Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kursy BHP

Kursy BHP Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Szkolenia BHP, kursy pierwszej pomocy, p.poż, haccp. E-learning, czyli szkolenia przez internet, samokształcenie kontrolowane. Szkolenia dla pracowników i pracodawców. Dla pracowników biurowych, administracyjnych, kadry inżynieryjno-technicznej. Zapraszamy po więcej szczegółów na naszą stronę www.kursybhp.pl Sprawdź nas!!!

Szczegóły strony kursybhp.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę kursybhp.pl:

Kursy BHP

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Makijaż permanentny Poznań »

  Firma szkoleniowa Corio z dużej ilości świadczonych kursów stylizacyjnych chciałoby zaprezentować wszystkim zainteresowanym makijaż permanentny w mieście Poznań (wielkopolska). Celem działalności centrum szkoleniowego jest przede wszystkim świadczenie najwyższej jakości usług, jak kursy kosmetyczne włączając w to piercing czy makijaż permanentny w centrum Poznania. Zapraszamy gorąco do przetestowania niesamowitej oferty szkoleń.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla urzędników »

  Gremium IDK to firma szkoleniowa, która od sześciu lat prowadzi głównie szkolenia prawne, adresowane w większości do pracowników urzędów centralnych, samorządowych i innych jednostek finansów publicznych. Na naszych seminariach i warsztatach omawiana jest najczęściej problematyka zamówień publicznych, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Ochrony Danych Osobowych, PR i promocji w urzędzie. W ramach obszaru, który określamy jako szkolenia prawne, największym zainteresowaniem cieszy się szkolenie prawa autorskie, a także prawo prasowe. Jako jedna z niewielu firm szkoleniowych w kraju prowadzimy cyklicznie szkolenie protokół dyplomatyczny i savoir vivre. Warsztaty te prowadzone są przez wybitnych specjalistów z Ministerstwa Spraw Zagranicznych odpowiedzialnych za organizację spotkań na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Przez sześć lat naszej działalności przeszkoliliśmy ponad dwa tysiące uczestników w większości urzędników urzędów centralnych i urzędów na szczeblu samorządowym.Pełna oferta naszych szkoleń zaprezentowana jest na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK Jazda »

  Pragniesz poczuć komfort i niezależność? Uwielbiasz podróżować? A może po prostu chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Zdobądź prawo jazdy kategorii B z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców JAZDA. Główne atuty naszej oferty to kursy przyspieszone (15 i 30 dniowe) oraz najtańsze we Wrocławiu godziny doszkalające. Wszystkim kursantom proponujemy skuteczny program, kursy doszkalające, poprzez współpracę z wykwalifikowanymi instruktorami i wykładowcami oraz indywidualne podejście do każdego przyszłego kierowcy. JAZDA to ośrodek mieszczący się w samym sercu strefy egzaminacyjnej, co z pewnością jest naszym ważnym walorem. Lata doświadczeń sprawiły, że bardzo dobrze poznaliśmy oczekiwania oraz wymagania osób, które do nas przychodzą. Do swojej pracy podchodzimy z życzliwością oraz determinacją. Uczymy z pasją, a wysoka jakość naszych usług sprawia, że każdy kursant ma poczucie dobrze wykonanego zadania podczas kilkudziesięciu godzin przygotowań do egzaminu. Z czasem także odkrywa on w sobie prawdziwą radość z jazdy samochodem. Prawo jazdy to nie tylko dokument. Z nami pokochasz bycie kierowcą!

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ArchiCel-szkoła rysunku architektonicznego »

  Chciałbyś zostać architektem? Zapraszamy do naszej szkoły rysunku architektonicznego- archiCel. To tutaj poznasz zasady perspektywy, tajniki kompozycji, szrafu i wielu innych. Można dołączyć do nas w każdej chwili bo my dostosujemy program specjalnie do Was. Lekcje prowadzone są maksymalnie w 8 osobowych grupach, przez co maksymalizujemy Wam przyswajaną wiedzę. Uczymy rysunku od podstaw, dlatego nie musisz posiadać zdolności rysunkowych ani żadnego wcześniejszego przygotowania plastycznego. Osoby zdające egzamin w danym roku szkolnym (klasy maturalne) mają do wykorzystania 40 godzin w miesiącu, pozostali 20 godzin. Pomimo zajęć w grupach do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Egzaminy w różnych miastach różnią się od siebie, my specjalizujemy się w tematykach egzaminów do takich miast jak: Kraków, Wrocław, Gliwice, Łódź, Opole, Kielce, Poznań, Białystok, Lublin, Rzeszów, Gdańsk. Od października 2013 otwieramy filię w Opolu i Bielsku- Białej. Zapisy trwająNaszym zadaniem jest wykształcenie w Was myśli przestrzennego patrzenia, poczucia estetyki powiązanego z zasadami konstrukcji perspektywicznej. ZAPRASZAMYul. Joselewicza 8/2142-202 Częstochowae- mail: k.j@archi-media.pltel. 34 374 33 52tel. kom. 728 738 374

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Compass Consulting - szkolenia menedżerskie »

  Biznesowe szkolenia i doradztwo biznesowe to główne zadania naszej firmy. Charakteryzujemy się wsparciem branżowym naszych klientów, realizując treningi szkoleniowe indywidualnych osób albo pakiety kursów dla firm. O wysokiej jakości przedmiotowej szkoleń świadczy grono usatysfakcjonowanych klientów oraz współpracująca z nami załoga szkoleniowa. Prezentowani trenerzy to niekwestionowani liderzy na rynku, o bogatym doświadczeniu, wykształceniu i przygotowaniu metodycznemu.
  Na naszej stronie znajdziecie państwo skatalogowane w zależności od typu szkolenia sprzedażowe i menedżerskie, HR i rozwojowe oraz inne szkolenia. Prezentacja i przemówienia przed resztą zespołu to pomysł dla dyrektorów i menadżerów. Obsługa klienta to szkolenie typowo sprzedażowe.
  Prezentowane zajęcia są w większości czasu przeznaczone na zdobyciu użytecznych nawyków w danej specjalizacji, a nie tylko na suchej wiedzy książkowej. Korzystamy w tym celu z modelowych scenek sytuacyjnych i treningów aktywizujących klientów, odpowiadające realnym sytuacjom.
  Sam się przekonaj czy warto.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • 4system Polska Spółka z.o.o. »

  Specjalizujemy się w szkoleniach i systemach e-learningowych dla pracowników. W ofercie posiadamy bogaty wybór gotowych kursów m. in. szkolenia bhp, kursy dla agentów ubezpieczeniowych (KNF), szkolenia handlowe, kursy językowe oraz kursy na zamówienie - z każdego zakresu tematycznego.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs inspektora bhp rzeszów »

  Festyny rodzinne to świetny sposób na zabicie nudy. Można się powygłupiać, potańczyć, pośpiewać, wziąć udział w przeróżnych konkursach. Dzieciaki po prostu szaleją. To również doskonała okazja na to, by zobaczyć jak wygląda profesjonalnie udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna, bo na festynach, przynajmniej tych lepszych, zawsze przeprowadzany jest kurs pierwszej pomocy. Festyny, to świetna rzecz, bo łączy przyjemne z pożytecznym. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie interenetowej.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Programowania - Akademia 108 »

  Marzysz o zawodzie programisty? Możesz spełnić to marzenie, wystarczy, że dołączysz do studentów Szkoły Programowania Akademia 108. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych Mentorów, którzy doskonale wiedzą, co jest potrzebne aby odnieść sukces w branży IT. Wszystko czego Ci trzeba to chęci do pracy - motywacja sprawi, że osiągniesz cel.

  Data dodania: 02 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • NEWLOOK’s Permanent Makeup »

  Centrum Makijażu Permanentnego NEWLOOK's to wyjątkowe miejsce w Warszawie, w którym można liczyć na profesjonalne usługi w zakresie makijażu permanentnego. Swym klientom oferuje ono między innymi makijaż oczu, brwi, ust. W ofercie posiada również microblading BRWI HandTap Brows, korektę makijażu czy jego usuwanie. Dysponuje na co dzień profesjonalnym sprzętem oraz doświadczonymi pracownikami.

  Data dodania: 19 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • ESTe-SECURA Kursy i Szkolenia BHP »

  Firma została założona na początku 1991 roku i w branży szkoleń BHP funkcjonuje już od prawie trzydziestu lat. W jej ofercie znajdują się szkolenia BHP wstępne i okresowe, które kierowane są do wielu różnych grup pracowników, a także osób na stanowiskach kierowniczych. Kursy BHP przeprowadzane przez eSTe-SECURA są albo w sali szkoleniowej tejże firmy albo na miejsc w firmie czy przedsiębiorstwie zamawiającym przeprowadzenie szkolenia. Ogromne doświadczenie i wysoki poziom szkolenia sprawiają, że jest to jedna z lepszych firm organizujących szkolenia BHP w mieście Kraków.

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »