Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Międzynarodowy transport zmarłych -Drejka

Międzynarodowy transport zmarłych -Drejka Międzynarodowy transport zmarłych i prochów ? profesjonalnie, szybko i tanio. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz zakładów pogrzebowych z całej Polski. Sporządzamy pełną dokumentację w kraju i za granicą. Wykonujemy balsamacje, kremacje i ekshumacje za granicą. Do Państwa dyspozycji oddajemy dom pogrzebowy oraz nowoczesne karawany marki Mercedes i Renault. Dysponujemy również własną kwiaciarnią i sklepem z odzieżą na czas żałoby. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom. Telefon całodobowy 604-559-569

Szczegóły strony www.drejka.ocom.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.drejka.ocom.pl:

Międzynarodowy transport zmarłych -Drejka

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi pogrzebowe Wrocław »

  Zakład usług pogrzebowych Amen działa od 1949r., od ponad 60 lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego kraju. Zajmuje się całodobowym transportem zwłok, rezerwuje terminy pogrzebów na cmentarzach, załatwia formalności USC oraz ZUS (akty zgonu i zasiłki pogrzebowe). Zakład organizuje pochówki tradycyjne i kremacje, obsługuje ceremonie pogrzebowe wraz z oprawą muzyczną a dla pogrzebów świeckich - mistrz ceremoniału świeckiego. Zakład Amen kredytuje koszty pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, posiada w sprzedaży urny, trumny, krzyże, wieńce i wiązanki pogrzebowe, tabliczki, nekrologi.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby Kraków. »

  Działamy w dziedzinie usług pogrzebowych nieustająco od 1984 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować konsumentom usługi najlepszej jakości. Przeprowadzamy pochówek także w ramach świadczeń państwowych. Dysponujemy własną flotą w postaci luksusowych, spełniających wszelakie normy odnoszące się do pochówku zmarłych pojazdów pogrzebowych. Oferujemy transport zmarłych na terenie państwa Polskiego jak również i całego świata.Zaplecze w postaci kwiaciarni, kamieniarstwa sprawia iż nasza oferta jest kompleksowa. W naszym serwisie internetowym mają Państwo możliwość zobaczyć wystawę oraz katalog: trumien, nagrobków, urn, nekrologów, tablic granitowych, kompozycji kwiatowych, wieńców. . Ponadto,gdy zainteresują się Państwo naszą ofertą, na hasło: promocja internetowa pozyskają Państwo bonifikatę w wysokości 10% kwoty rachunku.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz zmarłych »

  Świadczymy całościowe usługi przewóz zmarłych do Polski, i wszelakiego typu usługi pogrzebowe (kremacje, pogrzeby, balsamacje) na obszarze Europy również całego globu. Zakresem obejmujemy całą Europę także inne kontynenty. Realizujemy przewóz lądowy także lotniczy. W czasie zaakceptowania zlecenia na transport zmarlych do Polski. Przywozimy ze sobą specjalistyczne trumny (wliczone w cenę usługi), plus sprawujemy działania przygotowujące zwłoki do przewozu. Przez cały czas jesteśmy w kontakcie telefonicznym z bliskimi zmarłego, do momentu przekazania trumny aż do Kraju. Bezpłatne pomoc w dostaniu należnych świadczeń finansowych. Bezpłatne wsparcie w zdobyciu należnego kredytu na zwrot kosztów przewozu zmarłego. Bezpłatne wsparcie w otrzymaniu dużych zadośćuczynienia (jeśli śmierć była rezultatem wypadku). Rozmaitego rodzaju usługi pośmiertne w większości krajów na świecie kremacje, pochówki, balsamacje. Zgodnie z dekretem ministra zdrowia w wypadku zgonu za granicą, przewóz zwłok do Polski w celu pochowania, jest związany z specjalnymi formalnościami. Transport zmarłego wymaga deklaracji kontrolera sanitarnego z państwa gdzie doszło do zgonu, plus starosty terenu pochówku w Polsce. Akceptacja traktuje temat aprobaty na transport na obrębie tego kraju, wywozu zmarłego na zewnątrz tego państwa plus przywozu aż do Kraju. Zabieramy z Państwa bagaż powiązany z przewiezieniem zwłok, oraz spraw formalnych w Naszym Kraju również w obcym kraju. Uznanie wymaga pisemnego wniosku osoby upoważnionej do pochowania zwłok. Może to potrwać do 3 dni od momentu dnia uzyskania wniosku. Proponujemy: Darmowe podpowiedzi prawne. Bezpłatne pomoc psychologa, na rzecz rodziny zmarłego. Dodatkowo pomoc w osiągnięciu należących świadczeń pieniężnych. Bezpłatne wsparcie w załatwieniu należnego kredytu na zwrot wartości transportu zmarłego. Bezpłatne pomoc w pozyskaniu znacznych odszkodowań.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna opieka nad grobami »

