Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Telefonia VoIP - pożegnaj swój abonament telefoniczny

Telefonia VoIP - pożegnaj swój abonament telefoniczny Stały abonament telefoniczny może być niezwykle uciążliwy, zwłaszcza gdy ilość naszych rozmów jest bardzo zróżnicowana i zależna od danego miesiąca. Może się niejednokrotnie zdarzyć, że w konkretnych miesiącach wydzwonimy tylko niewielką ilość z puli minut przysługujących nam w ramach abonamentu i stracimy je, a tym samym nasze pieniądze, bezpowrotnie. Jeszcze mniej korzystnym rozwiązaniem jest abonament bez puli minut. Podpisany ze względu na niskie jak na owe czasy ceny połączeń od dawna nie jest już tak atrakcyjny a na stałe obciąża nasz budżet. Co zatem można zrobić? Szkoda przecież wraz z abonamentem stracić swój numer telefonu, który zna już większość naszych klientów czy przyjaciół. Rozwiązanie proponuje telefonia internetowa HaloNet. Możesz przenieść do niej numer od swojego obecnego operatora np.: Dialogu, Netii czy TP SA. Będzie Cię to kosztowało tylko 1 zł na rok, a procedury wypowiedzenia umowy nie są ani skomplikowane ani czasochłonne. Przechodząc do HaloNet zyskasz na wielu płaszczyznach. Nie będziesz musiał płacić abonamentu. Nie będziesz musiał podpisywać umów. Za rozmowy będziesz płacił bardzo niewiele. Uzyskasz bezpłatny dostęp do takich opcji jak: fax internetowy, możliwość blokowania wybranych połączeń (również anonimowych) czy przekierowanie połączeń.Z innymi użytkownikami będziesz mógł prowadzić darmowe rozmowy nawet będąc daleko od miejsca zamieszkania. Przeniesienie numeru do HaloNet jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Szczegóły strony www.halonet.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.halonet.pl:

Telefonia VoIP - pożegnaj swój abonament telefoniczny

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TELEKAR.PL Centrale telefoniczne, GSM, Bramki VoIP Warszawa »

  Firma TELEKAR oferuje usługi w zakresie:- dostawa, montaż, gwarancja, serwis programowanie i uruchomienie central telefonicznych renomowanych producentów Panasonic, Siemens, Ericsson, Platan, Slican, Elnix;- instalacja systemów taryfikacji i ich obsługa;- instalacja systemów do nagrywania rozmów telefonicznych;- projektowanie i wykonawstwo systemów telefonii bezprzewodowej DECT;- projektowanie i wykonawstwo sieci teletechnicznych (telefonicznych) i strukturalnych;- instalacja bramek GSM;- doradztwo w zakresie doboru sprzętu w rozwiązaniach teleinformatycznych;- serwis central telefonicznych;- rozwiązania VOIP;- tanie połączenia.Nasze usługi obejmują m.in.:* doradztwo,* sprzedaż,* montaż oraz serwis sprzętu telekomunikacyjnego.Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - naprawdę warto.Firma z długim doświadczeniem - Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vanberg Systems - nowoczesna telekomunikacja »

  Jeżeli rozważasz wprowadzenie innowacji systemu telekomunikacyjnego z swojej firmie, proponujemy wziąć pod uwagę ofertę firmy Vanberg Systems. Nasza firma ma duże doświadczenie w dziedzinie VoIP, proponujemy naszym klientom najwyższą jakość usług telekomunikacyjnych, korzystne pakiety, darmowy miesiąc próbny na takie usługi, jak na przykład Wirtualny Faks czy Wirtualna Centralka. Do grupy naszych klientów dołączyło już wiele firm z całego terenu Polski. Skorzystaj z naszej oferty i podnieś standard obsługi klienta, efektywność pracy firmy, oszczędzaj na kosztach i ciesz się swobodą, mobilnością i niezależnością geograficzną. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo doświadczonych konsultantów i pomoc w konfiguracji sieci. Zachęcamy do złożenia zapytania na naszej stronie czy też chatu z konsultantem Vanberg Systems. Pozwól nam zadbać o sprawność systemu telekomunikacyjnego, a Ty będziesz spokojnie mógł zająć się bi

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualnyfaks.pl ? nowoczesna technologia telekomunikacyjna »

