Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Automapa - zawsze najnowsza wersja

Automapa - zawsze najnowsza wersja Sklep KupAutomapa.pl umożliwia błyskawiczny (bez konieczności zakładania konta) zakup systemów map nawigacyjnych Automapa Europy i Automapa Polski. Obydwa produkty należą do najdokładniejszych na polskim rynku i umożliwiają precyzyjna lokalizację budynków i adresów.

Oprogramowanie nawigacyjne automapa opiera się na rzeczywistych adresach,a nie - jak pozostałe mapy nawigacyjne- na adresach przybliżonych. Precyzyjne dotarcie do docelowych punktów ułatwia także baza trójwymiarowych wizualizacji obiektów i ( dla budynków znajdujących się w mniejszych miejscowościach) zbiór dokładnych obrysów.


Automapa Europy została opracowana we współpracy z najlepszymi firmami kartograficznymi i lokalizacyjnymi z zagranicy. Automapa Polski (która jest zarówno częścią mapy Europy jak i samodzielnym produktem) - na podstawie map wojskowych Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Komfort użytkowania automapay podnosi rozbudowana i ciągle aktualizowana baza punktów użyteczności publicznej takich jak fotoradary, miejsca noclegowe, restauracje, bankomaty czy nawet dworce. Olbrzymi zbiór POI Automapa obejmuje ponad tysiąc rodzajów punktów.

Sklep KupAutomapa gwarantuje sprawną wysyłkę i - jako autoryzowany przedstawiciel - gwarancje producenta oprogramowania . Obydwie mapy nawigacyjne sprzedawane są w wersji BOX (do samodzielnej instalacji) i współpracują z większością dostępnych w Polsce odbiorników GPS. Automatyczne aktualizacje oprogramowanie i bazy punktów POI gwarantują sprawna i bezpieczna podróż po rejonie praktycznie całej Europy.

Dzięki ścisłej współpracy z producentem sklep oferuje zawsze najnowszą wersję oprogramowania - na początku 2011 roku jest to automapa 6.8., ale każda kolejna wersja jest u nas dostępna praktycznie w dniu premiery - zarówno jeżeli chodzi o oprogramowanie automapa polski jak i europy. Nasi klienci nie muszą więc zastanawiać się, czy dokonują dobrego wyboru - mają pewność, że dostają to, co najlepsze.

Szczegóły strony kupautomapa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę kupautomapa.pl:

Automapa - zawsze najnowsza wersja

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Licencja Automapa - subskrypcja i upgrade automapy »

  Jeżeli jesteś posiadaczem map do gps Automapa (nie ważne czy w wersji Automapa Polska czy Automapa Europa), to teraz możesz skorzystać z możliwości wprowadzania zmian w swojej licencji przez internet. Przez 24 godziny na dobę możesz sprawdzić datę wygaśnięcia swojej licencji - wystarczy podać jej numer i adres email, na który zostało zarejestrowane oprogramowanie nawigacyjne. W ciągu kilku minut dowiesz się jak długo jeszcze twoja auto mapa będzie zasilana darmowymi aktualizacjami sieci dróg, punktów poi i pozostałych danych, które są przydatne podczas poruszania się na drogach. Jeżeli nie jesteś pewny, czy informacja o wygaśnięciu subskrypcji na dobre utkwi ci w głowie - możesz skorzystać z powiadomień, które zostaną do Cienie wysłana 90, 30 lub 3 dni przed datą, kiedy licencja przestanie Cie upoważniać do darmowych aktualizacji. W serwisie możesz wykupić także odnowienie subskrypcji oraz jej rozszerzenie (upgrade) - jeżeli nie wystarcza Ci Automapa Polska i chciałbyś skorzystać z map europy wcale nie musisz kupować i instalować nowego oprogramowania nawigacyjnego. Dzięki usłudze upgrade, wystarczy niewielka dopłata i Twoja mapa polski automatycznie zmieni się na wersję Automapa Europa. Zamawiając jednocześnie subskrypcję i upgrade Oprogramowanie nawigacyjne Automapa to nie tylko dokładność i precyzyjne dane, nie tylko szereg udogodnień (automatyczne obliczanie czasu dojazdu podstawie zakorkowania dróg, wyznaczanie trasy, graficzne rzuty obiektów, autoradary), ale też sprawna obsługa on-line i błyskawiczną odpowiedź na wszystkie twoje potrzeby (przynajmniej te związane z nawigacja samochodową). To najpopularniejsze oprogramowanie nawigacyjne w kraju. Automapa Polska XL to system nawigacji samochodowej, który zyskał największe zaufanie wśród kierowców taksówek - a to najlepiej świadczy o jego jakości. Serwis prowadzony jest przez firmę Glenn - wieloletniego oficjalnego dystrybutora i partnera producenta automapy.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Motostrefa- serwis samochodowy »

  Motostrefa - serwis opon, klimatyzacji i Twojego samochodu w Olsztynie, nowe opony wszystkic firm, profesjonalny serwis samochodowy, profesjonalny serwis klimatyzacji, opony olsztyn, zakup opon olsztyn, naprawa opon, alufelgi olsztyn, felgi olsztyn, serwis ogumienia olsztynProfesjonalna, wykfalifikowana obsługa, nowoczesny sprzęt. Konkurencyjne ceny, krótkie terminy. Zapraszamy serdecznie!!!! Przyjdź sprawdź napewno się nie zawiedziesz!!!

