Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Domy Tychy

Domy Tychy Przedstawiamy jedną ze stron przedsiębiorstwa Budrent. To firma, która wykonuje różne prac budowlane i remontowe na terenie województwa śląskiego (głównie Tychy, Pszczyna i Katowice) oraz działa jako deweloper. Strona pokazuje ofertę osiedla Zielony Park. Jest to najnowsze przedsięwzięcie firmy Budrent. Osiedle domów jednorodzinnych zostało wybudowane w okolicy Pszczyny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka znajduje się przy jeziorze niedaleko granicy parku pszczyńskiego. W oddali widać piękną panoramę Beskidu Śląskiego. Odwiedzając stronę osiedla Zielony Park można dowiedzieć się wszystkiego w temacie cen mieszkań, ich wyglądu, atrakcji znajdujących się w sąsiedztwie. Mamy nadzieję, że oferta domów znajdująca się na stronie osiedla Zielony Park spełni Państwa oczekiwania.

Szczegóły strony www.zielonypark.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.zielonypark.pl:

Domy Tychy

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hale przemysłowe »

  System Astron tyczy się powstawania stalowych hal. Walorami hal Astron są: osiąganie znacznej powierzchni hal bez wsporników, elastyczność w projektowaniu wnętrza (suwnice, antresole), lekka konstrukcja, możliwość rozszerzenia obiektu w przyszłości, zabezpieczenie antykorozyjne oraz świetna izolacja energii i oryginalna estetyka. Realizację hal stalowych wg systemu Astron poleca nasza agencja nieruchomości Jartom. Gwarantujemy inwestorom usatysfakcjonowanie z jakości z usług.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • APM Development Sp. z o. o. »

  Znalezienie odpowiedniego mieszkania to duże wyzwanie. Z pomocą przychodzą specjaliści z firmy APM Development. Służą profesjonalną pomocą oraz fachowym doradztwem. Kupuj mieszkanie prosto od dewelopera!

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o. »

  Bellator to firma dystrybuująca maszyny budowlane na krajowym rynku. Dysponujemy nie tylko nowymi maszynami budowlanymi, ale także wyselekcjonowanymi egzemplarzami używanymi. Dzięki temu macie Państwo szansę nawiązania naprawdę ekonomicznej współpracy. Poza tym dbamy o profesjonalny serwis maszyn budowlanych i bezpłatne doradztwo techniczne. Działalność prowadzimy od 2012 roku.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • 4B Budownictwo »

  W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi inżynierskie, budowlane i alpinistyczne. Wysokie kompetencje pracowników, wieloletnie doświadczenie, praca przy użyciu nowoczesnych narzędzi oraz dobrych jakościowo produktów. Są to elementy, które pozytywnie rzutują na opinię naszej marki. Usługi świadczymy w sposób profesjonalny. Szybko reagujemy na potrzeby klienta i zawsze staramy się im sprostać w stu procentach.

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inter-Plast Z.Bodziachowska-Kluza Spółka Jawna »

  Nasza oferta to handel używanymi maszynami do obróbki blach. W ofercie posiadamy używane maszyny, w pełni sprawne i gotowe do pracy. W ofercie giętarki, frezarki, tokarki, roboty spawające, wiertarki manualne, prasy krawędziowe, gilotyny. Oferujemy serwis i naprawę maszyn, prowadzimy wynajem wózków widłowych, wykonujemy usługi obróbki blach – gięcie, cięcie, spawanie, śrutowanie. Firma Inter – Plast zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Infra Skan Usługi inżynierskie »

  Referencje jakie znajdują się na naszej stronie są dowodem, że warto nam zaufać. Oferujemy mnóstwo usług inżynierskich. Wymienimy tutaj tylko te najważniejsze (z pozostałymi możecie się zapoznać za pośrednictwem strony). Do najważniejszych prac należą: lokalizacje wycieków, osuszania budynków, badania kanalizacji oraz usługi termowizyjne.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • King Usługi Ogólnobudowlane Szymon Królewicz »

  Działamy na rynku od 6 lat. Specjalizujemy się w budowie domów wolnostojących jak i również wielorodzinnych. Oprócz tego świadczymy usługi budowlane takie jak na przykład montaż prefabrykatów żelbetowych szczecin czy też roboty ciesielskie szczecin. Pełna oferta wraz z zakres świadczonych prac dostępna jest na naszej stronie www.

  Data dodania: 08 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Alpiniści sp. z o.o. »

  Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie usług wysokościowych, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą działalnością. Wybór naszej oferty jest wyborem specjalistycznych prac wysokościowych (warto jeszcze podkreślić, że możemy się podjąć praktycznie każdego zlecenia).

  Wszelkie istotne informacje są na www. alpinisci. com. pl (a gdyby jednak czegoś nie było, czekamy na wiadomość).

  Data dodania: 17 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Embud Sp. z o.o. »

  Firma została założona 2014 roku, od samego początku działa w branży budowlanej prowadząc przede wszystkim prace budowlane jako generalny wykonawca. Realizujemy stany surowe i deweloperskie budynków. Koordynujemy prace podwykonawców powierzonych przez Inwestorów. Zapewniamy nadzór nad prowadzonymi robotami potwierdzony uprawnienami budowlanymi z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy doświadczenie w budowie domów wielorodzinnych, jednorodzinnych, budynków biurowych i usługowo-produkcyjnych. Realizujemy budowy domów enegrooszczędnych z posadowieniem na docieplonych płytach fundamentowych. Wieloletnie doświadczenie oraz kilkadziesiąt zrealizowanych budynków pozwoliło nam zbudować dużą wiarygodność i zaufanie Inwestorów z którmi współpracujemy przy kolejnych ich inwestycjach. Zapewniamy terminowość, fachowość i bardzo dobrą jakość wykonywanych robót.

  Data dodania: 29 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Budokop Sp. z o.o. Sp. k. »

  Jeśli zależy Ci na fachowym wsparciu z zakresu geotechniki i hydrotechniki, koniecznie sprawdź ofertę BUDOKOP! Jesteśmy firmą, która od 2003 roku aktywnie działa w branży budowlanej. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który pozwala na spełnianie indywidualnych potrzeb klientów. Dodatkowo zajmujemy się również usługami projektowaniami! Poznaj naszą ofertę bliżej.

  Data dodania: 10 08 2020 · szczegóły wpisu »