  Wirtualnyfaks.pl to doskonała opcja dla każdego, kto w swojej codziennej pracy wysyła lub odbiera faksy. Już nie musisz tracić czasu na oczekiwanie przy faksie, aż potrzebne Ci dokumenty wreszcie do Ciebie dotrą. Nie musisz także tracić czasu wysyłając ważne dokumenty do klientów czy wspólników. Jeśli masz dostęp do komputera i połączenie z Internetem, możesz do woli faksować z każdego miejsca w kraju i za granicą. Za pośrednictwem wirtualnej konsoli faksowej bądź któregokolwiek programu pocztowego wyślesz i odbierzesz teraz każdy faks. Co więcej, wirtualny faks może być do Twojej dyspozycji przez całą dobę, kiedy tylko jest Ci potrzebny i tak długo, jak go potrzebujesz. Wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci nowoczesna technologia telekomunikacyjna, wysyłaj i odbieraj faksy i ciesz się dodatkowym wolnym czasem!

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualnacentralka.pl ? doskonały system dla każdej firmy »

  Jeżeli prowadzisz firmę i nie jesteś zadowolony z posiadanego systemu telekomunikacyjnego, który regularnie sprawia Tobie i Twoim pracownikom nieprzyjemne niespodzianki, skorzystaj z Wirtualnej Centralki i podnieś poziom jakości obsługi klienta. Wirtualna Centralka to duże oszczędności dla Twojej firmy, łatwość zarządzania, a także całkowita niezależność geograficzna. Wirtualna Centralka to system niezawodny i elastyczny, niewymagający długotrwałych i kosztownych prac instalacyjnych bądź konfiguracyjnych. Ponieważ wszystkie połączenia wykonywane są przez sieć internetową, dodawanie nowych usług lub numerów oraz wszelkie modyfikacje związane z siecią to kwestia raptem kilku minut. Zadbaj o profesjonalny wizerunek Twojej firmy, skorzystaj z usługi Wirtualna Centralka!

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • FreecoNet - dostawca VoIP dla domu i firmy »

  Jeżeli szukasz dla swojej firmy nowoczesnych, a jednocześnie ekonomicznych rozwiązań telekomunikacyjnych, zapraszamy Cię do odwiedzin strony internetowej naszej firmy FreecoNet.pl. Jesteśmy liderem w VoIP, oferujemy usługi telekomunikacyjne takie jak telefonia internetowa, wirtualny fax, telekonferencje czy tez wirtualna centralka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jak również możliwości bezpłatnego wypróbowania usług przez okres jednego miesiąca. Z FreecoNet nie kupujesz kota w worku, ale dokładnie wiesz, co otrzymasz i za jaką cenę. Korzystając z oferowanej przez naszą firmę telefonii VoIP nie tylko sporo zaoszczędzisz na połączeniach telefonicznych, ale i bez inwestowania w infrastrukturę wprowadzisz wiele przydatnych funkcji, zapewnisz klientom dobry kontakt z Twoją firmą, usprawnisz pracę na wielu stanowiskach. Zapraszamy na www.freeconet.pl !

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tlenofon - rozmawiaj za darmo! »

  Tlenofon to propozycja, którą kieruje do Państwa firma Aiton Caldwell, lider w branży VoIP. Tlenofon do niedawna był znany jako komunikator jednego z popularnych portali internetowych, teraz jednak korzystać może z niego każdy, kto chce za darmo rozmawiać z innymi użytkownikami zarejestrowanymi na naszej platformie, a także każdy, kto chce wykonywać połączenia krajowe i zagraniczne tanio. Tlenofon to oferta doskonała, wysoka jakość połączeń w atrakcyjnej cenie. To także możliwość wysyłania faksów i korzystania z numerów alarmowych. Z Tlenofonu można korzystać za pomocą telefonu internetowego czy też bramki internetowej, lecz jeśli nie posiadasz takiego urządzenia, również możesz być użytkownikiem naszej usługi, wystarczy wówczas zadzwonić na jeden z naszych numerów dostępowych. Wychodząc na przeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, proponujemy płatności w formie pre-paid i post-paid. Zapraszamy Państwa na naszą stronę www.tlenofon.pl, gdzie znajdziecie więcej szczegółów na temat naszej oferty.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Infolinie24.com »

