Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Usługi Ogólnoporządkowe Przemysław Murawski


Zabrudzona kanapa? Na podłodze plamy, które nie chcą zejść? Nie załamuj rąk. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Specjalizujemy się w pracach porządkowych w domach jak i również wykonujemy sprzątanie biur. Pranie dywanów i wykładzin to nasza codzienność. Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z pełną ofertą oferowanych przez nas prac.

Szczegóły strony czyszczenie-murawski.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę czyszczenie-murawski.pl:

Usługi Ogólnoporządkowe Przemysław Murawski

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MRO-SYSTEM Usługi Porządkowe »

  Firma Sprzątająca MRO-SYSTEM świadczy usługi kompleksowego utrzymania czystości i obsługi technicznej w budynkach biurowych, obiektach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej i na obszarach terenów zewnętrznych do nich przylegających (dróg, trawników, infrastruktury technicznej, itp.).Zakres działalności naszej firmy w powierzonych nam obiektach obejmuje miedzy innymi: codzienne sprzątanie i utrzymanie czystości wszelkich powierzchni; serwis dzienny powierzchni wspólnych; sprzątanie terenów zewnętrznych; zimowe utrzymanie parkingów; mycie okien; czyszczenie wykładzin dywanowych; gruntowe sprzątanie po zakończeniu prac budowlanych lub remontowych

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Wrocław »

  Nieskazitelny wygląd gabinetu jest wizytówką firmy. Profesjonalne firmy sprzątające, ekspresowo i efektywnie doprowadzą lokal do oczekiwanego stanu. Firma sprzątająca Deluxe oferuje usługi klientom z Wrocławia i okolic. Operuje wysokiej jakości specyfikami czyszczącymi do wszelkiego rodzaju powierzchni. Przy ustalaniu ceny usług, uwzględnia się w szczególności rozmiar czyszczonej powierzchni, częstotliwość usług, a także gatunek materiału czyszczonej powierzchni i rodzaj systemów czyszczących. Oferowane także wysokiej jakości sprzątanie mieszkań, grobów i innych obiektów. Kontakt: Deluxe, nr tel. 600 818 413, email: biuro@sprzataniedeluxe.pl.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace wysokościowe »

  Niedługo definitywnie okres mrozów lub dotkliwych opadów śniegu, jakie zapewnień synoptyków, mają być w tym roku jeszcze bardziej mocne niż ubiegłoroczne. W skutek tego jak w latach minionych wychodzimy przeciw Państwa koniecznością także wyprzedzeniem, sugerując całościowe odśnieżanie tak jak dachów płaskich, jak i skośnych, jak również usuwanie sopli lub oblodzenia dachowego.
  Alpin-Extreme to niezakład pracy, lecz osoby ją tworzący, osobm z niebywałym praktyką, pomysłowością, jak również zwłaszcza ogromną entuzjazmem. Nasi zatrudnieni pracownicy z wysokością mają obcowanie nie tylko w pracy, także prywatnie. Każdą wolną chwilę przebywają na ściankach wspinaczkowych, wycieczkach w góry, czy też warsztatach z GOPRem i TOPRem.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca śląsk »

  Jesteśmy firmą zajmującą się sprzątaniem z długoletnim doświadczeniem, która zajmuje się w pełni profesjonalnym sprzątaniem a także utrzymywaniem porządku. Posiadamy w swoim zespole wykwalifikowanych pracowników oraz bardzo profesjonalny a także nowoczesny ekwipunek sprzątający, na skutek czemu jesteśmy bardzo skuteczna firmą. Wykonujemy wszystkie prace związane z zaprowadzeniem porządku nawet w warunkach niesłychanie ekstremalnych. Zajmujemy się również sprzątaniem wewnątrz budynków także i na zewnątrz.
  Z uwagi na nasze duże doświadczenie nasza działalność sprzątająca świadczy usługi na najwyższym poziome, zaś z naszych usług korzysta bardzo wiele firm i prywatnych osób.
  Wykonujemy nasze zlecenia bardzo dogłębnie i dokładnie. skutkiem tego jesteśmy godną polecenia firmą sprzątającą.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Luxus: Firma sprzątająca w Warszawie »

