Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Grupa Alpiniści sp. z o.o.


Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie usług wysokościowych, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą działalnością. Wybór naszej oferty jest wyborem specjalistycznych prac wysokościowych (warto jeszcze podkreślić, że możemy się podjąć praktycznie każdego zlecenia).

Wszelkie istotne informacje są na www. alpinisci. com. pl (a gdyby jednak czegoś nie było, czekamy na wiadomość).

Szczegóły strony www.alpinisci.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.alpinisci.com.pl:

Grupa Alpiniści sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Saczel ::: Domy kanadyjskie Katowice Kraków Częstochowa »

  Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów kanadyjskich (domy szkieletowe, z drewna), na terenie całego kraju. Należymy do grupy Saczel Częstochowa. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam budować tanio i szybko.Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe,wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych.Co w naszej ofercie budowy domu:- fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę - domy drewniane w standarcie domu pasywnego U=0,15 [W/m2K] - stan surowy- stan deweloperski- stan pod klucz a dzięki współpracy z szwedzkimi tartakami nasze drzewo stosowane do konstrukcji spełnia wszystkie normy jakościowe. Zapraszamy do budowy domu z firmą Saczel ::: Domy kanadyjskie !!!

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale przemysłowe »

  System Astron tyczy się powstawania stalowych hal. Walorami hal Astron są: osiąganie znacznej powierzchni hal bez wsporników, elastyczność w projektowaniu wnętrza (suwnice, antresole), lekka konstrukcja, możliwość rozszerzenia obiektu w przyszłości, zabezpieczenie antykorozyjne oraz świetna izolacja energii i oryginalna estetyka. Realizację hal stalowych wg systemu Astron poleca nasza agencja nieruchomości Jartom. Gwarantujemy inwestorom usatysfakcjonowanie z jakości z usług.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • APM Development Sp. z o. o. »

  Znalezienie odpowiedniego mieszkania to duże wyzwanie. Z pomocą przychodzą specjaliści z firmy APM Development. Służą profesjonalną pomocą oraz fachowym doradztwem. Kupuj mieszkanie prosto od dewelopera!

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kapitan Remont »

  Chcielibyśmy zapewnić Państwa, że jeśli chodzi o remonty wnętrz - mieszkań i domów, ale równie dobrze gruntowanie, remonty podłóg czy chociażby stolarkę - okienną i drzwiową, to jak najbardziej oferta widniejąca pod adresem KapitanRemont. pl jest godna zainteresowania. Nasza firma remontowa działa w Krakowie i okolicach, zapraszamy do kontaktu szukających profesjonalnej obsługi.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U. KUCHARSKI Maciej Kucharski »

  Domeną działalności firmy Maciej Kucharski jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie wypożyczania podnośnika koszowego. Firma zasięgiem swojego działania obejmuje teren Łodzi, posiada wykwalifikowanych pracowników, którzy gwarantują kompleksową obsługę podnośnika koszowego. Ponadto pojazd cechuje się niewielkimi gabarytami, przez co może być spokojnie wykorzystany w zatłoczonych uliczkach, czy wąskich miejscach.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • L&L Sp. z o.o. »

  Witamy na naszej stronie. Obróbka mechaniczna części maszyn dla przedsiębiorstw. Oferujemy: maszyny i urządzenia, części, obróbka mechaniczna, odlewy odkuwki, śluzy i pompy, części zamienne i urządzenia do przerobu ziarna kakaowego, części elektryczne i urządzenia dźwigowe, wyroby i konstrukcje stalowe, i inne.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • 4B Budownictwo »

  W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi inżynierskie, budowlane i alpinistyczne. Wysokie kompetencje pracowników, wieloletnie doświadczenie, praca przy użyciu nowoczesnych narzędzi oraz dobrych jakościowo produktów. Są to elementy, które pozytywnie rzutują na opinię naszej marki. Usługi świadczymy w sposób profesjonalny. Szybko reagujemy na potrzeby klienta i zawsze staramy się im sprostać w stu procentach.

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • WJ Groundwater Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce »

  Oferujemy pomoc w projektowaniu i wykonawstwie robót hydrogeologicznych. W swojej pracy nie zapominamy o tym co jest między projektem a efektem. Oferowane usługi obejmują następujące obszary: Odwodnienia i kontrola wód gruntowych, badania właściwości wód gruntowych i gruntów, rekultywacja i uzdatnianie, wiercenie studni i odwierty badawcze, monitoring i systemy pozyskiwania energii z gruntu.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inter-Plast Z.Bodziachowska-Kluza Spółka Jawna »

  Nasza oferta to handel używanymi maszynami do obróbki blach. W ofercie posiadamy używane maszyny, w pełni sprawne i gotowe do pracy. W ofercie giętarki, frezarki, tokarki, roboty spawające, wiertarki manualne, prasy krawędziowe, gilotyny. Oferujemy serwis i naprawę maszyn, prowadzimy wynajem wózków widłowych, wykonujemy usługi obróbki blach – gięcie, cięcie, spawanie, śrutowanie. Firma Inter – Plast zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • King Usługi Ogólnobudowlane Szymon Królewicz »

  Działamy na rynku od 6 lat. Specjalizujemy się w budowie domów wolnostojących jak i również wielorodzinnych. Oprócz tego świadczymy usługi budowlane takie jak na przykład montaż prefabrykatów żelbetowych szczecin czy też roboty ciesielskie szczecin. Pełna oferta wraz z zakres świadczonych prac dostępna jest na naszej stronie www.

  Data dodania: 08 06 2019 · szczegóły wpisu »