Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Bastet


Doskonale wiemy, jak ważny w naszej pracy jest nowoczesny i bezpieczny sprzęt, dlatego stale poszerzamy naszą flotę o nowe urządzenia. BASTET zajmuje się montażem oraz przenoszeniem kontenerów biurowych czy socjalnych. Świadczymy usługi wynajmu dźwigu w Katowicach, oferując najlepsze warunki oraz konkurencyjną cenę. Stawiamy na dynamiczny rozwój i polepszanie jakości naszej pracy.

Szczegóły strony www.bastetdzwigi.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bastetdzwigi.pl:

Bastet

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ABUS - suwnice, żurawie, wciągniki, wciągarki »

  ABUS to producent sporego asortymentu urządzeń dla transportu wewnętrznego: suwnice halowe, wciągniki, wciągarki, żurawie warsztatowe. Ilość produkcji w połączeniu z metodami (np. produkcja just-in-time redukuje koszty magazynowania gotowych urządzeń) sprawia, że urządzenia oferowane są w wysokiej jakości po dostępnej cenie. Instalujemy urządzenia, zapewniamy asystę przy UDT, stały dostęp do części zamiennych (np. kay sterownicze), pełny serwis, przeglądy okresowe. Gwarantujemy fachową wiedzę, jako jedyna spółka - córka niemieckiej ABUS Kransysteme GmbH. Polityka nieustannej poprawy jakości produktów oraz ograniczenia kosztów produkcji w firmie ABUS sięga przełomu lat 1973 i 74, kiedy to ABUS wskutek recesji na rynku światowym, rozwijając produkcję seryjną prowadzącą do ograniczenia kosztów. Doświadczenie buduje się tradycją - sprawdź.

  Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia budowlane. Nowoczesne żurawie przyścienne. »

  Strona Nasza prezentuje jedne z najważniejszych maszyn wchodzących w skład urządzeń transportu bliskiego, których celem jest transportowanie fabrykantów na stosunkowo małe odległości.Żurawie to powszechnie stosowana technologia w przemyśle przetwórczym, ale głównie w halach produkcyjnych. Wszystko dzięki nieograniczone możliwości żurawi, które mogą funkcjonować na niewielkich terenach.Bardzo często zakładanym modelem żurawi są żurawie przyścienne, które fantastycznie sprawdzają się w procesie produkcyjnym przy taśmie montażowej. Szybkość a także dokładność to cechy wyróżniające żurawie.Dlatego żurawie to jedne z najczęściej stosowanych urządzeń budowlanych obok suwnic podwieszanych i przenośników łańcuchowych, stanowiąc kompletną ofertą dla każdej firmy produkcyjnej.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • NOVUMPLAST - Obróbka metali skrawaniem »

  NOVUMPLAST zatrudnia pracowników posiadających bardzo bogate doświadczenie i szeroką wiedzę na temat tworzyw sztucznych oraz technologii ich przetwarzania.

  Zakład NOVUMPLAST współpracuje z licznymi krajowymi jak i zagranicznymi kontrahentami, którym dostarczamy wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie produkty.

  Proces projektowania oraz produkcji realizowany jest z wykorzystaniem bardzo nowoczesnego parku maszynowego, w oparciu o najwyższą jakość stosowanych surowców, innowacyjne technologie wytwarzania oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę.

  Podwaliny funkcjonowania firmy NOVUMPLAST to rzetelność, solidność i terminowość wykonywanych zleceń klientów.

  Priorytetową zasadą NOVUMPLAST jest usatysfakcjonowany klient.

  Oferta NOVUMPLAST obejmuje:
  - wykonywanie i projektowanie i form wtryskowych i detali,
  - obróbkę części do form wtryskowych,
  - obróbka skrawaniem metali,
  - obróbki aluminium i metali kolorowych,
  - CNC - obróbka,
  - pomoc we wdrożeniu form wtryskowych do produkcji oraz usługi z w zakresie doradztwa technicznego.

  Firma realizuje oryginalne projekty, umiejętnie łącząc doświadczenie i wiedzę z najnowszymi trendami na rynku.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery »

  Działamy na rynku kilkunastu lat Firma Metalplast specjalizuje się projektowaniu i produkcji kontenerów. Oferta firmy Metalplast kierujemy do klientów prywatnych oraz firm i instytucji. Główną dziedziną naszej firmy są sprzedaż i wynajem kontenerów. Zaangażowanie, fachowość oraz terminowość - to wszystko sprawia, że jesteśmy najczęściej wybieraną firmą. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami. MEtalplast - Oborniki Wielkopolskie, ul. Łukowska 7/9.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport HDS Dźwigi Wrocław »

  Założona w 1992 roku doświadczona i profesjonalna firma oferuje usługi transportowe w szerokim zakresie, profesjonalny załadunek. Przewozimy wszystkie rodzaje towarów, wypożyczamy dźwigi samochodowe i hds wraz z profesjonalną wyszkoloną obsługą operatorską. Zapewniamy rzetelna i fachowa obsługę, szybkie terminy realizacji przy atrakcyjnych cenach. W ofercie mamy transport ciężarowy, transport materiałów budowlanych, transport z HDS kontenerów, maszyn ciężkich itd., stacjonarne prace żurawiem HDS oraz wiele innych. Wykonujemy również nietypowe zlecenia związane z transportem hds i dźwigami.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyłaz dachowy - oddymianie »

  Wszelkie budynki, jak oraz nieruchomości, z jakich obecnie korzystamy, muszą być porządnie zabezpieczone. Jesteśmy w stanie postarać się z nich wykorzystywać w taki sposób, by nie doszło do żadnego pożaru, lub dymu, który potem zdołałby taki pożar spowodować, ale wyłaz dachowy to baza.

