Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kurs i egzamin na doradcę inwestycyjnego

Kurs i egzamin na doradcę inwestycyjnego Innowacyjny kurs na doradcę inwestycyjnego. Skuteczne szkolenie do egzaminu dla doradców inwestycyjnych. Forum, dużo bezpłatnych materiałów, informacji o I, II i III etapie egzaminu dla doradców inwestycyjnych i licencji doradcy inwestycyjnego. Zobacz nasze referencje!

Przeczytaj więcej o egzaminie i licencji doradcy inwestycyjnego

"Dokonałem słusznego wyboru decydując się na współpracę z Marcinem. Marcin okazał się osobą kompetentną, a materiały przez niego przygotowane były bardzo przydatne w przygotowaniu się do wszystkich etapów egzaminu. " Marcin Lewczuk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 372.

"Materiały pomocnicze do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego przygotowane przez Pana Marcina Reszkę są rzetelne i profesjonalne. W dużym stopniu ułatwiły mi zdanie egzaminu. Dodatkowo Pan Marcin szybko i merytoryczne odpowiadał na moje pytania i był dużym wsparciem w niełatwym czasie poprzedzającym kolejne etapy egzaminu. " Tomasz Stefanowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 384.

"Zanim kupiłem materiały od Marcina, długo się nad tym zastanawiałem. Stwierdziłem jednak, że są one znacznie tańsze niż różnego rodzaju studia czy szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę więc warto zaryzykować. Dzisiaj, będąc już doradcą inwestycyjnym, mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie przepłaciłem ani złotówki za materiały. Oczywiście nie zastąpiły mi one nauki, jednak znacznie ułatwiły i skróciły cały proces. Marcin przekazuje w swoich notatkach bardzo cenne uwagi co do poszczególnych etapów egzaminu oraz struktur zadań. Jednak najcenniejsze w mojej ocenie są rozwiązane egzaminy z poprzednich lat z opisanym tokiem rozumowania, który jest niezwykle ważny przede wszystkim na najtrudniejszym, drugim etapie. Tym samym mogę dzisiaj powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że materiały te przyniosły mi naprawdę wysoką stopę zwrotu. ? Łukasz Wosch, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 386


"Miałem duże trudności z przebrnięciem II etapu. Nawet przy dużej ilości czasu poświęconej na przygotowania, brakowało mi wiedzy jak rozwiązywać konkretne zadania z egzaminów z lat ubiegłych. Takich materiałów w sieci brakuje, dlatego zdecydowałem się nabyć te oferowane przez Marcina Reszkę. Początkowo ich objętość trochę mnie przerażała, ale wkrótce się okazało, ze niepotrzebnie. Zadania są dobrze przygotowane i rozpisane, a przy tym jest w nich, trochę na marginesie, sporo dobrych porad odnośnie samego egzaminu np. jak dysponować czasem etc. Gdy już człowiek się w te zadania wgryzł, a przy tym miał odnośnik w postaci rozwiązań Marcina, poszło już z górki. Opracowania dotyczące III etapu również oceniam pozytywnie, udało się za pierwszym razem, chociaż był to najtrudniejszy III etap od lat, sądząc po statystyce zdających. Szczerze polecam. "
Marcin Różowski, młodszy analityk Analizy Online S. A., MPW nr 2381, DI nr 415

"Serdecznie polecam materiały Marcina Reszki do nauki na Doradcę Inwestycyjnego. Wiedza podana w bardzo przyswajalny i przystępny sposób. Nie mniej cenne są konsultacje i indywidualne podejście do kursantów. Marcin jest osobą rzetelną i kompetentną, która widać, że robi to co lubi i wkłada w to wysiłek. Marcin jeszcze raz dzięki za Twoją pomoc, bez Ciebie nie poszło by tak gładko w zdobyciu licencji Doradcy Inwestycyjnego w pół roku... " Przemysław Bełzak, Doradca Inwestycyjny

Szczegóły strony reszka.edu.pl:

Komentarze:

 • Mariusz » (raport)

  Dzięki nim zdobyłem licencję Doradcy Inwestycyjnego. Polecam!

