Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Domy Tychy

Domy Tychy Przedstawiamy jedną ze stron przedsiębiorstwa Budrent. To firma, która wykonuje różne prac budowlane i remontowe na terenie województwa śląskiego (głównie Tychy, Pszczyna i Katowice) oraz działa jako deweloper. Strona pokazuje ofertę osiedla Zielony Park. Jest to najnowsze przedsięwzięcie firmy Budrent. Osiedle domów jednorodzinnych zostało wybudowane w okolicy Pszczyny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka znajduje się przy jeziorze niedaleko granicy parku pszczyńskiego. W oddali widać piękną panoramę Beskidu Śląskiego. Odwiedzając stronę osiedla Zielony Park można dowiedzieć się wszystkiego w temacie cen mieszkań, ich wyglądu, atrakcji znajdujących się w sąsiedztwie. Mamy nadzieję, że oferta domów znajdująca się na stronie osiedla Zielony Park spełni Państwa oczekiwania.

Szczegóły strony www.zielonypark.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.zielonypark.pl:

Domy Tychy

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Saczel ::: Domy kanadyjskie Katowice Kraków Częstochowa »

  Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów kanadyjskich (domy szkieletowe, z drewna), na terenie całego kraju. Należymy do grupy Saczel Częstochowa. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam budować tanio i szybko.Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe,wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych.Co w naszej ofercie budowy domu:- fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę - domy drewniane w standarcie domu pasywnego U=0,15 [W/m2K] - stan surowy- stan deweloperski- stan pod klucz a dzięki współpracy z szwedzkimi tartakami nasze drzewo stosowane do konstrukcji spełnia wszystkie normy jakościowe. Zapraszamy do budowy domu z firmą Saczel ::: Domy kanadyjskie !!!

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Saczel ::: Budowa domów Warszawa Kraków Częstochowa »

  Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego i innych materiałów, na terenie całego kraju. Należymy do grupy Saczel Częstochowa. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam budować tanio i szybko.Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe,wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych.Co w naszej ofercie budowy domu:- fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę - budowa domu pasywnego U=0,15 [W/m2K]- stan surowy- stan deweloperski- stan pod klucz a dzięki współpracy z wieloma firmami również alarmy, klimatyzacje, rekuperacje, sieci internetowe i telewizyjne specjalnie zaprojektowane i wykonane pod kątem Twojego domu.Podstawowa zaleta to budowa domu w czasie około 4 miesięcy do stanu deweloperskiego. Pełen system jaki stosujemy przy budowie zapewnia brak mostków termicznych, a współczynnik przenikalności ścian U=0,24 zapewnia Państwu znaczne ograniczenie nakładów na ogrzewanie.Zapraszamy do budowy domu z firmą Saczel ::: Fabryka ciepłych domów !!!

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale przemysłowe »

  System Astron tyczy się powstawania stalowych hal. Walorami hal Astron są: osiąganie znacznej powierzchni hal bez wsporników, elastyczność w projektowaniu wnętrza (suwnice, antresole), lekka konstrukcja, możliwość rozszerzenia obiektu w przyszłości, zabezpieczenie antykorozyjne oraz świetna izolacja energii i oryginalna estetyka. Realizację hal stalowych wg systemu Astron poleca nasza agencja nieruchomości Jartom. Gwarantujemy inwestorom usatysfakcjonowanie z jakości z usług.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • APM Development Sp. z o. o. »

  Znalezienie odpowiedniego mieszkania to duże wyzwanie. Z pomocą przychodzą specjaliści z firmy APM Development. Służą profesjonalną pomocą oraz fachowym doradztwem. Kupuj mieszkanie prosto od dewelopera!

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kapitan Remont »

  Chcielibyśmy zapewnić Państwa, że jeśli chodzi o remonty wnętrz - mieszkań i domów, ale równie dobrze gruntowanie, remonty podłóg czy chociażby stolarkę - okienną i drzwiową, to jak najbardziej oferta widniejąca pod adresem KapitanRemont. pl jest godna zainteresowania. Nasza firma remontowa działa w Krakowie i okolicach, zapraszamy do kontaktu szukających profesjonalnej obsługi.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • 4B Budownictwo »

  W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi inżynierskie, budowlane i alpinistyczne. Wysokie kompetencje pracowników, wieloletnie doświadczenie, praca przy użyciu nowoczesnych narzędzi oraz dobrych jakościowo produktów. Są to elementy, które pozytywnie rzutują na opinię naszej marki. Usługi świadczymy w sposób profesjonalny. Szybko reagujemy na potrzeby klienta i zawsze staramy się im sprostać w stu procentach.

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • WJ Groundwater Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce »

  Oferujemy pomoc w projektowaniu i wykonawstwie robót hydrogeologicznych. W swojej pracy nie zapominamy o tym co jest między projektem a efektem. Oferowane usługi obejmują następujące obszary: Odwodnienia i kontrola wód gruntowych, badania właściwości wód gruntowych i gruntów, rekultywacja i uzdatnianie, wiercenie studni i odwierty badawcze, monitoring i systemy pozyskiwania energii z gruntu.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • DAMIR »

  Specjalność firmy Damir to domy modułowe oraz obiekty handlowe i usługowe z kontenerów. Budownictwo modułowe jest obecnie coraz bardziej popularne – Damir jako producent kontenerów mieszkalnych w Polsce pomaga swoim klientom w uzyskaniu komfortowej i taniej przestrzeni do zamieszkania. Jego kontenery modułowe posiadają szerokie zastosowanie – jako domy całoroczne, domy letniskowe, kontenery handlowe, biurowe, rekreacyjne. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty firmy i jej realizacji na stornie Modulowydom. pl!

  Data dodania: 31 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurp Piana »

  Profesjonalna izolacja dachów i poddaszy nowoczesną metodą przy użyciu piany poliuretanowej. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kurp-Piana. Od wielu lat ocieplamy poddasza i dachy w budynkach nowych oraz już istniejących. Zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalnie wykonaną pracę oraz atrakcyjne ceny. Szczegóły znajdują się na naszej stronie www.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • King Usługi Ogólnobudowlane Szymon Królewicz »

  Działamy na rynku od 6 lat. Specjalizujemy się w budowie domów wolnostojących jak i również wielorodzinnych. Oprócz tego świadczymy usługi budowlane takie jak na przykład montaż prefabrykatów żelbetowych szczecin czy też roboty ciesielskie szczecin. Pełna oferta wraz z zakres świadczonych prac dostępna jest na naszej stronie www.

  Data dodania: 08 06 2019 · szczegóły wpisu »