Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Biuro Rachunkowe Piaseczno

Biuro Rachunkowe Piaseczno Strona dotyczy Biura Rachunkowego Łukasza Grochowskiego znajdującego się w podwarszawskim Piasecznie. Na stronie znajdziemy informacje dotyczące oferty biura rachunkowego, mapę dojazdu oraz informacje kontaktowe. Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski oferuje pełny zakres usług księgowych oraz kadrowych. Biuro Rachunkowe obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Biuro Rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. W ofercie Biura znajduje się również usługa odliczenia podatku od towarów i usług od niektórych materiałów związanych z remontem oraz budownictwem mieszkaniowym. Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski obsługuje swoich klientów na terenie całego powiatu piaseczyńskiego oraz Warszawy i okolic. Biuro Rachunkowe świadczy pomoc przy zakładaniu nowych firm. W przypadku podpisania umowy na obsługę księgową lub kadrową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oferowana jest bezpłatnie.

Szczegóły strony www.rachunkowe-piaseczno.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.rachunkowe-piaseczno.pl:

Biuro Rachunkowe Piaseczno

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe Łódź ? firma Paragraf to najwyższa jakość świadczonych usług rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe Łódź to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem i wiedzą z zakresu rachunkowości, co potwierdza certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów. Nasi specjaliści służą radą oraz wskazówkami mającymi na celu optymalizację obciążeń podatkowych Państwa firmy. Zapraszamy na stronę www firmy Paragraf, gdzie mogą Państwo poznać pełną ofertę firmy.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Lifo ? biuro rachunkowe z Rzeszowa oferuje kompleksowe usługi obejmujące m.in.: prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, czy rejestrów VAT. Zapewnia przedsiębiorstwom pełną księgowość, w tym rozliczenia zgodnie z zapisami karty podatkowej i imiennych kart wynagrodzenia. Biuro uzyskało Licencję Ministra Finansów pozwalająca na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, potwierdzającą profesjonalizm pracowników i zachowanie najwyższych standardów.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "Deklar" Gliwice »

  Biuro Rachunkowe DEKLAR Gliwice - tanio, a zarazem z wielką troską o klienta - świadczy usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm ? osób fizycznych oraz prawnych. Oferujemy kompleksową obsługę księgową rozliczeń podatkowych w zakresie ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczeń ZUS, rozliczeń kadrowo-płacowych. Działamy na terenie Gliwic, powiatu gliwickiego oraz Zabrza. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Łódź. Inwentaryzacja. »

  Prawidłowe, można nawet stwierdzić - najbardziej efektywne - prowadzenie spółki czy firmy jednoosobowej ma w dzisiejszych czasach wiele wspólnego z dobrym obiegiem dokumentów i ogólnym porządkiem w dokumentacji firmy. Można oczywiście starać się zająć tym zagadnieniem całkowicie samodzielnie ale w dzisiejszych czasach chyba nie ma już w ogóle sensu z uwagi na nadmiar obowiązków w które muszą się angażować właściciele firm czy też członkowie zarządów. Praktycznym rozwiązaniem zaistniałej sytuacji staje się więc skorzystanie z dostępnych ofert outsourcingu księgowego. Gdy przychodzi koniec roku pojawia się potrzeba i obowiązek wykonania w firmie inwentaryzacji. Oczywiście można do tego zatrudnić na umowę o pracę specjalistycznych pracowników ale dużo bezpieczniej, szybciej i najczęściej taniej jest wynajęcie firmy która za nas wykona ten obowiązek.
  Poszukując odpowiedzialnego partnera dla usług rachunkowych warto wziąć pod uwagę księgowość w mieście Łódź ponieważ tam właśnie usługi te są najczęściej tańsze niż w innych miastach kraju. Profesjonalne usługi rachunkowe muszą stać na najwyższym poziomie - potrzebny jest więc też często outsourcing kadr dzięki któremu możemy zrezygnować z nie zawsze mającego coś do zrobienia - działu HR.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Usług Księgowych Abacus | Warszawa »

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi księgowo-finansowe, kadrowo-płacowe, udziela profesjonalnych porad i konsultacji księgowych z zakresu zakładania oraz prowadzenia firm. Ponadto udostępniamy własny adres na cele rejestracyjne i świadczymy inne usługi z zakresu wirtualnego biura. W ramach usług marketingowych projektujemy strony internetowe i inne elementy identyfikacji wizualnej firmy. Działamy na terenie Warszawy i okolic.
  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www. biuroabacus. pl

  Zapraszamy do współpracy z nami!

  Data dodania: 26 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Dankomp z Warszawy oferuje fachowe usługi księgowe przeznaczone przede wszystkim dla firm. Obsługujemy także osoby prywatne - na przykład przy wypełnianiu PITów. Działamy na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego - zapraszamy do naszego biura na ulicy Nowodworskiej 27A. Dziś liczy się profesjonalizm i pewność usług - to zapewniamy prowadząc Pańtwa księgi rachunkowe, handlowe, sprawy kadrowe i płacowe oraz inne sprawy związane z działalnością firmy. Dojeżdżamy do Klientów. Dokumenty odbieramy osobiście. Obsługujemy ponad 100 firm, z których wiele od dawna korzysta z zadowoleniem z naszych usług. Zawsze służymy poradą i pomagamy w codziennych problemach. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Tel: (22) 614-97-65. Zapraszamy i czekamy!

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, księgowość Kraków - AniaFinanse »

  Już dziś zapoznaj się z szeroką ofertą z zakresu księgowości w biurze rachunkowym Anny Smaluch w Krakowie. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów uruchomiliśmy usługę księgowości online, aby każdy przedsiębiorca mógł skorzystać z naszych usług, niezależnie od lokalizacji.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • EDG - ceny transferowe, biuro rachunkowe Poznań »

  W EDG specjaliści z dziedziny księgowości i rachunkowości zajmą się obsługą księgową Waszej firmy. Wśród usług, np. ceny transferowe, prowadzenie dokumentacji podatkowej, audyt finansowy i badanie sprawozdań. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce http://www.globalplus.pl/ »

  Biuro rachunkowe Kielce Global Plus. http://www. globalplus. pl/ Kalkulator działalności gospodarczej na stronie internetowej. Księgowy. Książka przychodów i rozchodów, ryczałt, kadry, ZUS, podatki. Księgowość Kielce. Prowadzenie rachunkowości podatek dochodowy od osób fizycznych, zryczałtowany podatek od przychodów ewidencjonowanych, podatek VAT. Kalkulator zasiłku chorobowego. Kalkulator eksploatacji samochodu. Kalkulator wynagrodzeń. Kalkulator ZUS plus. Pliki do pobrania. Dokumenty kadrowe, BHP, płacowe, podatkowe.

  Data dodania: 01 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • JB SOLUTIONS Sp. z o.o. »

  Firma JB Solutions specjalizuje się w prowadzeniu szeroko pojętej księgowości małych i średnich przedsiębiorstw. W ofercie JB Solutions znajduje się również doradztwo podatkowe, biznesowe oraz obsługa prawna. Biura rachunkowe zlokalizowane są stacjonarnie w Gdańsku, Warszawie, Krakowie oraz Londynie. Ponadto z usług firmy można skorzystać online poprzez stronę internetową.  

  Data dodania: 03 03 2021 · szczegóły wpisu »