Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Licencja Automapa - subskrypcja i upgrade automapy

Licencja Automapa - subskrypcja i upgrade automapy Jeżeli jesteś posiadaczem map do gps Automapa (nie ważne czy w wersji Automapa Polska czy Automapa Europa), to teraz możesz skorzystać z możliwości wprowadzania zmian w swojej licencji przez internet. Przez 24 godziny na dobę możesz sprawdzić datę wygaśnięcia swojej licencji - wystarczy podać jej numer i adres email, na który zostało zarejestrowane oprogramowanie nawigacyjne. W ciągu kilku minut dowiesz się jak długo jeszcze twoja auto mapa będzie zasilana darmowymi aktualizacjami sieci dróg, punktów poi i pozostałych danych, które są przydatne podczas poruszania się na drogach. Jeżeli nie jesteś pewny, czy informacja o wygaśnięciu subskrypcji na dobre utkwi ci w głowie - możesz skorzystać z powiadomień, które zostaną do Cienie wysłana 90, 30 lub 3 dni przed datą, kiedy licencja przestanie Cie upoważniać do darmowych aktualizacji. W serwisie możesz wykupić także odnowienie subskrypcji oraz jej rozszerzenie (upgrade) - jeżeli nie wystarcza Ci Automapa Polska i chciałbyś skorzystać z map europy wcale nie musisz kupować i instalować nowego oprogramowania nawigacyjnego. Dzięki usłudze upgrade, wystarczy niewielka dopłata i Twoja mapa polski automatycznie zmieni się na wersję Automapa Europa. Zamawiając jednocześnie subskrypcję i upgrade Oprogramowanie nawigacyjne Automapa to nie tylko dokładność i precyzyjne dane, nie tylko szereg udogodnień (automatyczne obliczanie czasu dojazdu podstawie zakorkowania dróg, wyznaczanie trasy, graficzne rzuty obiektów, autoradary), ale też sprawna obsługa on-line i błyskawiczną odpowiedź na wszystkie twoje potrzeby (przynajmniej te związane z nawigacja samochodową). To najpopularniejsze oprogramowanie nawigacyjne w kraju. Automapa Polska XL to system nawigacji samochodowej, który zyskał największe zaufanie wśród kierowców taksówek - a to najlepiej świadczy o jego jakości. Serwis prowadzony jest przez firmę Glenn - wieloletniego oficjalnego dystrybutora i partnera producenta automapy.

Szczegóły strony licencjaautomapa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę licencjaautomapa.pl:

Licencja Automapa - subskrypcja i upgrade automapy

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Automapa - zawsze najnowsza wersja »

  Sklep KupAutomapa.pl umożliwia błyskawiczny (bez konieczności zakładania konta) zakup systemów map nawigacyjnych Automapa Europy i Automapa Polski. Obydwa produkty należą do najdokładniejszych na polskim rynku i umożliwiają precyzyjna lokalizację budynków i adresów.

  Oprogramowanie nawigacyjne automapa opiera się na rzeczywistych adresach,a nie - jak pozostałe mapy nawigacyjne- na adresach przybliżonych. Precyzyjne dotarcie do docelowych punktów ułatwia także baza trójwymiarowych wizualizacji obiektów i ( dla budynków znajdujących się w mniejszych miejscowościach) zbiór dokładnych obrysów.


  Automapa Europy została opracowana we współpracy z najlepszymi firmami kartograficznymi i lokalizacyjnymi z zagranicy. Automapa Polski (która jest zarówno częścią mapy Europy jak i samodzielnym produktem) - na podstawie map wojskowych Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Komfort użytkowania automapay podnosi rozbudowana i ciągle aktualizowana baza punktów użyteczności publicznej takich jak fotoradary, miejsca noclegowe, restauracje, bankomaty czy nawet dworce. Olbrzymi zbiór POI Automapa obejmuje ponad tysiąc rodzajów punktów.

  Sklep KupAutomapa gwarantuje sprawną wysyłkę i - jako autoryzowany przedstawiciel - gwarancje producenta oprogramowania . Obydwie mapy nawigacyjne sprzedawane są w wersji BOX (do samodzielnej instalacji) i współpracują z większością dostępnych w Polsce odbiorników GPS. Automatyczne aktualizacje oprogramowanie i bazy punktów POI gwarantują sprawna i bezpieczna podróż po rejonie praktycznie całej Europy.

  Dzięki ścisłej współpracy z producentem sklep oferuje zawsze najnowszą wersję oprogramowania - na początku 2011 roku jest to automapa 6.8., ale każda kolejna wersja jest u nas dostępna praktycznie w dniu premiery - zarówno jeżeli chodzi o oprogramowanie automapa polski jak i europy. Nasi klienci nie muszą więc zastanawiać się, czy dokonują dobrego wyboru - mają pewność, że dostają to, co najlepsze.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring samochodów »

  Systemy przygotowane przez Data System Group, zdecydowanieudoskonalą funkcjonowanie firmowej floty aut. Powiązanie technologii GPS z autorskimi systemami informatycznymi skutkuje tym, że proces ten jest znacznie bardziej przyjazny. Oferujemy urządzenia jak np. lokalizatory GPS umożliwiające ustalenie pozycji danego wehikułu razem z weryfikacją wykorzystania. W razie potrzeby, możemy zaimplementować autorski system, jaki umożliwia proste i gospodarne zarządzanie flotą samochodową przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring gps pojazdów »

  Zajmujemy się usługami optymalizacji tras przejazdu, monitoringu GPS pojazdów oraz usługami wsparcia procesów projektowych z dziedziny przetwarzania i dostarczania map cyfrowych
  Oprogramowanie autorstwa firmy InnovaGTech zostało opracowane na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych celem zapewnienia wsparcia firmom zajmującymi się logistyką towarów.
  Aplikacja optymalizująca zapewnia wsparcie nie tylko w zakresie obliczenia i przedstawienia optymalnych tras ale także ułatwia codzienną pracę logistyka przy tworzeniu wielu scenariuszy trasowych.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vector »

  Wykonujemy oznakowanie pionowe i poziome na terenie powierzchni magazynowych i hali. Zajmujemy się kompleksowym znakowaniem garaży. Malujemy stanowiska parkingowe, znakujemy filary i umieszczamy wszelkie znaki i symbole.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mobilas, czyli aplikacja mobilna dla kierowców »

  Aplikacja Mobilas to najnowsza aplikacja dostępna na smartfony i tablety, która ma na celu pomoc kierowcom w razie kolizji drogowej. Poprzez Mobilas możemy nie tylko zgłosić wypadek drogowy, zamówić auto zastępcze czy rozpocząć procedurę likwidacji szkód, ale także przejrzeć bazę polis dostępnych na rynku i wybrać najkorzystniejszą.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep motoryzacyjny Wrocław »

  Sklep motoryzacyjny Auto Market specjalizuje się w autach z rodziny VW. U nas zakupisz oryginalne części samochodowe, a także używane. Akumulatory Moll, rozmaita elektronika, hamulce oraz wszystko inne czego może potrzebować Twój samochód. Nasza wykwalifikowana kadra zawsze wskaże najlepsze rozwiązanie. W naszym szerokim asortymencie znaleźć można także wszelkie akcesoria samochodowe, jak na przykład bagażniki czy rejestratory samochodowe. Chemia oraz kosmetyki samochodowe także dostępne. Odwiedź nasz sklep online i zobacz całą ofertę.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring GPS pojazdów »

  Od samego początku przedmiotem działalności IMPEL Monitoring było tworzenie, wdrażanie oraz obsługa systemów monitorowania sygnałem. Swoją działalność firma opiera na instalacji zabezpieczeń technicznych, a także monitorowaniu sygnałów z systemów alarmowych oraz wizyjnych. Firma zarządza sygnałami alarmowymi zarówno z obiektów stałych jak i pojazdów. Dowodem na skuteczność proponowanych przez nas rozwiązań monitorowania pojazdów są nagrody, którymi uhonorowano naszą usługę.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersalne nawigacje GPS, kamery i rejestratory samochodowe »

  Nowoczesne nawigacje samochodowe, rejestratory i kamery to niezbędne urządzenia każdego kierowcy pragnącego łatwo, szybko, bezpiecznie i bez błądzenia pokonywać najdłuższe nawet trasy. Uniwersalne nawigacje GPS do samochodów osobowych i ciężarowych idealnie wyznaczają trasę, ostrzegają przed wąskimi tunelami czy niskimi przejazdami. Ponadto informują o fotoradarach i obowiązujących w danym kraju przepisach. Urządzenia mają zainstalowane najnowsze dostępne aktualizacje map iGo Primo Europa, Polska i wyróżnia je dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map. Posiadają asystenta parkowania, tankowania i pasa ruchu. Wielofunkcyjne rejestratory trasy to niezbędne urządzenia do samochodu o szerokim polu widzenia i czytelnym, dużym wyświetlaczem. Wielofunkcyjne rejestratory samochodowe z kamerą, aparatem fotograficznym i odtwarzaczem wideo, wyposażone w funkcję detekcji ruchu (uruchamiają nagrywanie po wykryciu ruchu).
  Oryginalne nawigacje i rejestratory trasy z 24-miesięczną gwarancją.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • High Level Service Sp. z o.o. »

  Zastanawiasz się nad tym, czy auto na abonament jest dobrym rozwiązaniem? W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą, którą ma HLS Cars.
  Co można powiedzieć na temat działalności? Na pewno warto podkreślić, że początek funkcjonowania miał miejsce w 2012 roku.

  Zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć o cenach? Jeśli tak, jest jedno rozwiązanie (wiadomo, co należy przez to rozumieć).

  Data dodania: 10 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • LINCOR Software sp. z o.o. sp. k. »

  Lincor to firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku urządzeń telemetrycznych, służących do monitoringu GPS. Dzięki wiedzy i doświadczeniu regularnie udoskonalamy nasze systemy, które w ten sposób zapewniają wydajniejsze i skuteczniejsze zarządzanie flotą przez firmy oraz instytucje. Lincor to monitoring aut osobowych, ciężarowych oraz maszyn, pracujących w terenie.

  Data dodania: 29 08 2020 · szczegóły wpisu »