  Wobec tego warto w budynkach stosować się do asekuracji przeciwpożarowej. Po pewnym czasie należyte osoby, jakie tam pracują muszą przejść kurs bhp, to właśnie dzięki czemu będą wiedzieli, jak się zachować w rzeczowej sytuacji, kiedy tak właściwie to dojdzie do danego pożaru oraz jak wykorzystać zabezpieczenia przeciwpożarowe. Będą oni pewni, w jakim miejscu znajdują się profesjonalne pomoce, jakie są w stanie zagasić drobny pożar. Poza tym będą wiedzieli jak z tego skorzystać. Wypływa to z faktu, że obecnie jesteśmy zabezpieczeni w gaśnice wywołane prostym pożarem, jak i spowodowane spięciem. Wtedy bierzemy pod uwagę gaśnice z literą E, to oznacza elektryczność. Budynki dzielimy na tak zwane grupy. Każdy budynek i oddymianie to powinna być jedność.

  Niesłychanie znaczącym kwestią jest ochrona przeciwpożarowa, którą powinien znać jakikolwiek dorosły domownik obiektu. Jest to ważne przede wszystkim, wskutek tego, że pożar jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem i może zapobiec mu wyłącznie godziwa znajomość przepisów i postępowań przeciwpożarowych. Pomocą są również świetliki. Z tego względu ochrona ta mieści zabiegi, jakie mają w swym nadrzędnym celu ochronę człowieczego życia oraz zdrowia.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • WindyDlaNiepelnosprawnych.com.pl »

  Na tej stronie znajdziesz aktualną ofertę przeznaczoną dla administratorów obiektów budowlanych, chcących dostosować obiekt którym zarządzają pod potrzeby osób niepełnosprawnych. Szczególnie w budynkach wielokondygnacyjnych, przeznaczone do publicznego korzystania, w tym przychodnie zdrowia, muzea, szkoły, obiekty kulturowe, urzędy, budynki biurowo-administracyjne nie posiadające wystarczającej infrastruktury dające odpowiednie warunki techniczne do bezpiecznego przetransportowania ludzi pomiędzy kondygnacjami obiektów. W ofercie strony internetowej możesz poznać dostępne rozwiązania oparte o platformy przyschodowe, dźwigi osobowe, podnośniki. Oferujemy znakomitej jakości produkty firm VIMEC i CIBES sprawdzone w tysiącach instalacji dla niepełnosprawnych w Europie.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi Wojciechowski Sp. z o. o. Wałbrzych »

  Wojciechowski to znana firma działająca na terenie Wałbrzycha i okolic. Wieloletnie doświadczenie spowodowało, że jest to obecnie jedna z najlepiej rozwijających się firm w Polsce. Firma posiada różnorodną ofertę dźwigów o różnych parametrach. Szczegóły oferty można sprawdzić na ich stronie, na którą serdecznie zapraszamy. Ponadto, Wojciechowski to również wykwalifikowani pracownicy, utrzymujący swój standard pracy na najwyższym poziomie. Nie zastanawiaj się i skontaktuj się z firmą Wojciechowski, za pomocą danych dostępnych na stronie lub gotowego formularza.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rury nierdzewne - szlifowanie i polerowanie Nova Trading. »

  Nova Trading S. A. posiada dwie nowoczesne maszyny do szlifowania i polerowania. Pochodzą one od uznanych na świecie producentów tego typu urządzeń. Obórce tej najczęściej poddawane są rury nierdzewne i pręty. Proces produkcji jest w pełni zautomatyzowany - rola człowieka ogranicza się jedynie do nadzorowania komputerowego systemu sterowania produkcją. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie www.

  Data dodania: 19 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Mcover - osłony do maszyn »

  Firma MCOVER to szanowany producent osłon harmonijkowych. Elementów wykonujących dwa, bardzo ważne zadania. Po pierwsze są to osłony do maszyn chroniące pracowników fabryk przemysłowych. Nie dopuszczają do tego by ich dłonie miały kontakt z ruchomymi częściami urządzeń. Po drugie zabezpieczają sprzęt przed zanieczyszczeniami. W ten sposób osłony harmonijkowe przyspieszają i ułatwiają konserwację. W ofercie MCOVER znajduje się kilka interesujących opcji. Na przykład zabezpieczenia śrub napędowych. Na kupujących czekają też osłony do siłowników hydraulicznych. Produkty powstają z atestowanych materiałów odpornych na uszkodzenia. Więcej informacji na ich temat i pełna oferta firmy znajdują się na stronie oslonyharmonijkowe. pl. Odwiedź ją już teraz.

  Data dodania: 02 07 2021 · szczegóły wpisu »