  Profesjonalne sprzątanie i mycie grobów dbajogrob.pl.
  Nasza firma wykonuje wszelkie prace pielęgnacyjne i konserwacyjne na grobach.
  Oferujemy Państwu kompleksowe prace czyszczenia i pielęgnacji grobów. Wszelkie usługi mogą Państwo zakupić w usłudze jednorazowej lub w pakietach dzięki czemu płacą Państwo jednorazowo a my w wybranych przez Państwa datach wykonujemy powierzone nam prace. Dzięki tej możliwości mogą Państwo zlecić nam opiekę nad grobami nawet przez rok. Po wykonanych usługach dostawać Państwo będą potwierdzenie wykonania prac w postaci dokumentacji zdjęciowej przesyłanej każdorazowo po wykonaniu usługi.
  Do wszelkich robót pielęgnacji na nagrobkach wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne środki, które dzięki swym właściwością pozwalają na długotrwałe zachowanie czystości i blasku pielęgnowanym powierzchniom.
  Wszelkie usługi wykonujemy ściśle z Państwa zaleceniami.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej dbajogrob.pl i zapoznania się z naszą oferta.
  Gwarantujemy wysoka jakość świadczonych usług.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda - dostawcy - epitafia - pogrzeby - FUNER »

  Zdając sobie sprawę, jak trudną chwilą jest odejście bliskich stworzyliśmy katalog, w którym każdy otrzyma bezpłatną i kompleksową informację o tym, jak postępować w takich momentach oraz znajdzie zakłady, świadczące usługi funeralne, które pomogą w przygotowaniu zmarłego do ostatniej podróży.

  Na naszej stronie znajdą Państwo informator zawierający porady formalne dotyczące pochówku oraz spraw z nim związanych, jak też wskazówki, jakie czynności należy podjąć w przypadku odejścia bliskiej osoby.

  Serwis, który oddajemy w Państwa ręce to nie tylko firmy, świadczące usługi funerlalne, takie jak domy i zakłady pogrzebowe, ale również inne firmy związane pośrednio lub bezpośrednio z organizacją pogrzebu, a więc: zakłady kamieniarskie, restauracje, kwiaty itp.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ostatnie Pożegnanie - zakład pogrzebowy »

  Ostatnie Pożegnanie to zakład pogrzebowy, który świadczy kompleksowe usługi z zakresu organizacji pogrzebów. Dbamy o to, aby w tych trudnych dla bliskich momentach stanowić wsparcie oraz służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich kłopotów wiążących się z organizacją pogrzebu. Wszelkie sprawy w sprawie pochówku osoby zmarłej jesteśmy w stanie załatwić w domu klienta jak i u nas w biurze. Kieruje nami wieloletnie doświadczenie. Działamy na obszarze miasta Bielsko - Biała, śląska, oraz także całego kraju. Pozostajemy do Waszej dyspozycji przez całą dobę ? przez telefon powoduje uruchomienie usługi o każdej porze i omówienie spraw związanych z ceremonią pogrzebową. W naszej pracy najważniejszymi wyznacznikami są: profesjonalizm, rzetelność, jakość i uczciwość.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krematorium - dom pogrzebowy Przasnysz »

  Krematorium MPUK K. Drejka Przasnysz tel. 570 105 105, Nowoczesne krematorium pracujące 24H na dobę. Świadczymy również usługi pogrzebowe. Nasz Dom Pogrzebowy zapewnia: chłodnię, trumny kremacyjne, urny w cenach producenta. Zakład pogrzebowy oferuje również kompleksowe usługi pogrzebowe. Zapraszamy Krematorium Przasnysz Karwacz Sierakowo.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Olimp-M s.c. »

  Niestety, ale żyć wiecznie nie będziemy. Wiemy doskonale, że śmierć to dla rodziny tragedia, ale należy przełknąć tą gorycz i zorganizować pogrzeb. Szukając najlepszego zakładu pogrzebowego warto postawić na nas. Specjalizujemy się w ceremoniach od wielu lat, a swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom pogrzebowy "Sacrum" »

  Godne warunki ostatniej posługi...


  Możecie liczyć Państwo na nasz profesjonalizm, ponieważ solidne wykonanie powierzonej nam usługi jest naszym atutem. O każdej porze jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę w siedzibie Firmy. Zlecenia przyjmujemy bezpośrednio w biurach, jak również telefonicznie. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekobłysk- Myjnia Myślenice »

  Mobilna myjnia EkoBłysk oferuje pranie tapicerki pianą, ze szybkim czasem schnięcia. Usługa wykonywana w miejscu i terminie wskazanym przez klienta. Tapicerka meblowa (sofy, kanapy, krzesła, fotele, dywany, wykładziny), a także samochodowa.

  Data dodania: 05 08 2019 · szczegóły wpisu »