Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Centrum Stomatologiczne Demed Warszawa

Centrum Stomatologiczne Demed Warszawa Centrum Stomatologiczne Demed to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie.Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe.Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.W klinice leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym. Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed.

Szczegóły strony www.warszawa.centrumdemed.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.warszawa.centrumdemed.pl:

Centrum Stomatologiczne Demed Warszawa

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

  Specjalistyczne centrum stomatologii i medycyny B-dental kompleksowo leczy pacjentów z problemami stomatologicznymi oraz bólami głowy i bruksizmem.
  Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. Stosujemy przy tym zarówno:
  -implanty jednofazowe
  - dwufazowe systemy implantologiczne
  - protezy całkowite oparte na implantach
  które w przypadku bezzębia, są najbardziej komfortowym uzupełnieniem protetycznym. Choć trudno w to pewnie uwierzyć zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny!W bardzo precyzyjny sposób planujemy umiejscowienie implantów. Optymalną pozycję implantu, biorąc pod uwagę zarówno aspekty kliniczne jak i estetyczne, ustala się planując zabieg za pomocą programu komputerowego 3D ? SimPlant.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta wrocław »

  Troszczymy się o luksus pobytu w naszej klinice: wygoda parkowania i piękne wnętrza łączące ekskluzywność hotelu z atmosferą SPA, przyczyniają się do zniwelowania stresu. Jesteśmy dumni z poziomu naszej kadry lekarskiej ? oferując dostęp do najwyższej klasy specjalistów każdej specjalności. Pracujemy w zespole ludzi kompetentnych i odpowiedzialnych chcących swoim fachowym przygotowaniem zapewnić państwu usługi na najwyższym poziomie. W wachlarzu naszych usług mamy szeroki zakres z zakresu stomatologi zachowawczej, estetycznej, chirurgi stomatologicznej, protetyki, profilaktyki chorób przyzębia a także stomatologi dziecięcej.Staramy się w jak najlepszy sposób dbać o Państwa komfort i zdrowie. Zapraszamy na wizytę kontrolną a przekonacie się Państwo o doskonałości usług Q-Clinic.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów domowe sposoby »

  Wspaniałą ofertę mamy dla tych chcących sobie poprawić odcień zębów. Perfect Smile na internetowej stronie przedstawia porady, jak wybielić zęby bez interwencji specjalisty. W takim obszarze jak wybielanie zębów, domowe sposoby przynoszą efekty na krótki czas. Lepiej postawić na wiarygodne rozwiązania. W dobrej cenie można zamówić komplet Perfect Smile drogą elektroniczną, w którym są specjalny żel, nakładka termorozkurczająca, Light Transmitter i szereg pozostałych technologii, dzięki którym wynik wybielania olśni każdego. Wspierając się instrukcjami znajdującymi się na witrynie, można bez problemu zaaplikować sobie samodzielne wybielanie zębów w domu. Proces jest bardzo nieskomplikowany, a do tego nie kosztuje tak dużo jak chociażby laserowe wybielanie zębów (zobacz: wybielanie zębów cena). Z ślicznym uśmiechem życie staje się bardziej przyjazne. Działanie specyfiku rekomendują użytkownicy niezależnie od wieku, którzy poprawili kolor uzębienia (opinie do obejrzenia tutaj). Produkt przychodzi do klienta w szybkim czasie.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHU MEDCOM Sp. z o.o. »

  Klinika stomatologiczno-lekarska MedCom istnieje od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i umiejętności naszego personelu medycznego to elementy, które pozwalają nam działać w oparciu o najnowsze technologie zabiegowe. Naszą główną specjalizacją jest implantologia, protetyka i ortodoncja.
  Oprócz tego na terenie kliniki działają poradnie świadczące usługi lekarskie z zakresu dermatologii, ginekologii, okulistyki oraz podstawowej opieki zdrowotnej.
  MedCom podąża z duchem czasu, o czym świadczy nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości materiały zabiegowe. Współpracujemy z wyspecjalizowaną kadrą lekarzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje. Pacjenci kliniki MedCom mają możliwość skorzystania ze skutecznych i przede wszystkim bezbolesnych standardów leczenia, które są gwarancją naturalnych i długotrwałych efektów.
  Oferta kompleksowych usług stomatologicznych naszej kliniki obejmuje ponadto zabiegi związane z estetyką jamy ustnej (wybielanie, piaskowanie zębów, zakładanie licówek ceramicznych i biżuterii nazębnej) oraz procedury z obszaru stomatologii zachowawczej, periodontologii, endodoncji i chirurgii stomatologicznej.
  Klinika MedCom wyposażona jest najnowocześniejsze aparaty, dzięki którym możliwa jest profesjonalna diagnostyka problemów występujących w obrębie jamy ustnej. W tym celu wykorzystujemy m. in. program SimPlant (System Planowania Leczenia Implantologicznego 3D), kamery wewnątrzustne, mikroskopy, RTG panoramiczne, cefalometryczne, radiowizjografię i tomografię komputerową.
  Wyróżnia nas najwyższa jakość zabiegów stomatologicznych. Dobierając najlepsze rozwiązania, dbamy, by każdy z naszych Pacjentów odzyskał zdrowy i piękny uśmiech na długie lata.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Sopot - Anna Pawłowska »

  Witryna gabinetu dentystycznego prowadzącego usługi w Sopocie przy ul. Bocznej. Pierwsza wizyta w gabinecie dentystycznym Anny Pawłowskiej z planowaniem leczenia jest bezpłatna.
  W ofercie gabinetu między innymi : stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna (m. in. dłutowanie zębów ósmych), protetyka, leczenie endodontyczne czy profilaktyka.

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia Opolskie »

  Ekskluzywna klinika dentystyczna w Opolu oferuje własne usługi. Zapraszamy pacjentów z wszelkimi problemami. Przygotowujemy wiele rodzajów zabiegów - zarówno lecznicze, jak również kosmetyczne. Dentysta Opole zaprasza także na okresowe przeglądy. Ubytki, szczególnie na początku powstawania, w większości przypadków są niełatwe do zauważenia. Całkiem dobrze wykryć je wcześniej i wyeliminować, zanim się powiększą. Niektóre skazy natury stomatologicznej w ogóle nie dają się zauważyć gołym okiem. Tomografia Opole pomoże Ci zidentyfikować dylematy z kanałami zębów i z dziąsłami. Schludny stomatolog zaprasza też na bardziej wyrafinowane zabiegi. Brakuje Ci zęba już od jakiegoś czasu? Wbrew pozorom jeszcze nie jest zbyt późno. Implantologia Opole jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy muszą uzupełnić lukę w uśmiechu.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Bielsko »

  MDENT to profesjonalny gabinet dentystyczny, stale rozwijający swoją ofertę o coraz to nowsze metody lecznicze. Posiada nowoczesny sprzęt wysokiej klasy oraz stosuje najlepsze rozwiązania stomatologiczne, podążając za szybko rozwijającymi się technikami w tej dziedzinie. Mdent zapewnia kompleksowe leczenie, w przyjemnej atmosferze. Tutaj można założyć implanty, skorzystać z chirurgii dentystycznej, czy zająć się profilaktyką. Każdy problem związany z uzębieniem zostanie tutaj rozwiązany przez najlepszych ekspertów w tej dziedzinie.
  Dodatkowo do dyspozycji klientów, obok gabinetu znajduje się parking.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Albus-Mt.com Dental Treatment Poland »

  Serdecznie zapraszamy do nas wszystkich tych, którzy szukają najlepszych specjalistów w dziedzinie stomatologi. Istniejemy w tej branży od wielu lat i udało nam się wyrobić markę znaną i szanowaną. Jako jedna z najlepszych klinik w Polsce możemy Wam obiecać wspaniałe warunki traktowania, jak również pobytu.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dentystyczne zabiegi - Rodentica Bielsko - Biała »

  Zapraszamy do zapoznania się z gabinetami stomatologicznymi Rodentica z Bielska. Klinika stomatologiczna zajmuje się szeroką opieką nad pacjentami z chorymi zębami, zajmując się leczeniem ubytków, likwidowaniem próchnicy, oraz zabiegami ortodontycznymi – od badań przez projekty i zakładanie aparatów ortodontycznych u dzieci i dorosłych. Dużą grupą usług są zabiegi estetyczne.
  Rodentica to najnowocześniejsza aparatura medyczna, klimatyzowane pomieszczenia, pracownia RTG oraz wysokiej klasy specjaliści. Gabinet stomatologiczny Bielsko zaprasza na usługi stomatologii ogólnej, estetycznej, ortodoncji i protetyki. W ofercie także chirurgia stomatologiczna. Zadbaj o swój uśmiech, zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna praktyka stomatologiczna »

  Nasz gabinet stomatologiczny oferuje profesjonalne usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Oferujemy szeroki zakres usług dlatego zapewniamy kompleksową obsługę stomatologiczną. Posiadamy bogate doświadczenie, a także stale podnosimy swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 04 07 2019 · szczegóły wpisu »