Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Biofiltr

Biofiltr Zakres usług firmy Otto Engineering Polska S.A obejmuje różnorodne usługi związane z budową, funkcjonowaniem i modernizowaniem czystych pomieszczeń w budynkach przemysłowych. Wśród oferty znajduje się także projektowanie instalacji klimatyzacyjnych, olfaktometria, wentylacja przemysłowa, projektowanie urządzeń wspomagających oczyszczenie powietrza w oparciu o własne biofiltry i skrubery czy też połączenia tych systemów. Co więcej firma posiada serwis biofiltrów oraz wykonuje pomiary FID. Bogate doświadczenie ekipy specjalistów pracujących w firmie owocuje wysokim poziomem świadczonych usług. Szczegóły oferty można znaleźć na firmowej stronie ottoindustries.pl

Szczegóły strony www.ottoindustries.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ottoindustries.pl:

Biofiltr

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Palarnie, Kabiny dla palących SmokeCenter.pl »

  Oferowane przez nas kabiny dla palących występują w dwóch rozmiarach: Classic (do 4 osób) - 140cm x 140cm x 220cmLarge (do10 osób) - 300cm x 140cm x 220cmW przypadku zapotrzebowania na kabinę mieszczącą iększą ilość osób, proponujemy rozwiązanie modułowe składającę sie z wielokrotności modułu podstawowego (Classic)Zarówno wyposażenie kabin jak ich kolorystyka może ulec zmianie zależnie od Państwa wymagań. Palarnie wyposażone są w system filtrów oczyszczających powietrze który, jest sercem układu. Kabiny w prezentowanej wersji wykonane są z 8 mm szkła hartowanego, stali nierdzewnej, Posiadają blat z kamienia naturalnego (trawertyn) lub innego wybranego przez Państwa materiału, samogaszącą popielniczkę ze stali nierdzewnej, panel sterujący, oświetlenie LED, oraz wyświetlacz LCD do wyświetlania reklam, zdjęć lub prezentacji. Zarówno wyposażenie kabin jak i ich kolorystyka może ulec zmianie zależnie od Państwa wymagań. Poza podstawową funkcją oczyszczania powietrza kabiny wyposażone są w jonizator, który sprawia że, powietrze w pomieszczeniu jest świeże i posiada odpowiednie proporcje jonów ujemnych i dodatnich. Dzięki takiej kabinie nie trzeba budować palarni z kosztownym systemem wentylacji ani wydzielać oddzielnych sal dla palących. Nowatorska konstrukcja nie ogranicza osób palących, które mogą swobodnie prowadzić rozmowę z osobami na zewnątrz. Ponad to szklane ściany wizualnie nie oddzielają od pomieszczenia i sprawiają że palacz nie czuje się odizolowany. Mimo tak skomplikowanych technologii obsługa urządzenia jest zupełnie zautomatyzowana. Po wejściu do kabiny system filtrów i wentylacji załącza się automatycznie i działa przez cały czas palenia i kilka minut po wyjściu palacza. Kabina dla palaczy pochłania nie tylko dym tytoniowy ale i niektóre lotne związki chemiczne, nieprzyjemne zapachy, pyłki, roztocza oraz zarodniki grzybów. Czyste, zjonizowane i wolne od alergenów powietrze jest wypuszczane u góry kabiny.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Krosno Klima-Expert »

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji i wentylacji dla pomieszczeń biurowych oraz zakładów pracy przemysłowej. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania wielu znanych producentów, takich jak KAISAI, Fujitsu Siemens oraz inni.Specjalizujemy się w przygotowywaniu rozwiązań dla powierzchni handlowych, gdzie liczy się nie tylko właściwe utrzymanie temperatury, ale i balans wilgotności i ilości nawiewu. Profesjonalne systemy klimatyzacyjne to nasza domena.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Flex - otuliny i izolacje z kauczuku syntetycznego »

  Spółka K FLEX POLSKA Sp. z.o.o. jest lokalnym oddziałem zakładu pracy L?ISOLANTE K FLEX.Spółka K FLEX POLSKA Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i odstąpieniem systemów izolacyjnych, które służą termoizolacji zespołów klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych, wodociągowych, CO i CWU, solarnych. Prócz tego proponuje stos tworzyw do zastosowań akustycznych, np. walki z hałasem.Stając w obliczu innych wyzwań stawianych w zakresie jakości na zbycie budowlanym w w/w zakresie, stawiamy sobie jako nadrzędne marzenie naszej zakładu pracy działanie na najwyższym poziomie osiągając maksymalny stopień zadowolenia kontrahentów, umocnienie pozycji na rynku oraz rozwój zakładu pracy. Chcemy cieszyć się pełnym zaufaniem kontrahentów, w których opinii będziemy wiarygodnym współpracownikiem.Proponujemyizolacje techniczne z kauczuku syntetycznego przeznaczone dla: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa w tym techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych oraz instalacji gazów technicznych. Ponadto proponujemy materiały do walki z hałasem i innych wszechstronnych zastosowań akustycznych.Wizją naszej zakładu pracy jest zdobycie pozycji lidera na rynku izolacyjnych towarów kauczukowych w Polsce, zgodnie z działaniami całej grupy IK na świecie.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • AC Klimatyzacja Usługi klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa »

  AC Klimatyzacja jest firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa.Oferujemy usługi z zakresu sprzedaż montaż i serwis klimatyzacji chłodnictwa i wentylacji oraz profesjonalnego doradztwa technicznego. Szczególnie na terenach miast Warszawa Józefów Legionowo i okolic ale również na terenie całej PolskiPosiadamy doświadczony zespół mający wieloletni staż pracy i wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty.Stawiamy na jakośćKlimatyzacja w ostatnich latach stała się rzeczą nieodzowną w domu oraz biurze oraz wszelkiego rodzaju miejscu pracy. Poprzez szereg nowoczesnych zastosowań filtrów jonów srebra, polifenolowych klimatyzacja pozwala na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu i utrzymaniu go na odpowiednim poziomie. Aby klimatyzacja spełniała swoja rolę należy dbać o jej odpowiednie utrzymanie poprzez regularne czyszczenie i odgrzybianie.Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego i zdrowego klimatu w każdym wnętrzuDlaczego AC Klimatyzacja?? Profesjonalne doradztwo? Projektowanie? 24h nadzór systemów z niewielkim czasem reakcji? Przeglądy? Ekspertyzy? Realizacje

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie ścian ?nadmierna wilgoć ? osuszamy24.pl »

  Osuszanie ścian - Czy masz problem z nadmierną wilgocią w domu, a Twoje ściany potrzebują osuszenia i nie wiesz jak się do tego zabrać? Firma Inhals Group służy Ci pomocą w odpowiedzi na wszystkie Twoje wątpliwości. Zajmujemy się m. in. osuszaniem budynków i pojazdów. Rodzaje osuszania jakie wykonujemy to osuszanie mikrofalowe, sorpcyjne, kondensacyjne i podposadzkowe. Usługi jakie wykonujemy uważane są za wysokojakościowe, dzięki poparciu współpracy przez firmy zachodnioeuropejskie. Zajrzyj na naszą stronę internetową i zapoznaj się bliżej z naszą ofertą.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paflex »

  Firma Paflex jest dystrybutorem wszelkiego rodzaju węży, przewodów oraz rur przemysłowych, przeznaczonych do przesyłu roztworów wodnych oraz substancji gazowych. Towar dostarczamy własnym transportem lub kurierem. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ventsys »

  Zajmujemy się doborem i dystrybucją urządzeń i elementów dla wentylacji. W naszej ofercie znajdują się centrale wentylacyjne ClimaGold i automatyka sterująca niezbędna do ich obsługi.
  Oferujemy także kratki, anemostaty, nawiewniki, regulatory CAV firmy Loximide sp. z o. o.

  W imieniu naszych partnerów handlowych z przyjemnością nawiążemy współpracę z projektantami instalacji sanitarnych, instalatorami oraz bezpośrednio - inwestorami.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Systemy wentylacyjne producent - http://www.blachmet.com.pl/ »

  Remonty wymagają de facto specjalistycznej wiedzy i dlatego też powstała nasza firma. Skupiamy w naszych szeregach jedynie i jedynie osoby, które preferują i umieją wykonywać własną pracę. Naszą usługą, którą najbardziej się chwalimy jest zaprojektowanie systemów wentylacyjnych. Dzięki skorzystaniu z naszych usług oczywiście otrzymasz ze starannosią to czego potrzebujesz. Nasze usługi są wysokiej klasy i dlatego także nie boimy się, że nasze systemy wentylacyjne zawiodą. Wykonujemy naszą pracę zawsze na bardzo wysokim poziomie i dlatego również jesteśmy pewni, że kanały wentylacyjne są najwyższej jakości. Przygotowujemy wszystko na najwyższym poziomie. W naszą ofertę wchodzą między innymi kanały wentylacyjne, które na pewno przygotowujemy w zgodzie z najwyższymi normami. Jesteśmy pewni, że wszystko co nam zlecisz zostanie przygotowane na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ENTELIS - rekuperacja w Poznaniu »

  Firma Entelis skupia się na oczyszczaniu i poprawie stanu powietrza w warunkach mieszkalnych, jak i w placówkach użyteczności publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z urządzeniami, jakimi są rekuperatory z Poznania. System rekuperacji umożliwia nie tylko sprawną wentylację, ale także odzysk ciepła. Szacowane oszczędności ogrzewania sięgają 50%.

  Data dodania: 03 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • LEMA-WENT »

  Czy poszukujesz nowoczesnej firmy, która zajmie się profesjonalnymi usługami z zakresu obróbki blach stalowych? Albo poszukujesz już gotowych produktów z blachy? Wejdź na lema-went. com. pl i poznaj pełną ofertę najlepszej firmy, działającej już od 1999 roku. Zdecyduj się na zabudowy izolujące dźwięk, elementy instalacji odciągowych, systemy połączeń rurowych i akcesoria, jak i elementy wentylacyjne oraz klimatyzacyjne.

  Data dodania: 28 08 2020 · szczegóły wpisu »