  Firma sprzątająca Luxus istnieje na rynku w Warszawie już ponad czternaście lat. Doświadczenie zdobyte w branży usług porządkowych pozwala świadczyć najwyższą jakość usług. Luxus zajmuje się utrzymaniem czystości zarówno w dużych jak i małych obiektach takich jak biura, magazyny, hale, garaże podziemne, rezydencje jak i domy. Firma sprzątająca Luxus oferuje kompleksowe usługi porządkowe od wspomnianego bieżącego sprzątania biur, pranie wykładzin biurowych, mycie okien, aż po pielęgnację wszystkich rodzajów podłóg włącznie z marmurowymi. Współpraca z Luxus to gwarancja czystości wszędzie tam gdzie jest ona potrzebna.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem oraz Serwis mat wejściowych Łódź »

  oferujemy usługę wynajmu mat wejściowych na terenie województwa łódzkiego. Najwyższej jakości serwis mat wejściowych, oraz konkurencyjne ceny to jest to co nas wyróżnia. Dzięki rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów.
  Optymalny system wynajmu mat wejściowych polega na fachowym doradztwie w zakresie typu, rozmiaru oraz koloru. Wspólnie z klientem określamy częstotliwość wymiany maty zabrudzonej na nową.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mycie okien na wysokości »

  Nasza firma świadczy pełen zakres usług w dziedzinie utrzymania czystości. Prowadzimy bieżące sprzątanie biur (Warszawa), do których nasi pracownicy przychodzą z ustaloną częstotliwością i o wskazanej porze. Wykonujemy również mycie okien (Warszawa), niezależnie od ich rodzaju. Myjemy zatem okna standardowe, sklepowe, witrynowe, również okna, do których musimy zastosować technologie alpinistyczne. Inną z szeregu proponowanych usług jest pranie wykładzin (Warszawa) z zastosowaniem metody szamponowej oraz dwóch maszyn. Pierwsza skoncentrowana jest na usunięciu brudu, druga na wypłukaniu wykładziny a także jej wysuszeniu.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Ostrów wielkopolski, Kalisz, Ostrzeszów »

  Pranie raczej nie jest naszą ulubioną czynnością. Do prac prania dywanów, prania tapicerki, prania wykładzin, prania krzesła, prania kanapy wykorzystujemy urządzeń i środków czyszczących najlepszych firm, zatem zapraszamy do skorzystania z naszej taniej usługi prania dywanu, prania tapicerki którą wykonujemy w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Odolanowie, Ostrzeszowie i okolicach.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Warszawa - Sprzątanie biurowców »

  Sprzątanie biurowców.
  Firma EKOBRIS oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie utrzymania czystości biurowców na terenie Warszawy i okolic.
  Przeprowadzamy niestandardowe i standardowe prace sprzątające w pomieszczeniach wspólnych,
  recepcjach, łazienkach, klatkach schodowych, windach wraz z utrzymaniem czystości terenu zewnętrznego.

  W czystym i uporządkowanym otoczeniu lepiej się pracuje, a zadbane pomieszczenia wzbudzają zaufanie kontrahentów. Realizując nasze usługi skupiamy się szkoleniu pracowników, dobraniu odpowiednich środków chemicznych oraz sprzętu. Sprzątając biurowce zwracamy uwagę na wszystkie elementy i szczegóły.

  Jeśli poszukujesz sprawdzonej i profesjonalnej firmy sprzątającej to jesteśmy odpowiedni dla Ciebie.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eco Global Polska »

  ECO GLOBAL POLSKA świadczy kompleksowe usługi porządkowe. Współpracujemy głównie z instytucjami państwowymi oraz prywatnymi firmami. Jesteśmy do dyspozycji zarówno, jeśli jesteście Państwo zainteresowani długotrwałą współpracą, jak też jedynie jednorazowym sprzątaniem po remoncie, czy porządkami sezonowymi. Dodatkowo wykonujemy wiele prac z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Jest to na przykład: pielęgnacja terenów zielonych, odśnieżanie, czy mycie szyb na wysokościach. Staramy się również podkreślać proekologiczne aspekty naszych prac. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 06 12 2017 · szczegóły wpisu »