Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

King Usługi Ogólnobudowlane Szymon Królewicz


Działamy na rynku od 6 lat. Specjalizujemy się w budowie domów wolnostojących jak i również wielorodzinnych. Oprócz tego świadczymy usługi budowlane takie jak na przykład montaż prefabrykatów żelbetowych szczecin czy też roboty ciesielskie szczecin. Pełna oferta wraz z zakres świadczonych prac dostępna jest na naszej stronie www.

Szczegóły strony krolewicz.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę krolewicz.eu:

King Usługi Ogólnobudowlane Szymon Królewicz

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hale przemysłowe »

  System Astron tyczy się powstawania stalowych hal. Walorami hal Astron są: osiąganie znacznej powierzchni hal bez wsporników, elastyczność w projektowaniu wnętrza (suwnice, antresole), lekka konstrukcja, możliwość rozszerzenia obiektu w przyszłości, zabezpieczenie antykorozyjne oraz świetna izolacja energii i oryginalna estetyka. Realizację hal stalowych wg systemu Astron poleca nasza agencja nieruchomości Jartom. Gwarantujemy inwestorom usatysfakcjonowanie z jakości z usług.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • APM Development Sp. z o. o. »

  Znalezienie odpowiedniego mieszkania to duże wyzwanie. Z pomocą przychodzą specjaliści z firmy APM Development. Służą profesjonalną pomocą oraz fachowym doradztwem. Kupuj mieszkanie prosto od dewelopera!

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kapitan Remont »

  Chcielibyśmy zapewnić Państwa, że jeśli chodzi o remonty wnętrz - mieszkań i domów, ale równie dobrze gruntowanie, remonty podłóg czy chociażby stolarkę - okienną i drzwiową, to jak najbardziej oferta widniejąca pod adresem KapitanRemont. pl jest godna zainteresowania. Nasza firma remontowa działa w Krakowie i okolicach, zapraszamy do kontaktu szukających profesjonalnej obsługi.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o. »

  Bellator to firma dystrybuująca maszyny budowlane na krajowym rynku. Dysponujemy nie tylko nowymi maszynami budowlanymi, ale także wyselekcjonowanymi egzemplarzami używanymi. Dzięki temu macie Państwo szansę nawiązania naprawdę ekonomicznej współpracy. Poza tym dbamy o profesjonalny serwis maszyn budowlanych i bezpłatne doradztwo techniczne. Działalność prowadzimy od 2012 roku.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • L&L Sp. z o.o. »

  Witamy na naszej stronie. Obróbka mechaniczna części maszyn dla przedsiębiorstw. Oferujemy: maszyny i urządzenia, części, obróbka mechaniczna, odlewy odkuwki, śluzy i pompy, części zamienne i urządzenia do przerobu ziarna kakaowego, części elektryczne i urządzenia dźwigowe, wyroby i konstrukcje stalowe, i inne.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • 4B Budownictwo »

  W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi inżynierskie, budowlane i alpinistyczne. Wysokie kompetencje pracowników, wieloletnie doświadczenie, praca przy użyciu nowoczesnych narzędzi oraz dobrych jakościowo produktów. Są to elementy, które pozytywnie rzutują na opinię naszej marki. Usługi świadczymy w sposób profesjonalny. Szybko reagujemy na potrzeby klienta i zawsze staramy się im sprostać w stu procentach.

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • WJ Groundwater Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce »

  Oferujemy pomoc w projektowaniu i wykonawstwie robót hydrogeologicznych. W swojej pracy nie zapominamy o tym co jest między projektem a efektem. Oferowane usługi obejmują następujące obszary: Odwodnienia i kontrola wód gruntowych, badania właściwości wód gruntowych i gruntów, rekultywacja i uzdatnianie, wiercenie studni i odwierty badawcze, monitoring i systemy pozyskiwania energii z gruntu.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Infra Skan Usługi inżynierskie »

  Referencje jakie znajdują się na naszej stronie są dowodem, że warto nam zaufać. Oferujemy mnóstwo usług inżynierskich. Wymienimy tutaj tylko te najważniejsze (z pozostałymi możecie się zapoznać za pośrednictwem strony). Do najważniejszych prac należą: lokalizacje wycieków, osuszania budynków, badania kanalizacji oraz usługi termowizyjne.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • DAMIR »

  Specjalność firmy Damir to domy modułowe oraz obiekty handlowe i usługowe z kontenerów. Budownictwo modułowe jest obecnie coraz bardziej popularne – Damir jako producent kontenerów mieszkalnych w Polsce pomaga swoim klientom w uzyskaniu komfortowej i taniej przestrzeni do zamieszkania. Jego kontenery modułowe posiadają szerokie zastosowanie – jako domy całoroczne, domy letniskowe, kontenery handlowe, biurowe, rekreacyjne. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty firmy i jej realizacji na stornie Modulowydom. pl!

  Data dodania: 31 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurp Piana »

  Profesjonalna izolacja dachów i poddaszy nowoczesną metodą przy użyciu piany poliuretanowej. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kurp-Piana. Od wielu lat ocieplamy poddasza i dachy w budynkach nowych oraz już istniejących. Zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalnie wykonaną pracę oraz atrakcyjne ceny. Szczegóły znajdują się na naszej stronie www.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »