Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Oczyszczalnie biologiczne

Oczyszczalnie biologiczne Firma Roman & Zbigniew Eko-Instal jest specjalistą w dziedzinie przydomowych oczyszczalni ścieków i systemów kanalizacji. Firma prowadzi działalność na terenie województwa mazowieckiego. Jako autoryzowany dystrybutor liczących się na krajowym rynku firm, takich jak Poliplast, Marley czy Sotralenz, Eko-Instal zajmuje się dystrybucją przydomowych, ekologicznych oczyszczalni, systemów kanalizacji zewnętrznej, wewnętrznej i niskoszumowej, a także systemów gromadzenia i zagospodarowania wody deszczowej. Wszystkie znajdujące się w ofercie firmy produkty posiadają uznawane w Europie certyfikaty. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Klientów, Roman & Zbigniew Eko-Instal świadczy usługi doradcze w zakresie pozyskiwania dotacji na przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Szczegóły strony eko-instal.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę eko-instal.eu:

Oczyszczalnie biologiczne

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kierownik Budowy-Kraków, Wieliczka, Niepołomice, »

  Strona poświęcona tematyce nadzoru budów,pełnienie funkcji kierownika budowy;przeglądy techniczne budynków (roczne i pięcioletnie) w zakresie konstrukcyjno-budowlanym;konsultacje techniczne dotyczące optymalizacji kosztów budowy oraz doboru optymalnej technologii i odpowiednich podwykonawców;analiza kosztorysów budowlanych;odbiory techniczne mieszkań;odbiory techniczne domów jednorodzinnych; sporządzanie planów BIOZ;I usług związanych z ww. zakresem

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie zrównoważone »

  Agencja Projektowa ards architektura realizuje projekty na terenie całej Polski. Oferujemy doradztwo inwestycyjne nad powierzonymi inwestycjami. Grarantujemy profesjonalne usługi architektoniczne. Wszystkie projekty traktujemy indywidualnie znajdując najlepsze rozwiązania będące spełnieniem oczekiwań Inwestora. ards group realizuje projekty budynków zapewniamy ekspresową realizację opracowań.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe mieszkania Rzeszów »

  Powstała w 2006 roku firma DepelopRes przeprowadziła realizację projektu osiedla Zawiszy w Rzeszowie. Mieszkania na sprzedaż cechują się wysoką jakością i całkowitym bezpieczeństwem inwestycji. Posiadamy konkurencyjne ceny, a naszą specjalizacją są roboty wykończeniowe prowadzone przez profesjonalne ekipy. Gotowe mieszkania są odpowiedzią na potrzeby naszych zajętych klientów.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Firma Halstal oferuje swoim klientom hale Astron, produkowane w fabryce Dikirch w Luxemburgu. Na przestrzeni wielu lat naszą specjalnością stała się ich dystrybucja i montaż. Hale Astron projektowane są pod specjalne indywidualne zamówienia lub wedle standardowych planów.
  Oferujemy Państwu hale stalowe produkowane z wysokiej jakości stali, odpornej na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych.
  Hale systemowe są to niezwykle praktyczne konstrukcje, które świetnie sprawdzają się w przemyśle i gałęzi usług. Hale te składają się z odrębnych modułów, dzięki czemu bardzo szybki jest proces ich montażu.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eshop DachyTarasowe.Eu Markizy, Pergole,Ogrody Zimowe »

  Pracujemy z najlepszymi. Nasze produkty pochodzą od renomowanej niemieckiej firmy Weinor. Wszystkie będą slużyć Państwu latami. Markizy, Pergole, Patio, Zadaszenia, Tarasy, Ogrody zimowe, Oranżerie, Oazy ze szkła, Drzwi i okna aluminiowe.

  Wszystkie produkty są profesjonalne i najwyższej klasy. Na wymiar i dopasowane do Państwa wymagań z wieloletnią gwarancją. Dla tych, którzy cenią jakość.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Działki na Kaszubach »

  Jako firma Aitra Consulting Sp. z o. o. oferujemy Państwu przepiękne działki budowlane na terenie Kaszub. Działki mają powierzchnię 3 tysięcy m/2 i mogą być przeznaczone pod zabudowę. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą - prosimy o kontakt.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • BUD-PARTNER Wojciechowski-Nowak s.c »

  Nasz firma budowlana BUD-PARTNER posiada wieloletnie doświadczenie i bardzo wiele wzorcowo zrealizowanych przedsięwzięć budowlanych. Działamy na rynku budowlanym już 15 lat.
  Jesteśmy firmą z poznania, która zajmuje się budową domów jednorodzinnych. Zlecenia realizujemy w uzgodnionym terminie, z zachowaniem najwyższych standardów. Nasz zespół to wybitni fachowcy
  i inżynierowie. Budowa domów jest przedsięwzięciem skomplikowanym, dlatego warto korzystać z usług sprawdzonych firm świadczących usługi z tego zakresu. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie przedstawione są zdjęcia z naszych realizacji. Na pewno będą państwo zadowoleni.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma Krisbud - generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych »

  KRISBUD jest firmą budowlaną funkcjonującą w wielu obszarach branży budowlanej zajmującą się generalnym wykonawstwem dużych inwestycji budowlanych.

  Spółka KRISBUD działa w sektorze budownictwa infrastruktury miejskiej oraz sportowej. Jak również budownictwa ogólnego, mieszkaniowego, przemysłowego i drogowego.

  Istniejemy i działamy na rynku w sposób ciągły od kilkunastu lat w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 150 różnorodnych inwestycji. Obecnie nasze działania koncentrują się na budownictwie szeroko rozumianej infrastruktury miejskiej, odnowie, przebudowie przestrzeni publicznej w tym budowie obiektów sportowych i boisk. Nasze działania koncentrujemy na obszarze województw małopolskiego i śląskiego lecz możemy się pochwalić realizacjami w całej Polsce jak również poza granicami kraju.

  Nasza firma jest propagatorem budownictwa ekologicznego z gliny niewypalanej. Organizujemy szkolenia teoretyczne i praktyczne związane z budową domów z gliny. Realizujemy budowę domów z materiałów miejscowych i naturalnych jakimi są glina i słoma.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje Mennica »

  Bieżący kurs złota, sprawdź jaka jest dziś cena srebra, przyjrzyj się, co oferuje Mennica Polska i… zainwestuj! W sklepie online można nabyć m. in. : sztabki złota, złote i srebrne monety bulionowe, diamenty inwestycyjne. Złoto i srebro lokacyjne jest pewną inwstycją. Kupuj je zawsze od wiarygodnych dostawców, by zakup był bezpieczny i – najlepiej - z gwarancją odkupu, jaką daje swoim klientom Mennica.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • BRAMSEC - Serwis Bram Przemysłowych »

  Jedna z wiodących firm w regionie łódzkim, której podstawą działalności jest obsługa podmiotów w zakresie napraw bram magazynowych, szlabanów oraz bram wjazdowych. Wśród naszych klientów są sieci dystrybucyjne oraz zakłady przemysłowe, również mniejsze firmy "jednobramowe" i wspólnoty mieszkaniowe. Posiadamy magazyn części zamiennymi i kilka ekip serwisowych przyśpieszając termin realizacji zgłoszeń.

  Data dodania: 27 05 2021 · szczegóły wpisu »