Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Grodziskie Centrum Medyczne


Nasza przychodnia publiczna Milanówek zaprasza osoby, które chcą być pod okiem lekarzy specjalistów. Można do nas już dzisiaj zadzwonić i umówić się na konkretny dzień. Pracujemy od poniedziałku do piątku. W piątek nasza przychodnia jest czynna aż do godziny dwudziestej. Wystarczy już dzisiaj zadzwonić do nas, a my znajdziemy najbliższy wolny termin. Nasza poradnia zawsze podchodzi profesjonalne do każdej wizyty.

Szczegóły strony piaskowa17a.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę piaskowa17a.pl:

Grodziskie Centrum Medyczne

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Salus Centrum Medyczne Duszniki »

  Centrum Medyczne Salus jest liderem oferującym usługi medyczne na rynku: Kłodzko, Nowa Ruda, Duszniki Zdrój. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo więcej informacji w kwestii badań klinicznych saluscm.pl. Nasze własne centrum prowadzi szeroki zakres usług medycznych. W naszej przychodni najczęściej wykonujemy takie zabiegi jak:- diagnostyka bezdechu sennego - chirurgia estetyczna - badania diagnostyczne rtg - badania psychotechniczne kierowców - badania diagnostyczne usg - odział szpitalny chirurgia jednego dnia

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz rodzinny Luboń »

  Przychodnia Lubmed zaprasza zapisów. Dbamy o to by pacjent czuł się bardzo dobrze. Zespół medyczny to ludzie z praktyką i doświadczeniem. W naszej przychodni prowadzimy laboratorium czynne co dziennie. Zapomnij o kolejkach po numerek - w naszej przychodni zapisy odbywają się na konkretną godzinę. Możesz nas odwiedzać codziennie od 8 do 19. Lubmed zaprasza.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Poznań »

  Przychodnia Apimed to profesjonalna przychodnia, która istnieje na rynku usług medycznych od ponad 4 lat. Apimed znajduje się w Poznaniu na Osiedlu Dębina w pawilonie 103. W Apimedzie pracują najlepsi specjaliści, z bogatym doświadczeniem i wieloletnią praktyką lekarską. Współpracujemy z takimi specjalistami jak: ginekolog, chirurg, endokrynolog. Zapisy trwają cały tydzień, umawiasz się na konkretną godzinę.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grypa szczepienia »

  Zapraszamy do serwisu WlaczOchrone.pl przeznaczonemu zwłaszcza tematyce szczepienia przeciwko grypie. Jeśli masz dylemat, czy powinieneś zaszczepić siebie i swoją rodzinę, w naszym serwisie znajdziesz zasadnicze fakty, które pomogą Ci podjąć decyzję. Piszemy zarówno o współczesnej metodzie ochrony przed grypą, jaką jest szczepienie śródskórne. Warto zapoznać się z serwisem, który radzi jak zadbać o zdrowie. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Skierniewice »

  Anna Zawiślak, doświadczony seksuolog o dobrze rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych, wspiera pacjentów w Grodzisku lub w Skierniewicach. Jest absolwentką psychologii, seksuologii klinicznej i prawa dowodowego. Swoją praktykę uzyskała pracując w Poradni Kliniki Psychiatrycznej w Warszawie oraz w Fundacji Anny Dymnej ?Mimo Wszystko? w Radwanowicach, a także w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie. Jako lekarz, bez przerwy, podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w konferencjach na temat ?Terapia dzieci z zaburzeniami lękowymi? i ?Seksuologia ? zaburzenia seksualne problemem interdyscyplinarnym w medycynie?. Jako psycholog, zajmuje się między innymi: problemami nerwicowymi, zaburzeniami odżywiania, problemami ze snem. Specjalizacja seksuologiczna, uprawnia do pomocy w przypadku problemów takich jak: niechęć do seksu, zaburzenia orgazmu, problemami z zajściem w ciążę, transseksualizmem typu K/M lub Transseksualizmem typu M/K. Pani doktor, głównie, czerpie inspiracje z nurtu behawioralno-poznawczego. Działa pod stałą opieką superwizyjną. W przypadku poszukiwania pomocy proszę o wpisanie w przeglądarkę google następujące frazy: seksuolog Grodzisk, seksuolog podkowa leśna, seksuolog Skierniewice, psycholog grodzisk mazowiecki i psycholog podkowa leśna. Aby umówić się na rozmowę.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zbuduj swoje zdrowie z przychodnią Pramed - Szczecin. »