  Co zrobić, by poprawić wizerunek swojej firmy i wprowadzić wysokiej jakości obsługę klienta? Jak niedrogo zapewnić klientom całodobowy kontakt z Twoją firmą? My znamy odpowiedź na te pytania. Ta odpowiedź to usługa firmy FreecoNet ? Infolinia24. Nie musisz inwestować w infrastrukturę, nie ma również potrzeby zakupu drogich urządzeń, wystarczy jedynie zintegrować system telekomunikacyjny, z którego korzysta w tej chwili Twoja firma, z platformą telefonii internetowej. Po założeniu konta na stronie www.infolinie24.com Twoja firma otrzyma ogólnodostępny numer 801, kojarzony w całym kraju jako numer infolinii. Nasza infolinia to także kolejkowanie i nagrywanie połączeń, automatyczne zapowiedzi głosowe, które pozwalają klientom uzyskać wiele potrzebnych im informacji bez angażowania konsultanta. Pamiętaj, że infolinia to nie tylko numer kontaktu dla klientów. Infolinia to także doskonałe narzędzie, które wykorzystać możesz w różnego rodzaju akcjach marketingowych i sprzedażowych Twojej firmy, gdyż połączenia wychodzące z infolinii w ramach telefonii VoIP to koszt groszowy. Zapraszamy na www.infolinie24.com po szczegóły i cenniki, jak również po dane do kontaktu z naszymi konsultantami.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy telekonferencyjne »

  Realne plony daje firmom kooperacja z teamem Cetekom. Ów dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych i IT z sukcesem instaluje systemy dla kontrahentów z rozmaitych branż. Dzięki nim udoskonalona może być działalność całego przedsiębiorstwa oraz jego osobnych działów. Biuro Obsługi Klienta wiele zyskuje, implementując takie narzędzia jak m.in.: centrala telefoniczna Cetekom PBX, system IVR, system raportowania albo panel doradcy. Dział Telemarketing uświetniony o program AutoDialer, narzędzie do raportowania akcji promocyjnych, panel doradcy oraz udoskonalone monitorowanie, będzie dawał najlepsze rezultaty sprzedaży. Bezusterkowy, szybki przebieg danych zapewnia aplikacja CETEKOM Mail Queueing, połączona z innymi modułami (systemy Contact Center). By znowuż zapewnić najlepszą łączność między placówkami, Cetekom oferuje bezpłatną technologię ? centrale VoIP. Zaprezentowane tu udoskonalenia to jedynie część usług Cetekom. Całkowity katalog rozwiązań upubliczniono na witrynie internetowej ? zapraszamy.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia VoIP »

  W tym momencie uznane przedsiębiorstwo Claude ICT ma zamiar zaprezentować Państwu interesujące oferty w domenie przeróżnych technologii voip dla firm, jakie w tym momencie implementujemy. Od długiego czasu wiadome jest, że powyższa telefonia voip stanowi idealne wyjście dla ludzi, którzy żądają zdobyć w równym stopniu bardzo tanie, jak też nad podziw innowacyjne usługi telekomunikacyjne. Z tego względu za wyjątkiem wymienionych wyjątkowo niskich kosztów oferujemy ponadto najlepsze narzędzia, takie jak powiedzmy wirtualna centrala, jakie to dają z kolei znacznie ciekawszych rzeczy niźli klasyczni operatorzy.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • VoIP »

  Telefonia internetowa actio. pl. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych a także przedsiębiorstw. Skorzystaj z możliwości, jakie daje system IVR. Dziś trudno o działanie firmy bez godnej zaufania i aktywnej telekomunikacji. Koszty usług telekomunikacyjnych bywają czasem dużym brzemieniem dla budżetu praktycznie każdej firmy. Zależy Ci na ograniczeniu rachunków telefonicznych jednocześnie zachowując jakość zarezerwowaną dotychczas dla standardowej telefonii stacjonarnej? Chcesz skorzystać z naszej oferty przy zachowaniu obecnych numerów? Skontaktuj się z nami, a my załatwimy za Ciebie wszystkie procedury i ułatwimy przeniesienie obecnych numerów.

  Data dodania: 22 03 2015 · szczegóły wpisu »