Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Systemy Informatyczne

Systemy Informatyczne Rekord Systemy Informatyczne prowadzi sprzedaż własnych programów już ponad 20 lat. Jej założycielem a jednocześnie prezesem jest Janusz Szymura. Oprogramowanie firmowe oferuje nowoczesne aplikacji biznesowe dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz jednostek administracji publicznej. Rekord od wielu lat jest wiodącym producentem oprogramowania na polskim rynku.
Rekord jest autorem dwóch systemów, oprogramowanie dla przedsiębiorstw - Rekord ERP oraz oprogramowanie dla jednostek samorządowych - Ratusz.

Szczegóły strony www.rekord.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.rekord.com.pl:

Systemy Informatyczne

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Chmura prywatna »

  ATM Systemy Informatyczne S.A. to firma zajmująca się integracją systemów teleinformatycznych, oferująca swoje usługi między innymi klientom z sektora administracji publicznej, telekomunikacji oraz bankowego i finansowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy oraz dobrze wykształconej kadrze pracowników, ATM cieszy się wieloma sukcesami w zakresie rozwiązań teleinformatycznych. Firma świadczy również usługi cloud services, outsourcingowe, jak również oferuje wykonanie prac związanych z opracowaniem, budową i wdrożeniem Planów Ciągłości Działania (Business Continuity Plan - BCP). Na stronie internetowej Spółki znaleźć można wszelkie niezbędne informacje dotyczące między innymi działalności firmy oraz organizowanych szkoleń. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • GoogleChecker »

  Główną funkcją Google Checkera jest monitorowanie pozycji słów kluczowych w Google oraz sprawdzanie pozycji domen na zadane słowa bądź frazy kluczowe. Pozycja strony w Google zależy od tak zwanego Page Rank czyli miejscu strony w hierarchii Google. Służy to do odróżnienia wartościowych witryn od spamu. Jeśli posiadamy własną stronę internetową ważne jest sprawdzanie jej pozycji w Google, ponieważ od tego rankingu zależy popularność naszej witryny i to czy ktoś ją w ogóle odwiedza. Należy sprawdzać na bieżąco monitoring pozycji w Google aby być do przodu z nowinkami w Google. Monitoring pozycji jest bardzo ważny dla naszej strony.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi magazynu »

  Propozycja dla przedsiębiorstw chcących w dużym stopniu zwiększyć wydajność procedur zewnętrznych i wewnętrznych ? nowoczesne oprogramowanie SAP wdrażane przez międzynarodowego lidera dla klientów wielu branż. Firma Itelligence proponuje indywidualnie dopasowywane rozwiązania z zakresu usług biznesowych, np. systemu CRM (całościowe zarządzanie relacjami z klientami ? począwszy od ich zdobywania, aż po ich ochronę).

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • VPS Windows »

  VPS365 to wirtualne serwery prywatne, dedykowane pod hosting Windows. Na VPS365 możesz hostować różnego rodzaju aplikacje, działające w środowisku Windows - np. programy do prowadzenia firmy, takie jak systemy Comarch, pakiety biurowe i inne programy. VPS Windows pozwoli Ci wyeliminować problem zarządzania infrastrukturą IT w firmie. Wybierz pakiet, dostosowany do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ERP Solution - Technologie Informatyczne »

  Strona informacyjna, która zamieszcza istotne informacje o różnych gałęziach informatyki. Portal erp-solutions składa się z trzech bardzo istotnych działów. Pierwszą kategorią jest ERP, czyli oprogramowanie do komputerowego wspomagania pracy w przedsiębiorstwie. Informacje z tej kategorii związane są bezpośrednio na oprogramowanie ERP, jego mechanizmy i działanie, wdrożenia, zastosowanie.

  Kolejną kategorią są Systemy Informatyczne. I w tej kategorii jest niezwykle ciekawy dla każdego interesującego się informatyką. W dziale tym artykuły, które w mniejszym, lub większym stopniu połączone są z informatyką.

  Ostatnim działem to nowe technologie. To bardzo wszechstronna kategoria, która styka się w pewnym stopniu z poprzednimi kategoriami oraz dostarcza informacji o innych zagadnieniach technologicznych. Dodatkowe informacje to smartfony, tablety, bezpieczeństwo, usługi cyfrowe.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moduły systemu ERP »

  Portal informacyjny ERP Systemy obejmuje dokładne i szczegółowe materiały o oprogramowaniu dla biznesu. Oprogramowanie dla przedsiębiorstw są stałym narzędziem każdej firmy. Serwis ERP Systemy zainteresuje każdego przedsiębiorcy. Portal zawiera problematykę o najważniejszych elementach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Najistotniejsze obszary obejmujące Serwis ERP Systemy to zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa w danej firmie, logistyka w systemie ERP, wdrożenia systemu ERP, kadry, księgowość.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • JellyCRM - CRM online »

  Aplikacja CRM online ? proste, intuicyjne, czytelne. Tylko najważniejsze funkcjonalności systemu CRM. JellyCRM przeznaczony dla małych i średnich firm oraz zespołów sprzedażowych. Dodawaj kontakty, prowadź interesy, twórz zadania i zwiększaj efektywność sprzedaży. Wypróbuj za darmo JellyCRM. Zachęcamy do wypróbowania naszego systemu, a sami będziecie mieli okazję przekonać się, jak wiele korzyści wniesie on do codziennej pracy w Waszej firmie!

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie monitorujące - Safestar »

  Kompletna i niezawodna stacja monitoringu alarmowego, technicznego, personalnego i GPS z dedykowanymi modułami do logistyki pojazdów obchodów wartowników z wykorzystaniem urządzeń ActiveGuard i ActiveTrack, wideoweryfikacji oraz z szerokimi możliwościami integracji. Safestar to nowatorska platforma do monitoringu w chmurze. System wykorzystuje technologie nowej generacji jest to idealne rozwiązanie dla agencji ochrony, banków, firm z szeroką siecią placówek, które chcą podnieść poziom bezpieczeństwa i jakość świadczonych usług. W celu spełnienia specyficznych wymogów bezpieczeństwa, Safestar może być również wdrażany na dedykowanej infrastrukturze u klienta i dostosowywany do indywidualnych jego potrzeb. Stanowi wtedy doskonałą platformę integracyjną dla systemów zabezpieczeń, co daje szerokie możliwości optymalizacji procesów bezpieczeństwa, a co za tym idzie do redukcji kosztów. Dodatkowo system rozbudowany jest o aplikacje mobilne na smartfony dla klientów indywidualnych.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hogart Sp. z o.o. »

  Światowej klasy rozwiązania z zakresu IT, a także własne dedykowane programy, które pomogą Twojej firmie zapanować nad finansami, planować budżety i sprawnie zarządzać obiegiem dokumentów. Współpracując z Hogart masz pewność, że wybierasz najlepszego partnera dla swojego przedsiębiorstwa. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie internetowej www. hba. hogart. com. pl.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • YieldPlanet SA »

  Wybierając nowoczesne narzędzie do obsługi hotelowej yieldplanet. com stawiamy na własny komfort pracy, a także komfort użytku przez naszych gości hotelowych. W ofercie yieldplanet. com znajdziemy kompleksowy program do obsługi hotelu, który w pełni zoptymalizuje naszą pracę i pozwoli nam ją jeszcze bardziej usystematyzować. Polecamy wszystkim nowoczesnym placówkom.

  Data dodania: 17 05 2019 · szczegóły wpisu »