Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Biuro Rachunkowe Piaseczno

Biuro Rachunkowe Piaseczno Strona dotyczy Biura Rachunkowego Łukasza Grochowskiego znajdującego się w podwarszawskim Piasecznie. Na stronie znajdziemy informacje dotyczące oferty biura rachunkowego, mapę dojazdu oraz informacje kontaktowe. Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski oferuje pełny zakres usług księgowych oraz kadrowych. Biuro Rachunkowe obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Biuro Rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. W ofercie Biura znajduje się również usługa odliczenia podatku od towarów i usług od niektórych materiałów związanych z remontem oraz budownictwem mieszkaniowym. Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski obsługuje swoich klientów na terenie całego powiatu piaseczyńskiego oraz Warszawy i okolic. Biuro Rachunkowe świadczy pomoc przy zakładaniu nowych firm. W przypadku podpisania umowy na obsługę księgową lub kadrową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oferowana jest bezpłatnie.

Szczegóły strony www.rachunkowe-piaseczno.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.rachunkowe-piaseczno.pl:

Biuro Rachunkowe Piaseczno

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Częstochowa »

  Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie profesjonalnych usług w zakresie kompleksowej obsługi rachunkowo-księgowej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Poza pakietem usług o charakterze finansowym oferujemy naszym klientom doradztwo finansowe i podatkowe. Polskie przepisy podatkowe są niejednoznaczne i mało precyzyjne, a ich interpretacje często sprzeczne. Prawo zmienia się z dnia na dzień. Dzięki naszej firmie możesz mieć zawsze pewność, że stosujesz najbezpieczniejsze i najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania bazujące na aktualnych przepisach. Współpracujemy z firmami z różnych branż: produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi, dostosowując nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszymi dewizami są terminowość, uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo oraz poufność informacji na każdym etapie współpracy. U nas: biuro księgowe Częstochowa. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz z naszym cennikiem.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria doradztwa podatkowego Irena Grządziel »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Irena Grządziel Doradca Podatkowy Wpis nr 03446 z siedzibą w Pszczynie rozpoczęła swoją działalność ( pierwotna nazwa Biuro Rachunkowe) 01 lutego 1991 roku. Powstałe biuro rachunkowe było jednym z pierwszym, na terenie Pszczyny samodzielnym podmiotem gospodarczym świadczącym usługi księgowe. W początkowym swojej działalności kancelaria funkcjonowała jako firma rodzinna z swoimi długimi tradycjami. Przyjęta koncepcja funkcjonowania firmy już w początkowym etapie jej działania pozwoliła skoncentrować swoje działania na wysokiej jakości oferowanych usług podstawowych, oraz rozwoju usług towarzyszących.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro Rachunkowe DOMINUS umieszczone w mieście Poznań pełni obszerny wachlarz funkcji w prowadzeniu rachunkowości oraz obsłudze personalnej. DOMINUS cechują bardzo dobre doświadczenia oraz profesjonalizm oferowanych zleceń, dlatego, że w branży biur rachunkowych jesteśmy już od 11 lat. Wciągu tych lat wzmocniliśmy jakość naszych prac, wszystko po to by nasz Klient był zadowolony z wykonanej przez nas pracy. Nasze usługi realizujemy na terenie województwa Wielkopolskiego.Nasza kancelaria podatkowa świadczy działania w zakresie usług rachunkowych m. in. prowadzenie ewidencji VAT; obsługi personalnej m. in. prowadzenie dokumentacji w sprawach pracowniczych oraz działaności przędsiębirostwa m. in. sporządzanie wniosków kredytowych. Jakiekolwiek usługi przeprowadzamy z ogromną sumiennością, skutkiem tego firmowe finanse znajdą się w godziwych rękach.Biuro Rachunkowe PoznańKancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości DOMINUSul. św. Marcin 73/7b61-001 Poznańtel. kom. 790 824 163e-mail: kdpirdominus@biuropodatkowe.orghttp://www.biuropodatkowe.org

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Starachowice »

  Biuro rachunkowe KORYFEUSZ specjalizuje się w świadczeniu usług małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Biuro rachunkowe Kielce prowadzi usługowo księgi rachunkowe oraz księgowość uproszczoną. Służymy pomocą w doborze najlepszej formy opodatkowania.
  Możemy pomóc przy sporządzaniu biznes planu i wniosków o dotacje zarówno o dotacje unijne jak i z urzędu pracy. Udzielamy porad z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego, cywilnego i prawa pracy. Księgowa Kielce doradzi naszym klientom jak założyć działalność gospodarczą, jaką wybrać formę opodatkowania, żeby płacić jak najniższe podatki, jak uniknąć pułapek podatkowych i jak bezpiecznie poruszać się w naszej rzeczywistości gospodarczej.
  Jeśli masz takie lub jeszcze inne trudności to zapraszamy do nas, a my postaramy się podołać zadaniom, które nam przekażesz. Księgowa Skarżysko załatwi wszelkie formalności związane z Twoją działalnością. Podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszej usługi da możliwość osobie prowadzącej działalność na spokojne zajęcie się swoją firmą. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PKR Rzeszów »

