje się poradnictwem oraz leczeniem osób dorosłych w formie psychoterapii indywidualnej i terapii par. Ponad dwa lata pracuje pod superwizją Certyfikowanego Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ofercie znajduje się: psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska/par i porada psychologiczna. Czas wizyty wynosi 45-50 minut.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia warszawa »

  Witam na stronie Gabinetu Psychoterapii Julia Mroczkowska. Jestem psychologiem z dziewięcioletnim doświadczeniem, nieustannie podnoszącym swoje kwalifikacje. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności w różnych obszarach życia osobistego oraz zawodowego. Zapraszam wszystkich do gabinetu na ulicy Ciołka 10/327. Na stronie znajdziecie Państwo dokładną lokalizację, cennik, a także moje doświadczenie.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Warszawa »

  W moim pokoju Psychoterapia Warszawa prowadzę konsultacje wsparcia psychologicznego oraz sesje psychoterapii indywidualnej dla młodzieży a także ludzi pełnoletnich. Prowadzę oprócz tego zajęcia związków.Współdziałam z ludźmi, którzy: cierpią z przyczyny nietrwałości uczuciowej, czują powszechny brak satysfakcji życiowej, zaznają przemocy psychicznej, fizycznej, są w poufałym związku z osobą uzależnioną, posiadają przejawy syndromu DDA, Terapia małżeńska Warszawa to sesje wsparcia psychoterapeutycznego to spotkanie przygotowawcze z psycholożką,które umożliwiają zdefiniowanie problemu i zaproponowanie w najwyższym stopniu właściwiej odmianypomocy psychologiczne. Jednokrotna konsultacja trwa mniej więcej godziny.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • GABINET PSYCHOTERAPII »

  Psycholog to nie tylko moje wykształcenie
  ale także wielka pasja.
  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującą do uzyskania Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, zajmuję się przede wszystkim psychoterapią indywidualna osób dorosłych w oparciu o metodę psychodynamiczną, pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Klinice Krakowskiej.
  Swoje doświadczenie zdobywałem pracując w Poradni Rodzinnej, Ośrodku Leczenia Uzależnień, Dziennym Ośrodku Socjoterapii. Prowadziłem również warsztaty profilaktyczne z zakresu uzależnień dorosłych i dzieci oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie dla jednostek samorządowych.

  W trosce o wysoką jakość wykonywanej pracy i dobro swoich pacjentów regularnie superwizuje swoją pracę psychoterapeutyczną u certyfikowanego superwizora w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W swojej praktyce zawsze stosuję się do zasad Kodeksu Etyki Psychoterapeuty

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biofeedback Kraków »

  Biofeedback to skuteczna, bezpieczna a zarazem przyjemna metoda na podniesienie sprawności naszego mózgu. Jest połączeniem nowoczesnej technologii komputerowej z wiedzą i doświadczeniem trenera-terapeuty której celem jest usprawnienia pracy naszego mózgu i wzmocnienia kontroli nad procesami fizjologicznymi zachodzącymi w naszym organizmie. Pomaga w radzeniu sobie ze stresem, pobudza kreatywność, poprawia koncentracje
  oraz szybkość i efektywność uczenia się.. Zalecana między innymi przy problemach z koncentracją, nadpobudliwością, stresem, bezsennością. Również jako metoda wspomagająca przy leczeniu ADHD. Przeznaczona zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży i dzieci.
  Jestem trenerem-terapeutą biofeedback i pedagogiem z dwudziestoletnim stażem pracy. Pracowałam zarówno jako pracownik naukowy na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także z młodzieżą i dziećmi w wieku wczesnoszkolnym.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, Psycholog kraków »

  Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza na terapię, poradę psychologiczną dzieci i dorosłych. Nazywam się Agnieszka Pastuszka. W swojej praktyce pomagam osobom, które odczuwają cierpienie spowodowane: poczuciem pustki, sensu życia, trudnościami w relacjach z partnerem, rodziną. Osobą borykającym się z trudnościami w nawiązywaniu pozytywnych i długotrwałych relacjach. Klientom którzy odczuwają lęki, stres czy traumę w wyniku doświadczenia straty czy z powodu innych sytuacji, których mimo wysiłków nie są w stanie rozwiązać. Pracuję również z opiekunami dzieci którzy doświadczają trudności wychowawczych. Opiekują, którzy pragną pomóc swoim dzieciom, podopiecznym w problemach szkolnych, emocjonalnych czy innych wynikających z samego rozwoju. Prowadzę terapię dzieci i młodzieży z trudnymi zachowaniami, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami więzi, problemami w nauce,  zaburzeniami ADD czy ADHD.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji - Dagmara Woja »

  Czujesz się wyobcowany? Jesteś ofiarą mobbingu? A może Twoim problemem są zaburzenia odżywiania. Jeśli tak, mój gabinet powstał specjalnie dla Ciebie. Mój Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji zaczął świadczyć prace parę dobrych lat temu. Swoją siedzibę mam w malowniczym mieście jakim jest Wrocław. Nie oznacza to jednak, że przyjmuje pacjentów tylko z Wrocławia. W dzisiejszych czasach wizyta u psychologa to nie wstyd. Pomagam zarówno dzieciom, młodzieży, jak również osobom dorosłym. Pracuję zgodnie z paradygmatem psychodynamicznym, który w swym założeniu sięga genezy zaistniałych problemów oraz nieświadomych potrzeb człowieka i w konsekwencji zakłada ich przepracowywanie, przez zmianę mechanizmów oraz dysfunkcyjnego wzorca zachowania. Pracuję indywidualnie, przystosowując rodzaj terapii przede wszystkim do wymagań i wieku pacjenta. Zapewniam profesjonalną pomoc, dyspozycyjność, dyskrecję oraz wielce niskie. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zasadą otwartości na drugiego człowieka, na jego pragnienia, potrzeby oraz problemy. W razie jakichkolwiek wątpliwości, należy kontaktować się ze mną, telefonując pod numer telefonu: 660 679 734.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Rybnik »

  Prowadzę psychoterapię dorosłych i młodzieży indywidualnie i grupowo w rybniku. Prowadzę ponadto terapię par.
  Jako psychoterapeuta pomagam swoim Pacjentom w przezwyciężaniu problemów związanych z:

  funkcjonowaniem w związkach i relacjach z innymi osobami
  trudnymi, kryzysowymi i traumatycznymi sytuacjami i wydarzeniami
  psychicznym cierpieniem związanym m. in. z utratą bliskiej osoby, uzależnieniami, współuzależnieniem, obniżonym nastrojem, poczuciem braku sensu życia, lękiem, smutkiem
  trudnościami związanymi z zaburzeniami jedzenia
  trudnościami wychowawczymi
  Dzięki pracy terapeutycznej pacjenci mogą osiągać większą samoświadomość, pracować nad rozwojem swojej osobowości oraz odkrywać nowe możliwości rozwiązywania problemów.

  Terapia prowadzona jest w oparciu o podejście psychodynamiczne. Zakłada ono, że rozumienie życia psychicznego wymaga refleksji nad nieświadomością. Te nieświadome mechanizmy działania, konflikty wewnętrzne, wzorce relacji mają ogromny wpływ na życie człowieka. Koncepcja ta poszerzona jest przez relację z obiektem.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Magdafres.pl »

  Od wielu lat nasze centrum zajmuje się wykonywaniem usług z zakresu pomocy psychologicznej oraz coachingu. Cały czas inwestujemy w rozwój naszych pracowników oraz naszych możliwości. Oferujemy także szkolenia biznesowe, na specjalne zamówienie czy też life coaching. Dzięki naszym szkoleniom każdy z całą pewnością będzie miał lepsze samopoczucie jak i poprawi swoje umiejętności interpersonalne i nie tylko.

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • JM Therapy Group - Gabinet psychologiczny Online »

  Gabinet psychologiczny online oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną przez internet w formie konsultacji, porad, psychoterapii indywidualnej, małżeńskiej i rodzinnej, a także w formie coachingu i treningów psychologicznych. Psycholodzy online świadczą pomoc przez internet. Korzystając z porad psychologicznych przez skypa oszczędzasz czas i pieniądze. W sprzedaży dostępne są programy rozwojowe - ebook pewność siebie, depresja, DDA, asertywność, dobra komunikacja, związki, pozytywne nastawienie, pokonać stres, osiąganie celów, nerwica.

  Data dodania: 08 06 2019 · szczegóły wpisu »