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring samochodów »

  Systemy przygotowane przez Data System Group, zdecydowanieudoskonalą funkcjonowanie firmowej floty aut. Powiązanie technologii GPS z autorskimi systemami informatycznymi skutkuje tym, że proces ten jest znacznie bardziej przyjazny. Oferujemy urządzenia jak np. lokalizatory GPS umożliwiające ustalenie pozycji danego wehikułu razem z weryfikacją wykorzystania. W razie potrzeby, możemy zaimplementować autorski system, jaki umożliwia proste i gospodarne zarządzanie flotą samochodową przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring gps pojazdów »

  Zajmujemy się usługami optymalizacji tras przejazdu, monitoringu GPS pojazdów oraz usługami wsparcia procesów projektowych z dziedziny przetwarzania i dostarczania map cyfrowych
  Oprogramowanie autorstwa firmy InnovaGTech zostało opracowane na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych celem zapewnienia wsparcia firmom zajmującymi się logistyką towarów.
  Aplikacja optymalizująca zapewnia wsparcie nie tylko w zakresie obliczenia i przedstawienia optymalnych tras ale także ułatwia codzienną pracę logistyka przy tworzeniu wielu scenariuszy trasowych.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vector »

  Wykonujemy oznakowanie pionowe i poziome na terenie powierzchni magazynowych i hali. Zajmujemy się kompleksowym znakowaniem garaży. Malujemy stanowiska parkingowe, znakujemy filary i umieszczamy wszelkie znaki i symbole.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mobilas, czyli aplikacja mobilna dla kierowców »

  Aplikacja Mobilas to najnowsza aplikacja dostępna na smartfony i tablety, która ma na celu pomoc kierowcom w razie kolizji drogowej. Poprzez Mobilas możemy nie tylko zgłosić wypadek drogowy, zamówić auto zastępcze czy rozpocząć procedurę likwidacji szkód, ale także przejrzeć bazę polis dostępnych na rynku i wybrać najkorzystniejszą.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring GPS pojazdów »

  Od samego początku przedmiotem działalności IMPEL Monitoring było tworzenie, wdrażanie oraz obsługa systemów monitorowania sygnałem. Swoją działalność firma opiera na instalacji zabezpieczeń technicznych, a także monitorowaniu sygnałów z systemów alarmowych oraz wizyjnych. Firma zarządza sygnałami alarmowymi zarówno z obiektów stałych jak i pojazdów. Dowodem na skuteczność proponowanych przez nas rozwiązań monitorowania pojazdów są nagrody, którymi uhonorowano naszą usługę.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakuwanie węży, Hydraulika siłowa Abcenter »

  Zakuwanie węży hydraulicznych do maszyn budowlanych, regeneracja przewodów wspomagania, naprawa przewodów klimatyzacji, dystrybucja szybko złączy hydraulicznych. Zapraszamy do naszej siedzimy w Zabrzu. Regenerujemy wszelkiego rodzaju przewody hydrauliczne. Zakuwamy przewody do klimatyzacji na zakuwkach aluminiowych lub stalowych. Przewody z hydrauliki siłowej oczywiście są wykonywane na miejscu. W naszej ofercie również znajdują się manometry, nyple, wszelkiego rodzaju szybko złącza. Zajmujemy się także produkcją przewodów do myjek typu karcher.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersalne nawigacje GPS, kamery i rejestratory samochodowe »

  Nowoczesne nawigacje samochodowe, rejestratory i kamery to niezbędne urządzenia każdego kierowcy pragnącego łatwo, szybko, bezpiecznie i bez błądzenia pokonywać najdłuższe nawet trasy. Uniwersalne nawigacje GPS do samochodów osobowych i ciężarowych idealnie wyznaczają trasę, ostrzegają przed wąskimi tunelami czy niskimi przejazdami. Ponadto informują o fotoradarach i obowiązujących w danym kraju przepisach. Urządzenia mają zainstalowane najnowsze dostępne aktualizacje map iGo Primo Europa, Polska i wyróżnia je dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map. Posiadają asystenta parkowania, tankowania i pasa ruchu. Wielofunkcyjne rejestratory trasy to niezbędne urządzenia do samochodu o szerokim polu widzenia i czytelnym, dużym wyświetlaczem. Wielofunkcyjne rejestratory samochodowe z kamerą, aparatem fotograficznym i odtwarzaczem wideo, wyposażone w funkcję detekcji ruchu (uruchamiają nagrywanie po wykryciu ruchu).
  Oryginalne nawigacje i rejestratory trasy z 24-miesięczną gwarancją.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • LINCOR Software sp. z o.o. sp. k. »

  Lincor to firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku urządzeń telemetrycznych, służących do monitoringu GPS. Dzięki wiedzy i doświadczeniu regularnie udoskonalamy nasze systemy, które w ten sposób zapewniają wydajniejsze i skuteczniejsze zarządzanie flotą przez firmy oraz instytucje. Lincor to monitoring aut osobowych, ciężarowych oraz maszyn, pracujących w terenie.

  Data dodania: 29 08 2020 · szczegóły wpisu »