  Rzetelne biuro rachunkowe stanowi dziś podporę istnienia przedsiębiorstwa. Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa Rzeszów została stworzona, żeby asystować przedsiębiorcom na tym terenie. Świadczymy usługi ewidencjonowania ksiąg handlowych, a także specjalistyczne doradztwo dla początkujących. Prosperujemy na obszarze Rzeszowa i okolic. Na stronie www PKR znajdują się też niezbędne informacje księgowe.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Perfect Plus biuro rachunkowe w Łodzi oferuje usługi kadrowe, księgowe i płacowe. Oferta dla osób fizycznych i firm. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę firm i osób fizycznych. Wyróżnia nas oddanie sprawom klienta, kreatywne podejście, terminowość i dokładność. Przekonajcie się Państwo o tym odwiedzając nasze biuro i stając się naszymi klientami. Perfect Plus funkcjonuje od 1994 roku. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie w oparciu o wymogi ustawy o rachunkowości, rozporządzeń Ministra Finansów. Nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Kompleksowo obsługujemy firmy pod względem kadrowo-księgowo-płacowym. Zajmujemy się obecnie obsługą wielu firm polskich oraz firm z kapitałem zagranicznym. Obsługujemy spółki cewilne, spółki prawa handlowego, osoby fizyczne.
  Prowadzimy księgi przchodów i rozchodów, ewidencje ryczałtu, księgi rachunkowe spółek i osób fizycznych, obsługę kadrowo-płacową.

  sporządzamy umowy o pracę, zlecenia, dzieła - na podstawie uzyskanych informacji,
  sporządzamy listy płac, rachunki do umów cywilnoprawnych,
  prowadzimy dokumentację rejestracyjną pracowników i zleceniobiorców (ZUS),
  prowadzimy imienne karty przychodów pracownika,
  prowadzimy ewidencje urlopów pracowników, dokumentacje zwolnień od pracy (płatnych i niepłatnych),
  prowadzimy ewidencje świadczeń z ubezpieczenia społecznego, zdrowotnego,
  sporządzamy dokumentacje obrachunkowe do list płac (deklaracje na potrzeby ZUS, deklaracje dla potrzeb urzędów skarbowych: PIT 4R, PIT 8A),
  sporządzamy zeznania roczne pracowników PIT 11, PIT 8B, PIT 40,
  sporządzamy zaświadczenia o wynagrodzeniu i zatrudnieniu dla pracowników (na żądanie),
  przygotowujemy gotówkowe dowody wpłat lub przelewy do ZUS

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Solo Waskiel »

  Firma Solo Księgowość od 10 lat realizuje usługi w dziedzinie rachunkowości. Spółka trudni się całkowitą rachunkowością firm. O zadowolenie klientów dba profesjonalny zespół. Prowadzi on przychody i rozchody działalności. Siedziba znajduje się w Białymstoku. Aby powierzyć swoje rachunki w ręce profesjonalistów należy kliknąć na stronę www. solo. waskiel. pl lub zadzwonić na 85 662 33 26. Biuro Solo, AL. 1000LECIA P. P. 4 POK 336

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Taxout »

  Konsulting/usługi biznesowe

  - Wirtualne Biuro (w Gdyni i Warszawie) ? najem wirtualnego biura to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują adresu do rejestracji firmy, a z różnych względów nie chcą rejestrować jej pod adresem zamieszkania, czy też wynajmować lokalu. Wybierając jeden z naszych korzystnych pakietów zyskają Państwo możliwość rejestracji swojej firmy pod naszym adresem (Gdynia, ul. Starowiejska 41-43 lub Warszawa, ul. Obrzeżna 5), zajmiemy się także obsługą poczty przychodzącej.

  - Sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością ? jeśli zastanawiają się Państwo nad otworzeniem nowej firmy ? zapraszamy! Nasze spółki są w pełni zarejestrowane i gotowe do działania (posiadają numer KRS, NIP, REGON, pełne PKD przewidziane prawem dla spółek z o. o., są także zarejestrowane do VAT i VAT-UE) dzięki czemu nie muszą Państwo czekać 3-8 tygodni na to, by rozpocząć działalność.

  - Zakładanie spółek z o. o., spółek komandytowych ? przygotowanie niezbędnych wniosków do KRS, ZUS, US, GUS

  - Przygotowywanie wniosków do KRS, US, ZUS, GUS ? niezbędne procedury po wprowadzeniu zmian w spółkach (jak zmiana nazwy, siedziby, udziałowców, składu Zarządu, sposobu reprezentacji itp. )

  - Przekształcenia ? zajmiemy się dla Państwa żmudnymi procesami przekształceniowymi spółek, jak i działalności gospodarczej w spółkę.

  - Księgowość i kadry

  Oszczędzimy Państwa czas i energię! Rabaty przy łączeniu usług!

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Grażyna Domachowska Rokietnica »

  Biuro rachunkowe świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm, jak również osób prywatnych. Ponadto zajmujemy się usługami w dziedzinie grafologii czyli analizy autentyczności pisma ręcznego i podpisów. Kolejnym segmentem naszej oferty jest pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje Unijne - na rozpoczęcie działalności gospodarczej (efs, fundusz pracy, pfron), na refundację stanowiska pracy dla pracodawców oraz szkoleń (kfs) dla pracodawców oraz pracowników.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Potrzebujesz pomocy w dziedzinie podatkowej lub księgowości? Biuro rachunkowe GDG Biznes w Bydgoszczy oferuje swoje usługi. Prowadzimy również księgi rachunkowe oraz sporządzamy deklaracje rozliczeniowe do ZUS. Sprawdź ofertę i skorzystaj z usług.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »