Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Grodzisk-ksiegowosc.pl


Kadry i płace Grodzisk Mazowiecki to usługa świadczona przez biuro rachunkowe Piotr Krysztofiak. Kadry i płace obsługujemy zarówno na potrzeby niewielkich firm, jak i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, każdorazowo dopasowując zakres świadczonych usług do konkretnej sytuacji kadrowej danego przedsiębiorstwa. Ponadto zajmujemy się obsługą księgowości firm.

Szczegóły strony www.grodzisk-ksiegowosc.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.grodzisk-ksiegowosc.pl:

Grodzisk-ksiegowosc.pl

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MBM Office biuro rachunkowe Kraków »

  Jeżeli chcesz powierzyć księgowość oraz obsługę dokumentacji gospodarczej swojej firmy profesjonalistom - wybierz biuro rachunkowe MBM Office. Księgowi z tego biura rachunkowego posiadają doświadczenie w obsłudze firm z Polski i z zagranicy. Wysoki poziom ich kompetencji potwierdzony został certyfikatami wydanymi przez Ministerstwo Finansów RP. A o pełnej odpowiedzialności za efekty ich pracy - zarówno w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych jak i doradztwa gospodarczego - świadczy fakt, że posiadają wykupione ubezpieczenie OC.Dzięki dobrej znajomości prawa pracownicy biura rachunkowego MBM office często doradzają klientom już w momencie zakładania firmy - proponują najbardziej korzystne rozwiązania podatkowe, kadrowe i ekonomiczne. Dzięki dobrej współpracy z wieloma firmami biuro rachunkowe zapewnia także pomoc w wypełnianiu wszelkich zobowiązań powiązanych z prowadzeniem dokumentacji, rachunkowości oraz kadr i płac - na przykład w organizowaniu szkoleń bhp czy przygotowywaniu analiz finansowych na potrzeby kredytu. Oprócz standardowych usług jak prowadzanie księgowości MBM Office zapewnia także pomoc w zmniejszaniu obciążeń fiskalnych oraz zarządzanie należnościami, w tym optymalizacje kosztów kredytu. Prowadząc kompleksową obsługę firm księgowi z krakowskiego biura bardzo często proponują klientom indywidualnie przygotowany cennik usług księgowych, który uwzględnia m.in. rodzaj wykonywanej działalności gospodarczej, formę prawną, ilość zatrudnionych pracowników oraz rodzaj ewidencji księgowej.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-MKM.pl »

  MKM z Krakowa to profesjonalne biuro rachunkowe. Dla naszych klientów rzetelnie prowadzimy księgowość, a także obsługę kadr i płac. W naszym zespole pracują doskonale przygotowani pracownicy, którzy posiadają niezbędne kursy. Nasza kadra systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. Współpracujemy też z kancelarią biegłych rewidentów oraz z najlepszymi doradcami. Komfort naszych klientów jest dla nas bardzo ważny, dlatego przyjmujemy na siebie ciężar kontaktów z urzędami. Dbamy o to, aby przepływ informacji był możliwie sprawny, dlatego też dużą cześć dokumentacji wysyłamy klientom drogą elektroniczną. Nasza oferta to przede wszystkim obsługa ksiąg podatkowych w myśl ustawy o rachunkowości. Ponadto prowadzimy rejestry VAT, sporządzamy deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe i sprawozdania statystyczne. W naszej kancelarii prowadzimy także doradztwo podatkowe w zakresie prowadzenia firm. Reprezentujemy też klientów przed urzędami. W ofercie udostępniamy pełną obsługę kadr i płac. Tworzymy listy wynagrodzeń oraz wykonujemy rozliczenia z ZUS. Prowadzimy akta pracownicze i wysyłamy pracowników na stosowne badania. Radzimy też klientom w różnych sprawach związanych z kodeksem pracy - pozostałe informacje.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Firma Gradatim oferuje fachowe i rzetelne usługi z zakresu obsługi księgowej, kadrowej i płacowej. Zajmujemy się konsultingiem biznesowym. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom zapewniamy indywidualne podejście do każdego z nich. Oferujemy także doradztwo w zakresie prawa pracy oraz zmian w nim zachodzących.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki »

  LuxBiuro oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania, dążące do usprawnienia ich funkcjonowania. Oferuje w szczególności profesjonalne usługi księgowe oraz pełną obsługę biurową, a także inne. Są wśród nich między innymi: wynajęcie sali konferencyjnej, sprzedaż gotowych spółek z o.o., archiwizacja, wynajem pokoi biurowych na godziny, prestiżowy adres firmy w Warszawie, a także obsługę sekretariatu. Cały zakres świadczonych usług znajduje się na stronie internetowej firmy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "Deklar" Gliwice »

  Biuro Rachunkowe DEKLAR Gliwice - tanio, a zarazem z wielką troską o klienta - świadczy usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm ? osób fizycznych oraz prawnych. Oferujemy kompleksową obsługę księgową rozliczeń podatkowych w zakresie ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczeń ZUS, rozliczeń kadrowo-płacowych. Działamy na terenie Gliwic, powiatu gliwickiego oraz Zabrza. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing »

  Czy outsourcing może być odpowiednim planem na pomniejszenie kosztów w firmie? Czy obcej firmie da się ufać na tyle ażeby zlecić jej prowadzenie czasem bardzo delikatnych oddziałów? Mimo pojawiających się kwestii outsourcing It ma coraz sporą renomę co świadczy o tym że decyzja o korzystaniu z tego rodzaju usług jest opłacalne. Angażowanie fachowców w firmie nie koniecznie się opłaca, a nierzadko okazuje się całkowicie niemożliwe bo koszty są nie do przyjęcia. Zdecydowanie korzystniej jest zlecenie usługi firmie która ma na etatach specjalistów i ponosić koszty tylko za wykonanie usługi nie przejmując się kosztami zatrudnienia fachowców. Bynajmniej, o ile korzystanie z usług księgowych nie stwarza niemal żadnych wątpliwości to zlecenie usług marketingowych już tak. Istotne jest żeby dobrze wybrać firmę zajmującą się usługami outsourcingowymi i zawrzeć z nią właściwie przygotowaną umowę o współpracy, która zabezpieczy nasze interesy. Zapraszamy do naszego serwisu zainteresowanych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o temacie outsourcingu, jakim sposobem to działa, jak szukać firm wykonujących tego rodzaju usługi i na dużo interesujących tematów odnoszących się do usług dla firm.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe - Business-Care »

  Usługi księgowe i obsługa prawna oferowane przez firmę Business-Care dostarczane są przez profesjonalistów, którzy dokładnie wiedza jak wypromować Twoją firmę w internecie, oferując także wsparcie IT. Dołącz do zadowolonych klientów i przekonaj się sam o jakości usług firmy Business Care.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • AZAS Biegli Rewidenci Sp. z o.o. »

  Jesteśmy biurem rachunkowym z Olsztyna, które zaprasza do siebie wszystkich tych, którzy szukają najlepszych księgowych. Dlaczego warto wybrać nas? Ponieważ charakteryzujemy się nowoczesnym podejściem do swoich klientów, a także dużym rozeznaniem w aktualnej sytuacji podatkowej. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie dowiecie się o nas więcej informacji.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Quaestus »

  Usługi księgowe Modlińska to kompleksowa oferta z zakresu księgowości. Podatkowa książka przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe, kadry i płace, ZUS, a nawet reprezentacja firmy w trakcie kontroli podatkowej – wszystko to zapewnia Ci profesjonalny zespół księgowych. Zapoznaj się z ofertą na ks-quaestus. pl.

  Data dodania: 20 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Katarzyna Bartosiak »

  Księgowość Warszawa sprawia Ci problem i zastanawiasz się nad tym, komu można zaufać? W takiej sytuacji mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Mówiąc wprost — chodzi o możliwie szybkie zapoznanie się ze stroną naszej działalności.
  Jeżeli wybierzesz naszą pomoc, wybierzesz połączenie wiedzy i doświadczenia (a co by nie mówić, doświadczenie jest w pewnych sytuacjach bezcenne).

  Data dodania: 19 09 2019 · szczegóły wpisu »