  Zadbaj o swoje zdrowie z przychodnią pramed ze Szczecina. Od lat specjalizujemy się w poprawie stanu zdrowia oraz dążymy do ciągłego udoskonalania systemu wczesnego wykrywania zagrożeń chorobowych. Przychodnia Pramed to placówka z tradycjami oraz profesjonalnym zapleczem lekarzy. Zapraszamy również na badania oraz wizyty kontrolne.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dr. Przemysław Styczeń »

  Szukasz sprawdzonych rozwiązań pod względem poprawienia swojej kondycji skóry? Wobec tego jak najszybciej zachęcamy Cię do sprawdzenia oferty naszej kliniki, bowiem zabieg mezoterapia może być dokładnie tym, czego do tej pory szukałaś. Pełne informacje znajdziesz już teraz na naszej stronie lub pod podanym numerem.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wodzisław Śląski »

  Mamy tę radość oddać do Państwa dyspozycji Małe Centrum Medyczne. Pod nazwą tą kryje się pomoc psychiatryczna, fizjoterapeutyczna, psychoterapeutyczna z towarzyszącą możliwością wypożyczenia bądź zakupu sprzętu rehabilitacyjno - medycznego, w tym również w ramach umowy z NFZ.

  Nasze centrum położone jest w fajnej willowej dzielnicy Wodzisławia Śląskiego (Radlin II), skąd blisko jest do centrum (1, 5 km). Miejsce to stwarza atmosferę intymności oraz prywatności zarazem. W przytulnych wnętrzach dopiero co wyremontowanego budynku funkcjonują trzy gabinety prywatne, w których pomocy dają specjaliści z zakresu psychoterapii, psychiatrii i fizjoterapii.

  Gabinet psychiatryczny - psychiatra Wodzisław Śląski:
  Leczenie depresji, zaburzeń lękowych, uzależnień, zaburzeń snu, zaburzeń nastroju w chorobach somatycznych oraz inne.

  Gabinet psychoterapeutyczny:
  Terapia indywidualna dorosłych oraz młodzieży, terapia par. kuracja zaburzeń lękowych, depresyjnych oraz inne.

  Gabinet rehabilitacji:
  Oferuje fizjoterapię w zakresie ortopedii, neurologii, reumatologii, bólów kręgosłupa, bólów stawowych oraz innych.

  Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne "Białołęka" »

  Interesuje Cię najlepszy dermatolog w Białołęce? W takiej sytuacji zostaje nam tylko jedno — zachęcenie do zapoznania się z naszą działalnością.
  Pomoc dermatologa to nie wszystko, czego możesz się spodziewać. Wychodzimy naprzeciw różnym oczekiwaniom — nasza oferta dzieli się na usługi NFZ, usługi komercyjne, usługi diagnostyczne i programy zdrowotne.

  Więcej na cmbial. pl.

  Data dodania: 19 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • JP MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  JP Medica to platforma konsultacji medycznych – w jednym miejscu znajdziesz najlepszych specjalistów z wielu dziedzin medycyny i skonsultujesz swoje dolegliwości niezależnie od miejsca zamieszkania czy aktualnego pobytu. nJP Medica przenosi tradycyjną formę porady medycznej do świata technologii. Dzięki temu pomagamy rozwiązywać problemy szybko i tanio.

  Data dodania: 15 04 2020 · szczegóły wpisu »