Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

TELEKAR.PL Centrale telefoniczne, GSM, Bramki VoIP Warszawa


Firma TELEKAR oferuje usługi w zakresie:- dostawa, montaż, gwarancja, serwis programowanie i uruchomienie central telefonicznych renomowanych producentów Panasonic, Siemens, Ericsson, Platan, Slican, Elnix;- instalacja systemów taryfikacji i ich obsługa;- instalacja systemów do nagrywania rozmów telefonicznych;- projektowanie i wykonawstwo systemów telefonii bezprzewodowej DECT;- projektowanie i wykonawstwo sieci teletechnicznych (telefonicznych) i strukturalnych;- instalacja bramek GSM;- doradztwo w zakresie doboru sprzętu w rozwiązaniach teleinformatycznych;- serwis central telefonicznych;- rozwiązania VOIP;- tanie połączenia.Nasze usługi obejmują m.in.:* doradztwo,* sprzedaż,* montaż oraz serwis sprzętu telekomunikacyjnego.Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - naprawdę warto.Firma z długim doświadczeniem - Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Szczegóły strony www.telekar.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.telekar.pl:

TELEKAR.PL Centrale telefoniczne, GSM, Bramki VoIP Warszawa

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wirtualnacentralka.pl ? doskonały system dla każdej firmy »

  Jeżeli prowadzisz firmę i nie jesteś zadowolony z posiadanego systemu telekomunikacyjnego, który regularnie sprawia Tobie i Twoim pracownikom nieprzyjemne niespodzianki, skorzystaj z Wirtualnej Centralki i podnieś poziom jakości obsługi klienta. Wirtualna Centralka to duże oszczędności dla Twojej firmy, łatwość zarządzania, a także całkowita niezależność geograficzna. Wirtualna Centralka to system niezawodny i elastyczny, niewymagający długotrwałych i kosztownych prac instalacyjnych bądź konfiguracyjnych. Ponieważ wszystkie połączenia wykonywane są przez sieć internetową, dodawanie nowych usług lub numerów oraz wszelkie modyfikacje związane z siecią to kwestia raptem kilku minut. Zadbaj o profesjonalny wizerunek Twojej firmy, skorzystaj z usługi Wirtualna Centralka!

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy telekonferencyjne »

  Realne plony daje firmom kooperacja z teamem Cetekom. Ów dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych i IT z sukcesem instaluje systemy dla kontrahentów z rozmaitych branż. Dzięki nim udoskonalona może być działalność całego przedsiębiorstwa oraz jego osobnych działów. Biuro Obsługi Klienta wiele zyskuje, implementując takie narzędzia jak m.in.: centrala telefoniczna Cetekom PBX, system IVR, system raportowania albo panel doradcy. Dział Telemarketing uświetniony o program AutoDialer, narzędzie do raportowania akcji promocyjnych, panel doradcy oraz udoskonalone monitorowanie, będzie dawał najlepsze rezultaty sprzedaży. Bezusterkowy, szybki przebieg danych zapewnia aplikacja CETEKOM Mail Queueing, połączona z innymi modułami (systemy Contact Center). By znowuż zapewnić najlepszą łączność między placówkami, Cetekom oferuje bezpłatną technologię ? centrale VoIP. Zaprezentowane tu udoskonalenia to jedynie część usług Cetekom. Całkowity katalog rozwiązań upubliczniono na witrynie internetowej ? zapraszamy.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Track-Mobile Namierzanie Numeru Telefonu »

  Potrzebujesz namierzyć swój telefon?, a może dowiedzieć się gdzie dana osoba aktualnie się znajduje?. Jeśli to tak to świetnie trafiłeś. Z pomocą naszego serwisu będziesz mógł zlokalizować numer telefonu w niecałe 20 sekund!!!. Jedyne co potrzebujesz to numer telefonu. Nasza aplikacja poda jego lokalizacje z dokładnością do 15 metrów, numerem IMEI (potrzebnym w razie zgłoszenia kradzieży na policje), możliwość blokady komórki oraz skasowaniem danych. To wszystko zupełnie za darmo!!!. Nie czekaj i przekonaj się sam http://track-mobile. pl/

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • CCall Sp. z o.o. »

  *Biuro Obsługi Klienta
  Obsługa posprzedażowa Klientów zleceniodawcy, co znacznie zwiększa satysfakcję Klientów i ich lojalność
  *Działania prosprzedażowe
  Przedłużanie umów zawartych z Klientami naszego zleceniodawcy
  *Badanie satysfakcji i zadowolenia Klienta
  *Umawianie spotkań
  Profesjonale umawianie spotkań sprzedażowych Przedstawicieli Handlowych z potencjalnymi klienta
  *Ankiety
  Przeprowadzane ankiety realizowane są przez połączenia drogą telefoniczną

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia VoIP »

  W tym momencie uznane przedsiębiorstwo Claude ICT ma zamiar zaprezentować Państwu interesujące oferty w domenie przeróżnych technologii voip dla firm, jakie w tym momencie implementujemy. Od długiego czasu wiadome jest, że powyższa telefonia voip stanowi idealne wyjście dla ludzi, którzy żądają zdobyć w równym stopniu bardzo tanie, jak też nad podziw innowacyjne usługi telekomunikacyjne. Z tego względu za wyjątkiem wymienionych wyjątkowo niskich kosztów oferujemy ponadto najlepsze narzędzia, takie jak powiedzmy wirtualna centrala, jakie to dają z kolei znacznie ciekawszych rzeczy niźli klasyczni operatorzy.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tele Concept - wszystkie usługi telefoniczne »

  Windykacja, obsługa reklamacji czy obsługa połączeń przychodzących na infolinie konsumenckie to jedynie wybrane usługi, udostępniane w ramach contact center Tele Concept. Konsultanci podejmują także inne wyzwania w ramach outsourcingu usług telefonicznych.

  Wsparcie sprzedaży, efektywna windykacja i przeprowadzanie badań marketingowych to kolejne zadania, których efektywność docenili już klienci Tele Concept.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • VoIP »

  Telefonia internetowa actio. pl. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych a także przedsiębiorstw. Skorzystaj z możliwości, jakie daje system IVR. Dziś trudno o działanie firmy bez godnej zaufania i aktywnej telekomunikacji. Koszty usług telekomunikacyjnych bywają czasem dużym brzemieniem dla budżetu praktycznie każdej firmy. Zależy Ci na ograniczeniu rachunków telefonicznych jednocześnie zachowując jakość zarezerwowaną dotychczas dla standardowej telefonii stacjonarnej? Chcesz skorzystać z naszej oferty przy zachowaniu obecnych numerów? Skontaktuj się z nami, a my załatwimy za Ciebie wszystkie procedury i ułatwimy przeniesienie obecnych numerów.

  Data dodania: 22 03 2015 · szczegóły wpisu »