Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Arka Global Sp. z o.o.


Strona arkaglobal. pl oferuje szeroki wachlarz odzieży ochronnej. Na ich stronie możemy znaleźć między innymi odzież ochronną, ochronę głowy, rąk, oczu, słuchu czy nawet ochronę dróg oddechowych. Oprócz tego oferują także maseczki ochronne które w tych czasach są dla nas tak ważne jak klucze od domu czy samochodu. Największą zaletą sklepu jest odpowiednia cena względem jakości.

Szczegóły strony arkaglobal.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę arkaglobal.pl:

Arka Global Sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BHP w Twojej firmie! »

  Firma BHP KONKRET zajmuje się profesjonalną obsługą firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zadowolony pracownik to lepszy pracownik, dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo w czasie pracy oraz uzupełniać wiedzę z zakresu bhp, ppoż, a także pomocy przedmedycznej. W naszej naturze leży wychodzenie naprzeciw potrzeb klienta. Dlatego każdy nasz usługobiorca traktowany jest indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!Nasze motto:Solidnie, bezpiecznie, na czas.i TANIO :)

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Attyka - szkolenia kolejarzy »

  Attyka to spółka, która została stworzona w 1997 roku. Od początku swej działalności nasza firma oferuje szkolenia kolejarzy (okresowe) oraz kursy kwalifikacyjne związane z bezpieczeństwem ruchu kolejowego. Organizowane przez nas szkolenia dla kolejarzy przeznaczone są m.in. dla drużyn trakcyjnych i manewrowych, dyżurnych ruchu, nastawniczych i rewidentów taboru. Naszymi wykładowcami są osoby o dużych kwalifikacjach i długoletnim doświadczeniu w dziedzinie kolejnictwa. Dzięki temu kursanci szybko i gruntownie opanowują umiejętności nieodzowne do wykonywania funkcji związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego. Specjalnością naszej firmy są również badania techniczne i naprawa lokomotyw.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Gorzów »

  Szkolenia w Gorzowie Wlkp pokazujące obsługę podestów ruchomych albo również kursy na wózek widłowy to część z zakresu szkoleń BHP Komplex. Kontrola PIP nakłada dane nakazy. Czasem ich wprowadzanie może stwarzać problemy. Z takimi sprawami można się tutaj pojawiać. Wsparcie doradcze jest naprawdę znakomite i wszechstronne. Firmy, które chcą dowiedzieć się jakie jest ryzyko grup zawodowych, jakie mają u siebie, uzyskają potrzebne informacje. Instruktorzy z BHP Komplex doskonale znają regulacje dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Ze względu na znakomitej jakości kursy BHP i profesjonalną obsługę wszelkie spółki z Gorzowa Wielkopolskiego korzystają z tej oferty usług. BHP Komplex to szkolenia o wadze profilaktycznej. Proponujący je instruktorzy przypominają nam o ochronie własnego zdrowia. Bez zastrzeżeń zapewniona przez BHP Komplex profilaktyka, zapobiega niepożądanym zdarzeniom losowym.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurtyny dymowe »

  Bezpieczeństwo przeciwpożarowe przy udziale najnowszych technologii jest możliwe w Polsce przy udziale rodzimych firm. Usługi takie są niezbędne w każdej hali, magazynie, siedzibie firmy. Warto o tym pamiętać nie tylko przy kontroli przeciwpożarowej.
  Firma ROLAB przewodzi w technologii kurtyn dymowych i przeciwpożarowych, dostarczając swym klientom innowacyjne i efektywne rozwiązania problemów związanych z kontrolą dymu i ognia.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP-NOS Warszawa - Nadzór Obsługa Szkolenia BHP »

  BHP Nadzór Obsługa Szkolenia - Warszawa - Anna Radzio, Bernard Radzio.

  W branży BHP działamy już od 1997 roku.

  Świadczymy szeroki zakres usług w zakresie BHP: szkolenia, obsługa/nadzór firm w zakresie BHP, konsulting/doradztwo w zakresie ergonomii oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, e-learning BHP.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom kompletną obsługę BHP. Wszystkie usługi realizujemy u klienta w firmie lub zakładzie pracy.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług BHP firmy BHP-NOS.

  Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń BHP dla wszystkich rodzai stanowisk:
  * administracyjno-biurowych;
  * pracodawców i osob kierujących pracownikami (kierownicy, mistrzowie i brygadziści);
  * pracowników inżynieryjno-technicznych, (technolodzy i organizatorzy produkcji, projektanci, konstruktorzy maszyn i innych urządzeń technicznych);
  * pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych;

  Działamy na terenie:Warszawa (Ursus, Włochy, Ochota, Wola,, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ursynów), Pruszków, Piastów, Grodzisk Maz., Ożarów Maz., Raszyn, Janki, Nadarzyn.

  Zapraszamy do współpracy.
  Z nami pracujesz bezpiecznie !

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp online »

  Misją każdej przedsiębiorstwa, które umożliwia pracownikom konstytucja to bezpieczeństwo oraz higiena w miejscu roboty. Pracodawca poprzez zapobiegawcze instruktaże z pola bhp przeprowadza jeden z ważniejszych cząstki bezpieczeństwa. Zabezpieczenia fizyczne machin nie gwarantuje bezpieczeństwa dlatego że pracobiorca bez informacji nie potrafi spożytkować osłon. Pierwsze ćwiczenia wstępne pracownika dzieli się na instruktaż ogólne które są omawiane właściwości bezpieczeństwa również przepisu, nauka instruktażowe to warsztaty na posadzie wytwórczości na jakim będzie pracował. Trening okresowe bhp owo nauczanie na którym pracownik koryguje plus umacnia informację bhp

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bardzo profesjonalna hurtownia bhp ostrowiec »

  W większości przypadków bardzo pewne stało się to, że każda firma potrzebuje odpowiednich ubrań roboczych, jak również akcesoriów do ciężkiej pracy. Przy stabilnym działaniu należy prawidłową mieć odzież aby dawać radę w każdej sytuacji.

  Każdy zakład powinien posiadać zestawy ppoż, oraz ochronę przeciwpożarową. Hurtownia bhp ostrowiec, to pewność oraz zadowolenie wszystkich Klientów bez względu na wykonywaną branże. Producent odzieży roboczej z województwa Świętokrzyskiego dominuje na całym rynku odzieży pracowniczej.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Wrocław »

  Posiadamy uprawienia do przeprowadzania auditów wewnętrznych "Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną. Nasz firma zrzesza specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa pożarowego na województwa: Dolnego Śląska, Opolskiego i Mazowieckiego, natomiast nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne.

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • BHP & FIRE Protection »

  Jeżeli szukasz kompleksowej pomocy z zakresu wdrażania przepisów przeciwpożarowych lub bezpieczeństwa i higieny pracy to koniecznie odwiedź naszą stroną. Oferujemy kompleksową obsługę (szkolenie, doradztwo, wdrożenie oraz monitoring) z zakresu BHP i PPOŻ zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lex Labor BHP Opole »

  Lex Labor to firma z wieloletnim stażem. Od długiego czasu działamy na terenie województwa Opolskiego i województw przyległych. Świadczymy usługi dla biznesu jak i zwykłych konsumentów.
  Podstawą naszej działalności jest BHP. Organizujemy szkolenia bhp opole, kursy pierwszej pomocy, monitorujemy przepisy prawa, nadzorujemy firmy i wdrażamy rozwiązania mające na celu poprawić bezpieczeństwo i efektywność pracy u naszych klientów.

  Data dodania: 05 09 2017 · szczegóły wpisu »