Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Salus Centrum Medyczne Duszniki

Salus Centrum Medyczne Duszniki Centrum Medyczne Salus jest liderem oferującym usługi medyczne na rynku: Kłodzko, Nowa Ruda, Duszniki Zdrój. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo więcej informacji w kwestii badań klinicznych saluscm.pl. Nasze własne centrum prowadzi szeroki zakres usług medycznych. W naszej przychodni najczęściej wykonujemy takie zabiegi jak:- diagnostyka bezdechu sennego - chirurgia estetyczna - badania diagnostyczne rtg - badania psychotechniczne kierowców - badania diagnostyczne usg - odział szpitalny chirurgia jednego dnia

Szczegóły strony www.saluscm.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.saluscm.pl:

Salus Centrum Medyczne Duszniki

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła rodzenia Kraków »

  Jeżeli wyszukujesz efektywnej rehabilitacji w Krakowie to doskonale dotarłeś. Open Medical to nowoczesne centrum badań i rozwoju, gdzie leczą najlepsi ortopedzi i neurolodzy. Dzięki rozbudowanemu zapleczu (basen, siłownia, profesjonalne gabinety) jesteśmy w stanie proponować całościową rehabilitację i oprócz tego oferować takie usługi jak masaż klasyczny, biofeedback czy też pomoc neurologa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompletną propozycją. Kraków jest miejscem gdzie istnieje profesjonalna klinika terapeutyczna. Open Medical pomaga rozwiązywać problemy natury psychicznej oraz neurologicznej. Wśród naszych lekarzy znajdują się neurolog, psychiatra oraz psychoterapeuta. Wspomogą Ci oni zdobyć równowagę umysłu, pokierują przez tok biofeedback oraz odświeżą Twoje bytowanie psychiczne. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grypa szczepienia »

  Zapraszamy do serwisu WlaczOchrone.pl przeznaczonemu zwłaszcza tematyce szczepienia przeciwko grypie. Jeśli masz dylemat, czy powinieneś zaszczepić siebie i swoją rodzinę, w naszym serwisie znajdziesz zasadnicze fakty, które pomogą Ci podjąć decyzję. Piszemy zarówno o współczesnej metodzie ochrony przed grypą, jaką jest szczepienie śródskórne. Warto zapoznać się z serwisem, który radzi jak zadbać o zdrowie. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Skierniewice »

  Anna Zawiślak, doświadczony seksuolog o dobrze rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych, wspiera pacjentów w Grodzisku lub w Skierniewicach. Jest absolwentką psychologii, seksuologii klinicznej i prawa dowodowego. Swoją praktykę uzyskała pracując w Poradni Kliniki Psychiatrycznej w Warszawie oraz w Fundacji Anny Dymnej ?Mimo Wszystko? w Radwanowicach, a także w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie. Jako lekarz, bez przerwy, podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w konferencjach na temat ?Terapia dzieci z zaburzeniami lękowymi? i ?Seksuologia ? zaburzenia seksualne problemem interdyscyplinarnym w medycynie?. Jako psycholog, zajmuje się między innymi: problemami nerwicowymi, zaburzeniami odżywiania, problemami ze snem. Specjalizacja seksuologiczna, uprawnia do pomocy w przypadku problemów takich jak: niechęć do seksu, zaburzenia orgazmu, problemami z zajściem w ciążę, transseksualizmem typu K/M lub Transseksualizmem typu M/K. Pani doktor, głównie, czerpie inspiracje z nurtu behawioralno-poznawczego. Działa pod stałą opieką superwizyjną. W przypadku poszukiwania pomocy proszę o wpisanie w przeglądarkę google następujące frazy: seksuolog Grodzisk, seksuolog podkowa leśna, seksuolog Skierniewice, psycholog grodzisk mazowiecki i psycholog podkowa leśna. Aby umówić się na rozmowę.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wodzisław Śląski »

  Mamy tę radość oddać do Państwa dyspozycji Małe Centrum Medyczne. Pod nazwą tą kryje się pomoc psychiatryczna, fizjoterapeutyczna, psychoterapeutyczna z towarzyszącą możliwością wypożyczenia bądź zakupu sprzętu rehabilitacyjno - medycznego, w tym również w ramach umowy z NFZ.

  Nasze centrum położone jest w fajnej willowej dzielnicy Wodzisławia Śląskiego (Radlin II), skąd blisko jest do centrum (1, 5 km). Miejsce to stwarza atmosferę intymności oraz prywatności zarazem. W przytulnych wnętrzach dopiero co wyremontowanego budynku funkcjonują trzy gabinety prywatne, w których pomocy dają specjaliści z zakresu psychoterapii, psychiatrii i fizjoterapii.

  Gabinet psychiatryczny - psychiatra Wodzisław Śląski:
  Leczenie depresji, zaburzeń lękowych, uzależnień, zaburzeń snu, zaburzeń nastroju w chorobach somatycznych oraz inne.

  Gabinet psychoterapeutyczny:
  Terapia indywidualna dorosłych oraz młodzieży, terapia par. kuracja zaburzeń lękowych, depresyjnych oraz inne.

  Gabinet rehabilitacji:
  Oferuje fizjoterapię w zakresie ortopedii, neurologii, reumatologii, bólów kręgosłupa, bólów stawowych oraz innych.

  Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Beskidzka »

  Jeśli zależy Ci na tym, aby leczyć się u najlepszych, to jak najszybciej zapoznaj się z propozycjami od Centrum Medyczne Beskidzka. Oferujemy swoje usługi od dawna i na naszym koncie mamy wielu zadowolonych pacjentów, którzy chętnie polecają nas kolejnym osobom. Nie czekaj, ale już teraz sprawdź niezbędne szczegóły na naszej witrynie www oraz pod podanym numerem.

  Data dodania: 10 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne "Białołęka" »

  Interesuje Cię najlepszy dermatolog w Białołęce? W takiej sytuacji zostaje nam tylko jedno — zachęcenie do zapoznania się z naszą działalnością.
  Pomoc dermatologa to nie wszystko, czego możesz się spodziewać. Wychodzimy naprzeciw różnym oczekiwaniom — nasza oferta dzieli się na usługi NFZ, usługi komercyjne, usługi diagnostyczne i programy zdrowotne.

  Więcej na cmbial. pl.

  Data dodania: 19 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • JP MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  JP Medica to platforma konsultacji medycznych – w jednym miejscu znajdziesz najlepszych specjalistów z wielu dziedzin medycyny i skonsultujesz swoje dolegliwości niezależnie od miejsca zamieszkania czy aktualnego pobytu. nJP Medica przenosi tradycyjną formę porady medycznej do świata technologii. Dzięki temu pomagamy rozwiązywać problemy szybko i tanio.

  Data dodania: 15 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Grodziskie Centrum Medyczne »

  Nasza przychodnia publiczna Milanówek zaprasza osoby, które chcą być pod okiem lekarzy specjalistów. Można do nas już dzisiaj zadzwonić i umówić się na konkretny dzień. Pracujemy od poniedziałku do piątku. W piątek nasza przychodnia jest czynna aż do godziny dwudziestej. Wystarczy już dzisiaj zadzwonić do nas, a my znajdziemy najbliższy wolny termin. Nasza poradnia zawsze podchodzi profesjonalne do każdej wizyty.

  Data dodania: 12 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz »

  Dr Tomasz Jakubiak jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Jego gabinet mieści się w Pruszkowie, gdzie świadczy szeroki zakres wykonywanych badań ginekologicznych. Oferuje m. in. możliwość wykonania badania USG z opcjonalnym jego nagraniem, badania bakteriologicznego, a także cytologii oraz testów prenatalnych. Ponadto zajmuje się diagnostyką histopatologiczną.

  Data dodania: 24 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Cosmedic »

  Klinika medycyny Instytut Cosmedic to miejsce, które z troską podchodzi do problemów każdego pacjenta. W tym miejscu można leczyć łojotokowe zapalenie skóry Bydgoszcz, łuszczycę, łupież oraz wiele innych schorzeń zapewniających dyskomfort i dolegliwości bólowe. Wszystkie gabinety są nowocześnie wyposażone, a specjaliści pracują wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach.

  Data dodania: 03 01 2022 · szczegóły wpisu »