Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Biuro rachunkowe Kielce

Biuro rachunkowe Kielce Bilans-Servis sp. z o.o. jest kieleckim biurem rachunkowym, zatrudniającym tylko wykwalifikowanych i doświadczonych doradców podatkowych i księgowych.
Dzięki temu oferowane przez biuro rachunkowe usługi księgowe i rachunkowe, doradztwo podatkowe oraz audyt są wykonywane profesjonalnie.
Serdecznie zapraszamy - http://bilans-servis.com.pl.

Szczegóły strony bilans-servis.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę bilans-servis.com.pl:

Biuro rachunkowe Kielce

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zwrot Podatku »

  Szybki, maksymalnie wysoki i 100% pewny zwrot podatku z Anglii. Takze CIS, self-employed i limited companies. W przeciwieństwie do innych firm oferujących zwrot podatku z Wielkiej Brytanii nie jesteśmy ani pośrednikami, ani amatorami. Jesteśmy specjalistami w zakresie brytyjskiego prawa podatkowego, masz wiec gwarancje, ze powierzasz swoje pieniądze najlepszym.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Fachowa kancelaria podatkowa z Poznania prowadzi księgi rachunkowe przedsiębiorstw operujących we wszelkich dziedzinach gospodarki. Założyciel kancelarii, Ryszard Błaszyk jest pionierem lokalnego doradztwa podatkowego oraz niegdysiejszym członkiem Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ds.Doradztwa Podatkowego. Długoletnie doświadczenie specjalisty zaprocentowało przy wyborze rzetelnych współpracowników w realizacji zleceń typu obsługa kadrowo-płacowa Poznań. Rzetelne usługi podatkowe decydują o ugruntowanej czołowej pozycji Kancelarii Podatkowej Ryszard Błaszyk na niepewnym krajowym rynku podatkowym. Godne polecenia biuro rachunkowe Poznań gwarantuje zapewnienie dyskrecji oraz tajność powierzonych informacji. Deklaracje celne Intrastat oraz zeznania podatkowe wypełnione zgodnie z przyjętymi standardami i specjalistyczne doradztwo gospodarcze dla firm to wyróżniki biura rachunkowego z Poznania.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bytom »

  Biuro rachunkowe Profit funkcjonuje już od ponad 10 lat na rynku usług księgowych. Biuro mieści się w śródmieściu Bytomia przy ulicy Witczaka 9 obok supermarketu Biedronka. W tym roku planujemy otworzyć oddział z lokalizacją w Tarnowskich Górach. W zakres świadczonych przez nasze biuro usług wchodzą: pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, prowadzenie ksiąg rachunkowych, analizy ekonomiczne, prowadzenie ewidencji kadrowo-płacowej, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i urzędem skarbowym, sprawozdawczość do Wojewódzkiego Urzędu Statystycznego, prowadzenie ewidencji wspólnot mieszkaniowych. Biuro prowadzi swoją działalność w oparciu o Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów uprawniające do odpłatnego prowadzenia działalności w zakresie księgowości. Ponadto biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Stworzona przez nas propozycja należy do całościowych, obejmując takie elementy, jak: rachunkowość, podatki, kadry, płace oraz ZUS. Kierujemy usługami o najwyższych standardach, stąd oddając nam zbiór dokumentów firmy nie musicie się Państwo niczego bać. Biuro Rachunkowe Bilans posiada wieloletnie doświadczenie. Nasza propozycja zawiera takie aspekty jak między innymi: kadry i płace.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin - EPA Omnia »

  EPA Omnia sp. z o. o. to część silnie ugruntowanej na rynku grupy EPA. Łączymy nowoczesność z wieloletnimi tradycjami oraz doświadczeniem. Ludzie tworzący naszą grupę to wysoko wykwalifikowani specjaliści, których celem jest nieustanny rozwój swoich umiejętności, a tym samym oferty kierowanej do Klientów w Szczecinie oraz całym kraju. EPA Omnia to podmiot zajmujący się szeroko rozumianą obsługą biznesu.
  Oferujemy usługi księgowe, prowadzenie pełnej księgowości, usługi informatyczne oraz systemy wspomagające obieg faktur, obieg dokumentów oraz zarządzanie umowami.
  Biuro rachunkowe w Szczecinie Epa Omnia oferuje profesjonalne usługi księgowe jak również system do elektronicznego
  obiegu faktur, system elektronicznego obiegu dokumentów, system elektronicznej archiwizacji umów. W swojej ofercie posiadamy również oprogramowanie dedykowane dla gabinetów medycznych, przychodni oraz szpitali. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszaą szeroką ofertą jak również aktualnymi promocjami dla naszych przyszłych klientów.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Dankomp z Warszawy oferuje fachowe usługi księgowe przeznaczone przede wszystkim dla firm. Obsługujemy także osoby prywatne - na przykład przy wypełnianiu PITów. Działamy na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego - zapraszamy do naszego biura na ulicy Nowodworskiej 27A. Dziś liczy się profesjonalizm i pewność usług - to zapewniamy prowadząc Pańtwa księgi rachunkowe, handlowe, sprawy kadrowe i płacowe oraz inne sprawy związane z działalnością firmy. Dojeżdżamy do Klientów. Dokumenty odbieramy osobiście. Obsługujemy ponad 100 firm, z których wiele od dawna korzysta z zadowoleniem z naszych usług. Zawsze służymy poradą i pomagamy w codziennych problemach. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Tel: (22) 614-97-65. Zapraszamy i czekamy!

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Fortis Częstochowa »

  Biuro Rachunkowe Fortis jest biurem działającym na terenie Częstochowy i okolic, zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i podatków oraz zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo-księgowego przedsiębiorcom.

  Biuro Rachunkowe Fortis wie jak ważny jest spokój Klienta, który powierzy nam prowadzenie swoich ksiąg rachunkowych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług.

  Biuro Rachunkowe Fortis posiada doświadczenie od 1997 roku z zakresu rachunkowości przedsiębiorstw oraz licencję Min. Finansów nr 9612/2005. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z wykonywanymi przez nas usługami.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Zespół biura rachunkowego Superksięgi to kilku profesjonalistów pod wodzą Katarzyny Skowrońskiej zajmujący się prowadzeniem księgowości dla wielu wrocławskich i nie tylko firm i instytucji. Rosnąca popularność jest efektem właściwego podejścia do wykonywanych czynności i obowiązków. Przekonaj się o tym i zadzwoń do nas.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biurodgc.pl usługi księgowe w Łodzi »

  Biuro rachunkowe DGC świadczy usługi księgowe na terenie Łodzi i okolic. Jeżeli szukasz księgowej w Aleksandrowie Łódzkim, Zgierzu, Pabianicach to prawdopodobnie jesteśmy w stanie rozwiązać Twoje problemy. W ramach jednej zryczałtowanej ceny wykonujemy szeroki zakres działań m. in. doradztwo podatkowe dla osób prowadzących działalność, rozliczenia z ZUS i urzędem skarbowym, prowadzenie płac, prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych i inne usługi zlecone przez klientów. Oferta skierowana jest do mniejszych i większych firm od jednoosobowych działalności po duże spółki.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Onesta Joanna Malanowska »

  Dla naszych klientów z Poznania i okolic już od kilku lat świadczymy usługi rachunkowe, doradztwo kadrowe. Zawsze pomagamy dokonać wyboru najlepszego rozwiązania. Na życzenie zajmujemy się obliczaniem wynagrodzeń i sporządzaniem list płac, obsługą umów cywilno-prawnych, kompleksową obsługą rozliczeń ZUS. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, obsługę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 17 02 2018 · szczegóły wpisu »