  Data dodania: 01 09 2020

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę reszka.edu.pl:

Kurs i egzamin na doradcę inwestycyjnego

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła językowa Swarzędz »

  Lekcje angielskiego i niemieckiego w Swarzędzu. Warunki nauki dostosowane do indywidualnych oczekiwań i poziomu znajomości języka. Małe grupy. Zajęcia prowadzone są od rana do wieczora. Off School ? sprawdzona i modna szkoła językowa. Zapisy trwają cały rok. Pierwsza lekcja gratis ? przyjdź i sprawdź nasz oryginalny program językowy oraz naszego nauczyciela. Korzystne warunki płatności.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siła perswazji, trening asertywności »

  Jak osiągnąć poczucie emocjonalnej wolności, harmonię w życiu prywatnym i zawodowym oraz dobry szacunek do siebie i innych? Szkolenia prowadzone w atrakcyjnej formie ? nie będziesz się nudził. Pomoże Ci odkryć w sobie nowe zdolności, których wcześniej sobie nie uświadamiałeś. Zdziwi Cię jak łatwo można pozbyć się problemów, które krępują człowieka.Największe ograniczenia siedzą w nas i tylko my możemy je usunąć i nie jest to tak niemożliwe jak się na początku wydaje. Życie może być lepsze jak siebie samego zaakceptujemy.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Pracodawca rozpoczynający działalność jest obowiązany zawiadomić na piśmie właściwego inspektora pracy i właściwego państwowego inspektora sanitarnego o miejscu, rodzaju i zakresie prowadzonej działalności. Nie dopełnienie powyższego obowiązku jest zagrożone karą grzywny.W związku z powyższym Nasza instytucja proponuje współpracę polegającą na opiece firmy w zakresie bhp i ppoż. W ramach opieki bhp i ppoż zapewniamy nadzór i doradztwo bhp i ppoż., szkolenia bhp, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, oceny ryzyka zawodowego oraz instrukcji bhp.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wesoła »

  Aby wyszkolić się języka angielskiego wystarczy zapisać się do szkoły językowej Solid School of English, która ma własne klasy w stolicy. Aby zapisać się wystarczający jest kontakt telefoniczny. W Solid School studenci sami wybierają liczebność grupy, do której chcą się zapisać. Studenci do wyboru mają zespoły maksymalnie sześcioosobowe czy uczenie się na zajęciach indywidualnych. Aby zaznajomić się z cennikiem za lekcję wystarczające jest, by wejść na stronę internetową szkoły.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zawodowe »

  CEZ CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w wielu dziedzinach:
  - szkolenia zawodowe (operator maszyn budowlanych, murarz, florysta i inne)
  - doskonalenie kadr (techniki negocjacji i inne)
  - wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna)
  Zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie mogą Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty oraz sprawdzić aktualne promocje. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i grup.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na wózki widłowe Katowice »

  Witamy na stronie Vending-Szkolenia.Zajmujemy się realizacją szkoleń zawodowych. Naszą domeną są szkolenia na Operatora Wózków Jezdniowych z Napędem Silnikowym. Popularnie pojmowany ?wózek widłowy? to wózek jezdniowy ? podnośnikowy.Organizujemy szkolenia zawodowe. Zapraszamy na kursy operatorów wózków widłowych, HDS, żurawie, podesty itp. Szkolenia prowadzimy w całej Polsce. Kursy prowadzimy indywidualnie . Zapisy Non stop.Zajęcia teoretyczne i praktyczne Kurs kończy się egzaminem oraz wydaniem zaświadczenia uprawniającego do kierowania wózkami Uprawnienia unijne z Certyfikatem Ministerstwa Gospodarki w języku polskim i angielskim Terminy ustalane indywidualnie, Lokalizacja ? ul. Lwowska 38 Katowice tel:508556589. Zapraszamy

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KaISO »

  Powstała 1 listopada 2003 roku firma KaISO zajmuje się szkoleniami, konsultacjami, wdrażaniem i doskonaleniem systemów ISO, którymi są: ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, PN-N / OHSAS 18001, ISO
  22000, ISO 27001, ISO 50001, HACCP, PN-EN 15038. Oprócz w.w. szkoleń, istnieje wiele innych bardzo mocno dedykowanych dla państwa. Nasza oferta na: http://kaiso.pl/pl_oferta,15.html

  Misją naszej firmy jest dobro klienta!!!

  Warto nam zaufać, ponieważ:
  -posiadamy 18-letnie doświadczenie zawodowe w standardach ISO,
  -wdrożyliśmy systemy ISO w 50 zakładach,
  -przeszkoliliśmy ponad 3 000 osób,
  -braliśmy udział w ponad 400 auditach certyfikujących,
  -współpracujemy z jednostkami certyfikującymi,
  -eksperci naszej firmy nie tylko prowadzą szkolenia i wdrażają systemy ISO, ale są również Auditorami Certyfikującymi posiadającymi uprawnienia IRCA,
  -do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie, bardzo dokładnie identyfikując zakres prac do wykonania,
  -podejmujemy się każdego tematu z naszej branży, nawet takich z którymi inni sobie nie poradzili,
  -projekty realizujemy na najwyższym poziomie, terminowo i za dobrą cenę,
  -nie płacicie Państwo nic z góry, pierwsza faktura jest za wykonaną rzetelnie i przyjętą przez Państwa pracę,
  -projekty realizujemy skutecznie (ich weryfikację przeprowadzają niezależne jednostki certyfikujące),
  -udzielamy gwarancji i szybko podejmujemy ewentualne działania korygujące.

  http://kaiso.pl/pl_szkolenia,3.html -szkolenia
  http://kaiso.pl/pl_wdrazanie-iso,4.html -wdrażanie
  http://kaiso.pl/pl_doskonalenie,60.html -doskonalenie

  Na życzenie klienta istnieje możliwość zorganizowania imprezy.

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo odpowiedz na każde z nurtujących pytań z zakresu naszej branży!

  Kontakt: biuro@kaiso.pl

  Zapraszamy do współpracy!!!

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak podnieść konkretne uprawnienia? »

  Nasza firma organizuje kurs sep, a także kursy, np. : kurs koparko-ładowarki.
  Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz więcej osób.
  Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia można prowadzić tylko po specjalnych szkoleniach.
  Po zdobyciu dyplomu kończąc kurs, operatorzy maszyn budowlanych mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Organizujemy także bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą stronę często by nie przeoczyć kursu odpowiedniego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć wymarzony zawód!

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Otwarte szkolenia sprzedaż »

  Bezpośrednim misją działania mojej przedsiębiorstwa jest zwiększenie użyteczności pracowników, co stwarza większą efektywność spółki. Prowadzimy szkolenia handlowców, na których zapoznajemy z technologiami sprzedażowymi i w zakresie rozmowy z klientem. W efekcie takiego szkolenia sprzedaż zdecydowanie rośnie, co jest zyskowne dla samego pracownika, jego motywacji do pracy, jak i wymiernych przychodów przedsiębiorstwa. Nasze szkolenia sprzedażowe dedykowane są dla osób z różnych branż, bo pewne mechanizmy są uniwersalne, lecz dostosowujemy je również dla konkretnych grup, ażeby podpowiedzieć gotowe rozwiązania. Zapraszamy też na warsztaty otwarte (sprzedaż) w zakresie dystrybucji jak również projektów rozwojowych.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo biznesowe - AMBiznes »

  AMBiznes zajmuje się najczęściej coachingiem biznesowym. Robimy szkolenia, doradzamy jak prowadzić biznes i wspomagamy klientów chcących korzystać z funduszy unijnych. Coaching obecnie cieszy się wielką popularnością, szczególnie w większych miastach. Działamy na terenie Poznania ale zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń klientów z całej Polski. Posiadamy w naszych szeregach specjalistów z wielu różnorodnych gałęzi: doświadczonych coachów, wprawnych ekspertów ws. funduszy unijnych, profesjonalistów ws. kierowania projektami. Na naszej stronie można znaleźć całościową ofertę, maile do naszych specjalistów i inne informacje o nas. Zapraszamy do odwiedzin klientów indywidualnych oraz firmowych. Robimy zarówno szkolenia w grupach kilkuosobowych jak i indywidualny coaching. Alicja Majkowska - AMBiznes to na 100% odpowiedni wybór.

  Data dodania: 29 11 2017 · szczegóły wpisu »